Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj

Beac maxi 110 - 2005 szept 3-4

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
312 hozzászólás a témában

#41
Hurka

Hurka

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 279 hozzászólás
Hurka Sanci:30/235-2455
Hozé, ez a 6:30as verõcéig megy, vagy csak vácig?

#42
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
Jóvanna. :) Pénteken térjünk vissza rá.

telszámokat cseréljünk (hogy mindenkinek mindenki meglegyen) - én lenni 30-431-1300 (hozé, téged tudlak, de szerintem többiek nem...sanca? lensver?)
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#43
hozé

hozé

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.747 hozzászólás
Azok részére, akik csak írnak, de nem olvasnak topicot:


Én megyek. A nyugatiból 6.30-körül induló vonattal (Dunakeszin szállok fel).
Az kb.7.45- 8-órás indulást jelent.
Én a "kerékpárosbarát" utakat fogom követni, és a mihamarabbi beérkezás a célom.
Ha nem jön közbe semmi, akkor kb. este 8-ra be lehet érni.


:)

"Nem szeretném megmondani, hogy a függöny mögötti nõ jó-e.
De néha elhúzom a függönyt, hogy el tudd dönteni magad."


#44
Hurka

Hurka

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 279 hozzászólás
Igen szeretnék indulni (ami Hurkául azt jelenti fogok is, ha nem esik)
Az illetékes azt mondta, hogy kerékpárral már 7 és 8 óra körül el lehet indulni. by Hozé
Most már csak a vonatot kellene kitalálni.

#45
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
Asszem monti 8-tól rajtolhat...az biztos, hogy mi is a lehetõ legkorábban szeretnénk rajtolni. Ha 7, hát 7. Utána kell nézni.
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#46
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Igen, de én lehet hogy ott alszom, és megpróbálok a lehetõ legkorábban elindulni.
Kérlek SEGÍTSETEK!!! Ellopták Giant Anthem 1 (2008-as) 18 colos bringámat. Fekete/bronz színben - ebbõl csak ez az egy volt MO-on! Ez a bringa volt az: http://bikemag.hu/teszt/giant-anthem-1 Ha láttok ilyet apróban, légyszi szóljatok! Megtalálónak jutalom.

#47
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
No, akkor mindenki kéretik, hogy pihenje ki magát szombatig. Ahogy elnézem, az idõjárás mindent megtesz annak érdekében, ogy ne tekerjünk túl sokat. Túl durva tempót nem javaslok, de azért irányozzuk be, hogy sötétedésre beérünk. (azért viszek lámpát) Hogy megyünk? Múltkor ez probléma volt, érdemes lenne már rögtön az elején leszervezni. Hozé, te tudsz kocsit hozni, vagy nincs, aki visszavigye? Mehetünk túlképp vonattal is, nincs nagy kedvem kitekerni viszont, sok lenne a jóból. Nem beszélve arról, hogy viszonylag hamar kellene indulni. (mondjuk 8kor) Lens, Hozé, ezek szerint Ti jöttök...Hurka, jól értem, hogy te is? Vaciláltál, de mi örülnénk, ha jönnél! Én egy esetben nem megyek, ha szakadni fog az esõ - de ahogy nézem, ez nem fog megtörténni. (két tócsa engem nem riaszt el)
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#48
hozé

hozé

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.747 hozzászólás
Nem volt gyanus, hogy a legyek is oroszul zümmögnek?
:)
Végülis: legelább tudod, merre NEM kell menni.

"Nem szeretném megmondani, hogy a függöny mögötti nõ jó-e.
De néha elhúzom a függönyt, hogy el tudd dönteni magad."


#49
Hurka

Hurka

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 279 hozzászólás
Múlt hét szombaton felkerekedtem, hogy bejárom a BEAC börzsöny szakaszát.
Reggel erõt vettem magamom, s felkeltem 5kor, megkajáltam, bekávéztam, megnéztem a kedvenc topikjaimat, majd fél hétkor kirobogtam a nyugatiba, s felugrottam a 6.55ös gyorsra.
Évek óta nem vonatoztam, s kellemes meglepetésként ért milyen kultúrált bringaszállító kocsi volt rajta.
Magyarkúton nulláztam, s nekiugorttam a kék négyszögnek, majd a kéknek. 3 órán keresztül csak tekertem-tekertem-tekertem a pompásan kijelölt kék jelzésen....voltak meredek kaptatók, izgalmas lefelék, CCs föl-le, tolós kidõlt fás rész....aztán egyszer csak elfogyott a jel....negyed órát ingáztam föl le, aztán menthetetlenül elõ kellett halásznom a térképet.
Nééézem-nééézem, hol a pöcsben vagyok, egyre jobban kinyitom a térképet...ilyen falu nincs is a börzsöny térképen, hogy felsõpetény...Baszki, rossz irányba indultam el a kéken :mybad:
Nah itt véget is ért a beac maxi pályabejárásom :D:D
most pedig lehet röhögni rajtam, mekkora luzer vagyok. Lehet eltekertem volna a nagy milicig is????

#50
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Én is készülök, pont ma lett volna idõm felmérni néhány olyan utat, amit csak sejtek, de ez az esõ mindent átmosott. Menni fogok, ha aznap nem szakad az esõ, de ha addig még esik, biztos hogy nekem is sok lesz majd az alternativ utvonalam.
Kérlek SEGÍTSETEK!!! Ellopták Giant Anthem 1 (2008-as) 18 colos bringámat. Fekete/bronz színben - ebbõl csak ez az egy volt MO-on! Ez a bringa volt az: http://bikemag.hu/teszt/giant-anthem-1 Ha láttok ilyet apróban, légyszi szóljatok! Megtalálónak jutalom.

#51
hozé

hozé

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.747 hozzászólás
Én megyek. A nyugatiból 6.30-körül induló vonattal (Dunakeszin szállok fel).
Az kb.7.45- 8-órás indulást jelent.
Én a "kerékpárosbarát" utakat fogom követni, és a mihamarabbi beérkezás a célom.
Ha nem jön közbe semmi, akkor kb. este 8-ra be lehet érni.

"Nem szeretném megmondani, hogy a függöny mögötti nõ jó-e.
De néha elhúzom a függönyt, hogy el tudd dönteni magad."


#52
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
No, s akkor ki jönne? Hozé? Lensver? Én mennék, egy lite-os tempót végigtolunk, s buli lesz! Nehogy az legyen ezzel is, mint a "Börzsönyi szivatóval", hogy mindeki beigéri, s mindenki benyuszizik?
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#53
hozé

hozé

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.747 hozzászólás
Khm. Khm. Ez a BEAC -topic.

Eszembe sem jutott a dolog könnyebbik végét megfogni, és a MM-re menni.
De ha addig sok esõ lesz akkor a BEAC-ra sem megyek. Nem vagyok hajlandó kilométereken keresztül cipelni.

"Nem szeretném megmondani, hogy a függöny mögötti nõ jó-e.
De néha elhúzom a függönyt, hogy el tudd dönteni magad."


#54
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
Ami azt illeti, ma voltunk Mátrázni, hát, jósolhatok? "Szívásvárad-2.0 !"

200 %-al több kõ
100 %-al több sár
jobban fogtok szívni, mint 4 éve...;)
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#55
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
Meg az összetételen!

Híg sár pl nem jó agyagból, ellenben abból a sûrû se nem szép. :-) A lényeg, hogy ne csúszkáljon a lábtekerészeti löködöny görgetege és hibahatáron belül maradjon a szélesége, ahol s=sárférõhely.

#56
hozé

hozé

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.747 hozzászólás
...és a hangsúly az "adott" -on van.

"Nem szeretném megmondani, hogy a függöny mögötti nõ jó-e.
De néha elhúzom a függönyt, hogy el tudd dönteni magad."


#57
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
sár = az anyaföld (homok, agyag, termõföld) vízzel képzett adott konzisztenciájú elegye :-)

http://en.wikipedia.org/wiki/Mud

#58
hozé

hozé

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.747 hozzászólás
Kuss! Én így szállok le. Ez nem sár!

Különben is a "sár" definíció kérdése.

"Nem szeretném megmondani, hogy a függöny mögötti nõ jó-e.
De néha elhúzom a függönyt, hogy el tudd dönteni magad."


#59
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
A nyúlon túl?



Majd meglátjuk ;)

#60
hozé

hozé

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.747 hozzászólás
Tudod, mint a mérges kismalac:

NEM lesz sár!

"Nem szeretném megmondani, hogy a függöny mögötti nõ jó-e.
De néha elhúzom a függönyt, hogy el tudd dönteni magad."