Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj

Milyen bringát vegyek?

* * * * * 3 szavazat

  • Lépj be és szólj hozzá
11925 hozzászólás a témában

#11841
husevotelefonfulke

husevotelefonfulke

    visszatérő

  • fórumtag
  • 2.336 hozzászólás
Használtat!

#11842
dukesbanana

dukesbanana

    vendég

  • fórumtag
  • 52 hozzászólás
Mér nem veszel BMX-et ???

#11843
illu'Z

illu'Z

    vendég

  • fórumtag
  • 54 hozzászólás
nem akarok érte többe kiadni, mert egyszerüen csak hobbiszinten használnám... amugy msotmár b+action felnivel adják, és a mostani neuzerszutykomon is van duplafalu felni, sz át tudnám tenni... vagy gepida mundo vagy magellan hydra...

#11844
Trueman

Trueman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.302 hozzászólás
Erre azt mondom, hogy nem kotelezo gyujteni, vehet egy nem tul nagy durranas hydrat, es utana majd pont annyit kell pluszban kolteni ra, amibol kijott volna egy jo bringa;) Es ahogy korabban is volt rola szo, nem olyan remesen sok penz kellene. Marmint biciklis viszonylatban:)

#11845
Coldrock--->NRS

Coldrock--->NRS

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.291 hozzászólás
de nem akar GYÛJTEN| :)
már párszor leírta

#11846
Trueman

Trueman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.302 hozzászólás
Udv! En is azt mondom mind Face! Szerintem is celszeru lenne gyujteni egy kicsit, es venni egy szintekkel jobbat. De Te tudod. bye

#11847
vendég_fac€_*

vendég_fac€_*
  • vendég
nekem van egy hydrám, sokáig nyúztam ,de csak maratonon meg túrákon, de azt az iramot se bírták az alkatrészek:) de montizást elkezdeni jó vele:) nemtudom most, hogy adják de nekem (5éve) nem duplafalú felnivel adták, és ha most se, akkor szerintem számolj azzal is, meg gyûjts inkább kicsit ha van 50ed lesz 70 is és akkor vegyél egy használtat,ami alkalmad ugrabugrálásra. De a hydra nem arra van.szóval az én tippem ez
0:0

#11848
illu'Z

illu'Z

    vendég

  • fórumtag
  • 54 hozzászólás
nah várom más véleményét is, eddig
hydra mundo
1 0

:D

#11849
Coldrock--->NRS

Coldrock--->NRS

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.291 hozzászólás
Én a hydrát ajánlom. De ez csak az én véleményem... :)

#11850
illu'Z

illu'Z

    vendég

  • fórumtag
  • 54 hozzászólás
uhhh hagyjuk, mert 50 fölé nem költök rá... más fórumokon van aki egy hydra-t zúz 1 méteres kiszakadáson és csak telót kellett rajta cserélni... nade akkor vegyétek ugy nem használom másra csak turára: gepida mundo vagy magellan hydra?

#11851
Coldrock--->NRS

Coldrock--->NRS

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.291 hozzászólás
énis pont egy használt polarXet javasoltam volna, de megelõztél -Herger- :)

próbáld ki mind a kettõt, és döntsd el.
hydra nem rossz, most nézem a mundot.
a mundo 16,6 kg

#11852
-Henger-

-Henger-

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.181 hozzászólás

kezdõ ugrásokra kéne stb. csak... max. 1 méter ugrás satöbbi ilyesmik... nincs szivem többet adni rá, mert az méletben le nem mennék még a Kõszegi dh-ról se... oolyan merõ hüje nem vagyok :)


Igen. Aztán "Hû, sikerült az egyéteres, bevállalom azt a letörést. Csak derékig ér"
No, lesz letörés, csak ezt a villa fogja csinálni. Vagy a pedál, vagy másik alkatrész.

Hidd el végre, hogy ezek a bicajok NEM ALKALMASAK DURVULÁSRA!
Inkább vegyél egy tavalyi használt PolarX-et, az kb. 70-ért már biztosan van, és az már okés.

#11853
husevotelefonfulke

husevotelefonfulke

    visszatérő

  • fórumtag
  • 2.336 hozzászólás
Mondom, 50 alatt újonnan, így is simán szét fog esni egy-két hónap alatt.Már csak azért is, mert boltban egészben ilyen stílusú cangát ebben az árkategóriában nem is lehet találni.Kapsz rá sárhányót, lámpát, tízszázezer sebességes váltót, de gondolom neked nem erre lenne szükséged...

#11854
illu'Z

illu'Z

    vendég

  • fórumtag
  • 54 hozzászólás
kezdõ ugrásokra kéne stb. csak... max. 1 méter ugrás satöbbi ilyesmik... nincs szivem többet adni rá, mert az méletben le nem mennék még a Kõszegi dh-ról se... oolyan merõ hüje nem vagyok :)

#11855
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.036 hozzászólás
Illuz, gyere a szombathelyi rider forumba, ott tudunk majd segiteni, ha koszegi vagy! Van par koszegi is ott...

#11856
husevotelefonfulke

husevotelefonfulke

    visszatérő

  • fórumtag
  • 2.336 hozzászólás

nah akkor irok ide :)
tehát kezdõ bicaj, max 50ezer, éna gepida mondo-t néztem ki... emellett a hydra jöeht még szóba, vagy a caprine cherokee... ugrálásra kéne, én a gepida-ra szavazok... szerinteteK?


Ugrálásra tényleg nem fogsz kijönni 50-bõl.Én is egy 38ezres Woodlands-el kezdtem de hamar szétkopott és akkor még csak nem is ugráltam.Most már több mint a négyszeresét költöttem rá.Sztem nézz szét az apróban, szoktak lenni használt ugrálós bájkok olcsón.Viszont: mindenképpen keress egy hozzáértõ havert aki vágja a bringatémát mert használt témában van rizikó!De, feleannyiért kaphatsz jó esetben jó bringát.

#11857
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.036 hozzászólás
Szerintem hamar szet fog menni...:) Ha ugralni akasrz, akkor nyulj bele a zsebedbe jobban! A Gepida egz turagep, semmi esetre sem ugribugri bicaj! A sajat erdekedben mondom, meg se probaljad vele...

#11858
illu'Z

illu'Z

    vendég

  • fórumtag
  • 54 hozzászólás
nah akkor irok ide :)
tehát kezdõ bicaj, max 50ezer, éna gepida mondo-t néztem ki... emellett a hydra jöeht még szóba, vagy a caprine cherokee... ugrálásra kéne, én a gepida-ra szavazok... szerinteteK?

#11859
Noro

Noro

    vendég

  • fórumtag
  • 14 hozzászólás

kormányszár


Ahááá! így máá könnyebb :)
"Mindig a moha déli oldala fás" :)

#11860
szepii

szepii

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 457 hozzászólás
Szétnézhetsz a Giant,Kelly's és a Kona kínálatban is!