Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj

Milyen bringát vegyek?

* * * * * 3 szavazat

  • Lépj be és szólj hozzá
11925 hozzászólás a témában

#11801
Noro

Noro

    vendég

  • fórumtag
  • 14 hozzászólás
Ezekre a dolgokra voltam kiváncsi, mert valahol mindig azt érzem (nemcsak ezen a téren), hogy valaki mindig jól jár, és sosem én vagyok az a valaki.

irtam már pár lappal korábban, hogy venni szeretnék vmi bike-ot (abszolut hozzánemértõ kategóriába tartozom) venni leginkább cityre esetleg néha kisebb dombocskák. Szemezek egy Polaris (PolarX) vázat venni, de nem zárkózom el más gyártók termékeitõl sem... majd meglátjuk :)

#11802
Star_sky

Star_sky

    vendég

  • fórumtag
  • 70 hozzászólás
attol függ mire akarod használni a 19colos vázat?nem értem teljesen a kérdést..mér lennél át****va?Nagyjábol egységesek az árak mindenhol.Vannak kicsit olcsobb és kicsit drágább boltok ,de lényeges különbség nincs szerintem.
Minden egyes buktató egy lépcsõfok a siker felé!

#11803
Noro

Noro

    vendég

  • fórumtag
  • 14 hozzászólás
Hááát pár nap fórumozás itt, és lebeszéltek engem is a drágább cuccokról... szal lehet, elkezdek összerámolni maganak vmi kerót.
Hol érdemes venni?
Bike-ba is van egy tesco gazda(g)ságos, ahol olcsó minden, vagy mindenhol át leszek **szva, mint az 1iptomi bazárban? :-) Szal a környék ami érdekel, az Siófok + Szfv + esetleg Bp.

Várom az 5leteket...

a 19" es váz mennyire nagy nekem a magam kis 186centijével?

#11804
zolle

zolle

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.703 hozzászólás
Dirtre azér jó a merev mert nem mozogja ki a kidobót, meg mer el lehet szórni, semmi baja nem lesz... Meg megy 10 kiló és nem 25!!!

#11805
Gui

Gui

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 707 hozzászólás
Mondjuk egy trek gep azert az biztos ,hogy nem szar .... :) szal biztosan jol muxik.
"A processzorok füsttel mûködnek, ha a füst kiszáll belõlük nem mûködnek tovább."
"Ami nem öl meg az csak erõsít."
"A kerékpár számomra a szabadság szinonímája"
Tom Ritchey


Nem értem ,miért gyártanak olyan 10.000.000Ft-os autót amin nem megy az index? :chin:

#11806
Ranger^41

Ranger^41

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 953 hozzászólás
Dirtre annyival jobb a merev, hogyha elrontasz egy érkezést akkor nem egy 50-100ezres telót kell cserélned :D Nameg igen ugrásnál nemozduljon be annyira.

[whitetrash.hardcore.rock&roll.fuckyou]


#11807
Star_sky

Star_sky

    vendég

  • fórumtag
  • 70 hozzászólás
valamit valamiért...dirtre meg ugrabugrálni sokkal jobb a merev,igaz énse szeretem,de én nem vagyok valami sulyos egyéniség és nem is esek olyan gyakran.neki viszont sokkal célszerûbb lenne mondjuk azt a Treket megvenni mint egy dracot...
Minden egyes buktató egy lépcsõfok a siker felé!

#11808
Gui

Gui

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 707 hozzászólás
Hát annyit tennek meg hozza a dolgokhoz ,hogy rakenyszerültem a régi merev vázas gépemre ,amit folyamatosan karban tartok es nem egy rossz kis gépecske. Elmentem ma vele a szokásos körömre ,amit eddig a meridámmal tettem és hát azt hittem lepippantom magam.... Vannak itt azért nagy különbségek. A merev gépemet egy jobb tescos bicóhoz tudnám felszereltségben hasonlítani ,annyi kivétellel ,hogy ezen a csapágyak persze sokkal jobbak ,nem olyanok ,mint a tescoson.
Sajnos nagyon nehéz tekerni még így is és szerintem az a gagyi teleszkóp is nagyon sokat segít ,ami a meridámon van. Azért egy teleszkóp után visszaszokni merev gépre ,hát nem egyszerû :)
"A processzorok füsttel mûködnek, ha a füst kiszáll belõlük nem mûködnek tovább."
"Ami nem öl meg az csak erõsít."
"A kerékpár számomra a szabadság szinonímája"
Tom Ritchey


Nem értem ,miért gyártanak olyan 10.000.000Ft-os autót amin nem megy az index? :chin:

#11809
Star_sky

Star_sky

    vendég

  • fórumtag
  • 70 hozzászólás

http://bikemag.hu/ap...hp?siteid=25194
ez kell neked!

tényleg használtban nem is gondolkoztál????mer lehet, h jobban megérné valami normális használtan
Minden egyes buktató egy lépcsõfok a siker felé!

#11810
ZSIROSMACSKA

ZSIROSMACSKA

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.931 hozzászólás

kicsi vázon félek :)


mivan? már csak leugrani is könnyebb róla, ha gáz van. he meg nem akarsz költeni egy "ilyen" hobbira, menj vmi origó vagy mittoménmilyen-nemisérdekel fórumba és ott nyomathatod a trükkós szöveget, meg vagizhatsz, hogy neked ám tuning bicajod van.

van akinek sokat jelent egy ilyen hobbi. mint a drog. és tényleg...
Too many times your body can't take
Too many times you've made a mistake
Too many times you haven't realized
Too many times your mind became paralyzed

A biciklim. Saját konstrukció.

vmi állást én is keresnék. esetleg ha vki tudna vmi testhezállót, egészen nyugodtan ne fogja vissza magát...

#11811
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
sztem te itt félreértesz valamit. itt ezen a fórumon (legalábbis a többségnek) az élete a bringázás.
és beszélsz itt trükközésrõl meg minden. a trükkökhöz idõ kell. gyakorolni kell és ha azt akarod hogy jól menjen akkor még többet kell gyakorolni.

" egy ilyen hobbira "
ezen a mondatodnál kétségeim támadtak hogy egyáltalán szeretsz-e biciklizni...

na de
ON

vedd amit jónak látsz és amire van keret.

#11812
Ranger^41

Ranger^41

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 953 hozzászólás
http://bikemag.hu/ap...hp?siteid=25194
ez kell neked!

[whitetrash.hardcore.rock&roll.fuckyou]


#11813
illu'Z

illu'Z

    vendég

  • fórumtag
  • 54 hozzászólás
értem én,d e a kicsi vázon félek :) merevvillát jopbban szeretnék én is, jobban lehet vele trükközni, de olyannal enmtom hogy a cratert szerelik-e... és cask hobbiszinten üzném, és nem dh-znék vele, mélg ha meglenne a bátorságom hozzá akkor se... százezreket egy ilyen hobbira pedig nem fogok kiadni...

#11814
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.036 hozzászólás
Összerakás nagyon drága mulatság... vegyél egy teszkós dánhil gépet, arra is van 1év gari,nem? Majd évente cseréled, vagy havonta...:)

Én még most is azt mondom, hogy semmi értelme akár 80ig is elmenni, mert semmivel jobb gép nem lesz abból.. esetleg egy kategóriával jobb fék, meg váltó, de az a legkevesebb, ha fos a hajtókar, szar a felni, meg a váz, a csapágyak...
Úgyhogy nehogy azt hidd illuz,hogy egy draco vagy crater jobb lesz.
Telót nem is tennék bele, semmi értelme az ilyen rugó/elasztomeres szaroknak, inkább egy jó merevvilla.. Goldoljad végig, mert szerintem sok mindennel nem vagy tisztában! Így azzal sem, minek a kicsi váz...pff!

#11815
Star_sky

Star_sky

    vendég

  • fórumtag
  • 70 hozzászólás
sztem építgess...ha nincs egyszerre elég pénzed akkor inkább kezdj építeni...sose lesz teljesen jo mert mire összegyûlik a della valami alkatrészre ugyis tönkremegy egy másik de ha komplett veszed akkor is eljutsz ide egy idõ után mert minden gépen vannak gyenge láncszemek amik nem bírják sokáig.Dehát ez a sport ilyen..
Minden egyes buktató egy lépcsõfok a siker felé!

#11816
Gui

Gui

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 707 hozzászólás

illu'Z!

Egyszerûeen nem érdemes egy alapabb gépet venni, vagy építeni, mert anyagiakban is jobban megvisel és még csak alkalmas sem lesz arra, amire használni akarod.


erre azt mondanam ,hogy pl az en esetem ,a gepemet akcioban vettem 44 ert 64 helyett merida kh 550sx ,tele van ratyi alkatresszel ,DE
ha rakoltok 60e amibol kelloen jol fel lenne tuningolva !!!! ,akkor lennek 104e nel ,es ennyibol meg siman nem veszek egy ugyanilyen szintu bicajt ! szerintem.
Nekem a vazam alu 7005 t6 ami eros es viszonylag konnyu is. Eleg sokat tekerek vele es 100km es tura utan se erzem olomnak a gepet. Mondjuk lehetne konnyebb is ,de ennyi penzert....emellett 5ev teljes koru gari van a vazra except verseny :(

szal ,ha tala az ember egy jo vazat jo kerekekkel ,jo arban akkor erdemes azt a bicajt venni ,mert egy mondjuk lx szett kijon pl 40-60 e bol szal ...
a telorol ,meg annyit ,hog ynormalis telo csak a draga gepekben van ,szal azt ugyis neked kell megvenni es olyat amire te fogod hasznalni.

Bar jobban belegondolva ,ha nem agyon akciozva veszel valamit pl.. szerintem ,mint nekem sikerult ,akkor olyan ez mint a szamitogep ,jobban jarsz ha te epited meg es akkor egyet is ertek Lovas_Gabi forumtarssal az epites teren, vagy ha nem akarsz vagy tudsz ,akkor valoban gyujtogessel es vegyel egy nagyon karajt.
"A processzorok füsttel mûködnek, ha a füst kiszáll belõlük nem mûködnek tovább."
"Ami nem öl meg az csak erõsít."
"A kerékpár számomra a szabadság szinonímája"
Tom Ritchey


Nem értem ,miért gyártanak olyan 10.000.000Ft-os autót amin nem megy az index? :chin:

#11817
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.030 hozzászólás

no comment.
avagy énis rájövök lassan, hogy vanakinek nem érdemes ugatni.

vau vau

végre hogy rájöttél, kiváncsi voltam meddig húzzátok. ;) de mindíg belebonyolódtok

#11818
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás
no comment.
avagy énis rájövök lassan, hogy vanakinek nem érdemes ugatni.

vau vau
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#11819
illu'Z

illu'Z

    vendég

  • fórumtag
  • 54 hozzászólás
hááááát... nemtom, majd kiderül... crater acera, vagy draco acera, ez itt a kérdés, a crater menyivel jobb? az rst telókban nem annyira bízom, inkább a mozo-kban... szerintetek? a draco egy 10essel olcsóbb, ez a különbség megéri, hogy inkiább a craterra gyüjtsek?

#11820
husevotelefonfulke

husevotelefonfulke

    visszatérő

  • fórumtag
  • 2.334 hozzászólás
Levered a tököd... a kiszakadásnál...
Amúgy a kis váznál húzd egy picit feljebb a nyerget és akkor jobban tudod fogni a lábaddal.Hidd el ugrálásra a kicsi a jó.Én 1.90 vagyok, elõször volt egy 23"! colos Schwinn, aztán 19.5 polaris most meg 16.5 polarx.Szted az idõk során miért lett egyre kisebb a vázam?Én is úgy gondokodtam:vazz kinek kell ilyen bmx szar.Ha már bringa akkor legyen szép nagy.Aztán elõbb utóbb változik a vélemény.Pakolsz bele egy hosszú nyeregcsövet és jólvan.Nekem is bevált.