Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj

Milyen bringát vegyek?

* * * * * 3 szavazat

  • Lépj be és szólj hozzá
11925 hozzászólás a témában

#11761
Star_sky

Star_sky

    vendég

  • fórumtag
  • 70 hozzászólás
illu'Z:bír annyit(talán többet is) de akkor már inkább polaris.
Minden egyes buktató egy lépcsõfok a siker felé!

#11762
Cornel

Cornel

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 645 hozzászólás

Privatban. Egyebkent Cornel konaja szarintem nagyon pofas darab;)


:clap: :cool2: :beer:

Köszi! De persze izlések és pofonok...

#11763
-Henger-

-Henger-

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.181 hozzászólás

mér? itt is vannak akik cherokee-val mennek dh-n már vagy 1 éve... amugy a polaris mellett az esélyes a mali boa, de errõl sokan lebeszéltek a márka kis neve és a kinézet miatt... amugy birna annyit mint a polaris? mer lényegesen olcsóbb darab a boa, de sokan lebeszéltek róla már...


Sztem te nem vagy normális, ha egy alapvetõen CROSS COUNTRY vázat használsz ugratni- tökmindegy, hányszor. De te tudod.
A Mali azért (is) olyan olcsõ, mert erõsen kifutó darab, több éve már változatlan- legalábbis én nem vettem észre, láma CC-sként változást.

Neked egy PolarX merev váz kell, merev villával. Mehet rá átbobó, hogy túrázni is lehessen vele, de én a Polarist nem ajánlom ugratgatni.

#11764
Trueman

Trueman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.302 hozzászólás
Privatban. Egyebkent Cornel konaja szarintem nagyon pofas darab;)

#11765
illu'Z

illu'Z

    vendég

  • fórumtag
  • 54 hozzászólás
mér? itt is vannak akik cherokee-val mennek dh-n már vagy 1 éve... amugy a polaris mellett az esélyes a mali boa, de errõl sokan lebeszéltek a márka kis neve és a kinézet miatt... amugy birna annyit mint a polaris? mer lényegesen olcsóbb darab a boa, de sokan lebeszéltek róla már...
más: Kõszegen hány crater van? msto láttam 1 kupacba vagy 10 cratert... aszittem rosszul látok, mind crater volt :scared:
mod: trueman, milyen bicót ajánlgatsz? mi az?

#11766
Trueman

Trueman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.302 hozzászólás
Illuz! Te tudod. Donts belatasod szerint;) Es megegyszer felajanlom az en bicomat:D

#11767
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás
megnézném én ezt a dh-t..
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#11768
sirkoves

sirkoves

    újonc

  • fórumtag
  • 3 hozzászólás
illu'z vedd meg azt a polarist csak jó méretben. én caprine cherokee vázzal dh-ztam 2 éve ..néha-néha roppant egyet de szerencsére nem tört el. az acélból volt de a polaris biztos erõsebb

#11769
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.036 hozzászólás
Cornel, 250eurót! :)
Illuz, a váz okés, de egy komolyabb kormány+hajtókar is kell, mert ezeket hamar le fogod amortizálni, és a kormány ha törik...
A másik, hogy szántúr telót 12ért? Bakker...nem vagy normális! Szerinted egy merev villa miért kerül majdnem annyiba?? Ilyet nehogy megvegyél, mert qrvára nem ugrálásra van, max laza kis városi túrákra!
A polaris váz sem erre való, de láttam MaTT vázát,és szerintem elég masszív, persze nem 19es méretben..:chin:

#11770
Cornel

Cornel

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 645 hozzászólás

Cornel, mennyit kérnér a cannondaleért? :)


Most nézem, hogy tele vagyok privikkel, teljesen megfeledkeztem errõl a funkcióról bocs. Privi ment.

#11771
Ranger^41

Ranger^41

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 953 hozzászólás
Cornel, mennyit kérnér a cannondaleért? :)

[whitetrash.hardcore.rock&roll.fuckyou]


#11772
Cornel

Cornel

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 645 hozzászólás

bazeg akármilyen fórumot olvasok, az olcsó cuccokat keményen leszarozzák... nem ért meg senki, hogy én nem zúzok, bennem megvan a természetes félelem a dh-tól meg a dirt-tõl :(


Jólvan na! Nem kell mindjárt duzzogni. Nem rossz az a Magellán váz, nagyon jókat tekeregtem vele és egy-két nagyobbacska ugrást is kibírt alattam. 75 kg vagyok.

#11773
illu'Z

illu'Z

    vendég

  • fórumtag
  • 54 hozzászólás
bazeg akármilyen fórumot olvasok, az olcsó cuccokat keményen leszarozzák... nem ért meg senki, hogy én nem zúzok, bennem megvan a természetes félelem a dh-tól meg a dirt-tõl :(

#11774
Cornel

Cornel

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 645 hozzászólás

nah, akkor, mindenki aki kussbamaradt, aszerint jó nekem a poalris :) igen, szerintem egy kezdõnek az bõven elég... eg majd ugyis fejlõdni fog a gép :)


Ja, oszt majd jövõre veszel mást! :P Vannak hozzá olcsó gyönge kerekeim is ha érdekel! :D

#11775
Cornel

Cornel

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 645 hozzászólás

CORNEL TE IS SZOMBATHELYI VAGY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! az elõbbi képen láttam


IIIIIGGEEENNN!!!!! :-)

#11776
illu'Z

illu'Z

    vendég

  • fórumtag
  • 54 hozzászólás
ejjd e enm ahsonlitasz magadra az avatarodon :D ilyen foszöld ronda szinben is csinálnak konát? nah, akkor, mindenki aki kussbamaradt, aszerint jó nekem a poalris :) igen, szerintem egy kezdõnek az bõven elég... eg majd ugyis fejlõdni fog a gép :)

#11777
sirkoves

sirkoves

    újonc

  • fórumtag
  • 3 hozzászólás
CORNEL TE IS SZOMBATHELYI VAGY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! az elõbbi képen láttam

#11778
Cornel

Cornel

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 645 hozzászólás

annyira azér nem gyönge... meg ekkorákat meggondolom párszor hogy ugrok-e, fõleg érkezõ nélkül... szerintem nekem az a polaris váz bõven elég... az ott a képen milyen bicaj? te vagy az? ;]


Yes i am! Egy 2003-as Kona Stuff a váz.

#11779
illu'Z

illu'Z

    vendég

  • fórumtag
  • 54 hozzászólás
annyira azér nem gyönge... meg ekkorákat meggondolom párszor hogy ugrok-e, fõleg érkezõ nélkül... szerintem nekem az a polaris váz bõven elég... az ott a képen milyen bicaj? te vagy az? ;]

#11780
Cornel

Cornel

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 645 hozzászólás

mér, szar volt? nehéz? vagy mi volt vele a gond?


Nem volt vele semmi különösebb gond, csak nem való erre:
http://cornel.fw.hu/sprung.JPG