Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Bringa kövéreknek

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
263 hozzászólás a témában

#41
Grafy12

Grafy12

    vendég

  • fórumtag
  • 88 hozzászólás
simon23
Igazán köszönöm a méltató szavakat:), de bármi amivel kevesebbet teszek magamért mint amire képes vagyok, csak magamat csapom be.:)Megtisztelnél, ha ismerõseim közt tudhatnálak itt!:)
...a nyúlon túl?
Nem, a nyúl az!...

KROSS EVADO 3.0 2012

#42
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.068 hozzászólás
Szeretem olvasni az ilyen hozzászólásokat.További sok sikert.
Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!

#43
simon23

simon23

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 948 hozzászólás

Az éjszaka körbe bájkoltuk a Balaton kisebbik felét(kis kör). Szép volt, nagyon jó volt, de ami a legjobb: 2 kiló mínusz;) !

Ezt tanúsíthatom!!:D Respect az Úrnak! Hõsiesen tekert 80km-t, ami önmagában nem nagy dolog, de Grafy tekintetében ez kimagasló teljesítmény!!!!!!!!!!, és még a Tihanyi Apátsághoz felvezetõ utat is nyeregben tette meg. Ismét van valaki akit példaképként lehet emlegetni a kitartás és az akarat frontján. :D Igazán szép teljesítmény és GRATULA!!

Ridley Noah Fast 


#44
Grafy12

Grafy12

    vendég

  • fórumtag
  • 88 hozzászólás
Az éjszaka körbe bájkoltuk a Balaton kisebbik felét(kis kör). Szép volt, nagyon jó volt, de ami a legjobb: 2 kiló mínusz;) !
...a nyúlon túl?
Nem, a nyúl az!...

KROSS EVADO 3.0 2012

#45
simon23

simon23

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 948 hozzászólás
na akkor ezt megbeszéltük. :D

Ridley Noah Fast 


#46
Grafy12

Grafy12

    vendég

  • fórumtag
  • 88 hozzászólás
Igyekszem ott lenni!! Szeretném vinni a barátosnémat is, bár Õ másnap dolgozik Siófokon....max nem kell már utaznia :D ha más nem, megyek egyedül!
...a nyúlon túl?
Nem, a nyúl az!...

KROSS EVADO 3.0 2012

#47
simon23

simon23

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 948 hozzászólás
Az teljesen jó lesz, itt olvashatsz róla: ...::: A Balatonkr tra honlapja :::...
Szeretnék menni, remélem találkozunk!!!!!!!!!!!!!!

Ridley Noah Fast 


#48
Grafy12

Grafy12

    vendég

  • fórumtag
  • 88 hozzászólás
De bizony van, összeegyeztetem a munkahelyemmel és a családdal és meglátjuk! Az egyetlen félelmem a Ti átlagsebességetek:) Mert én nem igazán vagyok még szélvész:D 20-22km/h az átlag , mi a véleményed?:)
...a nyúlon túl?
Nem, a nyúl az!...

KROSS EVADO 3.0 2012

#49
simon23

simon23

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 948 hozzászólás

Mióta tekerek 11 kg csorgott le, ...folyt köv. :)

....jó olvasni, h vannak még emberek akik nem a kifogásokat keresik. :) 25-én szombaton lesz egy éjszakai Balaton kis kör (cc. 80km), nincs kedved hozzá?

Ridley Noah Fast 


#50
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.068 hozzászólás
Csak ügyesen, és hajrá tovább.
Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!

#51
Grafy12

Grafy12

    vendég

  • fórumtag
  • 88 hozzászólás
Mióta tekerek 11 kg csorgott le, ...folyt köv. :)
...a nyúlon túl?
Nem, a nyúl az!...

KROSS EVADO 3.0 2012

#52
Grafy12

Grafy12

    vendég

  • fórumtag
  • 88 hozzászólás
Ma egy picit feljebb került a léc, bekerekeztünk Siófokra Balláékhoz egy kitámasztóért.Jólesett mert jól ESETT illetve szakadt az esõ, de 32 km-t tekertünk. És a mérlegen is látszik a mutatvány!:)))
Ismét felhívnám azon embertársaimat, akik nem saját maguk kötik a cipõfûzõjüket, hogy bájkra fel!
...a nyúlon túl?
Nem, a nyúl az!...

KROSS EVADO 3.0 2012

#53
Grafy12

Grafy12

    vendég

  • fórumtag
  • 88 hozzászólás
Hááát izzzé........:confused:Én jelenleg megelégednék a Balaton kis körrel is:D

Ezt a kört hány nap alatt teljesítitek és mennyi km?


Bár ahogy így utólag nézegetem valószínû, hogy neked ez 1nap max.....
...a nyúlon túl?
Nem, a nyúl az!...

KROSS EVADO 3.0 2012

#54
simon23

simon23

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 948 hozzászólás

Ha csokis fogyókúra létezne, rólam nevezték volna el Etiópiát!:D Két hét után elmondhatom, hogy a táv is megduplázódott, az átlag sebesség jelentõsen javult, és lecsorgott 3 kg.Emellett emeltem a kaja adagomon is, szóval nagyétkû sorstársaim hajrá! Ez persze nem jelenti, hogy ész nélkül kajálunk, csak módjával! (OFF: szégyen ide, vagy oda Malakov tortát nem csináltam még, de elnézve az interneten, nem nehéz összedobni. Finom meg csak attól lehet, ha nem spóroljuk ki az anyagot:)))

Ez igazán dicséretes!! A kitartás eredményét tapasztalod, nincs ennél jobb. Már nem kell sok idõ és jöhetsz velem egy kisebb karikára:
Szlovák3/A/O_térd! by simonjoe at Garmin Connect - Details
:D

Ridley Noah Fast 


#55
Grafy12

Grafy12

    vendég

  • fórumtag
  • 88 hozzászólás
Ha csokis fogyókúra létezne, rólam nevezték volna el Etiópiát!:D Két hét után elmondhatom, hogy a táv is megduplázódott, az átlag sebesség jelentõsen javult, és lecsorgott 3 kg.Emellett emeltem a kaja adagomon is, szóval nagyétkû sorstársaim hajrá! Ez persze nem jelenti, hogy ész nélkül kajálunk, csak módjával! (OFF: szégyen ide, vagy oda Malakov tortát nem csináltam még, de elnézve az interneten, nem nehéz összedobni. Finom meg csak attól lehet, ha nem spóroljuk ki az anyagot:)))
...a nyúlon túl?
Nem, a nyúl az!...

KROSS EVADO 3.0 2012

#56
simon23

simon23

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 948 hozzászólás

Szerintem sokkal nagyobb baj az, hogy cukrász vagyok.....;)


Kinek? Ha tudsz jó Malakov tortát sütni az az igazi királyság!! :D Van valami csokis fogyikúra, talán azt kellene abszolválnod. :)

Ridley Noah Fast 


#57
Grafy12

Grafy12

    vendég

  • fórumtag
  • 88 hozzászólás
Szerintem sokkal nagyobb baj az, hogy cukrász vagyok.....;)
...a nyúlon túl?
Nem, a nyúl az!...

KROSS EVADO 3.0 2012

#58
juby

juby

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 540 hozzászólás

Van ilyen, én most 110 körül vagyok 1 éve. Nem nagyon mozog a súlyom semerre. Aztán kiderült az oka: pajzsmirigy alulmûködés. Szerintem ha még nem nézetted meg, akkor menj el, sokat segíthet. Gyógyszerrel be lehet állítani, és akkor egybõl jobban mennek a kilók.


Meg ne feledjük el hogy az izom nehezebb a zsirnál.Jó magam 160-rol kusztam le 140-re majd két év stagnálás után most kb 152-154 vagyok de a ruhaméretem mégis csökkent :D
:D ...Nem,nem tündérke a kívánság,az kívánság. Térdelj csak le szépen!:D

#59
suhanc

suhanc

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 301 hozzászólás

Köszi a biztató szavakat!:) Sajnos hullámvölgybe kerültem, valamiért megállt a fogyásom, alig alig csökkent a súlyom most 2 hét alatt. Ez nem jelenti természetesen azt, hogy feladnám:D Jó lenne nekem is az a 130 kiló, lényegesen jobb volna 20 kilóval kevesebbet cipelni:) Ami késik nem múlik!


Van ilyen, én most 110 körül vagyok 1 éve. Nem nagyon mozog a súlyom semerre. Aztán kiderült az oka: pajzsmirigy alulmûködés. Szerintem ha még nem nézetted meg, akkor menj el, sokat segíthet. Gyógyszerrel be lehet állítani, és akkor egybõl jobban mennek a kilók.

#60
Sengakov

Sengakov

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 476 hozzászólás

Köszi a biztató szavakat!:) Sajnos hullámvölgybe kerültem, valamiért megállt a fogyásom, alig alig csökkent a súlyom most 2 hét alatt. Ez nem jelenti természetesen azt, hogy feladnám:D Jó lenne nekem is az a 130 kiló, lényegesen jobb volna 20 kilóval kevesebbet cipelni:) Ami késik nem múlik!


Ilyen van, a folyadék ahogyan kiürül meg stb akkor lelassul a történet. Amikor lelassul akkor kell keménynek lenni azt mondják. Nyomjad és jó lesz. Nekem és most nem kell orvoshoz küldeni, mert több szemtanum is van rá a mozgó súlyom bír 14kg lenni. Ez annyit jelentett nálam, hogy tavaly volt egy verseny ami után rááltam a mérlegre és 1kg-al többet nyomtam mint elõtte, pedig a THM rendesen megnyúzott, és éreztem a ruháimon is hogy tuti nem hízhattam. Rá 4 napra meg 14 kg-al voltam könnyen, igaz addig szinte folyamatosan ürült a szervezetembõl a folyadék! A THM utsó napján kiszámoltuk 16l folyadékot vettem be ivás formályában minimum!

Úgyhogy hajrá, nagy meló lesz de menni fog a dolog, és a lényeg hogy jobban érezd magad, és anynit csinálj amennyi jól esik!