Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Bringa kövéreknek

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
263 hozzászólás a témában

#21
kobormuki

kobormuki

    vendég

  • fórumtag
  • 192 hozzászólás

Kívülrõl fogtam a kormányszarvat és rosszul.


Jobbulást kívánok neked! Lehet, hogy én nem értem, de hogyan lehet másként megfogni a szarvat, mint kívülrõl?? Úgy érted, hogy nem oldalról fogtad?

#22
Grafy12

Grafy12

    vendég

  • fórumtag
  • 88 hozzászólás
Sajnos azt kell mondjam ebben az esetben a kerékpárnak semmi köze nem volt a balesetemhez.Ez színtiszta bénázás volt a részemrõl!:D Egyenes, sima úton pofára estem..ennyi!Kívülrõl fogtam a kormányszarvat és rosszul. Levontam a tanulságot: normálisan kell megfogni a kormányt !:cool2:
...a nyúlon túl?
Nem, a nyúl az!...

KROSS EVADO 3.0 2012

#23
simon23

simon23

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 948 hozzászólás
Tudnia kellett volna, h a Te tömegedhez extrém váz, villa, fék kellene. Szerintem egy "konfekció" bicikli kevés neked. Még jó, h "csak" ennyivel megúsztad. Errõl beszéltünk veled, de akkor azt mondtad, biztosítottak róla, h megfelelõ a gép. De az is lehet, rémeket látok és elképzelhetõ az anyaghibából adódó baleset is, hát nemtom.

Ridley Noah Fast 


#24
Grafy12

Grafy12

    vendég

  • fórumtag
  • 88 hozzászólás
Szia Simon!:) Mit értettél az alatt hogy "sózta"? Miért gondolod így?:confused:
...a nyúlon túl?
Nem, a nyúl az!...

KROSS EVADO 3.0 2012

#25
simon23

simon23

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 948 hozzászólás

A kérdéseid egyik felét már lent megválaszoltam, a többire pedig ...: az út egész jó, kerékpárút:o; a törött teló: SR Suntour NEX 4110 V4
Az utódja: Suntour '11 NRX D-P LO (Villa | Teleszkóp | Trekking) | Kerékpár Webshop

Sajnálattal olvastam az írásod. Azt gondolom az eladó is felkészületlen volt amikor "rádsózta" a bájkot. No, de már ez rajtad nem segít. Gyorsan meggyógyulni és jönni tekerni. :)

Ridley Noah Fast 


#26
marton

marton

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.636 hozzászólás
Gyógyulj meg gyorsan ! Aztán pattanj vissza a bringára !
Marci

#27
Grafy12

Grafy12

    vendég

  • fórumtag
  • 88 hozzászólás

A Balaton kör ilyen kemény, telótörõs terep ?
Milyen teló volt ? És hogy történt ? Nekimentél valaminek ?


A kérdéseid egyik felét már lent megválaszoltam, a többire pedig ...: az út egész jó, kerékpárút:o; a törött teló: SR Suntour NEX 4110 V4
Az utódja: http://ebike.hu/term...r 11 nrx dp lo/
...a nyúlon túl?
Nem, a nyúl az!...

KROSS EVADO 3.0 2012

#28
Grafy12

Grafy12

    vendég

  • fórumtag
  • 88 hozzászólás

A Balaton kör ilyen kemény, telótörõs terep ?
Milyen teló volt ? És hogy történt ? Nekimentél valaminek ?


A történet sokkal egyszerûbb: balf*sz voltam! A kormány szarvát kívülrõl markoltam, egy kisebb döccenõnél lecsúszott a jobb kezem a kormányról, így a teljes testsúlyom a bal oldalra nehezedett. Kormány befordul, bicikli megáll, én továbbrepül,(közben mivel nem erre tervezték, villa törik:cool2:) aztán hason csúszok, végül bájk landol a hátamon...hát ennyi:D láma voltam:D
...a nyúlon túl?
Nem, a nyúl az!...

KROSS EVADO 3.0 2012

#29
DannyL81

DannyL81

    Dancó a hegyről...

  • fórumtag
  • 1.373 hozzászólás
  • LocationVeresegyház
Na ez engem is érdekel, hogyan sikerült mindezt összehozni, mert én sem emlékszem sziklás zúzásra. :)
Mindenesetre jobbulást kívánok!

"Olcsón, könnyűt, erõset. De csakis kettőt választhatsz!" - Keith Bontrager


#30
marton

marton

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.636 hozzászólás

Múlt vasárnap délután barátnõmmel elindultunk megismételni a Balaton kis kört.
A bájk teleszkópja, az elsõ lámpa és a markolat törött..a bordámmal együtt.Így meggondolatlanságom okán kis szünetre kárhoztattam, míg a bicajt össze pofozom és a bordám is összeforr. :) Egyszer majd folyt. köv.......

A Balaton kör ilyen kemény, telótörõs terep ?
Milyen teló volt ? És hogy történt ? Nekimentél valaminek ?
Marci

#31
Grafy12

Grafy12

    vendég

  • fórumtag
  • 88 hozzászólás

Törött bordával már 2 hét után simán bringáztam:) mondjuk a röhögés, köhögés, tüsszentés még 6 hét után is fájdalmas volt

Valahogy én is így tervezem :), tény hogy az imént felsorolt tevékenységek piszkosul fájdalmasak:D
...a nyúlon túl?
Nem, a nyúl az!...

KROSS EVADO 3.0 2012

#32
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.068 hozzászólás
Törött bordával már 2 hét után simán bringáztam:) mondjuk a röhögés, köhögés, tüsszentés még 6 hét után is fájdalmas volt
Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!

#33
Grafy12

Grafy12

    vendég

  • fórumtag
  • 88 hozzászólás
Múlt vasárnap délután barátnõmmel elindultunk megismételni a Balaton kis kört. Remek idõ volt, mégis vége szakadt 53km után... ekkor ugyanis úgy döntöttem extrémebb sport felé fordulok, nevezetesen a repülés felé! Ostoba módon a szárnyaimat otthon felejtettem így kissé rövidre sikeredett a mutatvány, jaaaa és drágára:D A bájk teleszkópja, az elsõ lámpa és a markolat törött..a bordámmal együtt.Így meggondolatlanságom okán kis szünetre kárhoztattam, míg a bicajt össze pofozom és a bordám is összeforr. :) Egyszer majd folyt. köv.......
...a nyúlon túl?
Nem, a nyúl az!...

KROSS EVADO 3.0 2012

#34
Grafy12

Grafy12

    vendég

  • fórumtag
  • 88 hozzászólás

Azért azt vágod, h mennyi ember szorít Neked a sikerért!! Kivételes helyzetben vagy, nem engedheted meg, h csalódjanak benned!!!!!:D


Igen bár az elején írtam már, hogy ha ezt felvállalom, akkor ez már felelõsség. Bár egyszerûen, csak magamért teszem.:)
...a nyúlon túl?
Nem, a nyúl az!...

KROSS EVADO 3.0 2012

#35
simon23

simon23

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 948 hozzászólás
Azért azt vágod, h mennyi ember szorít Neked a sikerért!! Kivételes helyzetben vagy, nem engedheted meg, h csalódjanak benned!!!!!:D

Ridley Noah Fast 


#36
juby

juby

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 540 hozzászólás
Grafy12 gratulálok az elsõ hosszú úthoz na meg a -2-höz további sok sikert!!!!
:D ...Nem,nem tündérke a kívánság,az kívánság. Térdelj csak le szépen!:D

#37
simon23

simon23

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 948 hozzászólás
Könnyeket csalsz a szemembe! :D

Ridley Noah Fast 


#38
Grafy12

Grafy12

    vendég

  • fórumtag
  • 88 hozzászólás

Miért??...nem vagyok az???:D

De igen!:)
És egyébként Õ volt az az úriember aki egész túra alatt vigyázott az egészségemre és ellátott tanácsokkal, amit itt meg is köszönök neked!:)
...a nyúlon túl?
Nem, a nyúl az!...

KROSS EVADO 3.0 2012

#39
simon23

simon23

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 948 hozzászólás

simon23
Igazán köszönöm a méltató szavakat:), de bármi amivel kevesebbet teszek magamért mint amire képes vagyok, csak magamat csapom be.:)Megtisztelnél, ha ismerõseim közt tudhatnálak itt!:)

Miért??...nem vagyok az???:D

Ridley Noah Fast 


#40
Grafy12

Grafy12

    vendég

  • fórumtag
  • 88 hozzászólás

Szeretem olvasni az ilyen hozzászólásokat.További sok sikert.


Köszönöm:)
...a nyúlon túl?
Nem, a nyúl az!...

KROSS EVADO 3.0 2012