Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Bringa kövéreknek

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
263 hozzászólás a témában

#261
Gui

Gui

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 707 hozzászólás

Üdv!
Én nem értek nagyon a bringákhoz, egy - hát hm eléggé túlsúlyos - ismerõsöm kért tanácsot, milyen gépet érdemes neki vásárolni városba és kisebb túrákra terepen? Én nem tudtam neki mit mondani, ha valakinek van ötlete, elõre is kösz a segítséget.

s


nah hat en 109 kiloval kezdtem el bringazni telen es erre a celra vettem egy Merida Kalahari 550sx biciklit. Nem ugraltam vele es nem teptem egyaltalan. Amit cserelni kellett sulyom miatt az a nyeregcso,sajnos ez nem birja es a monoblokk. De a tobbi tapasztalatbol mondom a varaosi ide-oda siman birja.
Most mar hal istennek 94 kilo vagyok es egyre jobban haladok lejjebb :), jah meg egyre jobban durvulok a geppel :)
"A processzorok füsttel mûködnek, ha a füst kiszáll belõlük nem mûködnek tovább."
"Ami nem öl meg az csak erõsít."
"A kerékpár számomra a szabadság szinonímája"
Tom Ritchey


Nem értem ,miért gyártanak olyan 10.000.000Ft-os autót amin nem megy az index? :chin:

#262
thommey

thommey

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.344 hozzászólás
Hát a leglényegesebb a kerekek, és a fék...mindenképpen duplafalú szegecselt felnivel szerelt legyen a gép, és ne valami noname v-fékes...ha lehet inkább tárcsás, de csak ha az jó minõségû, mert a tektro, meg alhonga, és tsai szarok, és akkor inkább egy jobb v-fék. Terepre,vagy btonra?túrázni,vagy edzeni?
Üdv:thy

#263
Trueman

Trueman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.302 hozzászólás
A Kona azt hiszem erre tervezte a hoss-t es a hoss dee-lux ot. De ezek eleg draga masinak. Bar kinek mennyire. bye

#264
shank

shank

    újonc

  • fórumtag
  • 1 hozzászólás
Üdv!
Én nem értek nagyon a bringákhoz, egy - hát hm eléggé túlsúlyos - ismerõsöm kért tanácsot, milyen gépet érdemes neki vásárolni városba és kisebb túrákra terepen? Én nem tudtam neki mit mondani, ha valakinek van ötlete, elõre is kösz a segítséget.

s