Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Dohogó - politikamentesen

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
2850 hozzászólás a témában

#2141
RobesPierre

RobesPierre

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 276 hozzászólás
Hát igen, felénk is elég erõsen bekezdtek. Én mind a sár, mind az új törvények miatt még nem merészkedtem erdõre, de látom másokat ezek nem nagyon zavarnak.

#2142
yola

yola

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.555 hozzászólás
a héten már én is találkoztam velük, kár hogy nem a kökényesben kezdtek ...
...a legrosszabb, ha a hülyeség szorgalommal párosul!!!

#2143
Baalna

Baalna

    vendég

  • fórumtag
  • 58 hozzászólás
Dohdohdoh
Itt a jó idõ, elõjöttek a crossmotorosok!
Már láttam az elsõ 3 motorost és az õ 20 centi mély nyomaikat is a puha erdei talajban (én gyalog voltam - tökig sár miden)... Ja, meg egyet a járdán is!!! :D
De jó lesz ez így!

#2144
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
köcsög máv. egy nyomorult vágányt lezárnak a 3ból, ezét másfél órán keresztül nem jön vonat, még a 3 v 4 ekkor kiírt sem.
ezentúl olyan szinten lekezelõ leszek az összessel hogy.
és ha sietne az ember? ezt nektek városvédõ zöldek, ezentúl csak kocsival még a legnagyobb dugóban is.

amíg magyarországon nincs használható tömegközlekedés, addig ne akarjanak az autók ellen tünteni.

#2145
vendég_pier_*

vendég_pier_*
  • vendég
Szembeszeles, leszorítós-kamionos, üvegszemcsés-aszfaltos , soha-nem-tavaszodós , rohadt-élet.
Szerintem....

#2146
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
szarazéletb.sszunkbe hozzáállás rulz

#2147
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
hát. szeretem mikor a leglehetetlenebb idõben rendelnek kedvenc orvosaink, majd elmennek csak úgy szabira helyettesítés nélkül, majd sírnak mindenért...na mind1.

:dirr:

#2148
Tailor

Tailor

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 hozzászólás

Mondjuk ha van idõm manuálba kihúzni akkor, már inkább kikerülöm(már csak reflex szerüen) Úgy alapból nem az van bennem hogy most elakarok ütni egy kutyát...


Nekem azért sikerült múltkor elütnöm egy kutyát. Úgy kiúgrott elém a bringaútra, hogy már hiába fékeztem , telibe vágtam oldalról, hogy csak nyekkent. Nagy csoda, hogy nem taknyáltam, pedig a bringa háta már megemelkedett, én meg kezdtem repülösbe átmenni. Valahogy kiakadt az spd-m , így sikerült megusznom egy sípcsont ütéssel. A kutya elszaladt, a gazda meg elöszaladt valahonnan jó messzirõl a bokorból. Mondott valami bocsánat félét, de a bringával voltam elfoglalva. Õ meg próbálta visszahívni a kutyát, de hát csak nem jött vissza.
Azóta nagyon figyelek azon a részen...
Volt ott egy párocska, õk megvoltak gyõzõdve arról, hogy felszántottam az aszfaltot.

#2149
krokodilus

krokodilus

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 303 hozzászólás
Mondjuk ha van idõm manuálba kihúzni akkor, már inkább kikerülöm(már csak reflex szerüen) Úgy alapból nem az van bennem hogy most elakarok ütni egy kutyát...

Marzocchi Bomber 66 RC2 ETA
Avid Code-ot mindenkinek!:dance2:
:chomik:BIKELAND:chomik:


#2150
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
a kutya ártatlan. a gazdával keménykedj.
de ez megint ilyen tükör fíling...

ON.

#2151
málna

málna

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.117 hozzászólás
nem biztos, hogy meghal tõle... elég szívós kis dögök vannak manapság ;) meg az esés akkor is garantált, ha elütöd, szóval... minek

ha már mindenképpen agyonlövés, akkor inkább a gazdit..

#2152
krokodilus

krokodilus

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 303 hozzászólás

és ha a te kutyáddal ezt csinálnám?;)

Aki bringás úton sétáltat kutyát az megérdemli.

Vagy ha merevvel vagy, bepróbálkozhatsz egy buny-hoppal, max nem sikerül...

Marzocchi Bomber 66 RC2 ETA
Avid Code-ot mindenkinek!:dance2:
:chomik:BIKELAND:chomik:


#2153
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.267 hozzászólás
ha így sétáltatom a kutyám akkor nyugodtan....sõt felhatalmazlak hogy ott helyben lõdd agyon
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#2154
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
és ha a te kutyáddal ezt csinálnám?;)

#2155
krokodilus

krokodilus

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 303 hozzászólás

múlt héten egy bokor mögül kiugró spániel miatt volt egy kis balesetem. 2 lehetõségem maradt: demszkypálca, vagy döglött spániel. ami dühít, hogy pórázon volt, csak a gazdája le sem szarta, hogy a bokor mellett bringaút van(margit hídtól északra, a pesti oldalon).
a jó marhanagy zakó után épp ott fetrengtem a földön, és szedtem össze magamat, amikor a gazdája (50es festettszõke dagadt napszemüveges nõ) jól megbámult, majd továbbment.
fel sem fogta szerintem, hogy mi történt. mindenesetre nagyon büszke vagyok magamra, mert EGYETLEN HANG sem hagyta el a számat. még egy káromkodás sem. kioktatni nem nagyon lett volna kedvem, sem anyázni. inkább ütöttem volna... de megéri??? a kutya meg hülye, nem érdemli meg... pedig szívesen szétrúgtam volna vmit. namind1, csak gondoltam szólok érdemes résen lenni, és 10 nagy levegõt venni, mielõtt megszólalsz.

persze aztán közel negyvenes átlaggal mentem tovább, mert a pumpa még sokáig fent volt...


Kirántod manuálba, ha puha a hátsó tag megse érzed. (ha van tag)

Marzocchi Bomber 66 RC2 ETA
Avid Code-ot mindenkinek!:dance2:
:chomik:BIKELAND:chomik:


#2156
RobesPierre

RobesPierre

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 276 hozzászólás
Tom: Hát igen ez szomorú, hogy nálunk ilyen a helyzet. Az emberek többsége a természet szó hallatára valami kiaknázandó, kihasználható dologra gondol. Egyetért azzal, hogy fontos a természet megóvása, de õmaga is heti rendszerességgel -jó magyar szokásnak megfelelõen- ott szabadul meg szemetétõl.
Ugyanakkor elõnyös is lehet, hogy nem sokan járják az erdõket. Így legalább kisebb a vadak, madarak zavarása, a szemetelés. Csakhát a természetet rombolók is otthon maradhatnának. Tudom, mások szerint meg mi, kerékpárosok is.

#2157
tom_mirra

tom_mirra

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.889 hozzászólás
odakint van hagyománya. ott nem gáz erdõbe menni túrázni.
amíg a bükkben elmászkálsz egész nap úgy hogy nem találkozol emberrel. a tátrában néha még pisilni sem lehet elmenni mert annyian vannak az ösvényen.

egyszer beszéltem egy tanárral aki szolnokon tanít és probálja a gyerekeket vinni túrázni, erdõbe ,hegyre,stb. de nem igazán akar menni senki. kérdezett minket is mi hogyan látjuk a mai fiatalságot mennyire érdekli a természetjárás itt a bükk lábánál. 5-10%ot mondtunk neki.
és ilyen %ban foglalkoznak az erdõkkel is...
2010.09.22. CM

néha kerékpáros.


#2158
Olee

Olee

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás

fiukolesz mosdó/zuhanyzó :D


Á,mert az balestveszélyes és hogy el ne csússzatok mi?:D


Egyébként szerintem Szlovákiában sokkal többet is költenek az erdõk védelmére és fenntartására. Mi is sokat túrázunk ott. A lengyelek még szigorúbban veszik a dolgot. Ja és egyik helyen sem világháborús veterán szarokkal kergetik a motorosokat. Bár még nem találkoztam olyan lengyellel, vagy szlovákkal akinek minden vágya az let volna, hogy hazája valamely nemzeti parkjában széttúrja a földet.

#2159
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
A szlovák (német, osztrák) mocisok elõszeretettel jönnek hazánkba motorozni, mert itt "lehet".

"...hogy tudsz-e kegyelmezni, Úgy ahogy neked soha soha senki
S ha igen, hát jó leszel annak, Aki hagyja magát, mások is hagynak
Majd mindig, s Te ott állsz szelíden Hajnalban az utcán, és jól esik minden"



#2160
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás

És hol voltál, ahova ezt kellett kirakni?:D

fiukolesz mosdó/zuhanyzó :D

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.