Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Dohogó - politikamentesen

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
2850 hozzászólás a témában

#2121
Bálna

Bálna

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.708 hozzászólás

szervezett illegális fakitermelés


De milyen!!! Hát... Szó nem sok, nézd meg valahogy... :(:mad:

#2122
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
szervezett illegális fakitermelés

#2123
vendég_pier_*

vendég_pier_*
  • vendég

A kurv@ annyát mindegyiknek!
javaslom:
http://www.hirtv.hu/...deoview_id=3409
:rocketman
:mad:
(remélem jól linkeltem be)


A kerékpárosok összes védõszentjére:mirõl van szó?????

A windfos cseszik értelmes hieroglifát megjeleníteni:mad:

#2124
the_d

the_d

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.416 hozzászólás
Teri: 2 dolgot tegyél meg (mint fogyasztóvédõ lelkületû ember mondom ezt :D )

- menj oda 2-3 ismerõssel, kérd a VK-t és vagy megint beszól a pénztáros, akkor könyebb dolgod van, mert akkor aznapra írhatod be a dolgokat. Ha nem szól be, akkor is kérd el, és írd be a múltbéli dolgokat, a biztonsági õrökkel együtt, illetve hogy kamerafelvétel stb. Minél hamarabb, mert a felvételek a legtöbb helyen egy hét után törlõdnek...rossz esetben még hamarabb.

- ha ez mind sikertelen vmi oknál fogva, akkor valamelyik fogyasztóvédelmi szervezetet hívd fel vagy valamelyik békéltetõ testületet, és õk fognak veled odamenni.....és akkor már nagy gázban lesz a boltos is meg a biztonsági õr is....és nem fognak kidobni a 100 mert ha megteszik, akkor annyi a munkájuknak, és olyan területen több évig nem is vállalhatnak munkát.

Ha gond van, szólj. Ha kell ember aki veled megy, benne vagyok, akkor is szólj.
Meguntam az aláírásom....

#2125
spinny

spinny

    vendég

  • fórumtag
  • 158 hozzászólás

A kurv@ annyát mindegyiknek!
javaslom:
http://www.hirtv.hu/...deoview_id=3409
:rocketman

(remélem jól linkeltem be)


Hát baszki!:(
De ezek nagyrésze is roma. Szégyentelen!
Elõvenném a furkósbotom és szétkergetném õket, mint a szart!
Bocsánot, hogy elragadtattam magam.

így jobb;)

#2126
teri

teri

    újonc

  • fórumtag
  • 1 hozzászólás
A budaörsi Divex sportáruházban a biztonsági õrök kidobtak az ajtón, miután meghallották, hogy a vásárlók könyvét kérem. Szemtanú nincs, csak az áruházi alkalmazottak és a kamerák. :(

Hogy miért kértem a vásárlók könyvét? Kifelé menet a pénztáros nõ arrogánsan utánam szólt: "Hányszor jön ez még?" Akkor látott másodszor, egyetlen szót sem beszéltem vele. Visszafordultam, és megkérdeztem, hogy mit mondott. Úgy csinált, mintha ott se lennék. Kértem a vásárlók könyvét, erre ketten megragadtak (egyikük az áruház vezetõje), és kidobtak az ajtón.

Mi a teendõ? Belenyugodjak?

#2127
voti

voti

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.179 hozzászólás
Nem semmi...

Itt Fóton meg a kábel égetés megy hasonló szinten, nyerges Rábával hozzák a kábeleket. Eddig semmit sem tudtak kezdeni velük, mert állítólag nem volt rá törvény és tetten érni sem tudták õket mert az egyik fóti képviselõ idõben értesítette a "munkásokat", hogy melyik nap van ellenõrzés. Most viszont büszkén bejelentette a rendõrkapitány, hogy megvan a rendelet és ha mostantól kábelt éget valaki az ellen eljárás indulhat. Meg is írta a kapitány a saját mobilszámát az újságban és mindenkit arra kért, ha kábelégetést lát hívja. Az eredmény: most sok kis tüzet raknak, ami 10 perc alatt leég, a rendõrség meg érdekes módon mindig legalább 15-20 perc alatt ér ki. Le van itt zsírozva minden, ez egy velejéig rohadt ország...

Ja és most ingyen kaptak iparterületet szegények az önkormányzattól, az meg az uralkodó szélirányban van. Azon meg csodálkoznak, hogy miért magasabb a légúti megbetegedés és a tüdõrák Fóton mint bárhol máshol az országban.

Költözök is el innen ahogy tudok. Hat évet húztam itt le....

#2128
Baalna

Baalna

    vendég

  • fórumtag
  • 58 hozzászólás

Namármost...
10e-nél sztem jóval többre büntethetnék õket a hatályos törvények szerint, itt mindenképpen eltér a valóságtól a tudósítás (lásd nagy értékû kár, csoportos elkövetés, szervezett módon, természetkárosítás, stb), meg merem kockáztatni, h ezért simán adnak letöltendõt.Akit érdekel keressen rá a dologra, www.magyarorszag.hu .
No meg tök mind1 a cselekmény szempontjából, h idõben bontva van... Valószínüleg arról van szó, h a rendõrség meg van kenve.
Ami hatákony módon elõzi meg sztem a bûnözést az a bûncselekmények felderítettsége (büntetés elkerülhetetlensége) no meg a büntetés gyorsasága...


Szerintem pedig pont itt van a dolog rákfenéje.
Mivel úgy csinálják, hogy NE lehessen rájukvarrni az általad is említett bûncselekményeket. Valószínûleg egy normális országban ez így is lenne, de ez nem az... :chin:
A rendõrség lehet hogy benne van, de szerintem szimplán lesz@rják az egészet.

#2129
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
Namármost...
10e-nél sztem jóval többre büntethetnék õket a hatályos törvények szerint, itt mindenképpen eltér a valóságtól a tudósítás (lásd nagy értékû kár, csoportos elkövetés, szervezett módon, természetkárosítás, stb), meg merem kockáztatni, h ezért simán adnak letöltendõt.Akit érdekel keressen rá a dologra, www.magyarorszag.hu .
No meg tök mind1 a cselekmény szempontjából, h idõben bontva van... Valószínüleg arról van szó, h a rendõrség meg van kenve.
Ami hatákony módon elõzi meg sztem a bûnözést az a bûncselekmények felderítettsége (büntetés elkerülhetetlensége) no meg a büntetés gyorsasága...

#2130
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5.740 hozzászólás
Ez
nagyon
nagyon
durva
bazzzz...:scared:

A kurv@ annyát mindegyiknek!
javaslom:
http://www.hirtv.hu/...deoview_id=3409
:rocketman
:mad:
(remélem jól linkeltem be)


"In idem flumen bis non descendimus"

#2131
Baalna

Baalna

    vendég

  • fórumtag
  • 58 hozzászólás
A kurv@ annyát mindegyiknek!
javaslom:
http://www.hirtv.hu/...deoview_id=3409
:rocketman
:mad:
(remélem jól linkeltem be)

#2132
Paul Vitti

Paul Vitti

    fróumfggüõ

  • fórumtag
  • 2.025 hozzászólás
Elhiszem, de azért abban egyetértünk remélem, hogy nem ez a jellemzõ...
Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó.

#2133
vendég_pier_*

vendég_pier_*
  • vendég
Láttam sziklamászót terepjáróval az erdõ közepében.Csak mert a szikla ott volt...

Baalna:#716:clap::clap::clap:

#2134
Baalna

Baalna

    vendég

  • fórumtag
  • 58 hozzászólás
Remélem nem fogjátok félreérteni amit írtam!
Szó sem volt sziklamászókról! És tényleg senkit nem akarok +bántani (kivéve quad+cm) :D

#2135
Paul Vitti

Paul Vitti

    fróumfggüõ

  • fórumtag
  • 2.025 hozzászólás
Azért az extrémsportokat sem illene egy kalap alá venni sztem... Nem hiszem pl hogy egy sziklamászó mentalitása ugyanaz lenne mint egy quadosé...
Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó.

#2136
Baalna

Baalna

    vendég

  • fórumtag
  • 58 hozzászólás
Nem lenne itt semmi baj, ha az emberek tiszteletben tartanák az erdõk és az abban való "közlekedés" íratlan szabályait. Sajnos Mo-n más a helyzet, itt vagy szeméttelepnek, vagy crosspályának tekintik az erdõket, nem élõhelyeknek. Ez különösen itt, Bp-n és környékén látható, vidéken ennyi szemét azért nincs(ez akár emberekre is érthetõ:) )
Az a baj, hogy "odafönt" senki nem úgy tekint a montisokra, mint egy nagy többségében természetszeretõ és természetvédõ csoportra, hanem minket is beillesztenek az "extrémsportolók" közé, pedig én személy szerint ezt kikérem magamnak. Bár elég sok frrájdert láttam, akit szívesen leütöttem volna a nyeregbõl, persze nem fölfelé jött.
Na mind1.
Az biztos hogy a quad és a cm nem a természetszeretõ emberek sportja, az õ kitiltásukkal 100%-ban egyetértek. A miénkkel nem. :chin:
Az erdei quados rendõr meg számomra kb annyira mulatságos mint a dízelfüstöt okádó ifából kiabáló "erdész", hogy húzzak innen a p*csába! :D

#2137
RobesPierre

RobesPierre

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 276 hozzászólás
Oké, lehet túlzásba viszem az aggódást. Én is napi kapcsolatban vagyok az illetékesekkel, de egyik este a tv-ben a fõnökük nyilatkozatában simán a "terepbicigliseket" a motorosokkal, a quadosokkal és motoros szánosokkal együtt említette. Nem akarom az ördögöt a falra festani, de lehet nagyon közel lesz az, amikor a Pilisben egy rendõr quados írja a feljelenõ papírodat. Oké, többet nem hozom fel a témát, míg nem lesz valami konkrétum!

#2138
savanyugabi

savanyugabi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.707 hozzászólás
Ezuton üdvözlöm azt a tetûféreg csótány cigány gengsztert, aki behuzta a nõm 80 ropira a szokásos,pénzváltós trükkel.
Gondolom-õ többet nem jön oda, de kurvára mákja van, hogy épp' nem parkoltam az ügyféltérben, mert masszívan megujjaztam volna, mint ahogy az elkövetkezendõkben tenni fogom az ilyenekkel, akik próbálkoznak, minidg ott lavirozva az uatzási/pénzváltó irodáknál.

#2139
yola

yola

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.555 hozzászólás
Nekem csak a rengeteg rendõr tûnt fel az utakon mostanában!
De erdõben még nem találkoztam senkivel :)
...a legrosszabb, ha a hülyeség szorgalommal párosul!!!

#2140
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.267 hozzászólás

Hát igen, felénk is elég erõsen bekezdtek. Én mind a sár, mind az új törvények miatt még nem merészkedtem erdõre, de látom másokat ezek nem nagyon zavarnak.

felejtsd már el az új törvényektõl a parát, ugyanúgy nem ba.....gatnak mint azelõtt....
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való