Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Dohogó - politikamentesen

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
2850 hozzászólás a témában

#2841
ed13

ed13

    vendég

  • fórumtag
  • 34 hozzászólás
múlt héten egy bokor mögül kiugró spániel miatt volt egy kis balesetem. 2 lehetõségem maradt: demszkypálca, vagy döglött spániel. ami dühít, hogy pórázon volt, csak a gazdája le sem szarta, hogy a bokor mellett bringaút van(margit hídtól északra, a pesti oldalon).
a jó marhanagy zakó után épp ott fetrengtem a földön, és szedtem össze magamat, amikor a gazdája (50es festettszõke dagadt napszemüveges nõ) jól megbámult, majd továbbment.
fel sem fogta szerintem, hogy mi történt. mindenesetre nagyon büszke vagyok magamra, mert EGYETLEN HANG sem hagyta el a számat. még egy káromkodás sem. kioktatni nem nagyon lett volna kedvem, sem anyázni. inkább ütöttem volna... de megéri??? a kutya meg hülye, nem érdemli meg... pedig szívesen szétrúgtam volna vmit. namind1, csak gondoltam szólok érdemes résen lenni, és 10 nagy levegõt venni, mielõtt megszólalsz.

persze aztán közel negyvenes átlaggal mentem tovább, mert a pumpa még sokáig fent volt...

#2842
Star_sky

Star_sky

    vendég

  • fórumtag
  • 70 hozzászólás
Kapja be az össze szomszéd a dirtpályánk körül akik elcsórtak eddig kb 5 talicskát 10 lapátotásótgerebjét meg mindent ami lentvolt.Volt egy régi bõrfotel.Mi lett vele?Valakinek nem tetszett h ott van és szétégette.Még a kukát is elcsórták mer vasbol volt.Na ezek cidázzanak ki de nagyon!
Minden egyes buktató egy lépcsõfok a siker felé!

#2843
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás

LL, te meg ne okoskoggggyá


:cry:
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#2844
Zap

Zap

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.961 hozzászólás
mindenkinek a kurvaannyát !!
LL, te meg ne okoskoggggyá, ez nem csak az erdészek/police kurvaannyát, hanem bárkinek. Érted?
Nemek is volt ilyen topicom, de azt bezárták. :D

Aktuális civil


#2845
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás
erre most csak annyit mondok, hogy télleg a szabadonfutóban van a helye, valamint, ha rá lett volna keresve egész véletlenül, akkor....

http://forum.bikemag...
:bell:
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#2846
conor1326

conor1326

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.055 hozzászólás

És a rák pusztítsa el a két crossmotorost, akik Vasárnap a Pilisben a Vörös-kõnél nyomultak. Nincs is szebb mint amikor kitekersz a városból megmászod a hegyet leülsz a kilátóra, pazar a kilátás, közben két f@sz 500cc enduros baromtól hangos a hegy és szívod a kipufogógázt, miközben elzúznak melletted.

ja és hasonló jókívánságaimet küldöm a Honda Shadow-s kollégájuknak, aki a chopperével lazán áthajtott az Északi összekötõn és közben kishíján elcsapott.... vasárnap óta dzsihád van a napközis mocisokra


a jános hegyen is voltak ilyen buzik
a kilátó nevû pályán jöttek felfelé
csak simsonnal bazz....olyan rohad kék füstje volt a két köcsögnek
rohadjanak meg
Autist Team:)



#2847
petracz

petracz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 268 hozzászólás
Tegnap a rómain ücsörögve 3 óra leforgása alatt a következõket láttuk behajtani a sörözõkig:

- 4 db autó
- 1 db svájci rendszámú jaguár
- 1 db geci nagy teherautó (!!!)
- 4 db fagyigép - motoros
- vagy 8 csopper, de azok legalább jól néztek ki.
- 3 db dzsip

Persze mindezt a parkoló bringák tengere között kicentizve, fapofával.
Csókoltatom a jó édes anyjukat.
Never Knock On Death's Door. Ring The Bell And Run Away. Death Really Hates That.

csibogaras :slimak::slimak::slimak:
mikóleszmánormálisbringám.

#2848
Mohus

Mohus

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.156 hozzászólás
És a rák pusztítsa el a két crossmotorost, akik Vasárnap a Pilisben a Vörös-kõnél nyomultak. Nincs is szebb mint amikor kitekersz a városból megmászod a hegyet leülsz a kilátóra, pazar a kilátás, közben két f@sz 500cc enduros baromtól hangos a hegy és szívod a kipufogógázt, miközben elzúznak melletted.

ja és hasonló jókívánságaimet küldöm a Honda Shadow-s kollégájuknak, aki a chopperével lazán áthajtott az Északi összekötõn és közben kishíján elcsapott.... vasárnap óta dzsihád van a napközis mocisokra

#2849
petracz

petracz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 268 hozzászólás

De most mééér kell szitani itt az ellentéteket..


Jóvanna. Gondoltam ne offoljuk a többit.

Én pedig a kigyúrt köcsögnek az Andrássyn, aki a bringa-gyalogos úton felfele nézve kerszetbe fütyörészve sétált, majdnem nekemjött és még anyázott. Köszi szépen, öreg, mintha nem lenne elég a többi córesz.
Never Knock On Death's Door. Ring The Bell And Run Away. Death Really Hates That.

csibogaras :slimak::slimak::slimak:
mikóleszmánormálisbringám.

#2850
Andrew Wolf

Andrew Wolf

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.844 hozzászólás
De most mééér kell szitani itt az ellentéteket..

Üzenem annak a kedves egyénnek, aki tegnap éjjel 11kor épp napszemüveget próbált a körúton, eközben kissé zilált volt a járása hogy az õ qrva ****ját!

#2851
petracz

petracz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 268 hozzászólás
Kérésre a topic témája: barom rendõrök, bunkó autósok, nénik kutyákkal, és a többi kín.
Itt a többi topic offolása nélkül dohoghatunk.
Vélemény? :chin:

Ha van már ilyen, bocs....
De asszem elcsesztem, a szabadonfutóba kellett volna?

Témához kapcsolódva: velem történt már olyan is, hogy a rendõrautó gázolt el majdnem az Oktogonnál. A bamba yard bámult ki az ablakon, persze nem vette észre, hogy jövök és ugye elég nehéz szemkontaktot kialakítani egy elbambult sofõrrel. Szóval megyek, kanyarodnék, az meg szépen csorog vagy 20-szal egyenesen. Én satufék, a drága lelkem persze továbbment, de még csak észre se vett....

Ha az õ hozzáállásuk ilyen, milyen joguk van bringásokat büntetni?
Never Knock On Death's Door. Ring The Bell And Run Away. Death Really Hates That.

csibogaras :slimak::slimak::slimak:
mikóleszmánormálisbringám.