Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Critical Mass - 2006. április 22.

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
5013 hozzászólás a témában

#421
AGA

AGA

    AGA

  • fórumtag
  • 2.353 hozzászólás
És mikor (ma délután) hol (Budán egy kocsmába a Gellért tér közelében vagy az MHB-nál) találkozunk már mindannyian ? Kettõkor még én is fenn voltam, a malac nem hagyott aludni (Meg drop in volt az Extreme-n ;) )

Ride everywhere.

.


#422
dori

dori

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 hozzászólás

Buldog születésnapot Dóri! Nászrafting vége ;) Még hogy nem volt hideg a hétvégén!! Leakartam menni Egerbe, de már induláskor kezdett lefagyni a tököm, és inkább visszaraktam a sátrat. Neoprémem meg nincs :( Csak sima ;)


Szia AGA! Köszi a jókívánást, igen, egyben hazaértünk (éjjel kettõ körül??) és most nagyban dolgozunk. :) A felszerelést mi is úgy kaptuk kölcsön a vizeskedéshez, ez benne volt eleve. Egerbe menni pedig jó, mindig jó. Nem offolom tovább széjjelfele a topicot a vizes élményeinkkel, majd mesélünk, úgyis lesz hamarost valami összeröffenés-féle.

#423
AGA

AGA

    AGA

  • fórumtag
  • 2.353 hozzászólás
Buldog születésnapot Dóri! Nászrafting vége ;) Még hogy nem volt hideg a hétvégén!! Leakartam menni Egerbe, de már induláskor kezdett lefagyni a tököm, és inkább visszaraktam a sátrat. Neoprémem meg nincs :( Csak sima ;)

Ride everywhere.

.


#424
dori

dori

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 hozzászólás

Akkor már biztos vagyok, hogy a fejem is a helyén marad..


Õõõõõ... izééé... :) mondjuk úgy, hogy miattam egyelõre a helyén marad... :)
Más nevében nem nyilatkozom. Soselehettunnnniii... :D
Máskülönben tényleg meglepett, hogy nem volt zavaró se a nyolc fokos víz, se az, hogy a levegõ is csak max. 15 fokos volt. Vagy a neoprén volt nagyon jó, vagy nem volt idõnk vacakolni holmi fázással, nem tudom. :)

#425
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás

a víz hideg volt, de a neoprén nagyon nagy találmány, egyáltalán nem fáztunk, holott rögtön az elején belezuhantunk a folyóba és tökéletesen vizesek lettünk.

Akkor már biztos vagyok, hogy a fejem is a helyén marad.. :D

#426
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás

Tényleg, te vettél másik gumit? Vagy a Cobra-val mentél terepre?

Hú, a Cobra az nagyon durva lett volna. Szerintem az elsõ komolyabb emelkedõn megállt volna, és a következõ lejtõn akkorát perecelek vele, hogy nem lehetett volna összeszedni csak darabokban..
Tigger adott nekem egy pár Contit és annyira rendes volt, még le is cserélte nekem, így már nagyjából tudom, hogyan kell, szóval legközelebb gyakorolhatok.
A többiek is nagyon rendesek voltak. Ennyi segítõkész embert ritkán látni. Elmeséltem az egészet a kedvesnek (Tigger bicikli kölcsönadásos ötletét is, meg a lokál centírozást) és csak lesett õ is, hogy még van ilyen?!
Kösz-kösz-kösz...... :)

#427
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás

olyat most bármikor Ray...:) meg sárosabbat is
ezt próbálta velem is az Egyetlenem....aztán rávezettem hogy ilyen idõben nincs értelme naponta mosni a cuccot...
ja télleg, gummát megõrizte a bkv-s néni ?

Aha, rendes tag volt, da "bácsi" volt.. :)
Mondjuk hazacipelni egy kész szenvedés volt.. Nem tudtam hova tegyem, így felkerült a nyakamba és szinte minden taposásnál belerúgtam, ami miatt a gumi az esetek többségében tarkón vágott.. :D

#428
dori

dori

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 hozzászólás

:)
Pénteken sikerült beszélni a búvár ismerõssel, és õ mondta, hogy mi a különbség a száraz, meg a vizes neoprén között. De akkor már késõ volt, nem voltatok online. :)
Miylen volt a víz?


a víz hideg volt, de a neoprén nagyon nagy találmány, egyáltalán nem fáztunk, holott rögtön az elején belezuhantunk a folyóba és tökéletesen vizesek lettünk. Leszámítva az elsõ tíz percet, tök jó volt az evezés; elég félelmetes, amikor elviszi az embert a víz. Aztán hamar rájöttünk, hogyan kell a hajóban maradni, és miután a vezetõ elmagyarázta a full láma "legénységnek" hogy milyen parancsra mit kell csináljunk, teljesen jók voltunk, többet nem borultunk. :)

#429
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

Nem, õ nem bírta volna. Elég félõs, nem erre a szakágra termett.. Õ inkább outizott, majd talán finoman kap ilyet is.. :)
A meghalás nekem is megvolt, bár sok olyan hely volt, ahol nem az erõ fogyott el, csak nekem ez még technikailag nehéz.
Ha emelkedõre vágysz, akkor a HHH környékén csinálhatsz tesztet, hogy mit bírsz. Mire oda felérsz (aszfalton), addigra kiderül. A terep ennél egy fokkal rosszabb, mert a talaj sokat "ront" a dolgon..


Tényleg, te vettél másik gumit? Vagy a Cobra-val mentél terepre?

#430
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.267 hozzászólás

Tin: akkor még nincs is olyan hideeeeg.. :) Bár azokat a szülinapjaimat szerettem a legjobban, amikor épp friss hó esett.. :)

Tigger: ha olyan, mint a hétvége, akkor jöhet! Mikor hazaértem a barátnõm a következõvel fogadott. "Ott most szépen megállsz és a ruhád egybõl a mosógépbe teszed.." :D

olyat most bármikor Ray...:) meg sárosabbat is
ezt próbálta velem is az Egyetlenem....aztán rávezettem hogy ilyen idõben nincs értelme naponta mosni a cuccot...
ja télleg, gummát megõrizte a bkv-s néni ?
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#431
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás

:)
Pénteken sikerült beszélni a búvár ismerõssel, és õ mondta, hogy mi a különbség a száraz, meg a vizes neoprén között. De akkor már késõ volt, nem voltatok online. :)
Miylen volt a víz?

Nna, akkor nem beszéltem nagy hülyeséget és van vizes is.. :)

Engem is érdekel, hogy milyen volt? Nem fagytatok bele? ;)

#432
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

Dagonyázásról egy szót se, vagy semmit! :) Most jöttünk haza a rafting hétvégérõl... :D

:)
Pénteken sikerült beszélni a búvár ismerõssel, és õ mondta, hogy mi a különbség a száraz, meg a vizes neoprén között. De akkor már késõ volt, nem voltatok online. :)
Miylen volt a víz?

#433
dori

dori

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 hozzászólás

jó kis szülinapi dagonyázást...:)


Dagonyázásról egy szót se, vagy semmit! :) Most jöttünk haza a rafting hétvégérõl... :D

#434
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás

Hát, november végén már majdnem karácsony van. :)

Nem a barátnõddel mentél? Pont akartam kérdezni, hogy õ hogy bírta? Én is mennék szívesen ilyen dimbes-dombos tekerésekre, de félek, hogy meghalok az emelkedõkön, aztán meg lehetne várni rám. :(

Nem, õ nem bírta volna. Elég félõs, nem erre a szakágra termett.. Õ inkább outizott, majd talán finoman kap ilyet is.. :)
A meghalás nekem is megvolt, bár sok olyan hely volt, ahol nem az erõ fogyott el, csak nekem ez még technikailag nehéz.
Ha emelkedõre vágysz, akkor a HHH környékén csinálhatsz tesztet, hogy mit bírsz. Mire oda felérsz (aszfalton), addigra kiderül. A terep ennél egy fokkal rosszabb, mert a talaj sokat "ront" a dolgon..

#435
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

Tin: akkor még nincs is olyan hideeeeg.. :) Bár azokat a szülinapjaimat szerettem a legjobban, amikor épp friss hó esett..

Tigger: ha olyan, mint a hétvége, akkor jöhet! Mikor hazaértem a barátnõm a következõvel fogadott. "Ott most szépen megállsz és a ruhád egybõl a mosógépbe teszed.."


Hát, november végén már majdnem karácsony van. :)

Nem a barátnõddel mentél? Pont akartam kérdezni, hogy õ hogy bírta? Én is mennék szívesen ilyen dimbes-dombos tekerésekre, de félek, hogy meghalok az emelkedõkön, aztán meg lehetne várni rám. :(

#436
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás
Tin: akkor még nincs is olyan hideeeeg.. :) Bár azokat a szülinapjaimat szerettem a legjobban, amikor épp friss hó esett.. :)

Tigger: ha olyan, mint a hétvége, akkor jöhet! Mikor hazaértem a barátnõm a következõvel fogadott. "Ott most szépen megállsz és a ruhád egybõl a mosógépbe teszed.." :D

#437
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.267 hozzászólás

Támogatom.. :)

Dori: Boldog szülinapot!

jó kis szülinapi dagonyázást...:)
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#438
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

Támogatom.. :)

Dori: Boldog szülinapot!


A tiédet elõrehozzuk, mert olyankor már elég zimankós az idõ néha.
Eltekerünk a Daubnerig, és veszünk tortát. :)

#439
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

Te jó ég, ez mi a szösszenet volt? :)


Õk már túl vannak a Critical Mass-on, és nem értek el eredményt, hát elõvették a ciciket, hátha azzal felhívják magukra a figyelmet. :D
Gyanítom, hogy itt sem háborogtak volna az autósok annyira, ha Critical Tits vonulás lett volna. :D

#440
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás

Ettõl még messze vagyunk! :)
http://marc.merlins....y_Critical_Tits

Te jó ég, ez mi a szösszenet volt? :)