Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Critical Mass - 2006. április 22.

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
5013 hozzászólás a témában

#401
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

CM oldalon olvastam 2. kérdésemre a választ!!!

NYERTÜNK!!!

" a tanács elnöke a súlyosnak ítélt panaszok mindegyikének helyt adott. határozatuk szerint a mûsor a rádiózásról és televíziózásról szóló törvény számos paragrafusát megsértette, a btk kisebbség elleni uszításról szóló cikkelyét is kimerítette, azaz ez alapján akár perelhetõ is."

Tehát perelhetõ, így ha vki pert indít, valószínüleg nyer! De már kérdeztem mail-ben a CM-eseket hogy perelnek-e vagy a bocsánatkérés alég volt-e, mire azt kaptam válaszlevélben h elég volt a bocsánat.

Olvassátok el az egész levelet a cm.hu-n!


Ez jó hír. Gondolom valami hasonlóra fogják kötelezni õket, legalább akkora nyilvánosság elõtt kérjenek bocsánatot, mint amekkora elõtt baromkodtak, és ez ne abban merüljön ki, hogy jaj, mondtam már, hogy bocsi. Mert eddig csak ez volt, legalábbis akkor, amikor Kükü volt bent náluk. Máskor nem hallgattam õket.

#402
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
CM oldalon olvastam 2. kérdésemre a választ!!!

NYERTÜNK!!!

" a tanács elnöke a súlyosnak ítélt panaszok mindegyikének helyt adott. határozatuk szerint a mûsor a rádiózásról és televíziózásról szóló törvény számos paragrafusát megsértette, a btk kisebbség elleni uszításról szóló cikkelyét is kimerítette, azaz ez alapján akár perelhetõ is."

Tehát perelhetõ, így ha vki pert indít, valószínüleg nyer! De már kérdeztem mail-ben a CM-eseket hogy perelnek-e vagy a bocsánatkérés alég volt-e, mire azt kaptam válaszlevélben h elég volt a bocsánat.

Olvassátok el az egész levelet a cm.hu-n!

#403
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

Mtv1-en ki látta a CM-es beszélgetést? most van vége és nem láttam. Ott volt a Boros is egy WANTED feliratos pólóban amin õ volt meg gondolom szóbakerült amit mondtott, meg Kürti Gábor is a CM-tõl.... Ha vki látta mondja el mi volt!

Az ORTT csinált már vmit vagy csak vizsgálódnak??


Én is csak a végét láttam, amikor Kükü beszélt. :( Az m1-en fel szokták tenni a riportokat a honlapjukra. Nem tudom ez is felkerül-e?

#404
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Mtv1-en ki látta a CM-es beszélgetést? most van vége és nem láttam. Ott volt a Boros is egy WANTED feliratos pólóban amin õ volt meg gondolom szóbakerült amit mondtott, meg Kürti Gábor is a CM-tõl.... Ha vki látta mondja el mi volt!

Az ORTT csinált már vmit vagy csak vizsgálódnak??

#405
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

Érdekes, hogy olyan nagyon sok duda nem is volt..


Biztos már megszokták, vagy olyan nagyon meglepõdtek, hogy nem volt idejük dudálni.
Vagy valamilyen fizikai oka van, mint a Doppler-effektus, vagy egyszerûen gyorsabban mentek, mint a hangsebesség. :)

#406
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás
Érdekes, hogy olyan nagyon sok duda nem is volt..

#407
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
Ezt a filmet autosoknak kene mutogatni. Hogy majd akkor ugassanak, ha igy fogunk kozlekedni.

Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#408
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

Igen. szerintem sem normális. ehez képest én nyugdiyasan közlekedem:) , de remélem mindenki megelégedésre. na ez rossz példa! rossz.


Mindenesetre az látszott, hogy van helye a bringásoknak egy metropoliszban. Meg az is, hogy sokszor lényegesen gyorsabban haladtak, mint az araszolgató autósor. (jó, ebben benne van az is, hogy átmentek a piroson, meg a zebrán a gyalogosok között, engem ez zavart a legjobban. Õ tudja, hogy el tud menni, de a gyalogosok többsége szerintem frászt kapott, és azóta is hullik a haja.)

#409
yvorl

yvorl

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.030 hozzászólás
Igen. szerintem sem normális. ehez képest én nyugdiyasan közlekedem:) , de remélem mindenki megelégedésre. na ez rossz példa! rossz.
www.parkpre-italy.com www.parkpre.com
http://pix.bikemag.hu/album77
TEL.:30/4108066

#410
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

DRAG RACE!!!!!!!!!!!!
sooo... Check it uP!!! check it Up!! yoooo
Welcome to tHe Yungle!!!!!!!!!!!!!!!!!

http://www.digave.co...eos/red-web.mpg


Hát elég hülyék. Aztán csodálkozunk, hogy nem kedvelik a bringásokat.

#411
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás
Hát ez durva volt.. :D Néha olyan helyeken ment el a srác, ahol azt hittem borulás lesz, vagy legalább tükör. Durva, nna.. :)

#412
yvorl

yvorl

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.030 hozzászólás
DRAG RACE!!!!!!!!!!!!
sooo... Check it uP!!! check it Up!! yoooo
Welcome to tHe Yungle!!!!!!!!!!!!!!!!!

http://www.digave.co...eos/red-web.mpg
www.parkpre-italy.com www.parkpre.com
http://pix.bikemag.hu/album77
TEL.:30/4108066

#413
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

Ha megnézitek egy szintel feljebb, nem csak a ciciket vették elõ. :no: :D


Hihi! Tényleg, van ott lányoknak való látványosság is.
De ez nem koedukált felvonulás volt. Elõbb a fiúk, aztán a lányok? :)

#414
SeeLee

SeeLee

    vendég

  • fórumtag
  • 90 hozzászólás

Õk már túl vannak a Critical Mass-on, és nem értek el eredményt, hát elõvették a ciciket, hátha azzal felhívják magukra a figyelmet. :D
Gyanítom, hogy itt sem háborogtak volna az autósok annyira, ha Critical Tits vonulás lett volna. :D


Ha megnézitek egy szintel feljebb, nem csak a ciciket vették elõ. :no: :D
"Mit életünkben teszünk, az örökké valóban visszhangzik"

#415
dori

dori

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 hozzászólás

Jó akkor majd egyszer (volt hol nem volt egy bringástalálkozó...)


Hamarosan bekövetkezik. :)

#416
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

Tengerimalac :) Õ az élettársam ;) És lány :D
Tin! Neked mi az oldaladnaka a címje?


Tud fütyülni? A barátnõmé folyton füttyögött. :)
Az én oldalam csak oldalka, nem egy nagy durranás. A címe: http://www.gportal.hu/tincsike

#417
AGA

AGA

    AGA

  • fórumtag
  • 2.353 hozzászólás
Jó akkor majd egyszer (volt hol nem volt egy bringástalálkozó...)

Ride everywhere.

.


#418
dori

dori

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 hozzászólás

És mikor (ma délután) hol (Budán egy kocsmába a Gellért tér közelében vagy az MHB-nál) találkozunk már mindannyian ? Kettõkor még én is fenn voltam, a malac nem hagyott aludni (Meg drop in volt az Extreme-n ;) )


Ami a mai napot illeti, még elég döglöttek vagyunk, alig szunyáltunk, nekem ma amúgy is húzós napom van, Stiggs eleve nyûgösebb volt reggel, szóval inkább ne ma. Ha nem gond. :(

#419
AGA

AGA

    AGA

  • fórumtag
  • 2.353 hozzászólás
Tengerimalac :) Õ az élettársam ;) És lány :D
Tin! Neked mi az oldaladnaka a címje?

Ride everywhere.

.


#420
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

És mikor (ma délután) hol (Budán egy kocsmába a Gellért tér közelében vagy az MHB-nál) találkozunk már mindannyian ? Kettõkor még én is fenn voltam, a malac nem hagyott aludni (Meg drop in volt az Extreme-n ;) )


Szia!
A Gellért tér tök jó, csak nem ma. :-)

Mit malackodtál az éjjel??