Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

BIKE Festival - Garda Trentino

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
158 hozzászólás a témában

#81
penczbike

penczbike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 281 hozzászólás
Új terv alakul, tervezgettünk a buszosokkal, és azt beszéltük, hogy ilyen messzire mindig este szoktak indulni, és akkor reggel 9-10 körül odaérnénk, (kb 12 óra az út) ebben az esetben 1.-én délelõtt, és nem megy el az egész nap a buszozással, meg unalom, fárasztó, stb...Úgyis 10-tõl lehet a szállásokat átvenni.
Egy estét kell kibírni a buszon, viszont kapunk érte egy napot ingyen... Nem tudom, mekkora gondot okozna ez, de okosan hangzik, és így le lehet dolgozni a 30.-át is simán, nem kell még egy szabadnap, és este indulnánk.

Opcióként a visszautat is meg lehetne így oldani, 4.-én reggel kijelentkezünk, bepakolunk a buszba, és még ott lehetünk egész nap, délután-este visszaindulnánk, csak így a hétfõt is ki kellene venni szabadnapra...

#82
penczbike

penczbike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 281 hozzászólás
Hi, a nevezést interneten keresztül lehet intézni, a honlapjukon van, amit ki kell tölteni, (online-registration) és bankszámlára kell átutalni 40 Eurót, kb 10.000.- A számlaszám, banki azonosító, minden meg van adva, a neved kell még odaírni az utalásnál...
Szállást biztos tudsz majd találni itt a fórumon valakinél, azzal szerintem nem lesz gond...
Május 1.-én reggel viszont valahogy el kellene jutnod Dabasra, vagy pestre...

#83
joshua

joshua

    vendég

  • fórumtag
  • 225 hozzászólás
Sziasztok engemet is érdekelne ez a Garda tói maraton igaz messze lakok Pesttõl de szeretnék elmenni ha lehet. De kellene szállásügyben és nevezésben egy kis segitség ha megoldható ,egyedül mennék.

#84
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7.605 hozzászólás
De gondolom nem kell lealudni az összes éjszakát. :)

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]


#85
penczbike

penczbike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 281 hozzászólás
Igen, csak egy hétre legalább. Sok helyen minimum 1 hetet lehet kivenni, de 3 estére amúgy is sokkal több a napi árfolyam... (6-8e fejenként) Minél több fõs szobák, annál olcsóbb (per fõ), persze kevés helyen van még szabad 6 fõs arra a 4 napra...

#86
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7.605 hozzászólás
http://www.relaxhote...zzi/default.asp
http://www.relaxhote...zzi/default.asp
http://www.relaxhote...zzi/default.asp
Itt az árak egy szobára vonatkoznak? Mert ha igen akkor elég olcsó.

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]


#87
penczbike

penczbike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 281 hozzászólás
Sziasztok! Úgy néz ki, hogy sajnos mindenkinek magának kell a szállást intézni, mivel mindenhol max 4-5 fõs szoba van szabad, és helyenként csak 1-2, tehát 40-50 ember nem fér el egy helyen, valamennyire szétszóródunk sajnos... Rengeteg szállás közül lehet választani, igény és pénztárca szerint, és nem árt már most elkezdeni...

Egy kis segítség:

rivadelgarda.gardaworld.com/eng

Esetleg ha valakinek van már tapasztalata, vagy jó/jobb ötlete, és az nem egy tornaterem 50 embernek, akkor azt szívesen fogadjuk!

Gondolkodjunk közösen.

(Kempingek is vannak, de majdnem annyiba kerülnek, mint az apartmanok, és ha már elköltünk erre a versenyre 40-50e-t, akkor ne sátorozzunk már... szerintem...)

#88
penczbike

penczbike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 281 hozzászólás
Természetesen oda-vissza! Úgynézki, hogy kb 13.000 lesz az útiköltség, fejenként.

#89
McGywer

McGywer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.854 hozzászólás

Elõreláthatóan kb. 10-15 HUF lesz az utazás, több nem valószínû, szállást próbálunk intézni, ha van rá igény, az annyi lesz, amennyi...


10-15e az csak oda vagy oda-vissza értendõ?

#90
MC Pite

MC Pite

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.388 hozzászólás
1.-Ors+Thommey feltételesen (ha lesznek árak)
2.-Arcsiba no.1+3 fõ
3.-MC Pite +1 fõ feltételesen ha alakulnak az árak

"A hegyikerékpározás több mint versenysport, a természetközpontúan gondolkodó, egészségmegőrző,aktív életstílust kedvelő emberek szabadidősportja." Paripám


#91
thommey

thommey

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.344 hozzászólás
Viszont lehet az 5 napra nem annyi az ár! Itáliában majd minden helyen 6 éjszaka után csökken az ár...érdemes egy mailt írni neki:)

#92
penczbike

penczbike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 281 hozzászólás
http://www.residencesegattini.it/

Nem is vészes: 745 EUR 8fõs apartman, egy hétre, azaz fejenként kb 3400, naponta, és persze nem egy hét, hanem 5 nap... Kezdésnek nem is rossz...

#93
penczbike

penczbike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 281 hozzászólás
Elõreláthatóan kb. 10-15 HUF lesz az utazás, több nem valószínû, szállást próbálunk intézni, ha van rá igény, az annyi lesz, amennyi...

#94
thommey

thommey

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.344 hozzászólás
Eddig jelentkezõk:

1.-Ors+Thommey feltételesen (ha lesznek árak)
2.-Arcsiba no.1+3 fõ

Eddig összesen 6 fõ.
Még valaki?

#95
thommey

thommey

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.344 hozzászólás
Penczbike tette fel az ötletet a maratonok topikban:
Sziasztok, szervezünk buszt a Garda-tavi maratonra, Máj. 1-2-3-4.
Legalább 30 fõs a busz, nagyobb is lehet, attól függ, mennyien jövünk össze... (minél többen, annál olcsóbb, ugyanannyiba kerül a 30 fõs busz, mint a 70...) Jelenleg kb 12-15-en vagyunk, a költség kb. harmada-negyede lenne a saját autós költségnek, (benzin-matricák-autókopás...)(QRV@ messze van, kb 2000km oda-vissza) és kényelmesen elférünk, egy jó kis csapat összejöhet.

Spéci utánfutó is van esetleg, a bringáknak, de bazi nagy csomagtere van ezeknek a buszoknak...

Jöhet asszonypajti, apu-anyu, hugica, stb...

Egy nagy többnapos fesztivál az egész, lesz éjszakai 4X, freeride, trial, meg ilyen-olyan programok folyamatosan...

Máj. 3. a maraton nap.

Valószínûleg Ápr. 30-án indulnánk, és negyedikén délután indulnánk haza, de ez még változhat.

Ha klasszul összejön, ugyanígy megyünk Salzkammergut-ba is, az még olcsóbb, mert csak fele olyan messze van...

Persze ez csak az utazás, a szállást-nevezést mindenki magának intézné, idõ bõven van még...

www.bikefestival.it

#96
clio

clio

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.281 hozzászólás
Én pedig keresni utast :)
3 ember - két bringa fér el csomagostúl. Min 4-5 napra szeretnék kimenni.

Vigyázat! Nagyfeszültség! :D
evvagyokén

ParadicsomHáz & TermeszetesTanya
TÉGY!


#97
Jankó

Jankó

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.030 hozzászólás

Az idei fesztiválra-maratonra neveztetek, szállást foglaltatok már? Esetleg szállástippeket szívesen fogadok...


Mi tavaly egy Hawaii-stílusú hotelben laktunk (talán Canarina-nak) hívták. Na, azt kerüld el messzire!!!

Amúgy az elõzetes rémhírekkel ellentétben a helyszínen ís bõven lehetett szállást találni. Ha van rá pár plusz órád, hogy keress ott egy neked megfelelõt, sztem jobban járhatsz.

#98
Zoltikov

Zoltikov

    vendég

  • fórumtag
  • 100 hozzászólás
Az idei fesztiválra-maratonra neveztetek, szállást foglaltatok már? Esetleg szállástippeket szívesen fogadok...

#99
cc-biker

cc-biker

    újonc

  • fórumtag
  • 7 hozzászólás
Üdv!

Juli 9-én úgy néz ki megyünk a Garda tóhoz kb 1hétre. (sajnos a 16-i OX verseny kimarad, de szerintem nem bánom meg)
Akit érdekelnek a részletek az írjon mailt!

#100
clio

clio

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.281 hozzászólás
A mi kis csaptunk szerencsésen hazaért tegnap éjjel. Franci telejsítette az Estremat 4:20 körül, Balu a Grandéról picivel késõb érkezett, és én zártam a sort a Piccoláról 4:27-el befutva :D. Bringázás kiegészítésére barátnõmmel beiktattunk pár "fare la spese"-t (shopppingolást ;) ), kulturális programként. Kevés volt az 5 nap ...

Vigyázat! Nagyfeszültség! :D
evvagyokén

ParadicsomHáz & TermeszetesTanya
TÉGY!