Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

BIKE Festival - Garda Trentino

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
158 hozzászólás a témában

#141
Mellon

Mellon

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 697 hozzászólás

Old meg a bringáját valahogy...mellonnal beszéltél már hogy megy e az 5 fõ?


Hm, hát nem nagyon megy az 5 fõ, magunkat ismerve 4en is megtöltjük az autot... :scratchhe
Meg aztán nettó 8 óra autokázásnál már nagyon nem kényelmes hátul 3an szorongani... Majd ha lesz egyterû :chin:
Képeim
Mailt küldj, ne privit! Köszi

#142
wannaride

wannaride

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 820 hozzászólás
Én is másodmagammal mennék, ezért nem nyomultam az üres helyre.. no meg persze meghagytam a lehetõséget a rangidõs (és általatok ismert) fórumtagoknak.

Thy: külön köszi az infót a bringabérlésrõl, lehet, hogy ez esetben egyszerûbb kint bérelni, pláne, hogy fulltelós gép lenne az ajánlott.

Ha tudom, hogy milyen autóval megyünk és még van hely, akkor mindenképp szólok, hátha valakinek volna kedve csatlakozni hozzánk.
WaNNaRiDE

#143
Marcellus

Marcellus

    vendég

  • fórumtag
  • 96 hozzászólás
hát ez az esõ dolog nem lenne épp jo. :-)

#144
XC_Rider

XC_Rider

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.218 hozzászólás
Általában van zárható bringatároló. Tavalj is tetõn utaztak a bringák, végig szakadó esõben.

Esemény: április 27-május 1

#145
Marcellus

Marcellus

    vendég

  • fórumtag
  • 96 hozzászólás
Még puhítom a többieket, de mikor is lesz pontosan az esemény?

És egy olyan kérdés, hogy llehet, hogy csak a tetõcsomin tudnának jönni a cangák. (hacsak nem szedjük darabjaira) Ott kint mennyire gázos este a kocsin hagyni? Vagy a szálásra be lehet vinni?

#146
XC_Rider

XC_Rider

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.218 hozzászólás
Volna esetleg valaki akihez még beférne 2 személy + 2 bicikli gardára menet-jövet???

Thy: ha máshogy nem megy arra az egy helyre stipistopi, rendben!!!!

#147
thommey

thommey

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.344 hozzászólás
www.residencesegattini.it
mi ide megyünk,de a http://www.torbole.i...partments/List/
címen is ven "néhány" cím...a 14EUR/fõ már drágának számít sztem. Mindig a nagy apartmanok olcsók, fõleg ha több,mint egy hetet vagytok...
Ha gondoljátok, majd írok túraútvonalakat is....

#148
Bigcsocso

Bigcsocso

    törzsvendég

  • felfüggesztett
  • 467 hozzászólás
Hello Thommey! Ha lehetséges légyszi adj nekünk valami szálláslehetõséget,elérhetõséggel, mert mi is mennénk innen délrõl. Tuti ez nagyon nagy buli.
Elõre is köszi

#149
thommey

thommey

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.344 hozzászólás
Old meg a bringáját valahogy...mellonnal beszéltél már hogy megy e az 5 fõ?

#150
XC_Rider

XC_Rider

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.218 hozzászólás
:( :cry:

Ezt nem hiszem el!! Sehogy sem akar összejönni ez a dolog!!!

#151
thommey

thommey

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.344 hozzászólás
a sofõr+ a haverja,rave+findli+beg...ha jól tudom

#152
XC_Rider

XC_Rider

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.218 hozzászólás
A vitóba beférnek 5-en nem???

#153
thommey

thommey

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.344 hozzászólás
4 napra:(
meg beg velük megy

#154
XC_Rider

XC_Rider

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.218 hozzászólás
Mi nennénk de ugye ketten vagyunk! Rave-ék hogy mennek???

#155
thommey

thommey

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.344 hozzászólás
Na senki nem akar jönni velünk?:D

#156
thommey

thommey

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.344 hozzászólás
Akkor hajrá...még nem késtem el...
Mi két éve járunk ki, és eddig maximálisan meg vagyok elégedve.
Sátrazni a fesztivál idején ne, mert általában szar idõ van. Nekünk most is 11 EUR/fõ a szállásunk,uszodás konditermes apartmanban 15 percre a fesztiváltól. Nem nagyon éri meg 3 napra kimenni. Olcsóbb a szállás, ha 1+ hét van. Mi most is másfél hétre megyünk, és ott felkészülünk a Flash maratonra.
A kaja nem vésze, de ne étterembe menj.Tészta olcsó,mártás olcsó...de kenyeret szigorúan itthonról!!!
Sokat esik májusban, így a vízálló cucc elengedhetetlen. A kõház is ezért jó, mert ha szétázol, de meleg nagy kényelmes helyre érkezel, akkor még másnap is lesz kedved menni.
Brutál sok a mászás,mert minden 55m-rõl indul, de 2000m-esek a környékbeli hegyek
Az altissimo-ra tudsz tisztán 2000m-t mászni...
Nem árt a legalább enduro gép, mert iszonyat köves minden.
Tárcsa nélkül halál, mert naponta egy készlet pofa.
A kombipaketet érdemes venni, mert belógni nem lehet.A maraton ultrakirály, jó szervezéssel, és gyönyörû helyeken megy. Ha 60-on mégy úgy készülj, hogy olyan nehéz, mint a duna 100. Ehhez mért a kinti 110-is. Az 5.órában még mászol 1000m szintet, majd koncentrálsz lefelé 70-el a köveken.
A bringákat útlevél ellenében lehet kipróbálni.Azt hagyod ott letétként. Mindig van kipróbálható Cannondale mindenféle, Specialized, német márkák dögivel...
Bérelni Torboléban lehet Cannondale-eket. Mi Geminiket béreltünk, de van Scalpel, meg Jekyil is, sõt még asszem oúti is. Lehet ez évben azt próbálom ki, hiszen isteni útjaik vannak.A bérlés lehet fél nap egy nap,vagy több....
A tesztbicók fél/egy óra idõtartam, de ha kisírod az 1 órát,akkor belefér a Monte Brione, ami a kiállítás csücskében van.Ott tesztel a német Bike-is.
Ha van kérdés hajrá.Nálunk még van egy hely...jó fejeknek:D

#157
tomikertesz

tomikertesz

    újonc

  • fórumtag
  • 8 hozzászólás
Szia! Ird meg milyen gepre lenne szükseged, megprobalok neked utanna nezni.

tomi

#158
thommey

thommey

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.344 hozzászólás
hát majd estefelé beírok egy hosszabb leírást róla,de ajánlom a tavalyi két általam írt cikket is...

#159
wannaride

wannaride

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 820 hozzászólás
Akik voltak már korábban kérem meséljenek, milyen volt? Mennyire volt könnyû/nehéz bringát szerezni próbaútra? Mennyi idõre lehetett elvinni a drótszamarakat? Szándékozik valaki idén (is) elmenni? (Én speciel mennék, azért a sok kérdés.)
WaNNaRiDE