Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

BIKE Festival - Garda Trentino

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
158 hozzászólás a témában

#121
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás

Tud valaki konkrétumot a nevezési díjakról, belépõkrõl, esetleges elõnevezésrõl? Mekkorák a távok?

Thy: Nem tudod véletlenül, hogy a Segattini fogad-e pl. szerdától szerdáig vagy csak a naptári hetes idõpontokban? Illetve gyerekeknek hány éves kortól számolnak szállást?

Köszi: bb


A nevezési díj tavaly 55 euro volt. Ha ezt megveszed, ingyen látogathatod a kiállítást is, bringát tesztelni meg útlevélért lehet.


Távok: Ronda Piccola (48km és 1550m),Ronda Grande, (67km és 2250m szint), és a hosszú táv: Ronda Extrema (80km és 2900m)
Legalábbis tavaly ez volt.
Kérlek SEGÍTSETEK!!! Ellopták Giant Anthem 1 (2008-as) 18 colos bringámat. Fekete/bronz színben - ebbõl csak ez az egy volt MO-on! Ez a bringa volt az: http://bikemag.hu/teszt/giant-anthem-1 Ha láttok ilyet apróban, légyszi szóljatok! Megtalálónak jutalom.

#122
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Robi! Hozzánk még befértek ketten! Beszéljünk telefonon!

Szeva Röfike! :D:D
Kérlek SEGÍTSETEK!!! Ellopták Giant Anthem 1 (2008-as) 18 colos bringámat. Fekete/bronz színben - ebbõl csak ez az egy volt MO-on! Ez a bringa volt az: http://bikemag.hu/teszt/giant-anthem-1 Ha láttok ilyet apróban, légyszi szóljatok! Megtalálónak jutalom.

#123
Jankó

Jankó

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.030 hozzászólás
Ezt találtam (ha vki mást is érdekel): http://www.bikefestival-gardatrentino.com

#124
Jankó

Jankó

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.030 hozzászólás
Tud valaki konkrétumot a nevezési díjakról, belépõkrõl, esetleges elõnevezésrõl? Mekkorák a távok?

Thy: Nem tudod véletlenül, hogy a Segattini fogad-e pl. szerdától szerdáig vagy csak a naptári hetes idõpontokban? Illetve gyerekeknek hány éves kortól számolnak szállást?

Köszi: bb

#125
nagybub

nagybub

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.615 hozzászólás
Attól függ, melyik távon nyomnád!
Tavaly elõtt a középsõ távon ökölnyi kövek voltak, tavaly csak a röviden mentem, mert nem engedtek tovább a hosszabbra, és elég sáros volt a talaj, volt egy rész, ahol fel lett szántva az erdei gépek által az út...
De általánosan inkább salakos, köves.

Bocs, Röfike voltam, csak a Nagybub gépén netelek! ;-)

Fél kézzel megállítom a vonatot!!! :)
Pókmalac
Fixi


#126
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
Elvileg mi is megyünk, s lesz is még nálunk hely, szóval majd szólok, még körvonalazódik. Ahogy magamat ismerem majd elõtte egy héttel tudok bõvebb infókat. :D

KisCADMan, ha még nem voltál az Alpokban maratonozni, akkor a következõ terepviszonykra készülj fel: van aszfalt, az bazimeredek, szikla, kicsi is, nagy is, éles is, gömbölyû is, füves-saras is, de mivel agyag nincs, a sár folyós, azaz jó gányos leszel, de sárgumi azért nem kell, gyakorlatilag nyomot alig hagysz rajta...Az említett gumik a súlyuk (túl kevés) miatt alkalmatlanok oda szvsz, a sárral nem lenne baj. :)
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#127
Kboy

Kboy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 308 hozzászólás
[quote name='MXG']Szia ! Én voltam tavaly és idén is megyek. A bicajokat útlevél ellenében lehet elvinni, kiállítótól függõen 1-2 órára. Írj[/QUO
Egy évvel ezelött feltett kérdésre adtál választ :)

#128
MXG

MXG

    újonc

  • fórumtag
  • 2 hozzászólás
Szia ! Én voltam tavaly és idén is megyek. A bicajokat útlevél ellenében lehet elvinni, kiállítótól függõen 1-2 órára. Írj

#129
KissCADMan

KissCADMan

    vendég

  • fórumtag
  • 84 hozzászólás
Tapasztaltabbak, plízhelp.

Garda maratonra mi a nyerõ gumiválasztás (sár, szikla az tuti lesz)? Kösz.

A Ritchey Speedmax és a Schwalbe Fast Fred ha jól sejtem nem oda való.:)

#130
sid81

sid81

    vendég

  • fórumtag
  • 15 hozzászólás
Sziasztok!

Csak az lenne a kérdésem, hogy a maraton nevezési díj és egy napra a fesztivál belépõ mennyibe kerül pontosan?

Nagyon köszönöm és mindenkinek jó tekerést akár Gardán akár máshol!

#131
szammer

szammer

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 878 hozzászólás
Az egyik srác nevében írok aki Gardára megy kocsival és keres 3 fõt!
Érdeklõdni a számán tudtok!
Szentmiklósi Norbi Idén nem megy, ez tavalyi sztori...
Köszi!

#132
thommey

thommey

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.344 hozzászólás
A 14-el ez elõtti hozzászólásomban van az olcsó szállás címe...A kocsi kijön 10 rugó körül fejenként...a busz az horror...és ha a Rave-ék eljutottak Les Gets-be 3-an egy Seicentoval....pedig az még onnan félezer kilcsi

#133
marton

marton

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.637 hozzászólás
Nem okoskodom, de ha a busz ennyi, akkor már 3 emberke bérel 1 Puntót (álltalában az szokott a legolcsóbb lenni) és jön autóval. Már feltéve, ha tudnak vezetni. És spórolásként a Campingban alszanak.(8Euro/fõ)
Számold ki, megéri.
Vagy tévedek?
Ja, még mielött azt mondod, hogy abba nem fér el 3ember+bike, azt mondom, mi rendszeresen utazunk 3ajtós Clióval és minden bent van. Pedig az sem 1 microbusz !
Marci

#134
tomikertesz

tomikertesz

    újonc

  • fórumtag
  • 8 hozzászólás

Srácok! Elkésve bár, de törve nem..! Ha van hely valakinél Gardára, érdekel egybõl! Ha vannak még páran, akiknek nincs kocsi, megpróbálunk intézni vmit., de tudni kéne hányan szorultak kí kocsiból!

Szia Trilobit! Ha nem talasz magadnak jarmüvet a kiutazashoz, meg probalkozhatsz busszal is! BP-röl, ill. Veszpremböl indul busz hetente többször Veronaba 30-40 ezer penzert retur. Reggelre ott a busz, es onnan 10 euroert Rivaig mehetsz tvabb. Ha gepedet jol összerakod poggyaszkent siman elhozhatod. Termeszetesen jo az elözetes egyeztetes a penztarnal, vagy a buszvezetövel.
Üdv tomi
tomikertesz

#135
trilobit

trilobit

    újonc

  • fórumtag
  • 5 hozzászólás
Srácok! Elkésve bár, de törve nem..! Ha van hely valakinél Gardára, érdekel egybõl! Ha vannak még páran, akiknek nincs kocsi, megpróbálunk intézni vmit., de tudni kéne hányan szorultak kí kocsiból!

#136
kahlesz

kahlesz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 369 hozzászólás
Hi!
Már alíg várom a tutit.
Még semmit nem tekertem idén, kéne egykét +fok

#137
thommey

thommey

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.344 hozzászólás
Nálunk betelt a kocsi:(

#138
thommey

thommey

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.344 hozzászólás
Viszont szállást már az olcsó helyeken most is alig lehet foglalni,szal siess...

#139
Bigcsocso

Bigcsocso

    törzsvendég

  • felfüggesztett
  • 467 hozzászólás
Köszi a segítséget megnéztem azt intézek valami szállást! Ma mutatták az Extreme-en a tavalyit elég jó buli lehetett, na 2 hónap azt meglátom, csak hó ne legyen mint most itt.

#140
Luki

Luki

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 515 hozzászólás
Sajnos nekem idén úgy néz ki, hogy pont az államvizsgáim közé esik a Garda. Pedig a világ egyik legszebb helye. Én voltam tavaly és tavaly elõtt is és legszivesebben hagynám a vizsgákat a francba és mennék idén is