Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

BIKE Festival - Garda Trentino

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
158 hozzászólás a témában

#61
penczbike

penczbike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 281 hozzászólás
Nos, úgy néz ki, hogy ha még 8-10 ember szeretne jönni velünk a Gardára, akkor egy 20 fõs busszal ki tudunk menni, sajnos az kicsit drágább lenne, 17500-18000 fejenként, de csak egy éjszakát lennénk ott, kempingben. 1.-én este indulnánk, 2-án délelõtt érkezés, kempingezés, pihenés, stb, 3.-án verseny, utána irány haza! Így a szálláson, kaján rengeteget lehet spórolni, sokkal olcsóbban ki lehet jönni. A kemping kijön kb. 3-5e ft-ból.

Ha így összejön a csapat, akkor ki tudunk menni, de kell a létszám! A busz kb.350-360e, azt kell elosztani.

Ne várjatok, szóljatok nekem, és biztos a verseny!

#62
Röfike

Röfike

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.950 hozzászólás
:-D Ez így igaz! De idén van valami akció a nevezésnél a tavalyi várakozás miatt!


#63
zaskarrace

zaskarrace

    vendég

  • fórumtag
  • 154 hozzászólás
Az hogy technikás, egy dolog: viszont ennyit nem pihenhettem egy maraton közben sem idáig. 15 km megtétele után legalább 25 percig szinte egy helyben álltam, 20 centiket araszoltunk elõre...(2007-ben). Tehát a tavalyi szervezés szempontjából a legelb...ottabb maraton névre is igényt tarthat...:)

#64
Röfike

Röfike

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.950 hozzászólás

Marad 2009re hogy eu egyik legtechnikásabb marciját kipróbálhassam :(

Ez a legtechnikásabb kicsit túlzás, nincs benne annyira sok dózer, mint máshol. Simán végig tud menni rajta (technikailag) akimár itthon tekert terepen hegyekben.


#65
xc-biker

xc-biker

    vendég

  • fórumtag
  • 78 hozzászólás
Közben nálunk az a helyzetalakult ki, hogy valszeg az egyesület megy megint és akkor velük megyünk.

#66
penczbike

penczbike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 281 hozzászólás
Sziasztok, gáz van, megint visszamondta 2 pár is a versenyt, anyagi okok miatt, úgyhogy veszélybe került a túra, egyre kevesebben vagyunk, és senki nem ugrál, hogy jönni akar, így meg nem tudunk buszt bérelni...
Senkinek se lenne kedve kifizetni 3-400e ft-ot a buszra, ha végül összesen lennénk 8-an...:(
Azt gondoltuk, hogy simán összejön 30-40 ember 4 hónap alatt, de ez még mindig drága mulatság, és akinek lenne is rá kerete, nem biztos, hogy erre szeretné költeni az egészet... Ezt meg tudom érteni, csak jó lett volna összeszedni egy jó csapatot, és megkönnyíteni egymás utazását.
Valószínûleg mi kimegyünk, személyautókkal, remélem azért megyünk többen is itthonról!
Még várunk egy-két hetet a busszal, de lassan le kéne foglalni, és esély nem látok rá, hogy megteljen...

#67
penczbike

penczbike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 281 hozzászólás
Most néztem, hogy érdemes rögtön a ROCKY MOUNTAIN BIKE Marathon-Plus-package - ként nevezni, mert úgy csak 10 EUR a fesztivál 3 napra, egyébként meg 20 EUR.

Várunk még jelentkezõket, írjatok bátran, ne szalasszátok el ezt a lehetõséget! Ha valaki valaha ki akar jutni, ennél egyszerûbb nem nagyon lesz ;)

#68
MC Pite

MC Pite

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.388 hozzászólás
Ühümm... idén tervezettnél 2kg-val több lesz a kiadásom, amit valahol meg kell fognom. Salzra megpróbálok még kimenni, meglátom addig :(
Ha tudnék másutt ott fognék...

"A hegyikerékpározás több mint versenysport, a természetközpontúan gondolkodó, egészségmegőrző,aktív életstílust kedvelő emberek szabadidősportja." Paripám


#69
penczbike

penczbike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 281 hozzászólás
Annyira komoly az "ügy"? Messze van még Ápr. 30...

#70
MC Pite

MC Pite

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.388 hozzászólás
Legnagyobb sajnálatomra szerkesztenem kell a részvételi listát...1.-

1.-Ors+Thommey feltételesen (ha lesznek árak)
2.-Arcsiba no.1+3 fõ
3.

Marad 2009re hogy eu egyik legtechnikásabb marciját kipróbálhassam :(

"A hegyikerékpározás több mint versenysport, a természetközpontúan gondolkodó, egészségmegőrző,aktív életstílust kedvelő emberek szabadidősportja." Paripám


#71
penczbike

penczbike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 281 hozzászólás
Azaz igazság, hogy össze kell szednem kb 85e forintnyi Eurót, hogy le tudjuk elõlegezni a szállást, de jól halad az ügy. Úgy számolok, hogy egy-két plusz hely legyen, ha valakinek kellene a végén...

Egyébként érdemes 5-6 fõs szobákra összetoboroznotok egymást, úgy megfizethetõ.

Kb február végéig kell összeszedni a busznyi társaságot, úgyhogy ezúton kérnék mindenkit, hogy ha már biztos, hogy szeretnének jönni, akkor írjanak nekem privátban pontos neveket (akár fórumnévvel együtt), hogy lassan kialakuljon a pontos lista.

#72
alat

alat

    vendég

  • fórumtag
  • 72 hozzászólás
(Amúgy van bringám is, csak rossz a kép...)

#73
alat

alat

    vendég

  • fórumtag
  • 72 hozzászólás
Üdv elvtársak!
Ha valaki(k)hez még hiányzik +1 fõ a szállásra, akkor lszi szóljatok, mert megtaláltátok a hiányzó embert. ;-)
P. Tamás, lesz nálatok hely?

#74
MC Pite

MC Pite

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.388 hozzászólás
A q.. anyjukat hogy a marci ideje High szezonnak számít... szinte mindenütt...
szerk: "Festivities and events are considered hight season" azaz mindenütt.

"A hegyikerékpározás több mint versenysport, a természetközpontúan gondolkodó, egészségmegőrző,aktív életstílust kedvelő emberek szabadidősportja." Paripám


#75
penczbike

penczbike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 281 hozzászólás
Igen, Riva del Garda a hely neve! A 2 személyes szállás nagyon drága, a 6 személyes olcsóbb fejenként, de annyi... És 4 napra is ugyanannyi... Sajnos. Az elbeszélések szerint az osztrákokhoz hasonló a légkör, messze nem a magyar fíling.
Szintrajz alapján a Salzkammergut nehezebb volt, de ez sokkal technikásabb terep állítólag, a Salz majdnem végig sima murvás út vagy aszfalt volt...

#76
MC Pite

MC Pite

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.388 hozzászólás
Riva del Garda? (900-1000km körül, attól függ merre...)
Itt milyenek az embrek, itthonihoz vagy osztrákokhoz vannak közelebb?(Hogy viselik a marcit)

"A hegyikerékpározás több mint versenysport, a természetközpontúan gondolkodó, egészségmegőrző,aktív életstílust kedvelő emberek szabadidősportja." Paripám


#77
MC Pite

MC Pite

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.388 hozzászólás
Béna vagyok, de nem nagyon találok települést a marci honlapján :(...
MÁsik, olvastam pár helyen hogy nehéz. Év eleje, meg itthoninál tartósabb mászások; de ha nem jön össze a közép akkor még elterelnek rövidre (84/2800 vs 50/1200). Vagy az 50/1200 már nem volt kemény, vagy az is azért odarak az elsõ emelkedõvel?

"A hegyikerékpározás több mint versenysport, a természetközpontúan gondolkodó, egészségmegőrző,aktív életstílust kedvelő emberek szabadidősportja." Paripám


#78
MC Pite

MC Pite

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.388 hozzászólás
Esetleg leírhatnánk ki hova foglalt szállás, hogy helyileg ne legyünk lehetõleg x szálláshelyen... és most fogok válogatni...

Itt most 2 személyes szállás 1 hétre 103K?
A 6 személyesnél is 25K-ra jönne ki / kopf?

Milyen településre érkeznénk?

"A hegyikerékpározás több mint versenysport, a természetközpontúan gondolkodó, egészségmegőrző,aktív életstílust kedvelő emberek szabadidősportja." Paripám


#79
penczbike

penczbike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 281 hozzászólás
Oké, egyre többen vagyunk, de még férünk, tervezzetek nyugodtan!

#80
xc-biker

xc-biker

    vendég

  • fórumtag
  • 78 hozzászólás
Üdv!
Ha az egyesületem nem szervez valamit akkor esetleg engem is érdekelne ez a garda dolog. Kb 2-3éve voltam utoljára ott.
Ill rajtam kívül még vagy 1-2 barátom gerjedne a dologra.