Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

BIKE Festival - Garda Trentino

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
158 hozzászólás a témában

#41
Tib32

Tib32

    újonc

  • fórumtag
  • 3 hozzászólás
hello,,

Garda tóra a bike festivalra keresek utitársat! konvojban megyünk, de sajnos az egyik srác lemondta a mar lefoglalt szállást. Helyére keresek valakit akit érdekel a bicaj és perzse a hely.
ezt én készítettem a tavalyi megmozdulásról:


szálloda riva del gardan van, a tó mentén és az ára 44e (reggelivel)
idõpont: 2008 máj1-5 ig
vannak köztünk olyanok akit bizti ismertek bicajos körökbõl

ha jönnél , de nincs kivel, keress meg, 06302301231

ha ketten akartok jönni esetleg megfüzzük a szállodát egy pót ágyas témára. Nah, persze így talán olcsóbb lesz (d e, ez aszálloda hozzállásától függ.


üdv, Tib32

#42
Zoltikov

Zoltikov

    vendég

  • fórumtag
  • 100 hozzászólás

Sziasztok!

Látom 13-an azért jelentkeztek a maratonra (mármint ennyit regisztráltak a weblapon). Mi is 4-en indulunk innen a Balaton mellõl. Valaki volt már Salzkammergut-on is? Ha igen, lécci írja meg mennyiben más. Nagyon kezdõ vagyok, csak 53km-t tekertem végig. Itt is az 56,7km-es távnak ugrok neki. Inkább az élmény kedvéért. Szóval a talaj/pálya minõségére lennék kíváncsi. Na meg a szállás is izgat, bár sztem sátorozás lesz, mert ilyenkor már ugysem találunk semmi értelmeset. Elõre is köszi.
egy kis info, ha valakit érdekel: http://www.meteogarda.it/webcam.php


Én tegnap este kerestem szállást, többen is írtak vissza, hogy van nekik. Szerintem kint is fogtok találni...

#43
Tib32

Tib32

    újonc

  • fórumtag
  • 3 hozzászólás
hello,,

Garda tóra a bike festivalra keresek utitársat! konvojban megyünk, de sajnos az egyik srác lemondta a mar lefoglalt szállást. Helyére keresek valakit akit érdekel a bicaj és perzse a hely.
ezt én készítettem a tavalyi megmozdulásról:


szálloda riva del gardan van, a tó mentén és az ára 44e (reggelivel)
idõpont: 2008 máj1-5 ig
vannak köztünk olyanok akit bizti ismertek bicajos körökbõl

ha jönnél , de nincs kivel, keress meg, 06302301231

üdv Tibi 32

#44
julien72

julien72

    vendég

  • fórumtag
  • 42 hozzászólás
Sziasztok!

Látom 13-an azért jelentkeztek a maratonra (mármint ennyit regisztráltak a weblapon). Mi is 4-en indulunk innen a Balaton mellõl. Valaki volt már Salzkammergut-on is? Ha igen, lécci írja meg mennyiben más. Nagyon kezdõ vagyok, csak 53km-t tekertem végig. Itt is az 56,7km-es távnak ugrok neki. Inkább az élmény kedvéért. Szóval a talaj/pálya minõségére lennék kíváncsi. Na meg a szállás is izgat, bár sztem sátorozás lesz, mert ilyenkor már ugysem találunk semmi értelmeset. Elõre is köszi.
egy kis info, ha valakit érdekel: http://www.meteogarda.it/webcam.php

#45
xc-biker

xc-biker

    vendég

  • fórumtag
  • 78 hozzászólás
Úgy néz ki az egyesületemmel én is megint kivándorlok a bringásparadicsomba.

Csak adja az ég hogy jó idõnk legyen:

Egy kis segítség a csomagoláshoz: http://gardameteo.com/index.html


A helyszínen mennyi a nevezés?

#46
Zoltikov

Zoltikov

    vendég

  • fórumtag
  • 100 hozzászólás
Sziasztok, aki befizette a nevezési díjat, átutalással tette? Ha igen, mennyi volt az átutalás díja?

#47
penczbike

penczbike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 281 hozzászólás
Hi, nem tudjátok, biztosítanak a helyszínen sátorozási lehetõséget, vagy valami kempinget nézzünk? Salz-on volt kemping, bár elég komforttalan volt, de volt...:) Persze nem ingyen gondolom.

#48
mrc

mrc

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 295 hozzászólás
Ha valakihez beférnék szállásba+fuvarba (1fõ+bringa) esetleg több napra is, nagyon, nagyon örülnék :)

Köszi.
M

#49
kulitoko

kulitoko

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 320 hozzászólás
Azt a címet, amit Zed adott, elvileg a haverom hugának a pasija ma felhívta. Tud olaszul, kíváncsi vagyok a fejleményekre...
Ettõl függetlenül várom a további lehetõségeket is, hálás köszönettel :)

#50
vintage52

vintage52

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 350 hozzászólás
egge...sorry, de a hüje órám... :)

...még nem találom a címet...picsapicsapicsa...de kûzdök...
...työttyenzi smöccc, majd hírtelen frütty, de csak zsöttyelve!!!

#51
Zed

Zed

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.693 hozzászólás
A maraton idején kevesen mennek egy hétre, szerintem a legegyszerûbb ha a szállásadótokkal egyezel meg. Az osztrák panziósok is szoktak transzfert vállani a vendégeiknek, ha a közelben van a reptér.
Ausztria, Kenguruk földje!

#52
Mango

Mango

    vendég

  • fórumtag
  • 126 hozzászólás
Ja ,term. a maraton környékén mennénk....

#53
Mango

Mango

    vendég

  • fórumtag
  • 126 hozzászólás
Sziasztok! Privát taxit keresek! A fuvar 2 fõ lenne, term. 2 db kerékpárral.A veronai reptérrõl a szállásig , majd egy hét múlva ugyanez csak fordítva! Konkrét dátum még nincs, de min.7 éjszakát szeretnénk ott tölteni! Akinek jól jönne egy "kis" mellékes, kérem jelentkezzen priviben minél hamarabb , megegyezünk!! Köszi ,sziasztok ,mindenkinek jó tekerést az idei évben is!! :))

#54
kulitoko

kulitoko

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 320 hozzászólás
Koszi az infot, ez nagyon jol nez ki...
Kerdeseimet privatban feltettem:)

#55
Zed

Zed

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.693 hozzászólás
Itt voltunk két éve. Korrekt áron jó szállás, a közérttõl 100 m-re, a belvárostól nem messze. A bringát simán be tudjátok vinni az appartmanba, nagyon tágas:
http://www.residence...eng/default.htm
Ausztria, Kenguruk földje!

#56
kulitoko

kulitoko

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 320 hozzászólás
Ha ennyire tudjatok, hol milyen izu a fagyi, es hogy kanyarintjak a gomboket, akkor tudnatok esetleg abban segiteni, hogy konkret szallast, elerhetoseget ajanlotok?
Vintage52 valaszara meg turelmesen varok :)

#57
Zed

Zed

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.693 hozzászólás

...nos azért Riva, mert onnan mind a dél-délkeleti csúcsok (monte varagna 2870m), mind az észak-eszaknyugati lejtõk (ooops emelkedõk) könnyen elérhetõek...és Riva-ában van a legjobb pizza és spagetti a spagettihause-ban, ahol van egy magyar pincér is :)))


A Varagnát egy ezressel elnézted. Az Altissimo is csak 2079, a Varagna egy kisebb csúcs az oldalában. De egyetértek, szállást Rivában, vagy Torbolében érdemes keresni.
És ne feledkezzünk meg a Flóra fagyizórol sem (Riva fõutcáján a Spar-tól nem messze), ahol fõételnek beillõ fagyikelyheket lehet tolni!
Ausztria, Kenguruk földje!

#58
kulitoko

kulitoko

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 320 hozzászólás
Hmmm, valami ilyesmire gondoltam en is :) Elore is koszi a segitseget!
Eszaki part tenyleg azert is lenne jobb, mert onnan megkozelitheto a legtobb resz. A 2509m-es magassagi csucsunkat meg nem artana mar megdonteni :D
Ha esetleg mar foglalt lenne ez a kis haziko, akkor az a megoldas semmikepp nem javasolt, hogy kimegyunk a vakvilagba, es majdcsak lesz valami? (Pl amikor Horvatba mentunk a csaladdal, mindenki azt mondta elotte hogy kell_szallast_foglalni, mert kint nem talalunk. Erre...megallunk, 1perc se telt el, es mar jott a nocike hogy apartman apartman...)

#59
vintage52

vintage52

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 350 hozzászólás
...hmmm mivel már az elsõ BikeFest-en is ott voltam, majd további 11 alkarommal, mindenképp Riva-át ajánlom, azon belül pedig van egy kis panzió ami egy ex-trialmotorosé, (kissé majdnem meghalt, de többszörös világbajnok), a körforgalomban lévõ motoros bolt felett van a panzió, nem olyan olcsó, mintha sátraznál, de nem is 5cs szálló....természetesen az elérhetõségeknek utánnanézek...ha tudok még ma...nos azért Riva, mert onnan mind a dél-délkeleti csúcsok (monte varagna 2870m), mind az észak-eszaknyugati lejtõk (ooops emelkedõk) könnyen elérhetõek...és Riva-ában van a legjobb pizza és spagetti a spagettihause-ban, ahol van egy magyar pincér is :)))
...työttyenzi smöccc, majd hírtelen frütty, de csak zsöttyelve!!!

#60
kulitoko

kulitoko

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 320 hozzászólás
Üdv:)

Egy kis segítségre lenne szükségem, június végén mi is kiutazunk 4-en vagy 5-en a Gardához. Sok helyen hallani, hogy az "ahol esik ott puffan" megoldás nem célszerû, mert már jó elõre lefoglalják a szállásokat, és kint a helyszinen már nem, vagy csak nagyon nehezen lehet találni.
Ti hol szoktatok megszállni, vagy mit tudtok ajánlani? Mindenképp az északi környéket céloznánk meg, ugyanis nem sütkérezni szeretnénk a tóparton, hanem széttekerni a hegyeket:)
Valami egyszerûbb kis apartmanra lenne szükségünk, olcsóbb szálloda, vagy kis bungallók a kempingben, stb stb...szokásos bringás igények.

Tudom hogy írtam, de tényleg, minden esetben le kell foglalni a szállást elõre, hogy ne kelljen sokat keresgélni a helyszínen?
Köszi elõre is a segítségeket,
Viktor