Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

XVII. kerbõl van itt vki?

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
4117 hozzászólás a témában

#4041
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.090 hozzászólás
Hát akkor én is kérnék egy beszállókártyát! XVII. kerület All Star Cycling Team nyomul Isaszegre! Yuppé!

Üdv!

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#4042
csgy

csgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 647 hozzászólás

Hát ha ez a 15-ei túra publikus, akkor én is csatlakoznék ha lehetséges

Természetesen, mindenki jöhet, akinek van hozzá kedve!

#4043
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.090 hozzászólás
Hát ha ez a 15-ei túra publikus, akkor én is csatlakoznék ha lehetséges!?
Teljesítménytúrán még én se voltam, de idén azért jó lenne megpróbálbni, már ha formába jöttem a naaagy téli álom után!

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#4044
csgy

csgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 647 hozzászólás
Szia! A 15.-i túra: Isaszegre szeretnénk kigurulni, ha normális az idõjárás. Az emlékmû környékén mindenféle dolog történik ilyenkor, kirakodóvásár, bringástalálkozó stb... Majd kitalálunk valami találkozó helyet meg idõt.
Teljesítménytúra: én még nem voltam, bár már kacérkodtam a gondolattal.
Nemrég olvastam a XI. kerület megkerülésérõl, kezdetnek jó is lenne. Csak süssön a nap és röpködjenek a +-ok!

#4045
Hápi

Hápi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 952 hozzászólás
Sziasztok!
Sajna csakritkán jutok nethez, de azért igyekszem nyomonkövetni a fejleményeket! Cimborámmal mi is beneveztün a Bükk Maratonra, már sokadszor növeljük a százas és ötvenes táv résztvevõinek számát. Károkozásból szerncsére ritkán kapok de két tanulságos történet had álljon itt (mindkettõ ismerõsõkkel történt): 1. bringás balra akar kanyarodni de az elõtte lévõ autó padlóféket nyomott, így korábban kényszerül a manõverre de az mellékutca helyett a szembejövõ autó motorháztetõjén találja magát. Autó kára milliós bringás meg pár horzsolással meguszta Feltöltött kép SZERENCSÉJÉRE MERT NEM VOLT RAJTA BUKÓ Feltöltött kép 2. Cimbora többedmagával teker tavaly Mátramaratonon és elõtte kb. 2 m-re szaladt át egy szarvas! Szerencsére nem lettek puszipajtásak , de a kár , hogy nem hozta haza megfõzni!Feltöltött kép Olvastam, hogy márc. 15-re szerveztek valami túrát. Érdekelne engem is, Bár lehet, hogy a Budai-hg-be megyünk. Teljesítménytúrákra jár valaki? Hát egyenlõre ennyi. A kétkerekû legyen veletek!Feltöltött kép

#4046
csgy

csgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 647 hozzászólás
Ilyen szitukban nekem hamar elszáll a mérgem, ha a másik fél belátja a hibáját és elnézést kér. A gáz akkor kezdõdik, amikor még neki áll feljebb. Akkor belõlem is kijön a bunkó. :rocketman

#4047
PR

PR

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.651 hozzászólás
  • LocationRákosmente
Tovább is akartam írni, csak jött a fõnököm;
Nagytarcsáról hazafelé Rákoscsaba felõl vasút sor.
Lendületbõl még jövök negyvennel, a naplás útnál a hölgy tanakodik befér-nem fér be, befér-nem fér be...... és elindul, satufék, a hátsó nem fog mert elsõkeréken gurulok, kishölgy megáll a keresztezõdés közepén; én meg így hogy kanyarodjak? Sehogy, a motorháztetõn landoltam.
Szegény tõlem kapott rendesen, aztán amikor már majdnem elsírta magát, úgy lehordtam, akkor az én szívem is elszorult és közöltem vele, hogy ha meghív vacsorázni el van felejtve (helyes volt, na).
Hát a randi nem jött össze sajnos :wallbange és még a telefonszámát sem adta meg :cry:
Kölcsönös bocsánatkérés közepette elváltunk.
Attól még hogy helyes, megmondom a magamét (na nem mindig ordítok, csak akkor rajta töltöttem ki a régebben elszenvedett vélt vagy valós sérelmeimet).

Aki másokat ismer, okos, aki magát ismeri, bölcs

Aki másokat legyõz, erõs, aki magát legyõzi, hõs

Lao-Ce


#4048
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.090 hozzászólás
Most miért?! :juhu: Legtöbbször már nekem sincs lelkierõm elmagyarázni a jónépnek, hogy az imént majdnem megölt.... Ha meg csinos fiatalasszonyokról van szó akkor meg végképp..... :lick: Nekem a legcukibb a Cinkotain volt, ahol fél km-es körzetben csak 1! Ismétlem 1 db autó parkolt a az út szélén! Tippeljetek, hogy mikor vágta ki az ajtót??? Hát persze, hogy amikor mellé értem! És persze közvetlen a másikoldalon meg kamion! Szóval elkerülni nem lehetett, így maradt az elsõ-hátsó satufék! Majdnam lefejeltem az épp kiszálni készülõ fickót! Káromkodtam egy nagyon cifrát, és továbbtekertem! Látszott az arcán, hogy nem is igazán érti, hogy mi is történt.....

Üdv!

KisÖcsike

ui: Éljen a közlekedési morál!
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#4049
PR

PR

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.651 hozzászólás
  • LocationRákosmente

és kiszállt egy csinos fiatalasszony ijedten bocsánatot kérve. Én meg becsuktam a szám, legyintettem egyett, és mentem tovább. Ilyen az én formám.


Amatõr :D

Aki másokat ismer, okos, aki magát ismeri, bölcs

Aki másokat legyõz, erõs, aki magát legyõzi, hõs

Lao-Ce


#4050
B.L.68

B.L.68

    vendég

  • fórumtag
  • 151 hozzászólás
Na hát ez roppant örvendetes. A legjobb az egészben, hogy mostmár van sport2 is tehát szinte egész hétvégén lehet nézni a focit!! én is az Angol bajnokságot szeretem a leginkább.
Szia
BL68

#4051
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.090 hozzászólás

Szia! Remélem te is MU szimpatizáns vagy! Én is szeretem a focit amatõr szinten kispályás bajnokságokban szoktunk indulni.


Természetesen Man UTD drukker vagyok! És persze nem divatból! Nagyon sok emberrel találkoztam aki csak úgy hopp, Man UTD szurkoló lett, igaz, még egy meccset sem látot, illetve 2 játékost sem tudna mondani a csapatból! :wtf: De egyébként ha angol foci akkor az jöhet minden mennyiségben! Meg még olasz, spanyol! Szóval ahol tényleg fociznak azt szeretem!

Üdv!

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#4052
B.L.68

B.L.68

    vendég

  • fórumtag
  • 151 hozzászólás
Jó rendi! A Lacival már beszéltem errõl, majd még visszatérünk rá!

#4053
csgy

csgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 647 hozzászólás
Persze, mindig. Éjjel nappal :) . Ha arra járok(nagyker), akkor rádcsörgök!
Lacinak monnd a 15.-ét, hátha ráér!

#4054
B.L.68

B.L.68

    vendég

  • fórumtag
  • 151 hozzászólás
Jó neked én meg próbáltam ébren maradni-sikerült 3 órát aludni. A nagykert megbeszéljük, hátha kell még a Lacinak is valami. Amúgy ha jársz arra bemehetsz te is . A jelszót majd mondom. De ha kell rakok ki hétfõn mert nekem van még!dolgozol hétfõn?

#4055
csgy

csgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 647 hozzászólás

különben is ismersz - No alcohol!

Ja, tényleg! :beer:
Na, ma tekertem egy jót, le is fagyott a lábam! De azért jól esett, sok bringást láttam, mondjuk majdnem mind o.u.-is volt. Én köszöngettem szorgalmasan, de csak egy vette a fáradtságot visszaköszönni :( .
Nem fáj a fejed a sok szakmai dumától :D ? Nem mész nagyker felé mostanság? Elfogyott a TF2-m ebben a saras idõben.

#4056
B.L.68

B.L.68

    vendég

  • fórumtag
  • 151 hozzászólás

Mindíg csak a szórakozás! Jó mulatást, a Next-tel óvatosan!


Szia csgy! Csak annyit,hogy nem csak szórakozás volt, hanem szakmai összejövetel is ( Sportbál ) különben is ismersz - No alcohol!

#4057
B.L.68

B.L.68

    vendég

  • fórumtag
  • 151 hozzászólás

Foci! De most csak úgy TV-bõl! Mert ugye BL meccsek voltak, én meg a MAN UTD - Milan találkozón voltak "érdekeltségeim", amit csak felvételrõl adtek le! Egyébként játszani is szeretem, bár a lelkesedés az nagyobb bennem mint a tudás!

KisÖcsike


Szia! Remélem te is MU szimpatizáns vagy! Én is szeretem a focit amatõr szinten kispályás bajnokságokban szoktunk indulni.

#4058
csgy

csgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 647 hozzászólás
Azért, mert inkább hülyének néztem ki rajta, mint viccesnek. De ez az új sem az igazi :chin:

#4059
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.090 hozzászólás

Akkor szia, jó pihenést! Focizol vagy valami más sportág?


Foci! De most csak úgy TV-bõl! Mert ugye BL meccsek voltak, én meg a MAN UTD - Milan találkozón voltak "érdekeltségeim", amit csak felvételrõl adtek le! Egyébként játszani is szeretem, bár a lelkesedés az nagyobb bennem mint a tudás! Szóval a kerékpáron jobban otthon érzem magam!

CsGy: Most miért kellett megváltoztatni a képet! Így az elõzõ oldali megjegyzéseim tök hülyék! :clap: :air: :mexico:

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#4060
csgy

csgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 647 hozzászólás
Mindíg csak a szórakozás! Jó mulatást, a Next-tel óvatosan!