Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

XVII. kerbõl van itt vki?

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
4117 hozzászólás a témában

#4081
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.090 hozzászólás
Latyak sucks! :rocketman Viszont úgy fest, jövõhét második felére kész lesz a bike! :bananadan

Csgy: Látom te is zoogie-ban nyomulsz! :cool2:

Üdv!

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#4082
csgy

csgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 647 hozzászólás
A X. ker is beszállhat!

#4083
csgy

csgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 647 hozzászólás
Szia Hápi! Szépen lassan, de azért gyûlünk! Csak tünne már el ez a latyak!

#4084
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.090 hozzászólás
Hát akkor Welcome on board! Az a gond, egyébként ezzel az Ecseri megoldással, hogy akkor meg már elég nagyot kerülsz! Asszem... bár ennek utánnanézek majd! Éljenek a térképek!

Csgy: Ilyen eltárntós nekem is volt már! Csak ott még a lábamat is be kellett húznom, hogy nem vigye el a Szuzukival! Szembejött velem egy teherótó, és mikor mellé értem kirántotta a gyökér mögüle az autót! És hopp máris ott volt az oldalamba!
De kedvencem volt tavaly: az erdõben a reptérnél ugye megy az-az út (most passz mi anve) és úgy kátyúztak, hogy beleszortak miden jukba apró kavicsopkat, vagy valami szfaltdarálékot! MIDENFÉLE KÖTÕANYAG NÉLKÜL!!! Istenem! De jó, hogy van rajtam mindig bringás szemüveg!! Csak úgy záprotak le róla a kavicsok, ahogy csapták fel az autósok! Ohhhjjjjjeeeee!

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#4085
Hápi

Hápi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 952 hozzászólás
Valahogy idekeveredtem és olvastam eszmecseréteket. Én is mostanában kezdtem el gondolkozni, hogy keresek a kerületbõl bringásokat, mert már magányosan tekerni kicsit uncsi ( haverom is csak néha jön)! Szeretnék én is csatlakozni! Ott lakom fenn a domboldalba -ahol az a bizonyos 31-es út kezdõdik. Innen hódítgatom a Gödöllõi dombság felénk esõ részét, + a Budai- és a Pilis-hg-t, stb. országúton és terepen is. Ja és a 31-es kikrülésére egy megoldás a Zrinyi út- Ecser- és így tovább.

#4086
csgy

csgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 647 hozzászólás
Ez nem csak a 31-esre jellemzõ, már többször elõfordult ilyen velem is a Pécel-Isaszeg-Gödöllõ útvonalon. Sajnos nem divat fékezni a biciklista láttán, inkább a "majd lesz valami" hozzáállás a jellemzõ. Legutóbb már hazafelé tekertem a nagy olvadásban teljesen elázva a figyelmetlen autósok miatt (többször hiába integettem, kérve õket a lassításra a 30cm-es tócsák miatt), mikor a Péceli benzinkút elõtt nemsokkal egy kék Felicia úgy ment el mellettem, hogy a tükre hozzáért a combomhoz, és ha nem rántom el, akkor elviszi a kormányom végét. Mikor láttam, hogy indexel, és befordul a kútra gondoltam, most jön a bünti, és mentem utána! Pont akkor értem oda, mikor nyílt az ajtaja (nekem meg a szám), és kiszállt egy csinos fiatalasszony ijedten bocsánatot kérve. Én meg becsuktam a szám, legyintettem egyett, és mentem tovább. Ilyen az én formám.

#4087
PR

PR

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.651 hozzászólás
  • LocationRákosmente
Én szerettem kitekerni Gyömrõre, csak tényleg nem tesz neki jót a 31-es. Legutóbb odafelé leszorított egy magyar kamion (mily meglepõ, a román inkább lelassított, míg megfelelõ oldaltávolságot tudott tartani elõzés közben), hazafelé meg egy traktort elõzött meg egy kamion, miközben jöttem vele szembe. Ha akkor nem állok félre nem biztos, hogy élek. Azóta (július) nem jártam ott.

Aki másokat ismer, okos, aki magát ismeri, bölcs

Aki másokat legyõz, erõs, aki magát legyõzi, hõs

Lao-Ce


#4088
csgy

csgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 647 hozzászólás
Ecserig pedig lehet földúton menni. Bár tényleg elég strapás.

#4089
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.090 hozzászólás
Pécel fele elég nagy kerülõ, és utánna úgy is vissza kell térni a 31-esre! Földút meg nem a leggyorsabb Sõt! elég macerás!! Szóval akkor marad a megszokott szisztéma: amilyen gyorsan lehet, végigmenni a 31-esen! Egyébként BP. határáig nincs is nagyon gond, csak kapaszkodsz felfele, de utánna, sajna tök szûk lesz az út, és jön a 90-es sebességhatár! Na mind1! Azért köszi!

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#4090
PR

PR

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.651 hozzászólás
  • LocationRákosmente
meg kellenek hozzá 500as tárcsák, már ha meg akarsz állni.
Az jutott eszembe, hogy földúton nem lehet valahogy kerülni?
pl. pécel felé, vagy legfeljebb a szántóföldeken?

Aki másokat ismer, okos, aki magát ismeri, bölcs

Aki másokat legyõz, erõs, aki magát legyõzi, hõs

Lao-Ce


#4091
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.090 hozzászólás
Vagy szintén ultrakönnyû vasútikocsika! Mint régen a filmekben ugye 2 fickó hajtotta (kb ott libikókáztak), és ebbe ugye bringát bele és hajtani! És akkor tök kicsi a gördülési ellenállás! Csak felgyorsítani nehéz vele kicsit! Meg ha jön az IC!

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#4092
PR

PR

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.651 hozzászólás
  • LocationRákosmente
Tényleg, emlékszem, bár azt nyilatkozta utána, hogy nagyon ki volt

Aki másokat ismer, okos, aki magát ismeri, bölcs

Aki másokat legyõz, erõs, aki magát legyõzi, hõs

Lao-Ce


#4093
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.090 hozzászólás
Azokra az ultrakönnyû, ágynemûhuzatból készült szárnyátcsapkodós lábbalhajtós izékre gondolsz??? Akkor már inkább a 31-es!! Vagy mégsem?? Egyébként csináltak pár éve ilyen gépet, még asszem a Discoveryn, vagy NG-on mutatták: mindeféle ltrakönnyû anyagból készült, és csávó ott "biciklizett" benne. Asszem Franciországból repült Angliába?! (vagy fordítva) Mindegy! A lényeg, hogy átrepülte a csatornát! És közben meg tekert! Hát valami hasonló kéne a 31-es mellõzéséhez is!

Üdv!

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#4094
PR

PR

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.651 hozzászólás
  • LocationRákosmente
Valami ultraretro gépet kéne beszerezni, biztos próbálkoztak ilyesmivel az 1900-as évek környékén :D bár lehet, hogy azokat már holdkõzet-árban mérik.

Aki másokat ismer, okos, aki magát ismeri, bölcs

Aki másokat legyõz, erõs, aki magát legyõzi, hõs

Lao-Ce


#4095
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.090 hozzászólás
Aha! Naijigen! Az minnyá más! De akkor valami lábbal hajthatós, bicikli fíílinges, helikopteres megoldásos kéne!
Néztem is, hogy ez a srác mintha nem lenne képben a kerületben! :confused: :lol1:

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#4096
PR

PR

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.651 hozzászólás
  • LocationRákosmente

PR: Sajna a Helikopter nem jó! Mert ugye az tõlünk indul. (Madárdomb alól), és a Jászberényibe torkollik a felüljárónál! Nekem teljesen ellentétes irány kéne kifele a városból!

:mybad: :lol1: :scratchhe :hehe:
Tényleg, nálunk van egy helikopter út, szóval én helikopterre mint közlekedési eszközre gondoltam, nem az útra.
Az a 31-es út agyvérzés

Aki másokat ismer, okos, aki magát ismeri, bölcs

Aki másokat legyõz, erõs, aki magát legyõzi, hõs

Lao-Ce


#4097
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.090 hozzászólás
PR: Sajna a Helikopter nem jó! Mert ugye az tõlünk indul. (Madárdomb alól), és a Jászberényibe torkollik a felüljárónál! Nekem teljesen ellentétes irány kéne kifele a városból! Tök szupi lenne a vasútvonal de az elég rázós! :bananadan Vasút!! Volt, hogy kitekertem úgy randome a nõvéremékhez. Sikerült épp egy vendégség közepébe csöppennem, de szerencsére sógorom rokonai voltak! Szóval maradtam ebédre! Olyan 4 fogásos ebédet csinált az én drága nõvérkém, hogy utánna mozdulni nem bírtam. Végeredmény az lett, hogy este 6-7 körül jutottam olyan állapotba, hogy el tudjak tekerni az állomásra, és haza tudjak vonatozni! Ez van! így jártam! :winko: Van is egy modás: Magyar ember addig eszik míg a koporsóba nem teszik! :mexico:

Üdv!

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#4098
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.090 hozzászólás
Halihó! Nahh! Örülök, hogy azért alakulgatunk ott Rákosmentén! Felõlem ha jön a jóidõ mehet a bringázás! Igaz, hogy a Trek csak március végére lesz meg, de az összvér Magellanom azért harcképes! Illetve... ezt most így nem jelenteném ki.... Szóval darabokban van a pincébén. Csak a hátsó kereket kellett volna a helyére rakni az új tengellyel... de sajna sehogysem akaróddzik! Ezért szétszedtem az egész bringát! :mybad: de a héten szerintem üzembe fogom helyezni! Már csak azért is mert el kell kezdeni formába jönni! Elég vicces leszek a szép Trekkemen, ha kék fejjel, kilógó nyelvvel lepottyanok róla!! ;)

Üdv!

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#4099
PR

PR

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.651 hozzászólás
  • LocationRákosmente
Még nekem is össze kell raknom a gépet, de már mennék egyet tekerni.
Szakad nálunk is (XVI ker - dolgozom, vagyis...).

Aki másokat ismer, okos, aki magát ismeri, bölcs

Aki másokat legyõz, erõs, aki magát legyõzi, hõs

Lao-Ce


#4100
csgy

csgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 647 hozzászólás
Szia PR! Ezeket a részeket én is sûrûn koptatom, már biztos láttuk egymást. Majd valamelyik szép tavaszi hétvégére összeallhatunk, addigra KisÖcsike is összerakja a gépet!
Hú, most néztem ki az ablakon, hát ez dúrva! Szakad a hó!