Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

XVII. kerbõl van itt vki?

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
4117 hozzászólás a témában

#4101
PR

PR

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.651 hozzászólás
  • LocationRákosmente
Tisztelt XVIIkeres különítmény.
Csatlakoznék a bandához, elõfordulási helyem: Keresztúr-Pécel-Nagytarcsa-Keresztúr kör, illetve Nagytarcsa és Pécel közti valamint Nagytarcsa-Kerepes közti dombocskák,edzéseken a motocross-pályán találhattok meg, ott megyek fel, ahol a mocisok le(igaz, sokszor tolva, de míg élek remélek)
31-es útra alternatíva????? Helikopter

Aki másokat ismer, okos, aki magát ismeri, bölcs

Aki másokat legyõz, erõs, aki magát legyõzi, hõs

Lao-Ce


#4102
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.090 hozzászólás
Az a gáz, hogy ez a hó sem marad már meg nagyon, hanem csak tiszta latyak minden! De várom már a naaaagy tavaszi olvadást!! Amikor úgy isten igazándiból nyakig bennevagy a xarban! :cool2: De már az is olyan felemelõ érzés a tél után!! ..... És amikor 1:1-ben elõjön télen eldobált szemét az erdõkben!! :wallbange

Tényleg! Valaki nem tud valami alternatívát a 31-es fõútra???? Elég sokat fogok arra járni (meg jártam eddig is), mert egyik nõvérem Maglódra, másik Gyömrõre költötzött, én meg ugye Keresztúr. De nagyon gáz az-az út, ugye szûk, és ahogy vége a betonszerûségnek, azonnal árok, vagy erdõ, és nincs nagyon menekülési lehetõség! És sajnos nagyon sok arra az õrült autós!
Olyan szépen mutatna mellette egy kerékpárút! De ugye Únió, meg haladunk a korral, meg Magyarország! :lol1: szóval ne is álmodjak ilyenrõl!

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#4103
B.L.68

B.L.68

    vendég

  • fórumtag
  • 151 hozzászólás

A naplásnál néha én is elõfordulok. Ha jó az idõ nézegetem a horgászokat, aztán ha elunom iszom egy sört a büfénél és hazagurulok. Régebben én is pecáztam.

Szia! Már igazán ránk férne a jó idõ.Addig is kiegészítõ sportként a korcsolyázást ajánlom.

#4104
csgy

csgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 647 hozzászólás
A naplásnál néha én is elõfordulok. Ha jó az idõ nézegetem a horgászokat, aztán ha elunom iszom egy sört a büfénél és hazagurulok. Régebben én is pecáztam.

#4105
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.090 hozzászólás
Látom hasonlóképpen közelítjük meg a dolgokat:

Messzirõl

Kezelrõl

Botrány! :shit: :mad: :no: :wallbange

Üdv KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#4106
csgy

csgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 647 hozzászólás
http://bikemag.hu/ga...bum836/IM000127
Hát ez engem is nagyon dühít!

#4107
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.090 hozzászólás
huh Pécel! Az tényleg szép! Monnyuk én oda horgászni jártam. Nagyon szépek ott azok a mészkõ falak. És szép dimbes dombos! Asszem az is felfedezésre vár! Egyébként régen a Reptér (2-es környékén) mellett volt egy hatalmas "gödör", amit azóta ha jól tudom betemettek, elvittek, mind1, lényeg, hogy legutóbb (x éve) már nem találtam ott, pedig nagyokat lehetett ott repeszteni! Ez olyan kb 10 másodpercig tarott, de fain volt. A reptér melletti erdõben is rengeteget bringáztam, de sajna mára már szeméttelepet csináltak az egészbõl!! Felhábrító, hogy emberek ilyeneket meg mernek csinálni. Ha van egy nagy adag szemete, és nem akar fizetni konténerért, akkor vigye már le egy nyilvános szemétlerakóhelyre könyörgöm! Hát még egyszerûbb, mint az erdõben kiszórni! Bocs ha nagyon belelovaltam magam, de ez tényleg bosszant!

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#4108
csgy

csgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 647 hozzászólás

A Merzse-mocsár az nagyon fain. Bár azt a homokos utat nagyon nem szeretem a környékén, de hát a többi úgy is kárpótol.

Tavaly nyár óta sokkal többen lovagolnak arrafelé, ami nagyon tönkreteszi az utakat. Sõt újabban quadosok is feltüntek.
Nagyon szép helyek vannak még Pécel fölött a dombokon, de csak száraz idõben ajánlott fölmenni.

#4109
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.090 hozzászólás
Nahh! Ezek szép körök! A Merzse-mocsár az nagyon fain. Bár azt a homokos utat nagyon nem szeretem a környékén, de hát a többi úgy is kárpótol. Én a napi köröcskémet a kerületben szoktam megoldani. Igaz akkor körbe az egészet a Naplástól a Reptérig. Munka után általában erre futja. A MAglód-Gyömrõ útvonalakon szoktam sokat közlekedni még. A Gödöllõs részt megmondom õszintrén még nem tártam fel kerékpárral, de arra is sort kerítek, mert nagyon szép!!

Üdv!

KisÖcsike

#4110
csgy

csgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 647 hozzászólás
Ha nincs nagy sár, akkor a Merzse-mocsár a reptér mellett, aszfalton Nagytarcsa-Kistarcsa-Gödöllõ-Isaszeg-R.hegy egy bevált kör. Ha sok idõm van
akkor: Pécel-Isaszeg-Dány-Kóka-Sülysáp-Mende-Maglód-R.hegy. De szoktan a HHH-ra is járni.

#4111
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.090 hozzászólás
Ha már a XVII-et kérdezgeted ilyen konkrétan, akkor mint Rákosmenti bejelentekznék!! Látom azért mások is akadnak kicsiny (BP. legnyagyobb) kerületébõl! Merre szoktál tekeregni??

Üdv!

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#4112
csgy

csgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 647 hozzászólás
Majd ha plusszok röpködnek, akkor zargatom õket, jó idõben heti 2-3* tekerek arrafelé. Most gondolom Õk is csak pucolják a gépeket.

#4113
Trueman

Trueman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.302 hozzászólás
Na, sikerult valamit osszehozni?

#4114
csgy

csgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 647 hozzászólás
Köszi!

#4115
Trueman

Trueman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.302 hozzászólás
Ok. Akkor azt tudom mondani hogy beszelj Mr. Downhillel (tech/magellan topic), es akkor majd O bemutat az ottaniaknak. Van weblapjuk is

#4116
csgy

csgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 647 hozzászólás
Ha az ugrálós srácokra gondolsz, õket szivesen megnézném. De csak nézném...

#4117
Trueman

Trueman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.302 hozzászólás
En tudok nehany godolloi arcot. Csak nem cc-sek. Az gond?

#4118
csgy

csgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 647 hozzászólás
Az Isaszegi-Gödöllõi úton sok bringást látok, de mingig szembõl jönnek. Mehetnénk már egyszer egy irányba is.