Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

XVII. kerbõl van itt vki?

- - - - -

  • This topic is locked This topic is locked
4117 replies to this topic

#4021
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,090 posts
Egyenlõre semmi. Nem nagyon volt idõm vele foglalkozni. A héten az új kutyusom "beszerzésén" ügyködtem!

KisÖcsike

#4022
csgy

csgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 647 posts
Tényleg, az óráddal mi lett?

#4023
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,090 posts
Ki lehet birni! :lick:
Ha rajtam ma SPD lett volna, akkor tényleg fülig szaros lennék..... :scared:

KisÖcsike

#4024
csgy

csgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 647 posts
Nem lehet nagyon kellemetlen feladat. Nekem most annyira fáj a térdem, hogy alig tudok menni. Valószínûleg a stoplin kell állítanom. Remélem hamar elmúlik!

#4025
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,090 posts
A csattogást idézõjelbe értettem!! Ez a alapzajához (0) képest volt csattogás!! De már nyoma sincs! Egyébként még nagyon szoknunk kell egymást a bringával....

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#4026
csgy

csgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 647 posts
Azt nem értem, hogy mi csattogott az új bringán?

#4027
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,090 posts
Yepp! A Yahoo szerint 7 fok körül lesz kedden a hõmérséklet, egy cseppet felhõs idõvel! Sebaj, így nem kaphatunk napszúrást!

Tegnap, meg ma én is megejtettem idei elsõ komoly bringázásomat. Pénteken miután 1 órán át áltam a dugóbam elborult az agyam, este 6 fele hazaérve felpattantam a bringára. hosszúnadrág (amit kimondottan utálok bringázáshoz), 2 pulcsi, +1 melegítõfelsõ, télikesztyû, meg mittudomén.. Ez volt az elsõ komolyabb utunk a Trekkel. Az elsõ kilómétereken még csattogott, meg zötyögött, aztán összeállt, és onnantól kezdve számomra teljesen szokatlanul mindenféle hangok kiadása nélkül siklott. Amúgy is fekete, szóval tiszta lopakodó feeling. Hát nagyon hideg volt!! Mentem a Naplás fele, a Cinkotain. 5 ledes Cateye lámpa figyel elõl, de még hármat el tudtam volna viselni belõle, mert olyan krátrerek vannak az úton, a közvilágítás fedig mintha egy messzi-messzi galaxis távoli, elméleti fogalma lenne... Elég gyatra formában valtam. De azért végigmentem. Tavaly ilyenkor többször le kellett szálnom, hogy kiköpjem a tüdõmet. Most csak 1x kellett, de azt is csak azért, hogy a lámpán állítsak... Ja meg egyszer, amikor a vadiúj kulcsa/kulacstartó kombinációbol a kulacsot sikerült nem a kulcsatartóba visszatenni, hanem csúnyán mellé.... Mondanom sem kell, hogy mint papírkutya széjjelfagytam mire hazaértem... Lábujjaim sínylették meg a legjobban, mert mindig a már hosszú évek (7?) óta bejáratott nyári cippellõm volt rajtam, ami ilyankor annyit ér mint halottnak a beöntés.... De azért végigvigyorogtam az utat.
Ma reggel meg haverral kimentünk a Naplás melletti erdõt/dombot bevenni. Hát ez dagonyázás volt!! Ráadsául szinte minden út még jeges volt, és persze közben olvadt! Nekem meg inkább aszfaltra/murvára való gumim van, szóval a felfeléken állandóan kipörgött a kerék. Felérve meg jobban olvatt, itt meg azért nem lehetett haladni, mert a gumi folyamatosan törte a jeget, és be/elcsúszott... A lemenetelekrõl meg ne is beszéljünk inkább. Nagyon brutál, pedig amennyire lehetett fékeztem. Aki ismeri az tudja, hogy normál esetben nagyon gyorsan le lehet jönni ott... Hát most a jégen szó sem volt errõl. Egy kanyart csúnyán benéztem... hiába fék kormány, a bringa csúszott tovább a fák közé. Még jó, hogy nem volt sûrû... Egy idõs házasbár igen meglepett arckifejezéssel vedte tudomásul, hogy nagyokat kibálva beszánkázok az erdõbe...
Sokat szemvedtünk, meg toltuk a bingát, de annyira szép idõ volt, és annyira örültünk, hogy ismét bringázhatunk, hogy végig fülig ért a szánk! Monnyuk a szél az tényleg nem kellett volna, de hátt semmi sem lehet tökéletes!
Vicces volt amikor a Cinkotai mellett mentünk egy darabon a járdán, és elõttem jött ki egy csajszi kocsival, ki akart hajtani... Na most látta, hogy jövök, ennek ellenére eszábe se jutott, hogy elengedjen, hiába volt neki ott mackósajt, ami bármilyen hihetetlen a járdán kerezben közlekedõkre is vonatkozik. Engem meg nem hatott meg a hülyesége, szóval szép határozottan továbbgurultam, mirõ kénytelen volt fékezni, persze megyek tovább! És utánna még felháborodottan rám dudált! Na jó akkor fék! Mára már profi szinten ûzött mutogatásokkal elmagyaráztam, hogy a mackósajt azon az oszlopocskán bizony személyemre is vonatkozik. Arról már nem is beszélve, hogy neki úgy is meg kell álni, ha ki akar kanyarodni a fõútrra! DE ezen kívül többen nem akartak megölni!!

Jujj! Most látom, hogy szófosásom volt... Bocsi!
REméljük jó idõnk lesz kedden. Mindenestre, ha havazik, ha süt a nap, én megyek!

Üdv!

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#4028
B.L.68

B.L.68

    vendég

  • fórumtag
  • 151 posts
Elvileg keddre jó idõt mond ,de majd hétfõn még beszéljünk! A mai menetet azzal rontottad el, hogy megfordultálFeltöltött kép mindíg csak szélirányba kellett volna haladni!

#4029
csgy

csgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 647 posts
Szép tavaszi idõt mondanak a jósok.Ma is jó lett volna, ha nem fúj 40-50km-es szél. Elmentem Isaszeg felé (hogy bejárjam az utat, el ne tévedjünk :D ), odafelé el voltam ájulva magamtól, hogy milyen formában vagyok. Aztán visszafelé csak helyben tekertem. Nem is tudom, hogy kerültem haza :) .
Közben majdnem megvertek a benzinkútnál, ahova kereket fújni tértem be, ugyanis sorbanállás volt, de engem elõre engedtek, mivel én gyorsan végzek.
Persze 3,8-nál eldurrant a csõ :mybad: !
Most néztem ki az ablakon, esik a hó!

#4030
B.L.68

B.L.68

    vendég

  • fórumtag
  • 151 posts
Szia csgy! Ha hasonló lesz az idõjárás mint a mai, akkor mi is megyünk . Ma beszéltem a Lacival és õ is benne van.Ha jó neked fél tíz körül nálad vagyunk.Feltöltött kép Csaó!

#4031
csgy

csgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 647 posts
Legyen tíz óra a végleges, aszfalton megyünk, legfeljebb Isaszegen terepezünk egy kicsit, ha nincs nagy sár (amit erõsen kétlek).
Program nincs különösebb, ismerkedés, laza tekerés. Isaszegen ilyenkor kirakodóvásár, néha koncert (na nem RHCP, hanem a helyi szuperbanda), van cuki meg sörkert. Aztán ami jólesik.

#4032
Hápi

Hápi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 952 posts
Sziasztok! Cimborámmal megyünk mi is. 10-h végleges az Azúr elõtt az elágon? Hogy közelítjük meg Isaszeget, országúton vagy terepen, mi lesz a program? Állítólag sok bringás lesz, ismerõsömék is egy egész különítménnyel jönnek a belvárosból, ha megfelelõ lesz az idõ.

#4033
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,090 posts
Ez nem ide készült..... bocsi
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#4034
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,090 posts
Oka, 31-es szkípelve! A Schwinn is nagyon szép! Nekem volt egy limitált szériás (külön kiadás, SE) Woodlandsem Schwinn váltórendszerrel (!). Teljesen egyedi volt! De gazemberek ellopták! A mai napig fáj a szívem érte! 7 éves volt mikor ellopták, és még garanciás volt a váz, meg a villa... De ami nagyon bosszant, hogy 1 képem sincs róla! És a neten se találtam... Gyakorlatilag azzal a bringával nõttem fel!
Bringás gázoltak... hát ez mindig szomorú. Egy XVII. kerületi fórumon már vagy 2 éve felvetettem ott egy kerékpárút építését, ami becsatizhatna a Kõbányai út mentén haladóba. Másikirányba meg mehetne Maglód, meg Pécel irányába....

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#4035
csgy

csgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 647 posts
Nem a 31-esen, hanem a Pécel felé vezetõ úton megyünk. Szerintem az Adrenalinom sokkal szebb, mint a Boomer, de lehet, hogy azért, mert most az a kedvenc.
Más: ma hazafelé a Jászberényin már az Oriontól araszoltunk, mert a felüljáró elõtt egy sóderszállító nyerges szörnyeteg elgázolt egy bringást. Nem tudom, hogy mennyire sérült meg, de a bringa az út közepén feküdt teljesen kilapítva, ami ilyesztõ látvány volt. Nagyon kéne egy bringaút már!

#4036
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,090 posts
Vagyok! Illetve voltam a napokban is de idõm nem volt írni. Most meg agyilag teljesen (már ha lehet fokozni) leépültem! A mai napon 10! Tehát 10! Ismétlem 10 db Közlekedési Hálózatok órám volt! Teg nap csak 8 logisztika! áhhhhh! Na mind1!! :scared:

Nekem tökrendbenvan a 10 óra! Reméljük kedvez majd nekünk az idõjárás! 31-esen megyünk??
Baró lenne, a Caprinával jönnél, mert akkor jól megtudnám csodálni!! :clap: :bananadan

Üdv!

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#4037
csgy

csgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 647 posts

Már most elõre a szívem szakad meg! DE hát ez van! Asszem azért rendbehozom a Magellanom az ultradzsuvás napokra!! Egyébként nagyon fain a kutymanod! Megnéztem a képeid, ami még szemet szurt, az a Caprine Boomer! Nagyon össze van rekva, azzal a piros felnivel! Gratula hozzá!
De akkor is a kutya a No.1!!

Üdv!

KisÖcsike

Ezt észre sem vettem idáig! Köszi, kutyából már kettõ van, sõt jövõre remélem sokkal több is lesz. A Boomer télire kapott egy merev villát, 1,3-as slickeket és sárvédõket. Lehet, hogy 15.-én azzal megyek.

#4038
csgy

csgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 647 posts
Az Elágra gondoltam én is, mondjuk az Azur elõtt 10-kor, ha ez mindenkinek megfelel.

#4039
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,090 posts
Hát én is nagyon remélem! Ez az elõrejelzés igencsak kellemesnek tûnik! Egyébként akkor merre talizunk majd? Csak hogy, mindenki értesüljön róla idõben! Szerintem a legcélraveztetõbb az Elágazás lenne. De ez csak javaslat.

Üdv!

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#4040
csgy

csgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 647 posts
A hosszútávú elõrejelzés szerint 15.-én napos száraz idõ és 7c° lesz! Remélem beválik.