Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

XVII. kerbõl van itt vki?

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
4117 hozzászólás a témában

#4001
csgy

csgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 647 hozzászólás
Nagyon örülök, hogy mindenki jól érezte magát! A nagykert majd BL-lel kell megbeszélni. Hová szoktad beadni a géped? A szombat nekem ma derül ki, majd írok!

#4002
Hápi

Hápi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 952 hozzászólás
Majdnem elfelejtettem. Megnéztem a képeket és szerintem nagyon jók lettek. Remélem még sok ilyen kép fog készülni.:bananadan
Bringázásra még a Mátrát meg a Bükköt nem merném beválalni mert olvad a hó és nagy a sár! :no:

#4003
Hápi

Hápi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 952 hozzászólás
Jelentem cimborámmal sikeresen hazaértünk, ÉS NAGYON JÓL ÉREZTÜK MAGUNKAT :clap: . Ja és még nálunk a Rákoskert sugárúton megpróbáltunk sprintelni felfelé, de nem nagyon akart menni (még szezon eleje van):angevil: Mûszaki gond se akadt. Ja miután sikerült eltörnie havernak a hátsótengelyt busszal ment haza. Beállt a megállóba, az elsõ sofõr nem engedte fel de a második igen -miután kiszedte a gép elsõ kerekét. Még, hogy nem lehet kerékpárt szállítani a BKV-n. :bananadan
A hétvégi tekerés nekem csak szombaton lenne jó mert vasárnap viszem a gépet tavaszi nagytakarításra (amíg nem vagyok itthon addig megcsinálják), meg délután megyek Sopronba "konferenciára". De a jövõhétvége biztos hogy jó, ráadásul háromnapos.
Útirányt tekintve én a Gödöllõi dombságra (országúton vagy terepen) -vagy ha kicsit nagyobb emelkedõkre vágytok akkor a Budai-hg, esetleg a Pilis- re gondoltam. Valaki említette a hétvégén, hogy tud nagykerbõl alkatrészt hozni. Shimanot is? Deore 9-es hátsó fogaskeréksor kellene meg hozzá lánc, ha tudnátok rá mondani egy árat megköszönném!

#4004
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.090 hozzászólás
Hi! Én errõl a szombati munkaborzadványról megfeledkeztem. Mindenesetre szombaton nem dolgozok. :no: Szóval szombat az nekem jó, a vasárnap is kb 10tõl, amikor is vége a futamnak. Bocsi skacok, de nagyon szeretem a Forma 1-et. Utljára felvételrõl a 2001-es német nagydíjat láttam, mert el voltunk utazva. :clap: Oka-oka Bükk-Mátra dolgokhoz még gyúrni kell, de hajt a lelkesedés!

Teljesen más: Valaki nem jön véletlenül Queen koncertre??? Mert egyenlõre úgy fest egyedül megyek. A jegyet ma megvettem küzdõtérre! Nagyon nagy Queen fan vagyok, összes lemezük megvan, de sajna én még iciny-piciny kiscsikó voltam mikor itt járt nálunk a Quenn még szegény Freddyvel. Egy nagy vágyam volt, hogy egyszer el tudjak menni egy koncertre.... már-már reménytelennek tünt a dolog, de most mégha csak 50%-osan is de lesz koncert! Szóval gondoltam közületek hátha szereti valaki.... :gwizd:

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#4005
B.L.68

B.L.68

    vendég

  • fórumtag
  • 151 hozzászólás
Szia csgy!
Köszi a tippet! A Laci is körülnézett a Molnárnál is lesz talán már holnap. És külön is adnak csak hátsót. A szombat nem mindenkinél munkanap ha-haFeltöltött kép!! Ha korán végzel gurulhatunk egy rövidet, vagy most kivételesen mehetnénk vasárnap csak nem tudom, hogy a többieknek jó-e.



Kisöcsike! A vasárnap neked egyáltalán nem jó? Majd találd ki és akkor egyeztetünk Ok?

#4006
csgy

csgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 647 hozzászólás

A következõ túra jöhet!! Nekem a jövõhét szombat konkrétan jó. (már csak azért is mert hajnalba lesz F1) A kérdés, hogy merre meneteljünk. Kerületünk környékén, vagy esetleg messzi tájakra merészkedjünk!? Mondjuk kivonatozni a Mátrárba, Bükkbe vagy hasonló??? (csak mert én még bringával a környékükön nem jártam) Véleméyn??


Az F1 most hétvégén lesz, és a szombat sajnos munkanap. Most lakolunk a négy napos szünetért. A jövõ hétvége pedig már húsvét. Azért valamikor ilyen félnapost csinálhatunk. A Mátrára, vagy a Bükkre azért kicsit alapozni kell, de utána mehetünk!

#4007
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.090 hozzászólás

Szia Kisöcsike! Nagyon szuper képeket csináltál Feltöltött kép(aki profi az profi ugyebár) Örülök, hogy jól érezted magad! Hétvégenként ha mindenki ráér nyomulhatunk, majd megbeszéljük. Csaó!


Köszke! Ha legalább nektek tetszenek akkor jó! Egyébként ilyen tipusu képeknél mindig siránkozok. Nem nagyon tudom elviselni, hogy egy ilyen -emberáradatban egy csoportképbe- nem tudtam belevinni semmi pluszt... Persze mindenki rajta van, meg aranyos, meg mittudomén.... de akkor is... Egyébként a digit gépet mostmár csak ilyenekre használom: lekapni vele, hogy ott voltunk, aztán mehet fel a netre. Fõleg akkor megy így, ha a tükörreflexes gépem ott van, akkor azzal igyekszem valami minõségit kihozni a dologból. Szóval ezért siránkozok mindig! Késõbbiekben nem kell velé foglalkozni, mert nálam ez rendszeres.... :P

CsGy: Beismerem, hogy a flaskát csak én retusáltam oda! Energiaital, meg mûzli volt kezedben természetesen! :gwizd:

A következõ túra jöhet!! Nekem a jövõhét szombat konkrétan jó. (már csak azért is mert hajnalba lesz F1) A kérdés, hogy merre meneteljünk. Kerületünk környékén, vagy esetleg messzi tájakra merészkedjünk!? Mondjuk kivonatozni a Mátrárba, Bükkbe vagy hasonló??? (csak mert én még bringával a környékükön nem jártam) Véleméyn??

Üdv!

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#4008
csgy

csgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 647 hozzászólás
Igen néztem. Jók, csak azt nem értem, hogy került a kezembe az a flaska!
Ha érdekel, akkor az ebike-on 4690Ft a Sram 5.0 váltókar párban, +1100Ft a szállítás. És 48 órán belül megkapod. A balost meg majd jól meghírdeted 2000-ért.

#4009
B.L.68

B.L.68

    vendég

  • fórumtag
  • 151 hozzászólás
Szia csgy! Nem volt semmi gond hazafelé menet (kivéve az a fránya szembe szél),szóval hamar hazaértünk. Nézted már a képeket?

#4010
B.L.68

B.L.68

    vendég

  • fórumtag
  • 151 hozzászólás
Szia Kisöcsike! Nagyon szuper képeket csináltál Feltöltött kép(aki profi az profi ugyebár) Örülök, hogy jól érezted magad! Hétvégenként ha mindenki ráér nyomulhatunk, majd megbeszéljük. Csaó!

#4011
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.090 hozzászólás
Aha! Értem akkor most nem lesz albumom! Ez a magamijesztegetésre már nem került sajna sor, mert galád módon elmúlt magától..... :air:
De azért felrakom a képeket ftp-re lekicsinyítve. Nem sok, meg olyan "ittvoltoltunkjajjdejó" tipusú képek, szóval senki ne várjon tõle sokat!

Isaszeg001
Isaszeg002
Isaszeg003
Isaszeg004
Isaszeg005
Isaszeg006
Isaszeg007
Isaszeg008
Isaszeg009
Isaszeg010
Isaszeg011
Isaszeg012

Üdv!

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#4012
csgy

csgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 647 hozzászólás
Most néztem meg a fõoldalt, ott írja, hogy átmenetileg nincs regisztráció. Talán a hét közepén már lehet. A csuklásra: próbáld megijeszteni magad!
A tempó meg jó volt, nem sietett senki.

#4013
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.090 hozzászólás
Nekem csak annyi, hogy csuklok..... :mybad: De ez nem a tekerés következménye.... Egyébként összefoglalva szerintem nagyon szupi volt, fain a társaság, szóval tú bí kontinue! :clap: Igaz idõnként kicsit visszafogtam a tempót... de majd megegyzõdök! :bananadan
Képekbõl majd rakok fel.... Tényleg, itt a Bikkmakkon hogy lehet saját albumot csinálni??? Mert én csak Belépés gombot találtam a Galériánál, de sehol egy regisztráció, vagy valami??? :confused:

KisÖcsike

#4014
csgy

csgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 647 hozzászólás
Remélem mindenki épségben hazaért, semmi újabb tengelytörés!

#4015
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.090 hozzászólás
Lassan lehet indulgatni! Egész jónak tûnik az idõ, bár még kicsit ködös, de délutánra tiszta, napos idõt mondtak! Úgy legyen!

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#4016
Hápi

Hápi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 952 hozzászólás
Rendben tíz órakor az elágon. :bananadan Remélem addig eláll a szél, bár Isaszeg nincs olyan messze. Az idõjósok szerint lesz tíz fok meg napsütés. Na majd meglátjuk mert tegnapra is esõs idõt jósoltak. A Naplás felé mi is jártunk de sok arra a gyalogos (legalábis amikor mi voltunk arra). Mostanában inkább a Pécel és Maglód környéki szántókat meg erdõket részesítem elõnyben. Múltkor is fenyõerdõben (kellemes illat) meg szûz hóban sikerült tekerni pár száz métert. Nagyon király volt. Akkor kedden találkozunk! :clap:

#4017
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.090 hozzászólás
Valóban a tündéri szó illik rá a legjobban. Én már most Tündérbogyónak hívom! A dögönyözésre természetesen kerítünk alkalmat!!
Asszem én is megyek alukálni!

GN!

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#4018
csgy

csgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 647 hozzászólás
Tündéri! Majd remélem megdögönyözhetem egyszer!
Na szia, mék aludni!

#4019
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.090 hozzászólás
Golden Retriever, kislány. Most 4 hetes. Sophie lesz a neve. Hétfõn megyek Abonyba meglátogatni, de csak április 10-én hozhatom el.

Itt van róla 2 kép:

12 naposan
4 hetesen

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#4020
csgy

csgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 647 hozzászólás
Milyen? Fotó?