Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

XVII. kerbõl van itt vki?

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
4117 hozzászólás a témában

#3981
Hápi

Hápi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 952 hozzászólás
Tényleg nagyon jók a képek! Örülök, hogy hozod a géped a túrákra és a többieknek is meg tudjuk mutatni, hogy hol jártunk! A rendõrökkel meg ne foglalkozz mert én még nem hallottam olyat, hogy bringást gyorshajtásért állítottak volna meg!!!:chin: A privát elérhetõségeimet a héten valamikor küldöm mindenkinek.

#3982
Hápi

Hápi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 952 hozzászólás
Szia KisOcsike! Tényleg én vagyok a képen az elõzõ gépemmel.:bananadan Te csináltad? Sokhelyen kutattam ilyen képért a neten, de sehol nem találtam.

#3983
Hápi

Hápi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 952 hozzászólás
Szia B.L. ! A nagykerbe sajna a héten nem tudok bemenni mert Sopronba vagyok, de lehet, hogy majd ismerõsnek is kell 1-2 alkatrész. Azért ha valaki arra jár véltlenül a héten légyszi kérdezze meg, hogy shimano cuccokat árulnak-e.

#3984
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.090 hozzászólás
Hápi! Nem volt Neked Egészen véletlenül egy szürke Schwinn-ed sárga felnikkel??? Mert ha jól tévedek, akkor találtam rólad, és kollégádról egy képet a gépen. Teljesen rendberaktam, katerogizáltam a fényképeimet (már ami a digitálissal készült), s mikor végeztem megnéztem milyen más képek vannak még, és belekukkantottam a 2003-as májusi Fekete-Tekerés képeibe, csak úgy pörgettem scrollal ezerrel, de hirtelen valaki nagyon ismerõs lett! Jobban megnézve látom, hogy imserõs arcok kacsingatnak vissza!

Itt a kép

Üdv!

KisÖcsike

#3985
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.090 hozzászólás
aha! Akkó jól láttam ott a Naplást, csak a többi nem passzolt oda! MA én is voltam haverral Naplásnál. Fotóztam sokat! Ja.. és a változatosság kedvéért dagonyáztunk! Láttunk egy olyan nagyobb kiterjedésû pocsolyát a nád környékény, gondoltunk átmegyünk rajta.... aha.... igen! Okos gondolat! Kissebb mocsaracska! Vagy 30 cm mély vizzel, és mivel iszap is volt amibe beleragadt a kerék, így szó szerint a vízben tapostunk!
Ja, és a felénél elgondolkoztunk, hogy vissza kéne fordulne, no de ha már idáig eljözzünk, mostmá mennyünk végig..... persze utánna jött még a java ...... A képeket majd felpaklizom!

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#3986
csgy

csgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 647 hozzászólás
Amerre tegnap együtt tekertünk, hozzácsapva még egy Kistarcsát és egy Naplást, meg a sarki sörözõt.

#3987
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.090 hozzászólás

Na sziasztok! Ma én is tekertem, a képek itt: http://pix.bikemag.hu/album336


Ezek merre készültek???

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#3988
csgy

csgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 647 hozzászólás
Elõbb-utóbb meglesz az is!

#3989
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.090 hozzászólás

A következõ túra jöhet!! Nekem a jövõhét szombat konkrétan jó. (már csak azért is mert hajnalba lesz F1) A kérdés, hogy merre meneteljünk. Kerületünk környékén, vagy esetleg messzi tájakra merészkedjünk!? Mondjuk kivonatozni a Mátrárba, Bükkbe vagy hasonló??? (csak mert én még bringával a környékükön nem jártam) Véleméyn??

Üdv!

KisÖcsike



:lol1: _ :lol1: _ :lol1: _ :lol1:
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#3990
csgy

csgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 647 hozzászólás
Kisöcsike megtartunk csapatfotósnak! Fel sem tünt, hogy milyen otthonos a bunker belülrõl :scared: . Nekem is jól esett egy kicsit szundítani fürdés és kínai után :spioch: .Jó pihenést mindenkinek!
Ja igen, ennek a képnek a nappali falán a helye ;) !

#3991
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.090 hozzászólás
Hi! Remélem mindenki egyben hazaért! Mert ahogy a nóta mondja, "veszélyes az út hazafelé....." :scared:

Azért annak örülök, hogy minidg sikerült egy dombocskát útba ejteni! Szóval másztunk ma elég sokat! Hazaérva 10 percig égett a combom! De "szokás szerint" fain volt! Csak ugye idõnként muszály volt koncentrálnom, nehogy túllépjem a megengedett sebességhatárokat! Mert hát kinek van kedve szombat délelõtt a rendõrnek magyarázni, hogy miért, és mennyivel is repesztettél el mellette hegynek felfele bringával! :gwizd:

Galéria nélkül ismét csak ftp-re, lekicsinyítve dobom fel a képeket!
Hápi! Nem is lett olyan rossz az a kép amit csináltunk! Egész jól látszanak a fénycsóvák, vagy mik! Mondjuk a tükörreflexes géppel ez látványosabb lett volna, de hát ugye nem vittem.... :chin:

Nagytarcsa001
Nagytarcsa002
Nagytarcsa003
Nagytarcsa004
Nagytarcsa005
Nagytarcsa006
Nagytarcsa007
Nagytarcsa008
Nagytarcsa009
Nagytarcsa010
Nagytarcsa011
Nagytarcsa012
Nagytarcsa013
Nagytarcsa014
Nagytarcsa015
Nagytarcsa016
Nagytarcsa017
Nagytarcsa018
Nagytarcsa019
Nagytarcsa020
Nagytarcsa021
Nagytarcsa022
Nagytarcsa023

Legaranyosabb, ez az "emlékmûhözbeállunkmefotóznak" kép! Eme mûalkotás segít nekünk megérteni, a laktanya napjainkban betöltött kultúrális jelentõsségét!!!

Feltöltött kép

Üdv!

KisÖcsike

#3992
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.090 hozzászólás
Oka! Én még elhúzok fürdeni, oszt indulok is!!

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#3993
csgy

csgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 647 hozzászólás
Lassan lehet készülõdni! Remélem esõ már nem lesz, de azért valami meleget be kell dobni a zsákba. Kisöcsike névjegy megy, minden eshetõségre.

#3994
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.090 hozzászólás
Hát ma a fél bandát láttam! Vittem ki délután kocsival nõvéremet Gyömrõre. A Bakkancsos végén, ahol van az új keresztezõdés a piacnál, látom, hogy egy CsGy elteker elõttem egy hófehér paripávál. Jövök hazafele olyan 9 fele, a Ferihegyirõl fordulnék le, mikor egy Hápi kanyarodik ki elõttem. Nemtomm mi annak az utcának a neve, ami visz a fentebb említett keresztezõdéshez. Szóval ha legközelebb egy ezüst Seat Leonból le akar dudálni titeket valaki, az én leszek!

Szombat. Igen, kicsit késõn kaptunk észbe, de ezt a hosszúhétvégének is betudhatjuk... Én holnap mennék szivesen! Gödöllõ, vagy hasonló! Szerintem fixáljuk le 11 órát az ELágon az Azúr elõtt, mint multkor. Aki jön az jelezze vissza, ne menjek ........ Hoppácska! Most kaptam az SMS-est, hogy holnap 10! Szóval akkor holnap 10!!

Én megyek! Addig is legyetek jók, és szobatiszták!

KisÖcsike

#3995
Hápi

Hápi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 952 hozzászólás
Rendben legyen holnap tíz óra a szokott helyen! (azúr elõtt)

#3996
csgy

csgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 647 hozzászólás
Na sziasztok! Ma én is tekertem, a képek itt: http://pix.bikemag.hu/album336
Holnap délelõtt tekerhetünk egy rövidet( mert mégsem dolgozom), például megmutatnám, hol készültek a mai képek (nem mind). A 10-es találkozó a múltkori helyen jó lenne?

#3997
B.L.68

B.L.68

    vendég

  • fórumtag
  • 151 hozzászólás
Szia Hápi!A nagykerrel kapcsolatban: Két helyen tudunk vásárolni! Priváton átküldöm hogy hol és miképp!

#3998
B.L.68

B.L.68

    vendég

  • fórumtag
  • 151 hozzászólás
Sziasztok! Sajnos nekem a holnap nem jó,mert dolgozomFeltöltött kép, de vasárnap mehetünk egy rövidebbre! Akár a Hármashatár hegy is szóba jöhet, (felfelé biztosan nem fáznánk) Ha 11-óra körül találkoznánk az jó lenne? Kisöcsike csgy-vel beszéld meg és akkor úgyis Kõbánya felé kell jönnötök , akkor akár nálunk is találkozhatnánk. Majd még ránézek az oldalra,vagy holnap megcsörgetlek! A jövõ hetet illetõen a három napból egyszer biztosan tudnék menni . Sziasztok

#3999
Hápi

Hápi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 952 hozzászólás
Hányan és mikor mennénk holnap?
Voltam ma fent a Hármashatárhegyen. Befelé szembeszelem volt-sajna- de kifelé szinte végig hátszéllel jöttem- olyan gyorsan értem ki az Õrsrõl mint az autósok. Hát hó az még helyenként van, a túristautak jelentõs része még szín jég, a többi meg csupa sár így csak az aszfaltonúton tekertem fel. Lefelé nagyon király volt csak az autósok tartottak fel. Az új audi A4-es CC sík úton biztos jó autó, de hegyrõl lefelé kicsit lassú -úgy kellet a sofõrre kiabálnom, hogy menjen már. :)

Volt sok bringás akik így a szezon elején próbálták a tavalyi formájukat visszanyerni több-kevesebb sikerrel. (bocs az esetleges helyesírási hibákért, kifárasztoot a városi tekerés)

A gépemet a Ridebike-ba hordom (ott is vettem), mert a közeli bringaboltok közül ez jön be, meg az Árkádban vasárnap is nyitva vannak.

Jövõ hétvégén mindenki ráérne egy kis tekerésre- csak, hogy ne az utólsó pillanatban szervezzük meg.

Ma még egyszer felnézek, hogy mi a helyzet a holnapi nappal.

#4000
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.090 hozzászólás
Akkó Mindenki happy volt! Na ez szupi! Ami a hétvégét illeti, nekem mind2 nap jó. Szivesen megyek szombaton, meg vasárnap is tekerni. Hápi, ha gondolod megcélozhatjuk mondjuk a Gödöllöi dombságot szombaton! Meg persze aki még ráér! Vasárnapra is jöhetnek a konkrét ötletek, mert lassan kifutunk a zidõbl! Privibe elküldöm az elérhetõségeimet nektek, hogyha valaki nem tudna net elé kerülni, akkor se maradjon ki a jóbol!

Üdv!

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....