Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

XVII. kerbõl van itt vki?

- - - - -

  • This topic is locked This topic is locked
4117 replies to this topic

#3601
Hápi

Hápi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 952 posts
Most olvastam a sportaktiv.hu, hogy lesz Öcsi fesztivál! Tényleg KisOcsike? Mikor és hol? Nálatok a Madárhillen!

#3602
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,090 posts

És a Downhill? Szerintem azok nem dombocskáról jönnek le! Mert ha az lenne akkor felfelé is lehetne tekerni nem pedig különbözõ motoros eszközökkel cipelni fel a gépet. Köszöntem az angoltanfolyamot, jobb lesz ha megyek és alszok egyet a vonaton hazáig.


Persze! Mert downhillesek találták ki a nevet! Azok meg buták! :)

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#3603
zoozoo

zoozoo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 857 posts
Értettem, pláne, hogy ki van írva: XVII kerületi vagy :)
Csak gondoltam, hogy a haverodon keresztül - de sztem ismernie kell

#3604
Hápi

Hápi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 952 posts

Uff Hápi!!

Ahogy PR mondotta vala a hillt (inkább) dombra használjákl A hegy a mountain! Biztos hallottad bár a bike szó elõtt.... ;) KisÖcsike

És a Downhill? Szerintem azok nem dombocskáról jönnek le! Mert ha az lenne akkor felfelé is lehetne tekerni nem pedig különbözõ motoros eszközökkel cipelni fel a gépet. Köszöntem az angoltanfolyamot, jobb lesz ha megyek és alszok egyet a vonaton hazáig.

#3605
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,090 posts
A Zazúr elõtt! (Azúr) Ami már bezártak mint tudjuk! De azért ott van! Akkor veled ott talizunk! Privibe küldök elérhetõséget, ha valami közbejön!

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#3606
Hápi

Hápi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 952 posts

LOOOOOOLLL
Oké, a Magellan rendben van, de végleg belezúgtam a Kelly's Quartzomba, szóval égszakadás-földindulásnak kell lennie, hogy mást vegyek :)
Etyek? Van ott egy Golf pálya és annak elnök-vezérigazgatója :) - bezonyos B. András. Ismered?
Root street - Gyökér utca :)
Ja és ha véletlen netán ismered ezt az András nevût, akkor annyit kell neki mondani, hogy Gyökér utca - és már tudni is fogja, ki vagyok :))

Nem én vagyok az etyeki hanem haverom, de majd mondom neki! Ja lesz ott filmstúdió is: EtyekWood!

#3607
PR

PR

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,651 posts
  • LocationRákosmente

Tali 6kor a...a....a.. ott.... öhmm... a Madárdomb melletti piac mellett a Lottózó mellett! ;)
KisÖcsike

És az hol van :scratchhe ?
Mert mehetek oda is, de a 6.05 elág is jó, mert Kaszáló ltp.-i vagyok.
elágon hol?

Aki másokat ismer, okos, aki magát ismeri, bölcs

Aki másokat legyõz, erõs, aki magát legyõzi, hõs

Lao-Ce


#3608
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,090 posts
Uff Hápi!!

Ahogy PR mondotta vala a hillt (inkább) dombra használjákl A hegy a mountain! Biztos hallottad bár a bike szó elõtt.... ;)

A képeken a csinos hölgy pediglen Giovanni asszonykája.... szóval max barátok lehettek! :gwizd:

PR!

Tali 6kor a...a....a.. ott.... öhmm... a Madárdomb melletti piac mellett a Lottózó mellett! ;) Vagy az Elág 6:05 ha nem akarsz oda feltekerni! Én sajna 6 elõtt érek haza nemsokkal!

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#3609
PR

PR

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,651 posts
  • LocationRákosmente

Tudtommal a hill az hegy, vagy nem?! Öcsi te meg a MadárDOMBON laksz -tudtommal!


A hill-t használják dombokra és hegyekre is.

Aki másokat ismer, okos, aki magát ismeri, bölcs

Aki másokat legyõz, erõs, aki magát legyõzi, hõs

Lao-Ce


#3610
zoozoo

zoozoo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 857 posts

Tudtommal a hill az hegy, vagy nem?! Öcsi te meg a MadárDOMBON laksz -tudtommal!


LOOOOOOLLL
Oké, a Magellan rendben van, de végleg belezúgtam a Kelly's Quartzomba, szóval égszakadás-földindulásnak kell lennie, hogy mást vegyek :)
Etyek? Van ott egy Golf pálya és annak elnök-vezérigazgatója :) - bezonyos B. András. Ismered?
Root street - Gyökér utca :)
Ja és ha véletlen netán ismered ezt az András nevût, akkor annyit kell neki mondani, hogy Gyökér utca - és már tudni is fogja, ki vagyok :))

#3611
Hápi

Hápi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 952 posts
Vasárnap találkozunk Szilvásváradon teljes harci díszben (vagy bringában?). Én reggel megyek a családdal meg -ha minden igaz- Etyeki Budamarcin is volt barátommal.
Gödöllõi túrát meg hozzuk ösze a többiekkel!

#3612
PR

PR

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,651 posts
  • LocationRákosmente

Ha van jelentkezõ, akkor én legkésõbb 6-ra startra készen leszek! Pécelre mennék mászni egy jó párat!
Üdv!


Én mennék, csak 1/4 8-ra otthon kék lennem. Egy kör pont belefér
Bár én már úgy 5tõl ráérek.
Tali hol?

Aki másokat ismer, okos, aki magát ismeri, bölcs

Aki másokat legyõz, erõs, aki magát legyõzi, hõs

Lao-Ce


#3613
Hápi

Hápi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 952 posts

Root street! ... Birdhill lakó vagyok!

Mik ezek? Magyarul nem lehetne, nem vagyok jó angolos a németet is most tanulom, meg hát magyar oldal ez nem?
Tudtommal a hill az hegy, vagy nem?! Öcsi te meg a MadárDOMBON laksz -tudtommal!

#3614
Hápi

Hápi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 952 posts

Hápinak is Magellan Polaris van B+ cuccokkal, és repeszt a srác mint a szélvész

Zoozoo: igaz 2003as Polarisz tulajdonosa vagyok. Etyeki barátom is ilyen géppel nyomul, és eddig semmi komolyabb problémánk nem volt vele. Ha összeszoknak az alkatrészek és karbantartást is rendesen megcsinálod akkor hûséges, megbízható társ válik belõle. Nekem eddig csak az idei Budamarcin okozott kicsit nagyobb kellemetlenséget, de ez is az én számlámra írható mert a szétkopott hátsó felnit megnyúlt küllõivel nem cseréltem ki idõben. A B+ cuccokkal eddig semmi bajom nem volt, csak a kopó alkatrészeket kell cserélni idõben!

#3615
Hápi

Hápi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 952 posts

Szia Hápi!

Gyalogtúra: Figyu! Ha nincsenek szellemek akkor hol az egészben a pojééén??? Egyébként lehet, hogy érdekel, mert jó mókának tûnik! De nem merem megígérni, mert nekem pont akkor 1623 vizsgám lesz!


Öcsi nekem is vizsgaidõszakom van és mellete munkálkodom is szerény mûhelyemben, hogy a határidõket teljesíteni tudjam. Tényleg jó buli. 20 kilcsi a táv, nem vészes.
Szombaton Kb. este hét félnyolc felé indulunk és hajnali három, négy felé érünk haza! Kibirható!
Mindenkit szívesen látoknak (és -tunk), az erdõben elférünk. Ha befizeted a csekély nevezési díjjat (asszem 500 pénz) kapsz frissítõt, végén vacsit (vagy ez már reggeli) meg egy oklevelet kitûzõvel, hogy dicskedhess az otthonmaradottaknak!

#3616
wannaride

wannaride

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 820 posts
Szerintem Giovanni barátnõje... csak tipp, merthogy én sem tudom pontosan :)
WaNNaRiDE

#3617
Hápi

Hápi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 952 posts

Itten meg lehet tekinteni a képeket: http://kep.tar.hu/kisocsike
Sajna valamiért nem sokat fotóztam a szép tájat.....


Néztem õket, szinte már mindenkit ismerek, csak azt a helyes leányzót nem!! Ki Õ?? Nem akar csatlakozni piciny bringás társaságunkhoz?
Öcsi: esetleg miatta nem fotóztad annyira a tájat? Ha igen akkor megértelek!

Örülök neki, hogy jó volt a hétvégétek! Bánom már, hogy nem mentem! Látom, hogy több sör fogyott mint km! Jó ez így?

#3618
B.L.68

B.L.68

    vendég

  • fórumtag
  • 151 posts
Sziasztok! Szombaton ha mindenkinek jó akkor 3/4-10 körül találkozhatnánk itt nálunk! A csekket hozzátok magatokkal! Csaó

#3619
csgy

csgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 647 posts
Lebuktam! :mybad:

#3620
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,090 posts

új kéményt


Aha! Majdnem átsiklottunk felette! Új nyereg, meg új gumi, most meg új kémény! Legközelebb meg jön az új ház... mert ugye új kéményhez új ház is dukál.... :chin:

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....