Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

XVII. kerbõl van itt vki?

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
4117 hozzászólás a témában

#3581
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.090 hozzászólás

bár a Polaris vázát elnézve ti lesztek a felelõsek, ha triálos leszek


Vállaljuk a felelõsséget!! Majd amíg mi bringaúton tekergünk, addig te majd a fákon, meg villanyoszlopon ugrálsz mellettünk! 90 kiló, mi azzal a gond? Nem kell 30 kilósnak, meg anoreksziásnak lenni, ahhoz, hogy tekerhessél!

Kerékpárutak??? Szégyen és gyalázat! Ez is igazolja, hogy a Balkán az nálunk kezdõdik! Az a patak parti bringaút úgy lett, hogy az Önkormi vett néhány kerékpár utat jelõlõ táblát, és leszurkálták a patak mellett! Ennyi.... Én se láttam még ott fizikailag kerékpár utat! Az a kerékpárút tényleg jó lenne! már az is haladás lenne, ha legalább belecsatlakozna a Kõbányai útnál lévõ kerékpár útba!

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#3582
zoozoo

zoozoo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 857 hozzászólás
Igen, én is úgy gondoltam, hogy a 17-es lenne a jó, dehát az sajna nincs. Ez diszkrimináció!! :)) Sztem 18" lesz, mert nem szlalomozni szeretnék és nem ugratni - bár a Polaris vázát elnézve ti lesztek a felelõsek, ha triálos leszek... 90 kilós triálos LOL - nem lennék canga saját magam alatt :D

***

Itt van a kezemben egy Kerékpárral Budapesten címû kis kihajtogatható okosság. Hát tragikus a kerületünk. Tudtátok, hogy a patak partján az ott egy bicikliút? :)
Nincs valami pályázati lehetõség, hogy legalább az Örsig legyen kerépárút? Borsódzik a hátam, amikor a közúti állatok között kell cangázni, hogy eljussak az Örsig.
Még hely is lenne rá, mert Jászberényin felüljáróig, onnan meg a Keresztúri úton végig. Mindenhol van hely kerékpárútra - persze ez is pénz függõ.

#3583
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.090 hozzászólás
5/5 :bananadan

Hmmm..... Nekem is van egy Magellanom! Igaz, acél vázas, de abból a legigényesebb! Szeretem, mert elnyûhetetlen....... csak most darabokban hever....

Méret... hmmm... ez necces.... 17! Szerintem ki kéne próbálnod, melyik tûnik kényelmesnek! Én a 195 centimhez 19.5-eset használok... ezek alapján fogalmam sincs melyik lenne jó neked.... :scratchhe Ha inkább túrázni akarsz, akkor a nagyobb lenne a megfelelõ, mert az kényelmesebb. A kicsi meg könnyebben irányítható... egyébként meg lehet variálni a kormányszárral, meg a nyereggel! Szóval próbáld ki!

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#3584
zoozoo

zoozoo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 857 hozzászólás
Már csak azt mondjátok meg légyszíves, hogy a kõkemény 170-emmel melyik méret a kényelmesebb: 16", vagy 18"? Vagy ezek nem annyira nagy méretkülönbségek?

#3585
PR

PR

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.651 hozzászólás
  • LocationRákosmente
B+-al semmi gond, én használtam dirtre a CC kormányukat és kormányszárukat és semmi gond nem volt velük (igaz vagyok 65 kiló). Ráadásul vannak nagyon kúl cuccaik, csak nem biztos, hogy a RedBull Rampage-re tervezték õket. Egészséggel használhatók a cuccaik nagy része (persze megfelelõ alkatrészt a megfelelõ bringázási stílushoz), ugyanúgy, ahogy a 99 grammos easton stucnit sem használják DHzni.
Én hazabeszélek, de polaris.

Aki másokat ismer, okos, aki magát ismeri, bölcs

Aki másokat legyõz, erõs, aki magát legyõzi, hõs

Lao-Ce


#3586
zoozoo

zoozoo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 857 hozzászólás
Meggyõztetek :D
KisOcsike! Mivel itt csak Hápinak van Magellanja - ha jól tudom; ugye jól tudom? :) - értelemszerûen nem rátok gondoltam, amikor "mindenki a sajátját ajánlja"-t mondtam. ;)
Végre megnyugodtam - ha megvan a pontos cél, akkor m ár nagy gond nem lehet.

#3587
wannaride

wannaride

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 820 hozzászólás

Mindenki a sajátára esküszik?
....
És a B+-ot már kiveséztük, hogy minõségileg nincs vele gond! Ezt bizonyítandó, mindegyikünk bringáján van B+ alkatrész! És erre vázra tuti lehet bármit építeni! Nagyon jó alap! Rengetegen nyomulnak vele versenyeken!
...
KisÖcsike


Nekem nincs is a bringámon B+ cucc.. egyszer majdnem lett...
azóta sincs láncvillavédõm... :) De nem azért mert szar cuccok lennének!
WaNNaRiDE

#3588
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.090 hozzászólás
Na tessék... mint egy jó reklám: 4 kerékpárosból 4 a Magellant ajánlja!

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#3589
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.090 hozzászólás
Mindenki a sajátára esküszik?
Gyula Schwinnel nyomul, én Trekkel... jó, Hápi meg Polarissel, de õ tényleg tutfrankón nagyon jól nyomul vele, és neki megfelel! Hárman ajánljuk ugyanazt! Tényleg csak jót szeretnénk Neked! Én is ezt venném, ha most vennék bringát ilyen értékben! haverom most akar venni, és neki is ezt ajánlottam! Azon a Polarisopn gyakorlatilag nincs noname gagyi cucc, amitõl azonnal meg kéne válni! Ha másnem legalább B+ van rajta. És a B+-ot már kiveséztük, hogy minõségileg nincs vele gond! Ezt bizonyítandó, mindegyikünk bringáján van B+ alkatrész! És erre vázra tuti lehet bármit építeni! Nagyon jó alap! Rengetegen nyomulnak vele versenyeken!

Na most megyek aludni!

Pá!

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#3590
wannaride

wannaride

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 820 hozzászólás
Zoozoo: csgy szerintem a 2005-ös Quartzot nézte, hiszen azt linkelted be, igaz ott még ki kellett keresni, de megnéztem és szerintem is jobban jársz a Polarissal.

Másik dolog: Vagy vegyél egy bringát kompletten, amint tudsz, vagy ebike és egyéb forrásokból vedd meg alkatrészenként, ha nem sürgõs.

Én a helyedben amúgy Polarist vennék. Csalódni nem nagyon fogsz benne szerintem, amit meg lecserélsz késõbb, azt amúgy is lecserélnéd, bármilyen bringát is veszel ennyiért. A magellan (cseke rt.) ráadásul jelentõs piaci szegmenst tudhat magáénak hazánkban (szervizháttér, felhasznált alkatrészek (B+, WTB)).

Bárhova is mész, bárkit is kérdezel, mindig el fogja mondani, hogy ez azért jó, az meg azért szar... és még valami: biztos lehetsz benne, hogy bármely márkából tört már el váz... tehát a törik mint a ropi alapvetõen nem jellemzõ gond! hiszen leginkább egyedi esetekrõl, és nem feltétlen szakszerû használatról szólnak ezen kétes eredetû infók. Amúgy ha eltört... eltört.. reméljük túléled és gariban cserélik...

Nekem amúgy Meridám (lásd avatar!) van és közben készül az új Trek bringám. De szerintem a Magellan a Te márkád. (NEM BESZÉLEK HAZA! Feltöltött kép) Vagy a Caprine, vagy a nemtom mi.. Feltöltött képFeltöltött képFeltöltött kép
WaNNaRiDE

#3591
zoozoo

zoozoo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 857 hozzászólás
Örülök, hogy segítesz, mert egyáltalán nem vágom a cuccokat. Ezen tekervényezik az agyam hetek óta!
A 2005-ös Quartz-ot nézted, ami a Kellys-bicycles.COM-on van? Egy kategóriával jobb??
Igazából a váltóra, és fékre apelláltam, nem néztem ilyen kormányt, meg hajtómût, mivel nem ismerem õket. Szóval tutira azt mondjátok, mint tapasztalt és sokat látott Cápák, hogy jobb vétel a Polaris? :)
Eddig csak azt olvastam, hogy ez jobb, az jobb, ez szar, az szar, de indokok nem szerepeltek. Úgy tûnt, hogy mindenki a sajátjára esküszik; nem rólatok van szó, hanem másik topic.
Ha magatoknak vennétek kb 80-90-bõl, nos akkor...? :) ... és miért? :D

#3592
csgy

csgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 647 hozzászólás

Ellenkezõleg - nem a szépsége miatt tetszik a Kelly's, hanem éppen a felszereltsége miatt. Csak csekk it ;) http://www.kellys-bi...class=3&prod=30


Bocs, hogy beleszólok, de a Polarisnak egy kategóriával jobb a felszereltsége, a hajtómû pedig kettõvel. Az acél kormány hogy kerül egy ilyen gépre? :scared:
Na de nem lebeszélni akarlak, idõvel úgyis nekiállsz fejlesztgetni (legalábbis hallottam már ilyesmirõl ;) ), a lényeg, hogy legyen géped!

#3593
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.090 hozzászólás
Ez olynat, mint hogy a tûzcsapból víz folyik??? ...... :mybad:

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#3594
PR

PR

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.651 hozzászólás
  • LocationRákosmente

És a Downhill? Szerintem azok nem dombocskáról jönnek le!


Az biztos, de elég hülyén hangzana a downmountain, meg a hillbike is.
Van egy dologra két szavuk és összetett szavakban azt használják, amelyikkel jobban hangzik. Biztos nálunk is van ilyen, de már 10 perce gondolkogom ilyenen és úgysem fog eszembe jutni.

Aki másokat ismer, okos, aki magát ismeri, bölcs

Aki másokat legyõz, erõs, aki magát legyõzi, hõs

Lao-Ce


#3595
zoozoo

zoozoo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 857 hozzászólás
:) Rendben, igyekszem!
Egyébként két hétig én is a magyart néztem és nagyot koppantam, amikor véletlenül "feltekeregtem" a nemzetközi magyar oldalra :D

#3596
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.090 hozzászólás
Aha! Én a magyar Kelly's oldalt néztem.... ahol pedig a 2003-as modellek vannak.... igen, az ideinek már jobb a felszereltsége Ha belezúgtál akkor hajrá! Mondom mégegyszer: Tényleg semmi bajom a Kelly's-el! Sõt! Én nagyon sokáig Kellys Majesticet akartam venni! Vedd meg gyorsan, és irány tekerni!

ÜdV!

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#3597
zoozoo

zoozoo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 857 hozzászólás
Ellenkezõleg - nem a szépsége miatt tetszik a Kelly's, hanem éppen a felszereltsége miatt. Csak csekk it ;) http://www.kellys-bi...class=3&prod=30

#3598
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.090 hozzászólás

LOOOOOOLLL
Oké, a Magellan rendben van, de végleg belezúgtam a Kelly's Quartzomba, szóval égszakadás-földindulásnak kell lennie, hogy mást vegyek :)


Oks!

Én azért továbbra is Magellant javasolnám... De a Kelly's is fain, és nagyon szép! Márpedig az esztétika lényeges dolog!

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#3599
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.090 hozzászólás
És már megint F1 a hétvégén! Az agyam eldobom! :wallbange

Áááááááááááááááááááááá!

Miért nem lehetett a versenyeket hozzáigazítani az F1-hez??? :nonono:

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#3600
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.090 hozzászólás
Ohhh.... yeee! Maradjunk a Birdhill megnevezésnél!
Na jó, bevallám, hogy a házi veresenyem, me mútkó kicsit unatkoztam! Gondoltam szervezek egy Öcsi fesztivált, me éppen jobb nem jutott az eszembe.... ::) Hápi! Mi rák ez?? Vagy el kéne olvasnom? De hát az izé! Fárasztó!

KisÖcsike egy messzi-messzi Öcsi fesztiválról
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....