Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Balatonkör 2005

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
175 hozzászólás a témában

#21
yola

yola

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.555 hozzászólás
A túra tempóra két átlagsebesség is kivan írva. (15km/h; 20km/h)
Amiatt érdekelen a dolog, mert én Sopronban lakom és még a visszaúttal is kell kalkulálnom.
...a legrosszabb, ha a hülyeség szorgalommal párosul!!!

#22
potty

potty

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 378 hozzászólás
Mindenkinek akit érint: A Balatonkör - Túra idén április 29-én lesz. Hasonló lesz a tavalyihoz, aki ott volt az tudja, aki még nem az reméljük idén megtudja. Részletek a www.balatonkor.hu -n vagy kérdezzetek bátran személyesen itt, emilben, telefonon, táviratban vagy bármilyen más módon.

#23
voti

voti

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.179 hozzászólás
Köszi, remélem sikerül áthelyezni máskorra.

#24
potty

potty

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 378 hozzászólás
Egyenlõre úgy néz ki április 22. Most látom hogy a CM is akkor lesz, szóval konzultálok a többiekkel és remélem el tudjuk rakni. Egyébbként: www.balatonkor.hu

#25
voti

voti

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.179 hozzászólás
Idén mikor lesz Balatonkör van már valami info?

#26
Proha

Proha

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 342 hozzászólás

....
... családi 4 fõ-tõl (500,- Ft/fõ helyett) 350,- Ft/fõ

Prohi


Téves beírás!

A helyes: családi 4 fõ-tõl (1.000,- Ft/fõ helyett) 700,- Ft/fõ

Prohi

#27
MuKKA

MuKKA

    újonc

  • fórumtag
  • 3 hozzászólás
haverokkal mi is körbetekerjük a balatont. aki úgy gondolja, tartson velünk. hozni kell: bicikli, pénz amibõl élsz:bananadan
Húzd, ki tuggya meddig húzhatod, mikor lessz a dirt pályából lakótelep.... :bananadan

#28
Proha

Proha

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 342 hozzászólás
A Tour de Pelson 30% kedvezmény !!!

Meghirdettük a Szuperinfó országos laphálózatában a rendezvényt. Azok kaphatnak az aktuális (máj. 19-28-ig) nevezési díjból kedvezményt akik 19-e után neveznek és a hirdetést kivágva a nevezési lap mellé tûzik!
Lesznek olyanok akikhez nem jut, jutott el az a szám, amelyben a 30%-os kedvezményre jogosító hirdetés található.
Ezért Siófokon a rajthelynél ki lesz helyezve abból a példányból amibõl a hirdetés kivágható a helyszínen is!

A kivágott hirdetéssel a nev. díj
Balaton Kerékpáros Maraton (5.000,- Ft helyett) 3.500,-

Tihany Túra egyéni nev. (2.000,- Ft helyett) 1.400,-
családi 2 fõ (3.200,- Ft helyett) 2.250,-
családi 3 fõ (3.600,- Ft helyett) 2.500,-
családi 4 fõ (4.000,- Ft helyett) 2.800,-
családi 4 fõ-tõl (500,- Ft/fõ helyett) 350,- Ft/fõ

Prohi

#29
_A

_A

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 554 hozzászólás
Na végre kint vannak a képek! Nem a legnagyobb felbontás,de azé több látszik mint a kis miniatûrökön....
És Jézus szóla hozzájuk: - Mondjátok, ki vagyok én?
És õk felelék: - Te vagy létünk alapjának eszkatológiai manifesztációja, a kerigma, amiben interperszonális kapcsolataink legvégsõ értelme tárul fel elõttünk.
És Jézus ismét szóla: - Mi???

#30
potty

potty

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 378 hozzászólás
Szia _A: Na nekem elegem van ebbõl a huzavonából ami a képek körül van. Ráadásul csak 640*480asban lesznek fent! Szóval kiírom neked egy cdre és elküldöm, ha küldesz priviben címet és neved vagy felhívsz! By

#31
_A

_A

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 554 hozzászólás
Azért a nagy képek is kint vannak vagy csak mutatóba kiraktátok a kisképeket? Ha kint vannak vmi url-t adjatok plíz vagy módszert hogy miként nyit6ók meg nagyban a képek. Elõre is thx.
És Jézus szóla hozzájuk: - Mondjátok, ki vagyok én?
És õk felelék: - Te vagy létünk alapjának eszkatológiai manifesztációja, a kerigma, amiben interperszonális kapcsolataink legvégsõ értelme tárul fel elõttünk.
És Jézus ismét szóla: - Mi???

#32
_A

_A

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 554 hozzászólás
Azért,ez is fantasztikus,hogy már ezeket a miniatûröket meg lehet nézni;) ...nem, nekem se jönnek be rendesen a nagy képek...

#33
potty

potty

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 378 hozzászólás
MinDenkinek: Itt Vanaka a képek lehet nézegetni:http://www.balatonkor.hu/ ezen belül a galéria

Á megint szívtam! Nektek se jönnek be a képek? Mindjárt szólok kollegának intézkedjen!
Pinarello: Nálam van egy Cd ha kell hívj átirom hétvégén.

#34
pinarello

pinarello

    vendég

  • fórumtag
  • 35 hozzászólás
Bous, mármint a fotós a képeket CD-n leadta valamelyik rendezõ fiúnak. Ebbõl mikorra lesz a neten azt nem tudja õ maga sem.
Hahó rendezõség! Tudtok segíteni kinél van a CD és mikorra lesz fenn?

#35
_A

_A

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 554 hozzászólás

Szevasztok!
Borzolom kicsit a kedélyeket! Tegnap este megnézegettük mind a 600 képet! Tök jók lettek! Viszont még kicsit várni kell rájuk, mert kis probléma van a tárhely regisztrációval! Reméljük mihamarabb felkerülnek a netre!
Kérdés: Tudja valaki kivel volt a fényképész lány a fehér Maganeal? Szeretnénk utolérni, hogy az õ képeit is felrakhassuk a netre.

Sya! Mikor lesznek kint a borzongató képek?Sajna a fotóst nem ismerem....
És Jézus szóla hozzájuk: - Mondjátok, ki vagyok én?
És õk felelék: - Te vagy létünk alapjának eszkatológiai manifesztációja, a kerigma, amiben interperszonális kapcsolataink legvégsõ értelme tárul fel elõttünk.
És Jézus ismét szóla: - Mi???

#36
Proha

Proha

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 342 hozzászólás
A Pelso nem verseny szerû, hanem lehetõséget ad annak is aki versenyezni szeretne, de azoknak is akik csak a távot ill. magukat akarják ezen a 200 km-es távon leküzdeni. Igaz "csak" 10 órás szintidõ áll a résztvevõk rendelkezésére. Én nagyra becsülöm azokat akik végig tudnak a leglassabakhoz igazodni, mert eszméletlen nagy önfegyelem kell már ahhoz is, hogy vki, aki "csak" 2 km/h sebbességgel is , de gyorsabban tudna menni, ott maradjon és ne nyomja el, nem beszélve azokról akik tényleg tudnának haladni. a Pelson senki nem akadályozza azt, hogy akik nem akarnak versenyezni azok ismerkedjenek, önszervezõdõ kis csoportokba rendezõdjenek és együtt tekerjenek a nekik megfelelõ 20-25 v. 30 km/h-ás tempóban. Minél többen vesznek részt annál inkább van arra lehetõség, hogy összejöjjenek 10-15-20-as csoportok. Természetesen a lassabb teljesítõk - 20-30 km/h-ás sebesség között - ugyanúgy, mint a Balaton körön, a kerékpárúton ill. kerékpárbarát útvonalon haladhatnak a 71-es fõút helyett, akik 31 fölött tekernek azoknak a 10 motoros rendezõ segít a balesetmentes és bztonságosabb célbaérésben. Az élmezõnynek teljes útlezárásos versenybiztosítást adunk, mint eddig. A további részletekért, Kedves _A látogass át a http://forum.bikemag...read.php?t=1919 oldalra és kérdezz ott.


Prohi

#37
potty

potty

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 378 hozzászólás
Igen a Pelso valóbal verseny szerû, bár azért szoktak menni túrázni is. A B200 meg Almádi szervezésû volt, és ott is inkább teljesítmény centrikus mint túra jellegû, de szerintem az is nagyon kafa. Hogy ez lesz -e idén az elég bizonytalan, megmondom öszintén fogalmam sincs. Nekem az már sajna vizsgaidõszakban van, szóval akkor nincs egy egész napom tekerni.

#38
_A

_A

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 554 hozzászólás
Tényleg ilyen balatonkör,mármint ami ilyen baráti "csak" egyszer van egy évben? Ez a pelso inkább tûnik erõs versenynek mint barátságos megmérettetésnek....Vhol olvastam hogy van/volt ilyen hogy balaton200 mint verseny,akkor a pelso ez lenne? Bocs a tudatlan kérdésekért....
És Jézus szóla hozzájuk: - Mondjátok, ki vagyok én?
És õk felelék: - Te vagy létünk alapjának eszkatológiai manifesztációja, a kerigma, amiben interperszonális kapcsolataink legvégsõ értelme tárul fel elõttünk.
És Jézus ismét szóla: - Mi???

#39
_A

_A

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 554 hozzászólás
Sya Potty! Nem akarok reklámozni,de az egyik ingyenes régi tár szoláltatónak van direkt ilyen kép tárhelye ami korlát nélküli tárhelyet ad...szal ha csak reg probléma van akkor az a leggyorsabb...persze ez csak átmeneti megoldásnak lenne jó,egyéb ötlet hogy vmelyikõtök tegye ki ftp-re vagy dc-re,de mailben is jó lesz;)

#40
potty

potty

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 378 hozzászólás
Szevasztok!
Borzolom kicsit a kedélyeket! Tegnap este megnézegettük mind a 600 képet! Tök jók lettek! Viszont még kicsit várni kell rájuk, mert kis probléma van a tárhely regisztrációval! Reméljük mihamarabb felkerülnek a netre!
Kérdés: Tudja valaki kivel volt a fényképész lány a fehér Maganeal? Szeretnénk utolérni, hogy az õ képeit is felrakhassuk a netre.