Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Balatonkör 2005

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
175 hozzászólás a témában

#1
potty

potty

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 378 hozzászólás
Igazából semmibõl. Ez tényleg csak egy hétvégi összeruccanás lesz. Nem lesz kaja, pia, nõ. Ezekrõl mindenkinek magának kell gondoskodni.
Kérés hogy dobjatok egy emilkét a honlapon megadott címre. Csak hogy tudjuk kb. hányan is lennénk.

#2
BCA

BCA

    vendég

  • fórumtag
  • 39 hozzászólás
Sziasztok, érdekel a dolog, arra lennék kíváncsi mibõl maradok ki, ha Aszófõnél az északi parton maradok?!?
Siófokon lesz még valami,amiért érdemes még egy kört mennem???:)
A nyúl egy igazi jellem.
-Ott ül a fûben, de akkor sem szívja!

#3
potty

potty

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 378 hozzászólás
Igen, végig aszfaltos. A tempó naggyyooonnnn lassú. Sok megállás (mondjuk sörözni :-)). Siófokról indulnánk, a Fõ utcán van a Makovecz tervezte Evangélikus templom, mellette a parkoló szemben a Bringabolt.

#4
laciklon

laciklon

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 969 hozzászólás

Szevasztok!
Akit érdekel jövõ héten lesz egy kis túra (2006.aug.13-án). Sokkal bõvebb infó a www.balatonkor.hu -n. Várjuk, akinek van kedve jönni.


Valószinüleg érdekel, csak melyik evangélikus templom? Falu, város, megye, ország, ;-)
Gondolom végig aszfaltos buli..
Élj a mának! Nem baj ha a pokolra jutsz, mert ott egy csomó haverral fogsz találkozni......

http://laciklon.fotoalbum.hu/index

#5
potty

potty

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 378 hozzászólás
Szevasztok!
Akit érdekel jövõ héten lesz egy kis túra (2006.aug.13-án). Sokkal bõvebb infó a www.balatonkor.hu -n. Várjuk, akinek van kedve jönni.

#6
potty

potty

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 378 hozzászólás
Szevasztok!
Akit érint: elõregisztráció idén is van, várjuk a jelentkezõket. További infó a megszokott weboldalon.
Hétvégén bejártam a "pályát" és jelentem a Balaton a helyén, várja hogy megkerüljük!

#7
Proha

Proha

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 342 hozzászólás
A lényeg, hogy:

"Segítsük egymást gyerekek....."

Prohi

#8
potty

potty

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 378 hozzászólás
Semmi botrány nem lesz, ne aggódj! :-)

Prohi: Nyugodtan hozzászólhatsz, persze nyílt fórum. Nem is leteremtésnek szántam, inkább csak tájékoztatásnak. A Pinarello kolléga meg azért nem lett "megszólítva", mert elõször csak a Te hozzászólásodat olvastam el és arra reagáltam, ennyi.

#9
yola

yola

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.555 hozzászólás
huuh... jó kis botrány van kialakulóban!
szeritnem nem csak én hanem a többiek is akiknek nincsenek luxus igényeik úgyis a legolcsóbbat fogják választani! Persze ha ezzel támogatom a szervezõket az sem baj!

Mindenkinek köszönöm a segítséget!

yala
...a legrosszabb, ha a hülyeség szorgalommal párosul!!!

#10
Proha

Proha

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 342 hozzászólás
Kedves Pötty!

Azt hittem, hogy ez egy nyilvános fórumoldal, ezért merészeltem tájékozódási lehetõséget adni egy kérdésre. Senkit nem akartam konkrétan megnevezni, azaz a lokomotívot sajnos mégiscsak megneveztem, bocs a konkrét infóért, és ha ezzel rontottam volna a tárgyalási pozíciótokat!
Mivel nem volt konkrét megszólítás:

Hali!
Valami szállásinfó mikor lehet majd kapni! Nem a korai foglalás miatt inkább csak a költségekkel akarok kalkulálni!

ezért, mint segítõkész ember, segítettem, ahogyan egy fórumoldalon szokás, de látom,....... inkább nem is ragozom.

Egyébként, ha ti jobb v. sokkal jobb árat tudtok kialkudni bárhol és azt közzéteszitek (mert még nem tettétek), akkor hülyék lennének az emberek máshova menni. a résztvevõknek meg hagyjuk meg a szabad kersegélés és választás jogát.

Ja és nem komolyan, csak zrikálás képpen, miért csak én lettem leteremtve és a pinarello kolléga nem?! :-) Köszi!

Prohi

#11
yola

yola

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.555 hozzászólás
én is csak ár felmérés miatt érdeklõdtem rá, hogy nagyjából mire lehet számítani!
Kösz yala
...a legrosszabb, ha a hülyeség szorgalommal párosul!!!

#12
potty

potty

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 378 hozzászólás
Yola:
Szóval szállás, mint már évek óta, idén is nagy valószínûséggel a Papp vendégház fog szállást biztosítani a nagyérdemûnek. Egyenlõre egyeztetés alatt van, szóval még konkrétumokat nem írok.

Prohi: Köszönjük hogy válasdzoltál,de arra szeretnélek kérni, hagyd meg nekünk, szervezõknek, hogy válaszoljunk. Azért is, mert nagy valószínûséggel a szállás ára úgy lesz kialakítva, hogy némi kedvezmény legyen. Másrészt szeretnénk támogatni ezzel is a segítségeinket, hogy például szállásként õket jelöljük meg. Aztán ha megtelik, jöhetnek a többiek.
Persze ezzel biztos nem voltál tisztában és pont emiatt szeretnélek megkérni, had válaszoljunk már mi a nekünk feltett kérdésekre. Köszi!

#13
pinarello

pinarello

    vendég

  • fórumtag
  • 35 hozzászólás
Anyósomnál is van hely. Egry J. u. 3. 84/ 350 889 Márványi Ákosné

#14
yola

yola

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.555 hozzászólás
proha:
thx az infót!
...a legrosszabb, ha a hülyeség szorgalommal párosul!!!

#15
Proha

Proha

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 342 hozzászólás
Könnyen találhatsz megfelelõ szállást a http://www.siofokpor...allashelyek.php oldalon, van ott minden: kemping - bungalló - ifjúsági - ** - *** - ****-os szálloda.

Akár foglalni is tudsz, már 1750,- Ft/fõ/éj-ért ( http://www.gportal.h...rtal/lokomotiv/ ) kaphatsz szilárd tetejû szállást, a rajttól 300, a vasútállomástól 100 m-re.

Prohi

#16
yola

yola

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.555 hozzászólás
Hali!
Valami szállásinfó mikor lehet majd kapni! Nem a korai foglalás miatt inkább csak a költségekkel akarok kalkulálni!
...a legrosszabb, ha a hülyeség szorgalommal párosul!!!

#17
yola

yola

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.555 hozzászólás
Ha minden igaz kocsival megyek Sopronból ,de 3 órás úttal kell számolnom haza felé és sem oda sem visszafelé nem akarok ott aludni! (Tehát hajnali 3 kor ind.)
Akkor tényleg majd kicsit rövidebbrre vezsem az utoló megállkat!
...a legrosszabb, ha a hülyeség szorgalommal párosul!!!

#18
potty

potty

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 378 hozzászólás
Yola: Az utolsó vonat Siófokról Pestre ha jól emlékszem 20:40 -kor ment tavaly. Nem tudom ez mennyire megfelelõ. Az szinte biztos, hogy az utolsó pihenõt el kell lógnod, mert egyébbként nagyon netszesen érsz vissza. Sajnos ezzel évek óta szenvedünk, hogy a kiírt idõpontra beérjünk. Nagyon sok idõ megy el azzal, hogy a pihenõkön rendszeresen többen állunk, mint kellene. Idén lesz egy emberke, aki nagyon pontosan be fogja tartatni a megadott idõt.

Voti: Biztos lesz bejárás, még nem tudom. Gyere nyugodtan. Vagy nézz át az index forumba, velük is ha jól csalódom lesz elõtte valami kerülõsdi.

#19
yola

yola

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.555 hozzászólás
asszem akkor idén v.mi hasonlót fogok elkövetni!
vagy az uccsó kettõ pihenõt lerövidítem.
...a legrosszabb, ha a hülyeség szorgalommal párosul!!!

#20
voti

voti

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.179 hozzászólás
Tavaly ha jól emlékszem 8 körül értünk be, de akik siettek kihagyták az utolsó pihenõt a mekinél és elértek vmi Pesti vonatot (nem tudom mikor ment).

Pötty lesz idén is bejárás a szervezõknek? Ha igen és ráérek szívesen csatlakoznék, ha lehet!