Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Baranyaiak! Nem Pécs!

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
237 hozzászólás a témában

#41
[pIFtA]

[pIFtA]

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 825 hozzászólás
jelentem képek fent vannak a szokásos helyen

az új utat meg alig várom, hogy lássam! letörést sikerült beugrani?:D

szar idõ bekaphassa

a versenyen semmi küllünös nem volt....7 továbbjutásra jelölt van abból 5 mohácsi:D 5en mentünk.....én max pontszámot kaptam:p de majd csak késõbb derül ki, hogy ki jutott tovább


#42
Hunor

Hunor

    vendég

  • fórumtag
  • 115 hozzászólás
Hello!


Voltunk ma hegyen és találtunk új utat ami:
-rohadt hosszú
-van benne rohadt mély/széles vízmosás
-nagyon hosszan kanyargossan lehet alakítgatni!
Tehát alakulgat a pálya!A képeket továbbra is várjuk!
Szeretem az édesanyám által elõállított pörköltet tejföllel és nokedlivel!


#43
Hunor

Hunor

    vendég

  • fórumtag
  • 115 hozzászólás

']ma voltunk pécsen, a mélyrezes selejtezõjén, konkrétat még nem tudok...

a képekrõl egy kcisit elfeledkeztem, de akkor azonnal fel is dobom õket, jók lettek;)





hELLO!


A verseny hogy sikerült?A képeket hova töltötted fel?többiek hogy fújtak?
Szeretem az édesanyám által elõállított pörköltet tejföllel és nokedlivel!


#44
[pIFtA]

[pIFtA]

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 825 hozzászólás
ma voltunk pécsen, a mélyrezes selejtezõjén, konkrétat még nem tudok...

a képekrõl egy kcisit elfeledkeztem, de akkor azonnal fel is dobom õket, jók lettek;)


#45
Hunor

Hunor

    vendég

  • fórumtag
  • 115 hozzászólás

']Na megjöttem! Ma igaz, hogy alig mentem, de amit mentem(fotózás, 1es pálya) az nagyon ment, meg az új letörést is éreztem...de neked csikánó elég gáz volt a mai nap:D mekkorákat estél! Majd feltolom a képeket, megnézheted magad!





Hello!


Bocsi, hogy még nem írtam,de most jutottam nethez...A képek mikor lesznek fenn?nagyon kiváncsi vagyok!Feltöltött kép
Szeretem az édesanyám által elõállított pörköltet tejföllel és nokedlivel!


#46
[pIFtA]

[pIFtA]

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 825 hozzászólás
Na megjöttem! Ma igaz, hogy alig mentem, de amit mentem(fotózás, 1es pálya) az nagyon ment, meg az új letörést is éreztem...de neked csikánó elég gáz volt a mai nap:D mekkorákat estél! Majd feltolom a képeket, megnézheted magad!


#47
[pIFtA]

[pIFtA]

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 825 hozzászólás
Õõõõ... mi is voltunk tegnap a Patrickkal...te/ti mikor voltatok?


#48
Hunor

Hunor

    vendég

  • fórumtag
  • 115 hozzászólás
Hello!



Na tegnap megvolt a pályán az elsõ komolyabb esés!Az elsõ nagyobb lejtõ utáni kanyarba találkoztam egy fával,igen nagy tempóban!Még mindig fáj a fejem Feltöltött kép
Szeretem az édesanyám által elõállított pörköltet tejföllel és nokedlivel!


#49
[pIFtA]

[pIFtA]

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 825 hozzászólás
Vittem ma egy kört a patrickot...hát eléggé nehézkes volt neki, ebbõl kifolyólag nekem semmi komoly...de csináltam a pályáról képeket majd ma este feltolom õket.


#50
[pIFtA]

[pIFtA]

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 825 hozzászólás
Meddig leszel? Mer én mennék egyet holnap...Egyébként majd lenézhetünk ha a rokonaid is "úgy akarják":D Kicsit gondolkoztam és a szõlõhegyi területünkön egy szép 4x pálya képe bontakozott ki az agyamban...ohhh

Amúgy kellemes nyulat;)


#51
Hunor

Hunor

    vendég

  • fórumtag
  • 115 hozzászólás

']Zágrábban milyen a domborzat?

Azt álmodtam, hogy a mohács-udvar közti út mellett mecsek nagyságú hegységek vannak:D



Hello!


A domborzat eleg durva,nagyon durva kis hegyi "utak" vannak!Egyebbkent nagyban hasonlit Pecsre minden!A varos egy hegy aljaban fekszik, a hegyen egy Tv-torony van,csak minden sokkal nagyobb es magasabb!Nagyon fasza "kis" hely!Egyebbken rengeteg bringas van es sok rengeteg Dh-s!Hatalmas gepek,nagy rugoutak egyszoval fasza!Azt kivanom az almod valjon valora(az ekezetekert tovabbra is bocsi!Feltöltött kép
Szeretem az édesanyám által elõállított pörköltet tejföllel és nokedlivel!


#52
[pIFtA]

[pIFtA]

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 825 hozzászólás
Zágrábban milyen a domborzat?

Azt álmodtam, hogy a mohács-udvar közti út mellett mecsek nagyságú hegységek vannak:D


#53
Hunor

Hunor

    vendég

  • fórumtag
  • 115 hozzászólás
Hello!


Tegnap ejjel megerkeztem Zagrabba!Ma v holnap megnezukk a helyi eroket!Feltöltött képMajd meg irok(Bocsi de nem tudok ekezeteket irni!Szevasztok
Szeretem az édesanyám által elõállított pörköltet tejföllel és nokedlivel!


#54
[pIFtA]

[pIFtA]

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 825 hozzászólás
De mit csinálsz te ott lenn?


#55
Hunor

Hunor

    vendég

  • fórumtag
  • 115 hozzászólás

']Ebben a pillanatban jöttem meg. Faszás volt a mai menet, ilyen jót/fárasztót még nem mentem...Jövõhéten már tényleg hozok gépet is!






Hello!


hát tényleg elég jó volt!Szünetben Zágrábban leszek,majd ott is megnézem a helyi pályát/erõket!:)
Szeretem az édesanyám által elõállított pörköltet tejföllel és nokedlivel!


#56
[pIFtA]

[pIFtA]

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 825 hozzászólás
Ebben a pillanatban jöttem meg. Faszás volt a mai menet, ilyen jót/fárasztót még nem mentem...Jövõhéten már tényleg hozok gépet is!


#57
Hunor

Hunor

    vendég

  • fórumtag
  • 115 hozzászólás

']Áhhh, nagyon jó volt. Megcsináltuk az új pályaszakaszt. Azt mondod királyság? Nagyon durva lett, nagyon gyors, becsatlakozik a másikhoz...egyszóval tetszeni fog, fõleg ha nem törõd össze magad, mondjuk csak a domosz csúszott ki a legdurvább részen. Jó puha volt a föld. Szeretem:D




Hello!


Megyünk hétvégén?(Vasárnap)Múltkor fényképeztetek is?Mi lenne ha szólnál annak az ösztelós Moongose-os embernek?Úgy látom ,kezd beindulni Mohácson és környékén a Dh/Fr élet!:)
Szeretem az édesanyám által elõállított pörköltet tejföllel és nokedlivel!


#58
[pIFtA]

[pIFtA]

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 825 hozzászólás
Áhhh, nagyon jó volt. Megcsináltuk az új pályaszakaszt. Azt mondod királyság? Nagyon durva lett, nagyon gyors, becsatlakozik a másikhoz...egyszóval tetszeni fog, fõleg ha nem törõd össze magad, mondjuk csak a domosz csúszott ki a legdurvább részen. Jó puha volt a föld. Szeretem:D


#59
Hunor

Hunor

    vendég

  • fórumtag
  • 115 hozzászólás

']Ez mekkora volt:D:D Rég tekertem ilyen jót!(valójában még soha:D) Ez a pálya! Imádom!





Hello!


Nekem is nagyon tetszett!hétvégén is megyünk!Én szombaton megyek,mert vasárnap Pestre utazom!
Szeretem az édesanyám által elõállított pörköltet tejföllel és nokedlivel!


#60
[pIFtA]

[pIFtA]

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 825 hozzászólás
Ez mekkora volt:D:D Rég tekertem ilyen jót!(valójában még soha:D) Ez a pálya! Imádom!