Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Baranyaiak! Nem Pécs!

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
237 hozzászólás a témában

#221
[pIFtA]

[pIFtA]

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 825 hozzászólás
Ajánlom figyelmedbe azt a gombot, hogy " Ezt módosítom". Nem kell új hozzászólást írni 6 percenként, ha vmi megint eszedbe jut akkor írd bele az elõzõbe.. Az ilyeneket tanuld meg, mert hanem akkor úgy jársz mint én régen.
Látod én is módisítottam: Menjünk bringázni ma! mondjuk 4 fele? Kellene ásót hozni, mert van néhány ötletem, kollega.

#222
Hunor

Hunor

    vendég

  • fórumtag
  • 115 hozzászólás

hát én nem mondtam hogy ne jöjjetek, kelletek ti is, csak éppen olyan dolgokra lettem volna kíváncsi, hogy pécsen kívül hol vannak riderek! meg hol vannak pályák! ennyi! de éppen nincs rajtam kívül senki...





Csütörtökön voltunk a Matyival a Hegyen és a bányába megin elkezdtek túrni!!!!
A bánya felsQ szakasza mot nagyon Fasza (Letörés,kb háromszor olyan hosszú az egyenes , mint a Domoszék birtoka és szét rázza az agyad!!!!:))))

#223
Hunor

Hunor

    vendég

  • fórumtag
  • 115 hozzászólás

Csá !!!!!!! Én Abaligeti vagyok!!!Van néhány abaligeti rider!:Máté:Merida UMF,MoZo r500; Csaba:Magellan PolarX 2004,Valamilyen marzo teló; Bandi:Merida Matts Dual Fun,valamilyen manitou teló; Ati:Caprine freeride,sync teló; Gergõ:Mongoose Pro AL,MoZo r500 teló,és jómagam ki kezdõ Decathlon Rockrider 5.2, RST Capa C4(de nemsokára Manitou axel super)




Az derék!!!!Többen vagytok Abaligeten mint mi Mohácson!!!Ez is mutatja Mohácson mennyire érdekli az embereket a biciklizés!!!!!

#224
[pIFtA]

[pIFtA]

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 825 hozzászólás
Na nézd már, mégis csak vannak néhányan:D


#225
Decathlon

Decathlon

    újonc

  • fórumtag
  • 8 hozzászólás
Csá !!!!!!! Én Abaligeti vagyok!!!Van néhány abaligeti rider!:Máté:Merida UMF,MoZo r500; Csaba:Magellan PolarX 2004,Valamilyen marzo teló; Bandi:Merida Matts Dual Fun,valamilyen manitou teló; Ati:Caprine freeride,sync teló; Gergõ:Mongoose Pro AL,MoZo r500 teló,és jómagam ki kezdõ Decathlon Rockrider 5.2, RST Capa C4(de nemsokára Manitou axel super)

#226
Sosmogyika

Sosmogyika

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 713 hozzászólás
Pifta ez megkülönböztetés!Pécs sokkkal jobb, ahogy látom nincs sok baranyai a pécsieken kívül.Sorry
az aláírásod nem lehet hosszabb három sornál!

#227
[pIFtA]

[pIFtA]

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 825 hozzászólás
hát én nem mondtam hogy ne jöjjetek, kelletek ti is, csak éppen olyan dolgokra lettem volna kíváncsi, hogy pécsen kívül hol vannak riderek! meg hol vannak pályák! ennyi! de éppen nincs rajtam kívül senki...


#228
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8.749 hozzászólás
  • LocationPécs
hát gondoltam legyen meg a 4.hozzászólás...

na pá

Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..

BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz! 


#229
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13.478 hozzászólás
Vazzeg! Akkpor ez most mi?!?! Mi nem is jöhetünk ide?!?! Vagy direk nem kell jönni? Vagy nem ajánlatos??? Vagy csak nem látnak minket itt szívesen?!?!? Heeeeeeeeeeee???

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#230
Shoshi

Shoshi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.011 hozzászólás
Öööö, sorry srácok, már itt sem vagyok!

Na píxxx

"Give me a chance to shine and I'ma blind the world..."
SS Ultimate 2013 YZ0 Flamethrower 2011 Penge 2011.


#231
Andrew Wolf

Andrew Wolf

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.844 hozzászólás
Na... tessék visszajönni a Pécs topicba... :)

#232
tomidny

tomidny

    maximus

  • fórumtag
  • 13.954 hozzászólás
Shoshi, kolyok, a.fish:
Csak azt tudnám mit írogattok ide, hiszen ki van írva Nem Pécs!
Miért kell mindenhova beszólni, ami nem nektek szól! Hihetetlen! Mintha csak magamat látnám...

#233
Shoshi

Shoshi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.011 hozzászólás
Pedig nem kellene különcködni, hülyeség!

Úgyis szinte mindenki ismer mindenkit!

"Give me a chance to shine and I'ma blind the world..."
SS Ultimate 2013 YZ0 Flamethrower 2011 Penge 2011.


#234
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13.478 hozzászólás
Mi ez a különcködés, vazz'?!?!?! Amúgy pííííx óll from szósz!!!!!!!!!!4

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#235
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8.749 hozzászólás
  • LocationPécs
üdv a ninjáktól

:virus:
:miotacz:

Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..

BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz! 


#236
Chicken

Chicken

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.265 hozzászólás
Én is üdvözlök mindenkit:

Chicken, Komló city

#237
Shoshi

Shoshi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.011 hozzászólás
Hello minden Délvidékinek!

SouthSide 4eva!

"Give me a chance to shine and I'ma blind the world..."
SS Ultimate 2013 YZ0 Flamethrower 2011 Penge 2011.


#238
[pIFtA]

[pIFtA]

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 825 hozzászólás
hellotok, ide jöhetnek azok akik itt vannak déln de nem éppen pécsiek. én plul mohácsi vagyok, de sokan vannak kozármislenyen is!