Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Baranyaiak! Nem Pécs!

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
237 hozzászólás a témában

#201
Hunor

Hunor

    vendég

  • fórumtag
  • 115 hozzászólás

Huuu valahogy összeraktuk a bringát...
Ma olyan jót nájtrájdoltam, hogy csak na. végigmentem a dunaparton, elértem a gellértig, ott aztán volt para a földes részen, koromsötétben...nagyon élveztem:D kedvet kaptam aztán krúzoltam még egy kört a városban...




Hello!!!Elõször is grat a keróhoz ma megyek haza megnézem!!!!!Ma olyann 18 óra fele megnézzük azt a helyet????akkor fogsz igazán kedvet kapni!!!!!Feltöltött kép
Szeretem az édesanyám által elõállított pörköltet tejföllel és nokedlivel!


#202
[pIFtA]

[pIFtA]

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 825 hozzászólás
Huuu valahogy összeraktuk a bringát...
Ma olyan jót nájtrájdoltam, hogy csak na. végigmentem a dunaparton, elértem a gellértig, ott aztán volt para a földes részen, koromsötétben...nagyon élveztem:D kedvet kaptam aztán krúzoltam még egy kört a városban...


#203
Hunor

Hunor

    vendég

  • fórumtag
  • 115 hozzászólás

Szóval: Ma akartam menni a spotára a vázért, a papírra az van írva, hogy hatig mehetek, a posta ötkor zárt. Ugyhogy majd holnap elmegyek érte, remélem össze is tudjuk dobni, cask kicsit paráznék csak elsõfékel.....mégiscask fr. De az erdõtisztítás jó ötlet, az lehet. Kitekerek tisztitunk de nem megyek rajta. És sztem készen se leszüónk.



Ha nem tekersz az se baj csak álljunk neki, mert soha nem leszünk készen!
Szeretem az édesanyám által elõállított pörköltet tejföllel és nokedlivel!


#204
Hunor

Hunor

    vendég

  • fórumtag
  • 115 hozzászólás

Huni meg van a vázam, majd holnap összerakjuk és örülünk jól! Sztem hétvége okés lesz! Imádom a vázam:D




Király!!!!Majd leteszteljük:)))Akkor hétvégén zúzunk!!!!
Szeretem az édesanyám által elõállított pörköltet tejföllel és nokedlivel!


#205
[pIFtA]

[pIFtA]

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 825 hozzászólás
Huni meg van a vázam, majd holnap összerakjuk és örülünk jól! Sztem hétvége okés lesz! Imádom a vázam:D


#206
[pIFtA]

[pIFtA]

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 825 hozzászólás
Szóval: Ma akartam menni a spotára a vázért, a papírra az van írva, hogy hatig mehetek, a posta ötkor zárt. Ugyhogy majd holnap elmegyek érte, remélem össze is tudjuk dobni, cask kicsit paráznék csak elsõfékel.....mégiscask fr. De az erdõtisztítás jó ötlet, az lehet. Kitekerek tisztitunk de nem megyek rajta. És sztem készen se leszüónk.


#207
Hunor

Hunor

    vendég

  • fórumtag
  • 115 hozzászólás
Szeva Isti!!!Hétvégén menet???hívjuk a Viktort aztán kicsit ritkitsuk meg az erdõt:)))
És lesz egy csudijó pályánk!!!!Benne vagy?
Szeretem az édesanyám által elõállított pörköltet tejföllel és nokedlivel!


#208
Hunor

Hunor

    vendég

  • fórumtag
  • 115 hozzászólás
Lehet!!!Csak nem tudom mikor kell visszamenni a pécsi lakhelyemre:)!(Remélem érted mirQl beszélek!)
Szeretem az édesanyám által elõállított pörköltet tejföllel és nokedlivel!


#209
[pIFtA]

[pIFtA]

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 825 hozzászólás
Nekem ezentúl(és eddig is) is csak a vasárnap jó.


#210
Hunor

Hunor

    vendég

  • fórumtag
  • 115 hozzászólás
Pifta!Mi a véleményed egy hétvégi(csak a szombat jó)pécsi kirándulásról?
Szeretem az édesanyám által elõállított pörköltet tejföllel és nokedlivel!


#211
Hunor

Hunor

    vendég

  • fórumtag
  • 115 hozzászólás
Erre nem is gondoltam!:)
Szeretem az édesanyám által elõállított pörköltet tejföllel és nokedlivel!


#212
[pIFtA]

[pIFtA]

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 825 hozzászólás
De van, csak nincs netjük és nem ismerik a bikemaget/fórumot.;)


#213
Hunor

Hunor

    vendég

  • fórumtag
  • 115 hozzászólás
Nem hiszem el hogy nincs több rider Baranyában!
Szeretem az édesanyám által elõállított pörköltet tejföllel és nokedlivel!


#214
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8.749 hozzászólás
  • LocationPécs
persze srácok bepótoljuk mindennképp!!

toljátok a szekeret

Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..

BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz! 


#215
Hunor

Hunor

    vendég

  • fórumtag
  • 115 hozzászólás

Állítólag volt fenn Pécsen két mohácsi a napokban! Hunor te tudsz róla valamit? Ja, hogy te táborban vagy. Na mind1 remélem találsz vmi internetet!




Megérkeztem!!!!Na
Nem hallotam semmi ilyet!!!!Mi van?Volt vki Pécsen?
Találkoztam Márióval és egyébb fontos emberekkel,Márió üzeni ,hogy bocsi ,hogy multkor nem jött!!!(Remélem bepótolja)Holnap délután Pécs?(Legalább keét ember megy mohácsról Pécsre!!!)
Szeretem az édesanyám által elõállított pörköltet tejföllel és nokedlivel!


#216
[pIFtA]

[pIFtA]

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 825 hozzászólás
Állítólag volt fenn Pécsen két mohácsi a napokban! Hunor te tudsz róla valamit? Ja, hogy te táborban vagy. Na mind1 remélem találsz vmi internetet!


#217
Hunor

Hunor

    vendég

  • fórumtag
  • 115 hozzászólás
Csá!!!Pifta szerdán ha jó idQ lessz irány a Mecsek Hill!!!!Jöna Domosz meg vslszeg a Matyi is!!!Müködik a bájkom:)))))))))))))))))))))))))))))beszélj a haverjaidal,hogy jöjjenek Qk is!!!!!

#218
Hunor

Hunor

    vendég

  • fórumtag
  • 115 hozzászólás

A matyi ma jön haza? Meg a domosz is? Akkor hívhatjuk, bár nekem még meg kéne csinálni a kerekem. Ide matyi kell, mert majd fel is kell fújni és neki elég fasza pumpája van. Bár mehetóünk a molhoz is, cask oda tolni kell. De még sosem ragasztottam belsõt, ma lehet hogy meg kell tennem. Sõt! Megyek is le a tárolóba a gumiért. Gyere most és alkotunk vmit magunknak! Ju eszembe MSN címet adjál már!:D



INDULOK!!!!

#219
[pIFtA]

[pIFtA]

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 825 hozzászólás
A matyi ma jön haza? Meg a domosz is? Akkor hívhatjuk, bár nekem még meg kéne csinálni a kerekem. Ide matyi kell, mert majd fel is kell fújni és neki elég fasza pumpája van. Bár mehetóünk a molhoz is, cask oda tolni kell. De még sosem ragasztottam belsõt, ma lehet hogy meg kell tennem. Sõt! Megyek is le a tárolóba a gumiért. Gyere most és alkotunk vmit magunknak! Ju eszembe MSN címet adjál már!:D

#220
Hunor

Hunor

    vendég

  • fórumtag
  • 115 hozzászólás

Ajánlom figyelmedbe azt a gombot, hogy " Ezt módosítom". Nem kell új hozzászólást írni 6 percenként, ha vmi megint eszedbe jut akkor írd bele az elõzõbe.. Az ilyeneket tanuld meg, mert hanem akkor úgy jársz mint én régen.
Látod én is módisítottam: Menjünk bringázni ma! mondjuk 4 fele? Kellene ásót hozni, mert van néhány ötletem, kollega.




Köszi a tanácsokat!!!4 fele kriály!!!addigra kész a bike és mehetünk!!!!A hegyre akarsz menni???ha fél 4 felé beugrok hozzátok az jó???A Matyi meg a Domosz mam jön haza!!Pket hívjuk???