Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Baranyaiak! Nem Pécs!

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
237 hozzászólás a témában

#21
Hunor

Hunor

    vendég

  • fórumtag
  • 115 hozzászólás

']vazzeg mondta a vigyor hogy még 5 elõtt menjek el a bringáért...odamegyek és 6kor jöttem haza bringa nélkül...mondjuk azt díjazom hogy végig ott dolgozott elõttem keményen..legalább láttam milyen a légtelenítés. ha lesz hidrás tárcsád nyugodtan viheted a vigyihez mert amennyire nincs nagy tapasztalata benne, annyira magabiztosan csinálja....amúgy kell vennem fékpofát és akkor fasza fékem lesz, ami ilyen nagy esõben is kifogástalanul fog mûködni, yeah! vhol apróban kellene utánanéznem, mert két ilyen kis szar gumi+fém dabrabka 5000 forint:s

edit: hopp most nézem ebikeon jagwire pofa csak 2800. asszem ez lesz a befutó és minél elõbb meg kéne venni úgyhogy kellene majd a pénz(lehet kicsit emelek a teló áron(elvégre nekem anno 22 volt!!!))




Hova akarsz emelni!?HAsználhatatlan állapotban volt,mindent a Matyival csináltunk meg/nekem már nem kell sokáig max egy hónap/
(De mégis mennyire gondoltál)
Szeretem az édesanyám által elõállított pörköltet tejföllel és nokedlivel!


#22
[pIFtA]

[pIFtA]

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 825 hozzászólás
vazzeg mondta a vigyor hogy még 5 elõtt menjek el a bringáért...odamegyek és 6kor jöttem haza bringa nélkül...mondjuk azt díjazom hogy végig ott dolgozott elõttem keményen..legalább láttam milyen a légtelenítés. ha lesz hidrás tárcsád nyugodtan viheted a vigyihez mert amennyire nincs nagy tapasztalata benne, annyira magabiztosan csinálja....amúgy kell vennem fékpofát és akkor fasza fékem lesz, ami ilyen nagy esõben is kifogástalanul fog mûködni, yeah! vhol apróban kellene utánanéznem, mert két ilyen kis szar gumi+fém dabrabka 5000 forint:s

edit: hopp most nézem ebikeon jagwire pofa csak 2800. asszem ez lesz a befutó és minél elõbb meg kéne venni úgyhogy kellene majd a pénz(lehet kicsit emelek a teló áron(elvégre nekem anno 22 volt!!!))


#23
Hunor

Hunor

    vendég

  • fórumtag
  • 115 hozzászólás
húúúúúúúúúúúú!Ez móka volt a javából!



MEgyek fel hegyre(nem ott ahol ti szoktatok)Tiszta szép idõ,mondom megyek a Domoszék után a dh pályára!Hát ahogy ezen elmorfondíroztam minden álmom szertefoszlott !Elkezdett ömleni az esõ(addig csak csepegett)Akkor elsõ ösvényen le a hegyrõl!Elsõ ösvény Csocsi bácsi!Remek!Ott még zúzni is lehet!Feltöltött képHömpölygött a víz az egész ösvényen!A sár mennyisége frenetikus volt!Erre vágytam már egy jó ideje!HAtalmas durvaság volt a lejövetel!Ekkora sarat meg ennyi vizet még a tv-ben sem láttam!Nagyon nagy durvaság volt!Sajnálhatod,hogy nem jöttél!
Szeretem az édesanyám által elõállított pörköltet tejföllel és nokedlivel!


#24
Hunor

Hunor

    vendég

  • fórumtag
  • 115 hozzászólás

']azt mondta vigyor hogy ma délután kész lesz, nem volt elég oléaja a légtelenítésnél...amúgy én nem szeretek ugrálni bármekkora a dirt...vagyis de, akkor ha kicsi és nem parás.....van legalább vmi fr pálya is? és megkapom már végre a teló pénzem? mert vmibõl nekem is ki kell fizetnem a vigyort



akkor gyere!fr pálya szar állapotban,de van
lehet azt is!A telót meg majd útközben megbeszéljük!
4:45-kor szentháromságszobor?
Szeretem az édesanyám által elõállított pörköltet tejföllel és nokedlivel!


#25
[pIFtA]

[pIFtA]

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 825 hozzászólás
azt mondta vigyor hogy ma délután kész lesz, nem volt elég oléaja a légtelenítésnél...amúgy én nem szeretek ugrálni bármekkora a dirt...vagyis de, akkor ha kicsi és nem parás.....van legalább vmi fr pálya is? és megkapom már végre a teló pénzem? mert vmibõl nekem is ki kell fizetnem a vigyort


#26
Hunor

Hunor

    vendég

  • fórumtag
  • 115 hozzászólás

']csáo
a bringám vigyi bácsi kezei alatt van...elvileg most kész

de mostmár tudok majd jönni, de a domosz ma kérdezte hogy nem jövök e ki, úgyhogy õk is járnak

amúgy nem tudom honnan vetted, hogy kész van a mecsextrém.....





Tudom,hogy jönnek de csak egy pár napja!Ha kijössz meg fogsz lepõdni mekkkora dirt van készülõben(Majdnem készen)


Mikor lessz kész a bringád?Én megyek ma is és ha kész a bringád jöhetnél!Domosz,Matyi,Te,Dani(lánycsóki gyerek aki megvette a boka cuccait meg még sok drága dolgot hozzá)+Én.Így mennénk!
Szeretem az édesanyám által elõállított pörköltet tejföllel és nokedlivel!


#27
[pIFtA]

[pIFtA]

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 825 hozzászólás
csáo
a bringám vigyi bácsi kezei alatt van...elvileg most kész

de mostmár tudok majd jönni, de a domosz ma kérdezte hogy nem jövök e ki, úgyhogy õk is járnak

amúgy nem tudom honnan vetted, hogy kész van a mecsextrém.....


#28
Hunor

Hunor

    vendég

  • fórumtag
  • 115 hozzászólás
Na kívánok!


Húúúú de rég nem írtam!A Domoszék áttértek a bolon street-re!Most meg egyedül nyomom a köröket esténkéntFeltöltött kép...

Nincs kedved csatlakozni Pifta bácsi?
Szeretem az édesanyám által elõállított pörköltet tejföllel és nokedlivel!


#29
[pIFtA]

[pIFtA]

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 825 hozzászólás
Ezaz hajrá! Nem hagyjuk magunkat fakabátok!:D


#30
tomidny

tomidny

    maximus

  • fórumtag
  • 13.954 hozzászólás

Én is csak egy pillanatra engedtem el a kormányt egy kézzel és már állítottak is félre!Büntetésbõl leengedték a kerekemet!Úgyhogy vigyázni!És oknak közúti veszélyeztetést mondtak ami azért nevetséges,mert senki nem volt az úton látókörzetben!Szánalmas...

Téged kurvára megszivattak. Miért nem kérdezted meg a rendõrt, hogy mit csinálj, ha kanyarodni akarsz? Ugye kézzel kell jelezned. Ez van a KRESZben. Tehát 1 kézzel el lehet engedni a kormányt. Persze az is benne van, hogy mindkét kézzel nem szabad elengedni. Menj vissza, kérd el a jelvényszámát, menj be az õrsre, és tegyél feljelentést rendõri zaklatás miatt.
Bûnözõ vagyok.
Ordítok Füstölök

#31
xenium

xenium

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.448 hozzászólás

Hello!



Felhívom minden mohácsi rider figyelmét,hogy hegy körül vigyázzanak,mert a zsaruk nagyon odaszoktak!Pl.:Nem menjetek egymás mellet vagy mind én egy kézzel!Én is csak egy pillanatra engedtem el a kormányt egy kézzel és már állítottak is félre!Büntetésbõl leengedték a kerekemet!Úgyhogy vigyázni!És oknak közúti veszélyeztetést mondtak ami azért nevetséges,mert senki nem volt az úton látókörzetben!Szánalmas...



FUCK COP's


Mit csináltak?????????

Azthiszem ez egyetlenegy szabálysértésnek vagy bûncs.-nek sem a büntetési tétele.

Na most akkor ******* rendõrözhetnék, de nem fogok.

csaobella
Sei, soku Si.

#32
Hunor

Hunor

    vendég

  • fórumtag
  • 115 hozzászólás
Hello!



Felhívom minden mohácsi rider figyelmét,hogy hegy körül vigyázzanak,mert a zsaruk nagyon odaszoktak!Pl.:Nem menjetek egymás mellet vagy mind én egy kézzel!Én is csak egy pillanatra engedtem el a kormányt egy kézzel és már állítottak is félre!Büntetésbõl leengedték a kerekemet!Úgyhogy vigyázni!És oknak közúti veszélyeztetést mondtak ami azért nevetséges,mert senki nem volt az úton látókörzetben!Szánalmas...



FUCK COP's
Szeretem az édesanyám által elõállított pörköltet tejföllel és nokedlivel!


#33
[pIFtA]

[pIFtA]

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 825 hozzászólás
szerinted én mikor érek rá?? ne csak magadra gondolj...meg egyébként is, szar a bringám!


#34
Hunor

Hunor

    vendég

  • fórumtag
  • 115 hozzászólás
Hello!



Pifta gyere csütörtök este egy gyorsat!Pénteken nincs suli úgyhogy haza tudok menni hála Istennek...
Szeretem az édesanyám által elõállított pörköltet tejföllel és nokedlivel!


#35
Hunor

Hunor

    vendég

  • fórumtag
  • 115 hozzászólás

']a pálya nincs kész

a sarazás csak ott teszett, anyámnak nem:D

a képekhez bluethoot kell, ami nekem nincsen, havertól szoktam elkérni, de elég pofátlanság hetente menni



Nem azt írtam hogy a pály,hanem,hogy pálya szakasz!

A lelekem megnyugodott,hogy nem csak engem nem akartak beengedni a sarazás után a házba!Biztos neked is nagyon örültek!De jó buli volt!Feltöltött kép
Szeretem az édesanyám által elõállított pörköltet tejföllel és nokedlivel!


#36
[pIFtA]

[pIFtA]

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 825 hozzászólás
a pálya nincs kész

a sarazás csak ott teszett, anyámnak nem:D

a képekhez bluethoot kell, ami nekem nincsen, havertól szoktam elkérni, de elég pofátlanság hetente menni


#37
Hunor

Hunor

    vendég

  • fórumtag
  • 115 hozzászólás
Hello!



Szerintem nem volt olyan rossz!Gondolj bele:
-kész egy újabb pályaszakasz
-saraztunk egy hatalmasat a bánya mellett!Kell ennél több?A képeket légyszi dobd fel!
Szeretem az édesanyám által elõállított pörköltet tejföllel és nokedlivel!


#38
[pIFtA]

[pIFtA]

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 825 hozzászólás
Hát ez a mai tekerés gyönyörû volt.....ilyen szar idõt! remélem holnap a kiránduláson jobb lesz


#39
Hunor

Hunor

    vendég

  • fórumtag
  • 115 hozzászólás
Hello!



Menetem ma egy lightos Parabolikát Domoszékkal az ÚJ ösvényen!NAGYON DURVA!A nort shore is nagyon jó(Már persze ha le mersz róla ugrani)Úgyhogy nem rossz!Feltöltött képVittem öcsémet is!eléggé megjött a kedve,de õ csak az enduro/Fr részen zúzott!Majd meglássuk elkezdi é,avagy nem!
Szeretem az édesanyám által elõállított pörköltet tejföllel és nokedlivel!


#40
Hunor

Hunor

    vendég

  • fórumtag
  • 115 hozzászólás
Hello!



A képeket láttam,nem rosszak!A letörést beugrottam!A versenyen csak a reális eredmény született!Azért grat az országoshoz meg jó felkészülést!Feltöltött kép
Szeretem az édesanyám által elõállított pörköltet tejföllel és nokedlivel!