Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Baranyaiak! Nem Pécs!

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
237 hozzászólás a témában

#1
zsolo

zsolo

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.627 hozzászólás
Ma NWD7 vetítés Pécsett!!!

További információ...

#2
Patyó-V8

Patyó-V8

    vendég

  • fórumtag
  • 180 hozzászólás
Hali,

Ha van köztetek Abaligeti akkor írjoatok egy e-mailt. patyo@vipmail.hu
Köszi.

Ja hogy méé?
Van telkünk sok szeretnék jövõre egy két dirt jump pályát összehozni kéne a segítség. Köszi.
Patyó El Negro..:mexico:Del CRF Kingo..:scared:

#3
[pIFtA]

[pIFtA]

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 825 hozzászólás
Mintha nem olvastad volna amit írtam...de megpróbálom majd megcsinálni...


#4
Hunor

Hunor

    vendég

  • fórumtag
  • 115 hozzászólás
húúúúúúúúúúúúúúááááááááááááá


Mikor megyünk hegyre?Péntek?
Szeretem az édesanyám által elõállított pörköltet tejföllel és nokedlivel!


#5
[pIFtA]

[pIFtA]

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 825 hozzászólás
Bazmeg!
Mentem focira, a szentháromság szobornál váltottam az új elsõ váltóval....a lánc széttrancsírozta a legalsó lánckereket!!!!! sux mér nem lehetett beállítani rendesen? most szerintem kéne vennem egy új hajtómûvet, de persze pénzem az már nemigen van, de mindenesetre egy ugyanilyet sztem beszerzek, mert a kar maga elég erõs, aztán legalább lesz három új lánckerekem...


#6
[pIFtA]

[pIFtA]

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 825 hozzászólás
Na megvannak az új váltóim, de holnap még be kell lõni, mert elég gáz...


#7
[pIFtA]

[pIFtA]

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 825 hozzászólás
Holnap ha szép idõ van akkor mehetünk...a pörzsölt is mondta hogy akarnak menni, jó lenne csinálni egy össznépi tekerést! Ja és szóltam megint a Gábornak remélem feljön


#8
Hunor

Hunor

    vendég

  • fórumtag
  • 115 hozzászólás

']nah...vazzeg azthittem leütöm azt a köcsögöt ott a végén! semmi olyan nem volt amiért dudálnia kellett volna...fuck!
gyorsan felnyomom ezt a pár képet




Vannak olyan igen kedves emberek akiket már egy ideje zavarunk....Jobb ha megszokod....De legalább alakul a pálya és ez a lényegFeltöltött kép
Szeretem az édesanyám által elõállított pörköltet tejföllel és nokedlivel!


#9
[pIFtA]

[pIFtA]

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 825 hozzászólás
nah...vazzeg azthittem leütöm azt a köcsögöt ott a végén! semmi olyan nem volt amiért dudálnia kellett volna...fuck!
gyorsan felnyomom ezt a pár képet


#10
[pIFtA]

[pIFtA]

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 825 hozzászólás
Nah elvileg várjuk a kollegát(Gábor)...remélem megtalálja a topicot


#11
Hunor

Hunor

    vendég

  • fórumtag
  • 115 hozzászólás

']Ma is mentem egy kört, kint meg találkoztam a crewval. Nem tom mivel ment el az idõ, de élveztem:D és a végén kiderült, hogy mindenki egyet akar és az pont az amit a domosz nem...:Dmindegy, kicsit tisztítottuk az 1es pályát, már le lehet jönni. És a matyival azt tervezzük, hogyha a domosz ilyen önfejû akkor a matyi hagyja a dirtöt és csinálunk letöréseket, nseket az egyes pályára. És akkor jó lesz:D





Végre,végre,végre!


Változó viszonyok!Ezt örömmel hallom!Sajna a kapálás elveszi a délelõttöm,délután meg ugye gyakorolni kell,de ha holnap is ilyen téma van légyszi írd ide a fórumba és este majd rátok nézek!
Szeretem az édesanyám által elõállított pörköltet tejföllel és nokedlivel!


#12
[pIFtA]

[pIFtA]

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 825 hozzászólás
Ma is mentem egy kört, kint meg találkoztam a crewval. Nem tom mivel ment el az idõ, de élveztem:D és a végén kiderült, hogy mindenki egyet akar és az pont az amit a domosz nem...:Dmindegy, kicsit tisztítottuk az 1es pályát, már le lehet jönni. És a matyival azt tervezzük, hogyha a domosz ilyen önfejû akkor a matyi hagyja a dirtöt és csinálunk letöréseket, nseket az egyes pályára. És akkor jó lesz:D


#13
Hunor

Hunor

    vendég

  • fórumtag
  • 115 hozzászólás
Hát nem ártana kitalálni vmit!Meg azért én is szívesebben mennék lefelé!De ez a kis túrázgatás is nagyon jó volt!A többiek meg bakaphassák....



Képeket várjuk....Feltöltött kép
Szeretem az édesanyám által elõállított pörköltet tejföllel és nokedlivel!


#14
[pIFtA]

[pIFtA]

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 825 hozzászólás
Na ez a mai tekerés nagyon jó volt! Ilyet még. Igaz, hogy mentünk egy nagy kört, ami jó volt, de én szívesebben csapatnék csak lefelé...találjunk már ki vmit.
Ja és irány Pécs.:D


#15
[pIFtA]

[pIFtA]

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 825 hozzászólás
Gyere hozzánk négykor! Remélem olvasod mielõtt indulsz...jó lenne egy helyen találkozni


#16
Hunor

Hunor

    vendég

  • fórumtag
  • 115 hozzászólás

']Nah kész van a bringám! Vettem zoggie fékpofákat, még be kell koptatni aztán full jó. Szépen beolajoztam mindent amit kellett, be van állítva minden, úgyhogy most nagyon tipitopi* kis gép! Menjünk kerékpározni!


*fasza:D





Remek végre!


Menjünk holnap kerékpározni!HEGYRE!Feltöltött képSziget után kicsit hullán simán jó lessz....De a Gentleman felejthetetlen...Ezért érdemes volt felmenni!
Szeretem az édesanyám által elõállított pörköltet tejföllel és nokedlivel!


#17
[pIFtA]

[pIFtA]

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 825 hozzászólás
Nah kész van a bringám! Vettem zoggie fékpofákat, még be kell koptatni aztán full jó. Szépen beolajoztam mindent amit kellett, be van állítva minden, úgyhogy most nagyon tipitopi* kis gép! Menjünk kerékpározni!


*fasza:D


#18
[pIFtA]

[pIFtA]

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 825 hozzászólás
Húúú az nagyon jó pánz...Majd légyszi fizesd ki a telóm, mert kurvára akarok menni bringázni és sztem abból csak a vigyort tudom kifizetni az új fékpofát meg nem:( és így meg nem megyek a hegyre...a kurva élet


#19
Hunor

Hunor

    vendég

  • fórumtag
  • 115 hozzászólás

']Jómunkásámber van vmi msn címed? Mert ami nekem van meg azon nem vagy vmi aktív...



Van!

vbundi@c2.hu


és megyek a Bokával kapálni,lessz pénzem telóra!Végre!3000/nap!Teljesen korrekt.Úgyhogy csütörtöktõl délelõttönként munkázás lessz és csak dölnek a milliók...Feltöltött kép
Szeretem az édesanyám által elõállított pörköltet tejföllel és nokedlivel!


#20
[pIFtA]

[pIFtA]

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 825 hozzászólás
Jómunkásámber van vmi msn címed? Mert ami nekem van meg azon nem vagy vmi aktív...