Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Bringás lányok márpedig vannak - 2. rész

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
3562 hozzászólás a témában

#3501
baky

baky

    vendég

  • fórumtag
  • 117 hozzászólás

...Most már a Mátrában is tutira van hó, ...


Piszkéstetõ-n még nem volt 3kor :((

:mypage:

Tíz féle ember létezik a világon: egyik ismeri a kettes számrendszert, a másik nem.


#3502
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Ma mentünk egy Paprét kört, hát odafenn már csodás hó honolt, és egyre több van. Szuper érzés volt a hófúvásban tekerni föl a szerpentinen, lefelé viszont már maróan fájdalmas volt a hideg.
Most már a Mátrában is tutira van hó, úgyhogy jövõ hétvégén akár mehetünk is Para-túrára. Nem? :deszcz:
Kérlek SEGÍTSETEK!!! Ellopták Giant Anthem 1 (2008-as) 18 colos bringámat. Fekete/bronz színben - ebbõl csak ez az egy volt MO-on! Ez a bringa volt az: http://bikemag.hu/teszt/giant-anthem-1 Ha láttok ilyet apróban, légyszi szóljatok! Megtalálónak jutalom.

#3503
kocsi

kocsi

    vendég

  • fórumtag
  • 180 hozzászólás

És hol kapott el a vihar? Csak nem valamely hegyen? :mad:


Mivel hegyen lakom és éppen hazafelé tartottam ... Jó is az a Diós árok fölfelé a viharos szélben :-)
(De én vagyok a hülye. Mehettem volna a Szilágyin is.)

#3504
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás

Itt egy BMW-re dõlt egy fa! he-he, miért vesz ilyen drága kocsit...

De csúnya vagy Szammer, és ha a te bringádra dõl rá? Akkor mit szólnál ha itt pojénkodnánk te kis manó? :angevil:

Fish: klassz lehet, valaki igazán lekamerázhatná, hogy zajlik ez a bankban! :air:

Kocsi: te szegény! És hol kapott el a vihar? Csak nem valamely hegyen? :mad:
Kérlek SEGÍTSETEK!!! Ellopták Giant Anthem 1 (2008-as) 18 colos bringámat. Fekete/bronz színben - ebbõl csak ez az egy volt MO-on! Ez a bringa volt az: http://bikemag.hu/teszt/giant-anthem-1 Ha láttok ilyet apróban, légyszi szóljatok! Megtalálónak jutalom.

#3505
kissfish

kissfish

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 454 hozzászólás
Sziasztok!

Nem kapcsolódik szorosan a témához, de mostanában új õrület dúl nálunk az irodában: www.miniracer.hu
El tudjátok képzelni, amikor nyakkendõs emberek távirányítóval a kezükben irányítgatnak egy mini távirányításos autót, ami még tuningolható is :)

Én jelenleg egy Toyota Supra boldog tulajdonosa vagyok, amiben egy 3.0-ás motor dorombol, de valszeg lecserélem egy 4.2-re :)

Mindenkinek tudom ajánlani, fõleg ilyen idõjárási viszonyok között 8)

üdv

fish
"A dzsungelben minden ehetõ. Te is." (graffiti)

#3506
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
mi is megúsztuk... kollega autója mellett dõlt ki az egyetlen még egésznek volt mondható fánk, így sem fánk (se képviselõi, se farsangi, se szálkás) sem kárunk nincs...


egyszer azé' kipróbálnám milyen lehet egy 70-80km/h-s szélben, szélirányban tekerni... ::) hmmmmmm...

PARAFEREE.HU # bakancsos és kerékpáros túrák


#3507
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
hoppá, most meg úgy érzem, hogy ez a vihar, amirõl így beszéltek, és amit én nem igazán értettem, nemsokára megérkezik ide

"Milyen állat, aki bennem él?
Aki helyettem élvez, helyettem fél
Aki helyettem fázik, ha hideg a tél"


#3508
baky

baky

    vendég

  • fórumtag
  • 117 hozzászólás
hát én ilyen vihart még nem láttam télen; esti sötétség, 8-9es szél, villámok ... még szerencse, hogy csak 5 percig tartott
nálunk is csak most állt helyre az áramszolgáltatás

:mypage:

Tíz féle ember létezik a világon: egyik ismeri a kettes számrendszert, a másik nem.


#3509
kocsi

kocsi

    vendég

  • fórumtag
  • 180 hozzászólás

Atyám, micsoda vihar vonult át itt az elõbb. ... Szar ilyenkor bõrig ázni. Remélem ti megúsztátok!


Nem, bár az úszás szó nekem is eszembe jutott közben. :-)

Így jár az aki görgõt vesz, de ahelyett, hogy kipróbálná inkább kimegy bringázni "mer' szép idõ van" :-)))

#3510
adamkg

adamkg

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.715 hozzászólás
hÁT EZZEL AZ ÉN bÓKAY KERTEMNEK IS LÕTTEK. Bár ha ilyen 70km/h-s szélben is pontosan ívre tudnék érkezni, akkor azt hiszem jól szerepelnék a tavaszi 4X futamokon! MIndenkinek kellemes hétvégét. Kahlesz neked meg gyógyulást és - ahogy Clio fogalmazott nem rég - bõrösödést!

#3511
era

era

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.531 hozzászólás
Itt egy perc alatt besötétedett az ég és az épületbe becsapott egy villám, teljesen elsötétült az épület, a szgépek...
Remélem senkit nem kapott el bringán ez a vihar...
Már nem is esek... :)

Szammer: ez a képecske kiköpött Te vagy.

#3512
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
így a fának is van hova dõlni!

azért mégis csak jobb neki beleülni egy bmwbe?!

"Milyen állat, aki bennem él?
Aki helyettem élvez, helyettem fél
Aki helyettem fázik, ha hideg a tél"


#3513
szammer

szammer

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 878 hozzászólás
Itt egy BMW-re dõlt egy fa! he-he, miért vesz ilyen drága kocsit...

#3514
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás

Ja, elnézést, akik még nem ismernék!: Puki, azaz Puch, az én városi szállítóm, a mindent elviselõ bringám. Rajta csattan az ostor, amig Leon (a schwinn) bent melegszik a szobában, addig Puki az igásló, húzza a jármát, s még félig szétesett állapotban is igyekszik engem elvinni a célba. Õ az, akit késõbb viszek el a szervizbe, akinek nem vagy alig veszek új alkatrészt, mert õ mindig csak második. Õ az, akire a városi lé felcsapódik, s akit kint tartok a házam folyosóján, vagy egyéb épületek elõtt,annak kitéve õt, hogy ellopják. De, erre való végülis, hisz õ a Zöld Puki, a Szállitó. :afro:


Ó, PUKI!!

:'((

(ez megható volt)

"Milyen állat, aki bennem él?
Aki helyettem élvez, helyettem fél
Aki helyettem fázik, ha hideg a tél"


#3515
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Ja, elnézést, akik még nem ismernék!: Puki, azaz Puch, az én városi szállítóm, a mindent elviselõ bringám. Rajta csattan az ostor, amig Leon (a schwinn) bent melegszik a szobában, addig Puki az igásló, húzza a jármát, s még félig szétesett állapotban is igyekszik engem elvinni a célba. Õ az, akit késõbb viszek el a szervizbe, akinek nem vagy alig veszek új alkatrészt, mert õ mindig csak második. Õ az, akire a városi lé felcsapódik, s akit kint tartok a házam folyosóján, vagy egyéb épületek elõtt,annak kitéve õt, hogy ellopják. De, erre való végülis, hisz õ a Zöld Puki, a Szállitó. :afro:
Kérlek SEGÍTSETEK!!! Ellopták Giant Anthem 1 (2008-as) 18 colos bringámat. Fekete/bronz színben - ebbõl csak ez az egy volt MO-on! Ez a bringa volt az: http://bikemag.hu/teszt/giant-anthem-1 Ha láttok ilyet apróban, légyszi szóljatok! Megtalálónak jutalom.

#3516
kissfish

kissfish

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 454 hozzászólás
Lens: mi is az a Puki ? :)
"A dzsungelben minden ehetõ. Te is." (graffiti)

#3517
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
70 km/h volt a legnagyobb széllökés, helyenként jég is esett.

#3518
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Atyám, micsoda vihar vonult át itt az elõbb. A Pilis fölül cirka 3 perc alatt ért ide! Nagyon durva szél vihette ezt az esõt. Mire lerohantam, hogy betoljam a Pukit, ott már úgy zuhogott mint a trópusokon és alig kaptam levegõt a szél erejétõl. A járdán egy pórul járt kempinges cikázott, s a szél taszigálásának engedelmeskedve a járda bal és jobb oldala között tántorgott. Szar ilyenkor bõrig ázni. Remélem ti megúsztátok!
Kérlek SEGÍTSETEK!!! Ellopták Giant Anthem 1 (2008-as) 18 colos bringámat. Fekete/bronz színben - ebbõl csak ez az egy volt MO-on! Ez a bringa volt az: http://bikemag.hu/teszt/giant-anthem-1 Ha láttok ilyet apróban, légyszi szóljatok! Megtalálónak jutalom.

#3519
kissfish

kissfish

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 454 hozzászólás
Most éppen egy nyári zápor nedvesítette meg a bank külsõ rétegét :)
"A dzsungelben minden ehetõ. Te is." (graffiti)

#3520
XC_Rider

XC_Rider

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.218 hozzászólás
Én is csak a 24 órás elõrejelzést tartom pontosnak, de néha az sem jön be nekik!
Hát fiúk izéé.... Lányok és fiúk megjött végérvényesen a tél.