Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Bringás lányok márpedig vannak - 2. rész

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
3562 hozzászólás a témában

#3521
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég

Én úgy néztem, hogy vasárnap szikrázó napsütés lesz, bár hideg.

Ja. Úgynézki. De én max 24 órára elõre tekintem biztosnak az elõrejelzéseket. :snieg:
Feltöltött kép

#3522
era

era

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.531 hozzászólás
Én úgy néztem, hogy vasárnap szikrázó napsütés lesz, bár hideg.

#3523
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
Feltöltött képa met.hu szerint szombatra

A déli óráktól északnyugat felõl megkezdõdik a sarkvidéki eredetû levegõ beáramlása, amelyet sokfelé kísér erõs, helyenként átmenetileg erõsen viharos szél (70-90 km/h) Éjszaka az erõs szél, és a helyenként továbbra megmaradó felhõzet ellenére erõs lehûlésre kell számítani, szombat hajnalra országszerte fagypont alatti hõmérséklet várható. Számottevõ csapadék nem valószínû, de délelõtt a Dunántúlon elõfordulhat kisebb havazás, hózápor. A nyugati, északnyugati szél nem sokat veszít erejébõl, továbbra is erõs, helyenként viharos lesz.
Szombat délután rövid idõre elõbújhat a nap, de többnyire erõsen felhõs idõre kell számítani. Továbbra is bárhol kialakulhat hózápor, és a napközben erõs, viharos északnyugati szél csak estére mérséklõdik valamelyest.

Ja és: http://index.hu/poli...var/hideg1119k/

#3524
szammer

szammer

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 878 hozzászólás

Szammer: Vasárnap akkor tekerés, legalább egy 100ast le kék nyomni! 10h UVH?


Okés, most úgy gondolom mehetünk, bár az idõjósok iszonyú szelet és havazást mondanak!:lick:
A telcsiszámom megadom és egyeztessünk szombat du.-ig!(30/8576-437)
Az idõpont nekem jó!
üdv:sz.

#3525
trifo

trifo

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.175 hozzászólás
Hali!

Kahlesz, jobbulást! Nem riogatni akarlak, de ez sokáig fog még fájni. Nem a tetanusz, hanem az olaj. De legalább lesz egy különös ismertetõ jel a lábadon, ami elkísér egész hátralévõ életedben :) Nekem is van egy olajos pecsét a térdemen 3 éves korom óta.

--Trifo

#3526
adamkg

adamkg

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.715 hozzászólás
Ano: én a Blahánál a Körúton a Gyógyászati segédeszközök boltjában vettem, tehát valószínüleg mindegyikben kapható. Ahogy Szammer mondta kb. 10-10 centit véd még térd fölött meg alatt, gumis és meleg, ill. még kicsit tartaja is a térdet! 2lábra összesen 5500 pénz volt.

Hétvégén most már a Bókay sem fog beleférni (ilyen az ha feladjuk az agglegényéletet, de ezt persze nem panaszként mondom. Nagyon nem! Sõõt...), viszont hétfõ reggel (fél 7-8 felé) megyek. Netán valaki csatlakozna? Thommey, Kex?

#3527
era

era

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.531 hozzászólás
Kahlelsz :mybad: Ez szörnyû! Jobbulást kívánok!

Szóval mi lesz a hétvégén? Ha szombaton esik mehetünk fürdeni?
Én most nem tekernék túl nagyot, vagy ha mégis, akkor aszfalton.

Vasárnapi gyalogtúráról van már hír?

#3528
skiri

skiri

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 271 hozzászólás
Jól megmagyarázzuk Kahlesznek, hogy a tetanusz nem fáj. Legalább még szerencsétlenebbnek érzi magát. :)
Én gyerökkoromban egymásutáni két szombaton kaptam. :lick:

#3529
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
ja, tetanusz nem fáj
Viszont Kahlesz, te a háziasszonyok réme vagy! :scared:
Kérlek SEGÍTSETEK!!! Ellopták Giant Anthem 1 (2008-as) 18 colos bringámat. Fekete/bronz színben - ebbõl csak ez az egy volt MO-on! Ez a bringa volt az: http://bikemag.hu/teszt/giant-anthem-1 Ha láttok ilyet apróban, légyszi szóljatok! Megtalálónak jutalom.

#3530
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás
uhh
kahlesz "szép sztori" és jobbulást :flowers:
a tetanusz-nemfájást meg megtudom erõsíteni, volt hogy 2hónapon eblül kétszer kaptam, hiába mondtam hogy kaptam nemrég.

#3531
_Alex_

_Alex_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.086 hozzászólás
Ha lesz hétvégén túra a Mátrában az lehet engem is érdekelne, csak kérdés a bicó kész lesz-e akkorra mert szervízben van.

Kahlesz: Jobbulást!
Egyébként a tetanusz nem fáj alapbó: vagy nem lazítottad el az izmokat, vagy a doki volt béna. :-)

Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_


#3532
kahlesz

kahlesz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 369 hozzászólás
Ja! Upsz!
Szóval 2 hete, ahogy visszaérkeztem Szegedrõl, este úgy döntöttem, hogy hamburgert csinálok. Feltettem egy kis olajat, és addig is serénykedtem a konyhában míg fel nem melegszik. Sajna túl gyorsan felmelegedett, és ki is gyulladt, mert a genyó serpi túl könnyû volt, és a kevéske olajjal együtt megbillent. Próbáltam letakarni, de a konyharuha kicsinek bizonyult, így az is belobbant. Na akkor követtem el a hibát, felkaptam, és a mosogatóba tettem. Ebben a mozdulatsorban túl határozatlan voltam, és egy csepp égõ olaj a lábfejemen landolt. Én nem igazán tudtam ezzel foglalkozni, mivel attól tartottam, hogy mindent összekormol ez gecó olaj, ezért azt oltottam el elsõnek, aztán a lábam. Két lábújjam másodfokú égést szenvedett.
Már eltelt lassan 2 hét, de még mindig nagyok és mélyek a sebek, és néha iszonyatosan fájnak. Ráadásul kényszerszabin is vagyok, amit a fizum fog bánni. Hát ez történt velem:(

#3533
Susnyás Ted

Susnyás Ted

    vendég

  • fórumtag
  • 162 hozzászólás
Lensver: csütörtökön sajna nem tudok veletek menni...suliba járok :(

Szammer: Vasárnap akkor tekerés, legalább egy 100ast le kék nyomni! 10h UVH?
"Take my hand and walk down the path of forgiveness..."

#3534
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Kahlesz, mindent elmondtál, csak azt nem, hogy Mi Történt Veled?? :scared:
Kérlek SEGÍTSETEK!!! Ellopták Giant Anthem 1 (2008-as) 18 colos bringámat. Fekete/bronz színben - ebbõl csak ez az egy volt MO-on! Ez a bringa volt az: http://bikemag.hu/teszt/giant-anthem-1 Ha láttok ilyet apróban, légyszi szóljatok! Megtalálónak jutalom.

#3535
kahlesz

kahlesz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 369 hozzászólás
HALLIKOPÁTER mindenkinek!
Káhlesz végre újra megintmostmárténylegmárpedigdenemutolsósorban netközelbe került.:)
Nem is tudom kinek köszönjem a gyors ügyintézést, de pont kaporra jött, mert táppéézen vagyok és halálra uncsizom magam itthon. Sajna a futómûvem sérült így nem tudok hódolni hõn szeretett istenségem, a fekete szépségem elõtt.
Azon kívûl kaptam hétfõn egy tetanuszt, és még ma sem tudom feledni azt, akárhányszor a bal ülepemet próbálom igénybe venni. Nem is értem a dokikat: azt mondják feküdjek sokat, pihentesem a lábam, ha nem akarom, hogy 2 számmal kisebb cipõt kelljen venni a bal lábamra, erre belém pumpálnak egy ilyen aljas szurit, ezzel is növelve kinzó fájdalmaimat, és elérik azt, hogy megtanulj stabil oldalfekvésben meditálni.
Azt sem értem miért kell tetanuszt adni egy forró olajjal égetett seb miatt.? Nem rozsdás szögbe léptem, sõtt a tûz sterilizál nem?

Na ménden. remélem a jövõ hétvégén már én sem leszek ilyen lábaszegett.:)

#3536
szammer

szammer

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 878 hozzászólás

errõl a neoprém térdvédõrõl érdekelne kicsit több infó!! Mi ez pontosan, mi a neve pontosan és hogy hol és mennyiért lehet hozzájutni!

Ugynis többekközött hasonló problémák miatt én sem megyek mostanság annyit tekerni ...

thx


Én múlt héten vettem egyet a Corratecben (Vadász u.) szerintem is nagyon hasznos, a térd alatt és felett még 10-10cm-t takar, az ára elég húzós volt (6eFt), de legalább nem fáznak meg a térdeim. A márka neve most nem jut eszembe mer' teljesen ismeretlen. Egyébként a minõsége kiváló!!(made in usa-nem azért hogy sztároljam, de azért tudnak jó dolgokat is csinálni)
Kell tekerni és kész!!
szam

#3537
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
És egy kis pontositás a fórumszabályzatból:

Melyek a lehetséges megjelenítési módok? Egy téma böngészésekor alapvetõen négyféle megjelenítési mód közül választhatsz, amennyiben ez alapértelmezésben engedélyezett a fórumon. Lineáris (legrégebbi felül) - Ebben a módban a hozzászólások kronológikusan, a legrégebbitõl a legfrissebb felé haladva olvashatók. Lineáris (legfrissebb felül) - Megegyezik az elõzõvel, annyi eltéréssel, hogy az üzenetek fordított idõrend szerint kerülnek megjelenítésre. Téma szerint - Ebben a módban könyvtár fastruktúrához hasonló a megjelenítés. Könnyen átlátható, ki mire válaszolt. Csak egy hozzászólás olvasható egyszerre. Hibrid - Az linearis és téma szerinti keveréke. A struktúra könyvtárfa-szerûen látható, viszont egyidejûleg több hozzászólás olvasására van lehetõség.

Találtam még egy érdekességet!

Kik az ajánlottak? Ha az adminisztrátor engedélyezi az ajánlókat, kaphatsz kreditpontokat az új tagok után, akiket a fórumra hoztál. Szerezhetsz ajánlókat a Bikemag.hu reklámozásával, ha használod az egyedi ajánló linked. A hivatkozás, melyet ez esetben használnod kell a következõ:: http://www.bikemag.h...referrerid=1469 Minden esetben, mikor valaki ezt a linket követve jut el a Bikemag Fórumára és regisztrál új tagként, az ajánló számlálód eggyel feljebb ugrik. Ajánlóid számát az adatpodon tekintheted meg. Az ajánlásért kapható extra szolgáltatásokról bõvebb információért fordulj az adminisztrátorhoz. Légy körültekintõ a Bikemag Fórum népszerûsítésével és ne rakd tele mások oldalait linkekkel csupán azért, hogy ajánlottakat szerezz!

Marha klassz, csak arra lennék kiváncsi, hogy x tag után, mint kapok? Esetleg egy Bikemag ingyenes elõfizetést? :beer:
Kérlek SEGÍTSETEK!!! Ellopták Giant Anthem 1 (2008-as) 18 colos bringámat. Fekete/bronz színben - ebbõl csak ez az egy volt MO-on! Ez a bringa volt az: http://bikemag.hu/teszt/giant-anthem-1 Ha láttok ilyet apróban, légyszi szóljatok! Megtalálónak jutalom.

#3538
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
KgAdam: igen, ahogy Charon mondja, mindent be lehet állítani. Eleinte nekem is fejjel lefele rakódtak egymásra a beszólások, de aztán nagy örömömre rájöttem, hogyan kell, és mindez csak tiz percembe tellett, mert ennyi kellett ahhoz, hogy átbogarásszam a Vezérlõpultot! :olaboga:


Para! Ezen a hétvégén lesz valami mátrai túrha vagy sem?
Kérlek SEGÍTSETEK!!! Ellopták Giant Anthem 1 (2008-as) 18 colos bringámat. Fekete/bronz színben - ebbõl csak ez az egy volt MO-on! Ez a bringa volt az: http://bikemag.hu/teszt/giant-anthem-1 Ha láttok ilyet apróban, légyszi szóljatok! Megtalálónak jutalom.

#3539
muci

muci

    vendég

  • fórumtag
  • 24 hozzászólás
Szóval szilveszteri buli. Tehát a 10500 Ft az 5 éjszakára vonatkozik. Ha valaki kevesebb idõre jönne arra is van lehetõség, ha a megfelelõ létszám összejön.
Ilyenkor 2000 Ft lenne egy éjszaka, kivéve a szilveszterit, ami 2500 Ft.
Szerintem elég baráti. Sok bringás lesz remélhatõleg és készülünk speciális programokkal is...
Szóval jelezzetek, akár mailben, akár itt, hogy ki és hány napra szeretne jönni.

#3540
Ano

Ano

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.653 hozzászólás
  • LocationCsömör

Ha valakinek hozzám hasonló módon nagyon fájnak a térdei a hideg miatt, annak javaslom, hogy vegyen olyan jó kis neoprén térdmelegítõket, mint én. Már pár napja ezekben tekerek éjszaka a zimában, és minden eddigi fájás nélkül. És a kettõ nem volt 6000. KÁr, hogy nem pár éve vettem õket.


errõl a neoprém térdvédõrõl érdekelne kicsit több infó!! Mi ez pontosan, mi a neve pontosan és hogy hol és mennyiért lehet hozzájutni!

Ugynis többekközött hasonló problémák miatt én sem megyek mostanság annyit tekerni ...

thx
Mert tekerni jó!