Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Bringás lányok márpedig vannak - 2. rész

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
3562 hozzászólás a témában

#3541
Mellon

Mellon

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 697 hozzászólás
Elveszett az identitásom :((( Felismer így valaki még?
Zorg valóban helyre pakolja kérésre? Megpróbálkozok majd egy mailel..

Amúgy biztos jó az új forum, majd átnézem ha lesz idõm. (hol vannak a szájli ikonok???)
A narancssárga kicsit agresszív, ami nem lenne baj, csak így munkaidõben ugye, kicsit nagyon feltünõ. A kék jobban belesimult a "környezetbe".

Amúgy rég találkoztunk, kevés idõmnek és a rossz idõnek köszönhetõen.
Valamit most már kéne összehozni. Ha rossz idõ lesz, legalább egy pacsolós-szaunázós fél napot.

A szilveszteri ajánlat jól hangzik a 10 rugó nem is sok 5 éj-re, de én csak csüt estétõl vasárnapig tudnék menni (3éj), és úgy elég húzos ez az ár.

Para bá: voltunk kint a hoshow-n szombaton, de nem láttalak Téged. (10kor és 13kor is arra jártunnk).
Abból a soldeni hóbol mi csak egy kis kupacot láttunk, meg egy befóliázott tömböt (szakadt az esõ). Lett abból szánkódomb valamikor?

Uff, Csók a Csajoknak
ja és Mellon voltam, ha még nem jöttetek volna rá
Képeim
Mailt küldj, ne privit! Köszi

#3542
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
nem álmodtad
a kulcsszó vezérlõpult - alapbeállítások
MINDENT be tudsz állítani
érdemes még a wysiwyg szerkesztést is, hogy lásd is a szmájlikat
meg egyebeket

#3543
skiri

skiri

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 271 hozzászólás
[quote name='adamkg']Én se nagyon boldogulok még ezzel az új rendszerrel, ez a visszafelé olvasgatás pedig nagyon nagy marhaság. Normális emberben az rögzült, hogy egy szövegben elõrefelé kell haladni olvasáskor.
QUOTE]

A beállítások között valahol meg lehet adni, hogy milyen sorrendben legyenek a hozzászólások
Vagy ezt csak álmodtam?

#3544
adamkg

adamkg

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.715 hozzászólás
Én se nagyon boldogulok még ezzel az új rendszerrel, ez a visszafelé olvasgatás pedig nagyon nagy marhaság. Normális emberben az rögzült, hogy egy szövegben elõrefelé kell haladni olvasáskor.

Hétvégén én is mennék tekerni, de én inkább a Bókayba megyek ugrálni, mert már ott is rég voltam, a hidegbõl, meg nem akarok sokat!

Ha valakinek hozzám hasonló módon nagyon fájnak a térdei a hideg miatt, annak javaslom, hogy vegyen olyan jó kis neoprén térdmelegítõket, mint én. Már pár napja ezekben tekerek éjszaka a zimában, és minden eddigi fájás nélkül. És a kettõ nem volt 6000. KÁr, hogy nem pár éve vettem õket.

#3545
szammer

szammer

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 878 hozzászólás
T.Ted:
A vasárnapi tekerésben benne vagyok (persze ha nem esik).
De remélem a még hátralévõ közel 1000km-t nem vasárnap akarod lenyomni, mer' akkor nem megyek;-))
sz.

#3546
ors

ors

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.533 hozzászólás
hja ... még küzdök ezzel az új formációval :s

köszi Charon :)


:love1:

#3547
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
Lokálpatrióták topicon belül van (olyan altopic, mint a Szabadonfutó, vagy a Tech)
ITT

#3548
ors

ors

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.533 hozzászólás
Lehet olyan hogy eltünik egy topic ????
vagy csak vak vagyok és nem látom a Debrecenieket ???


:love1:

#3549
ors

ors

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.533 hozzászólás
Bartók ? esetleg Matyi


:love1:

#3550
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
zigasság az, hogy kicsit keményen hangzik az a 10500fötöperfõ... tudomtudom több nap mint kolbász, de hát akkor is az nálunk 21bartók...

s a másik oldala a vacilálásnak, hogy az 5 nap kicsit sok nekünk... hazamegyünkszülõkhöz, otthon lusti, így inkább a szilvire max 3napot áldozunk... asszem...

PARAFEREE.HU # bakancsos és kerékpáros túrák


#3551
bors

bors

    vendég

  • fórumtag
  • 202 hozzászólás
Paraferee: volna kedvetek inkább Mátraszentlacira jönni?

#3552
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
Era (s mindenki aki tavaly volt): de igen, össze kellene hozni!
Egy hete nyekereg nekem minden nap az emlékeztetõ hogy hívjam fel a srácot, csak hát...... lúzervagyokmost... a héten megpróbálom letisztázni ezt az egészet... (idén is sikerül egész idõben neki látni a szilveszteri készülõdésnek... :-P )

üdv, péef

PARAFEREE.HU # bakancsos és kerékpáros túrák


#3553
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
Leonidák megint!!!!

#3554
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás

Idén vagy összesen?

A bringás lányok topiknak lesz annyi része mint a Dallasnak? :)


Sokkal több lesz, ez tuti! :clap: És sokkal hasznosabb lesz ez a sok rész, mint bármely filmé.

Ted, még kérheted, hogy vissza legyen hozva a Susnyás név, csak zOrg-nak kell irnod ezügyben.

Nekem is már csak kevés hiányzik a magic 10-eshez, úgyhogy gyere velünk csütörtökön a Pilisbe (reggel indulunk ha nem zuhog).
Kérlek SEGÍTSETEK!!! Ellopták Giant Anthem 1 (2008-as) 18 colos bringámat. Fekete/bronz színben - ebbõl csak ez az egy volt MO-on! Ez a bringa volt az: http://bikemag.hu/teszt/giant-anthem-1 Ha láttok ilyet apróban, légyszi szóljatok! Megtalálónak jutalom.

#3555
Susnyás Ted

Susnyás Ted

    vendég

  • fórumtag
  • 162 hozzászólás
Naná hogy idén! + még 90óra görgõzés is...egész jó évet zárok.
"Take my hand and walk down the path of forgiveness..."

#3556
Csucsu

Csucsu

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 780 hozzászólás
  • LocationBudapest

Már csak 1054km hiányzik a 10ezerhez,

Idén vagy összesen?

A bringás lányok topiknak lesz annyi része mint a Dallasnak? :)

#3557
Csucsu

Csucsu

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 780 hozzászólás
  • LocationBudapest

Képzeljétek beszéltem a prána evõ mászó haverommal. Mint kiderült tök jól van, pedig már nem eszik márc. 21 óta és hetek óta csak vizet iszik. Azt mondja, van hogy 1 nap csak fél lityit. Hihhetetlen! :obm:
Nagyon örülök hogy él.


Szerintem õ is.

#3558
Susnyás Ted

Susnyás Ted

    vendég

  • fórumtag
  • 162 hozzászólás
Ja, aki nem tudná, a kis kép a nevem alatt az egy Chupacabra!!! Hát nem aranyos! :)
"Take my hand and walk down the path of forgiveness..."

#3559
Susnyás Ted

Susnyás Ted

    vendég

  • fórumtag
  • 162 hozzászólás
Hûûû úúj fórum! :D

Kicsit szomorú vagyok h elveszett a "Susnyás" nevem...de majd megszokom...

Már csak 1054km hiányzik a 10ezerhez, szal ha vki tervez vasárnapra tekerést az szójjon! Ilyenkor õsz végén nem szeretek egyedül bájkolni, olyan lehangoló a táj, nameg hideg is van...mikor lesz már nyár???
"Take my hand and walk down the path of forgiveness..."

#3560
era

era

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.531 hozzászólás
Ez a szilveszteri buli nagyon jól hangzik, de attól tartok a fõnökömnek nem tetszene, ha szabira akarnék az ünnepek között menni...
Nem merem konkrétumot mondani.

Para: a Répás hutai-t nem hozzuk össze ezzel?

Más:
Képzeljétek beszéltem a prána evõ mászó haverommal. Mint kiderült tök jól van, pedig már nem eszik márc. 21 óta és hetek óta csak vizet iszik. Azt mondja, van hogy 1 nap csak fél lityit. Hihhetetlen! :obm:
Nagyon örülök hogy él.