Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

XC-sek & Maratonisták ide :)

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
1607 hozzászólás a témában

#61
Franci

Franci

    vendég

  • fórumtag
  • 235 hozzászólás

Fuhh...ez lesz az év versenye a szinttérkép alapján:D (mármint ahová úgy néz ki h elmegyek)
http://www.kralovsky...ove_profily.jpg



Szia tbence!

" Csak egyszer jutnék már el egy külföldi versenyre..." azért lehet Mo.-n is ütös etapot csinálni.

Én például azt vettem a fejembe hogy:

Országos Kéktura végigjárása kerékpárral!

Olyan elvetemült ötlet jutott eszembe ,hogy le kéne nyomni 1 hét alatt. 26130 méter szint,és 1106 km.
Természetesen nem 100%-ig az elérhetö GPS track szerint,mert néhány helyen akad kerékpárral járhatatlan ösvény,mig 10 méterrel távolabb van tekerhetö dozerut.Több boly esetén mindegyikben 1 GPS-es irányito bringás.
Az irány az Irott-kö - Holloháza lenne.
Lenne egy fö segitö aki végig velünk tartana,és követne egész héten autoval,és aki kiszállna vagy szerelni valoja akadna azt elvinné az aznapi végállomásra.
További könnyités lehet hogy féluton egyik faluban megállni rendes ebédet enni,majd folytatni az etap telljesitését.Nem a verseny, hanem a tulélés lenne a cél : )
Esetleg az utolso napot a nagy szint miatt megfelezni ,de akkor is beleférne 5 munkanapba a menet.

Tesztelés képpen egy Szárliget-Visegrádot gondoltunk,és az kb 167km és 4830 méter szint lenne. Akinek lenne kedve erre az egynapos bemelegitésre kérem jelezze,persze majd akkor ha felszárad,mert Dobogo-kön még áll a ho. : (

Ha vkinek van bármi javaslata, ötlete mit kéne másképen csinálni,csak ki vele !

Itiner:

Feltöltött kép



tbence: van kedved a teszt etapra eljönni, ha már nem lesz hó meg sár? 167km és 4830 szint, beválallod? :D
Tanácsok városi bringásoknak http://bringalakat.hu/

#62
boca

boca

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.078 hozzászólás
Nos igen ott az a lefelé....
" A Cube el van vetve! "

#63
balu75

balu75

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.854 hozzászólás

És majd rájöttök, hogy az x tengely nem távolságra, hanem idõre volt állítva...


Neeeeeeeeeem, ott ilyenek a hegyek :)
... a mai napon rájöttem miért szeretem valójában is a Lókolbászt ... mert így kevesebb sz@rja össze az erdõt ...
Balu X-man . . . . . A legjobb amit eddig ettem: Gélbõl X

#64
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
És majd rájöttök, hogy az x tengely nem távolságra, hanem idõre volt állítva...
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#65
boca

boca

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.078 hozzászólás
Hmm ez tényleg fincsinek tûnik....
" A Cube el van vetve! "

#66
tbence

tbence

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 257 hozzászólás
Fuhh...ez lesz az év versenye a szinttérkép alapján:D (mármint ahová úgy néz ki h elmegyek)
http://www.kralovsky...ove_profily.jpg

#67
kornelhhh

kornelhhh

    vendég

  • fórumtag
  • 23 hozzászólás
jol jol edzes es munka sajna csak termben de bukk es matra maratonon kepviseltetem magam amikor haza erkezem te?

#68
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás
Ez nem a chat szoba!


#69
zsééé

zsééé

    vendég

  • fórumtag
  • 234 hozzászólás

yo reggelt hogy vagytok?

frissen, vidáman! és te?:)
http://teamzkse.hu/ A csapat!

High5 - szerintem

#70
kornelhhh

kornelhhh

    vendég

  • fórumtag
  • 23 hozzászólás
yo reggelt hogy vagytok?

#71
balu75

balu75

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.854 hozzászólás
Mindegy, akkor is ott leszek :) köszi
... a mai napon rájöttem miért szeretem valójában is a Lókolbászt ... mert így kevesebb sz@rja össze az erdõt ...
Balu X-man . . . . . A legjobb amit eddig ettem: Gélbõl X

#72
Rémhörcsög

Rémhörcsög

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.108 hozzászólás
Frissebb info: szezonnyito tuti nem.
A majusi idopontban ranglista az lehetseges.
High5 ->A világ leggyorsabb sportitala

#73
balu75

balu75

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.854 hozzászólás

hát jelen pillanatban vagy szezonnyitó vagy a májusi idõpontban ranglista lesz. egyenlõre ennyit tudok...


Mindenképpen pozitív ... köszi
... a mai napon rájöttem miért szeretem valójában is a Lókolbászt ... mert így kevesebb sz@rja össze az erdõt ...
Balu X-man . . . . . A legjobb amit eddig ettem: Gélbõl X

#74
zsééé

zsééé

    vendég

  • fórumtag
  • 234 hozzászólás

Azért lehetne a Zalaegerszegi kupafutam helyett egy szezon nyitót kérni?
Plíííííz ...:cry:

hát jelen pillanatban vagy szezonnyitó vagy a májusi idõpontban ranglista lesz. egyenlõre ennyit tudok...
http://teamzkse.hu/ A csapat!

High5 - szerintem

#75
balu75

balu75

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.854 hozzászólás
Azért lehetne a Zalaegerszegi kupafutam helyett egy szezon nyitót kérni?
Plíííííz ...:cry:
... a mai napon rájöttem miért szeretem valójában is a Lókolbászt ... mert így kevesebb sz@rja össze az erdõt ...
Balu X-man . . . . . A legjobb amit eddig ettem: Gélbõl X

#76
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás
az április 5-i sástót meg a május 17-ei zalaegerszeg kupát ki is húzhatod...

látok pár agyatlanságot a naptárban
miért nem lehet összehangolni azt a pár versenyt, ami lesz? pl. kislõd xc kupafutam - tour de pelso stb.
agyatlanság...

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#77
Franci

Franci

    vendég

  • fórumtag
  • 235 hozzászólás
Szia MJani01!

Most nézem,és tényleg! Ezt elég nagy baki. Pedig most lett egy pár üres hétvége, hogy egy csomo versenyt nem rendeznek meg.
Azért reménykedek benne hátha átteszik másik hétvégére,de a pályát elötte bejárom+versenyre GPS és remélhetöleg akkor nem lesz eltévedés.

Kösz a pályainfokat.
Tanácsok városi bringásoknak http://bringalakat.hu/

#78
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár
Franci,
az a 8 csak 7, Kõszeg lett volna a 8. , www.mmtbszsz.hu , ez a balaton izé egy idõben lesz a gyõri versennyel. A gyõri pálya nagyrészt sík, annyi hogy a hosszú táv felmegy a Kõris-hegyre, de az idei utolsó infók alapján úgy néz ki, hogy Vinyérõl (a Kõris lábától) fog indulni, a versenynaptárban is úgy szerepel, hogy Gyõr/Vinye. A Dirtpark maraton (Komló) sok rövid meredek, vízmosásos emelkedõbõl áll.


A sebesség mindent megold.

 


#79
Pro Bike Gear

Pro Bike Gear

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.662 hozzászólás
vazz... 4 mk futam? Akkor==> április 19.=Pilis kupa
május 10.=Dirt Park kupa
június 7.=Kislõd kupa
július 12.=Pilisborosjenõ kupa
július 19.=Salgótarján XCO OB
Hát... akkor nekem így belefér egy XCM OB, talán még egy Mátra Maraton is... meg ugye az amúgy is betervezett 24 órás, és akkor ezzel kb. ki is merült az idényem.

#80
Franci

Franci

    vendég

  • fórumtag
  • 235 hozzászólás
és a 8. MX verseny : Balaton Bike Fest - Balaton Maraton . Ez az a verseny ami 2006ban kupafutam volt,de a szar szallagozás miatt törölték az eredményeket ?(attol tartok igen, mert az E-mail: info@ balatonmaraton.hu az ugyan az) Most megint kaptak engedély? Miért? 3 éve az elsö boly nem tévedt csak el,mert mi legalább a felvezetö motorossal mentünk(egyszer ö is eltévedt).
Ha ez ugyan az a bagázs akkor vigyetek GPS-t, mûhóóódat,skafandert, 1 heti hideg élelmet : ))

Javitson ki vki, ugye nem ?
Tanácsok városi bringásoknak http://bringalakat.hu/