Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

CrossKovácsi Maraton

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
417 hozzászólás a témában

#21
Pinyo

Pinyo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 585 hozzászólás
Bary, köszi a kattintgatást. Mail megy nemsokára.

#22
Nitr-O

Nitr-O

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.122 hozzászólás
http://users.atw.hu/...s/image216.html

És meg is találtam magam:) Köszi Bari!
Ha már itt járok, írok én is a versenyrõl. Frissítõknél hiányoltam, hogy csak a harmadiknál volt kaja, elõtte szmötyi és víz, és a szmötyi is elég hígra sikeredett... Pályakijelölés hibátlan volt és a pálya is tetszett, lendületes és változatos volt. Frissítõknél szerintem legalább 1-1 imbuszkészlet lehetett volna, bárkinek szüksége lenne rá. Saját gondom volt, hogy hajtómû lelazult és nem volt 8-as imbuszom a marokszerszámomon. Igazán elfért volna, de ez csak egyéni szocprobléma.
A ki nem engedéseken kívül még egy gixer volt és szerintem a legnagyobb, hogy a célban nem várta semmi kaja a befutókat, kis maradék csokit meg banánt lehetett enni és szevasz tavasz. 4 ezer forintért fejkendõ helyett szívesebben láttam volna egy tál tésztát...

"De én most megiszom a sörömet és vidám leszek!!"
/Fabian Cancellara/


#23
csabilc4

csabilc4

    vendég

  • jóváhagyásra váró
  • 119 hozzászólás

:) erre belelép a küllõim közé és megpróbál 50 emberen keresztül mászni :))) Na.. itt egy kicsit megdorgáltam, miszerint elengedem szívesen, de ha meglátom valahol a pályán agyonverem!!! Érdekes módon azonnal lehiggadt :) Szóval jó buli volt!


Hú de karaj! :) Ezt nagyon megnéztem volna.
Engem egy csaj elõzött, kiabál :PÁLYA! Én meg vissza: Mi a pálya? persze közben lehúzodtam, de nem vette a lapot, biztos nagyon koncentrált. Na mindegy, legalább a lassabb sporik vették a poénokat közben.

#24
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7.605 hozzászólás

Szevasztok!
Sikerült feltöltenem a képeket, ahogy ígértem. Van néhány, pontosan 617 db. Türelmes keresgélést!

Már vártam! :clap:

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]


#25
bary

bary

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 264 hozzászólás
Szevasztok!

Sikerült feltöltenem a képeket, ahogy ígértem. Van néhány, pontosan 617 db. Rövidtáv rajt+6km-es kör után a rajt/cél területen+rövidtáv befutóinak egy része az áthaladó közép és hosszútávosokkal. Türelmes keresgélést!

KÉPEK!!
http://www.bari02.atw.hu

#26
WRC

WRC

    vendég

  • fórumtag
  • 25 hozzászólás
Szerintem nagyon jó kis verseny volt. Sajna nem tudtam befejezni... perec+ két defekt, de ettõl függetlenül, tetszett. Olyan arcok meg mindíg voltak és lesznek is, akik, nem foglakoznak másokkal, még akkor sem, ha mondjuk gyök kettõvel halad mindenhol. Ez sem lenne baj, hiszen a mezõny zömét amatõrök alkotják. Senki sem örülne, ha össz-vissz, 60 "ügyes" bringás lenne egy futamon. Az viszont tény, hogy némelyeknek nem csak a haladással, hanem az emberi magatartással is gondjuk van :) Sajnos ez néhány "úgymond" "profi" emberkére is igaz. Pedig nekik példát kellene mutatni, nem csak sebességbõl...
Szerencsére azért a többség "kultúráltan" tudja megoldani a szitukat. (példa: állok szépen az aszfalt végén a dugóban, nyugisan várom a soromat... erre nekem jön egy srác hátulról... semmi gond, de aztán rámförmed, hogy engedjem elõre... hova??????? :) erre belelép a küllõim közé és megpróbál 50 emberen keresztül mászni :))) Na.. itt egy kicsit megdorgáltam, miszerint elengedem szívesen, de ha meglátom valahol a pályán agyonverem!!! Érdekes módon azonnal lehiggadt :) Szóval jó buli volt!

#27
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7.605 hozzászólás
Többször is találkoztunk Lõrincz Olivérrel, de egyszer sem akadályozott (nem tudtuk utolérni), pedig a full merev titángéppel volt. :)

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]


#28
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
Próbáld ezt elmagyarázni a kisérõknek, edzõknek, s frissítõembereknek. Én már próbáltam, nekem nem sikerült.
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#29
Eerie

Eerie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 514 hozzászólás

de a rendezõség nem tilthatja meg a pályahasználatot, pl (érdekes módon) gyalogosoknak sem


Viszont a rajtszám nélkül indulókat esetleg meg lehetne állítani, udvariasan elmagyarázni, hogy éppen egy verseny közepébe cseppent (úgy téve, mintha nem lenne egyértelmû, hogy sunnyog), és megkérni, hogy várjon egy jó negyed órát, amíg a tömeg nagy része elvonul. Így talán már nem lenne értelme, hogy tolakodjon :)

#30
73Kacsa

73Kacsa

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 639 hozzászólás
Fotok esetleg?:)

#31
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7.605 hozzászólás
A pálya elsõ osztályú volt, szinte nem is volt benne aszfalt, és szerintem az össztelós gép is fölösleges volt. Az egyszerre rajtolás miatt az elején nem igazán lehetett haladni. (Nem értem minek kellet anyázni amikor egy csomó embernek elkapar a gumija, attól úgysem lesz gyorsabb). Az elsõ etetõpont túl késõn volt, éreztem is. Annak ellenére, hogy nem igazán volt választék, sikerült jól kombinálható kajákat összeválogatni. Az etetõkön nem volt nyomorgás, mindenkinek jutott hely, a segítõk hibátlanul dolgoztak. A rózsaszín lötyi helyett inkább a vizet favorizáltam ami, mindig elég friss volt, bár abból is ittam vagy 4-5 pohárral. Nagyon hasznosak voltak, a szintemelkedést és a távot jelzõ táblák. Pólóból már csak XL-es volt, de sikerült becserélni egy tavalyi M-esre.

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]


#32
Hosi

Hosi

    törzsvendég

  • jóváhagyásra váró
  • 431 hozzászólás
Annyira lassan mehettem, hogy még a rajtot sem sikerült szintidõre elérnem :). Nem találom magam, pedig nálam lassabbak is benne vannak.

#33
Pinyo

Pinyo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 585 hozzászólás
Köszi. Hát van még fejlõdni valóm, a második köröm 11 perccel rosszabb lett. :-(

Grat minden maratonozónak! +Hurkának az elõzõ napi terepfelmérésért.

Beszámolóm itt:
http://forum.index.h...71007&t=9006401
Egy kis javítás pedig itt:
http://forum.index.h...71106&t=9006401

#34
xle

xle

    vendég

  • fórumtag
  • 155 hozzászólás
Itt
"Nem felejtem soha el, hogy ki volt mindig velem, azt is mindig tudni fogom, ki fordult ellenem."

#35
Pinyo

Pinyo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 585 hozzászólás
Hol lehet megnézni a köridejüket?

#36
Hurka

Hurka

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 279 hozzászólás
Ez tipikus érzés, volt már benne részem párszor :)
Egy hosszútávú marcit kb 3 óráig élvez az ember, aztán annyi neki, ha nem tartalékolt. Izomglikogén elfogy, agy levezérel, szervezet átvált túlélõre (egyes doppingszerek ezt a levezérlést kapcsolják ki -> bele is haltak már páran). Hab a tortán, ha még esik is az ember, vagy technikai gondja támad, írtóra elveszi a kedvét az egésztõl.
Nézd meg az elsõ két ember köridejét. Szerintem példa értékû. Percre pontosan annyit mentek mind a 2 körben. Csak annyira ereszették, amennyit még bírt a ketyere a mellkasukban. Persze amatõr szemmel brutál tempóban, de hát más a sportmúltjuk, alapállóképességük stb.

#37
Hosi

Hosi

    törzsvendég

  • jóváhagyásra váró
  • 431 hozzászólás
Sziasztok!
Röviden: a pálya szuper (hosszú sunyi emelkedõk, CC-s részek, és zúzós lejtõk), az idõ szupermeleg, a teljesítnényem szupersz@r. Egész héten tépelõdtem hogy elmenjek-e a sok esõ miatt, "úgyis sár lesz, ahhoz meg most nincs kedvem", aztán szombat jóidõ, kimentem a hosszúra. Ezt a verseny agyban nem bírtam. Gyakorlatilag egy nagy holtpont volt az egész. Így nem szabad nekiindulni. Az elején végig olyan érzésem volt hogy "basszus erre még egyszer kell majd jönni", és ez a tépelõdés annyit kivett belõlem hogy kedvtelenül, kényelmesen de végigszenvedve letekertem a távot. Bármilyen kis szenvedésnél már visszavettem. Egy esés tovább rontott a kedvemen. Többször gondoltam arra hogy feladom, de aztán az akaraterõm ezt még legyõzte. Jellemzõ hogy alig érzek az egészbõl valamit az izmaimban. Egyszóval felejtõ. Elkeseredtem de hála istennek ez elmúlt, pláne úgy hogy még ott beszélgettem ismerõssel aki azt mondta én vagyok a "hosszúsok" közül az ötödik aki ezt mondja, szóval lehet ebben valami.

Valakinek volt hasonló?

#38
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás

Szerintem engedély nélkül ott nem lehet kerózni. Engedélye pedig csak a versenyzõknek volt.


Ez lehet, abban az értelemben, hogy a nemzeti parkokban úgy általában tilos a kerékpározás (amit heti 7-bõl 5 nap lesz.rok...) , de a rendezõség nem tilthatja meg a pályahasználatot, pl (érdekes módon) gyalogosoknak sem. Egyébként thread, pont az általatok szervezett Zemplénmarci az, ami számomra notórius a rendszám nélkül bóklászó nyomulós arcok miatt. (nem szemrehányok, csak észrevételezem)
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#39
Hurka

Hurka

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 279 hozzászólás
Csõ Hörcsög!
Szerintem együtt voltunk Anna-laknál, én voltam a BBs arc.
Kivûlállóként néhány megjegyzés:
Pozitív dolgok:
-Sok szép eredmény, jó idõ (szerintem jól jött a felhõs idõ, kis esõ), gyönyörû lendületes, de azért kemény pálya. Szóval, szívesen indultam volna...
-A kiskölök a hozzá képest nagy montival tényleg állat volt, csak úgy repeszett keresztül a frissítõnkön :).
Negatívum: Ezeket az idõlimites dolgokat egyértelmûen fel kellene dobni a honlapra, nagyon sajnálom azokat, akik emiatt hoppon maradtak. Tavaly is volt ebbõl hacacáré, tanulhattak volna belõle. Ez így, ebben a formában nem kóser.

#40
respector

respector

    vendég

  • fórumtag
  • 75 hozzászólás
A hivatalos eredménylistán már nincs kihúzva a nevem. Örülök neki.
"Don't trust that man, That man could loose his trust
So many people have loose Their trust in Jah"

Burning Spear

KTM Race Comp. Süle Attila