Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Zemplén Maraton

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
1012 hozzászólás a témában

#41
thread

thread

    vendég

  • fórumtag
  • 217 hozzászólás
Találtunk a pályán egy cateye órát.
Ha valakinek hiányzik, kérem jelezze.

#42
mb33

mb33

    vendég

  • fórumtag
  • 143 hozzászólás

Miért, ha nyerek neked egy verseny, de többre nem megyek,mert nicns kedvem, vissza kellene adnom az érmet? :air:


Ha nyersz egy versenyt, többre nem fogsz elmenni????

Ezt nem gondolhatod komolyan!!!!

Aki egyszer felállt a dobogóra és belekóstolt a siker ízébe, nem fogja magát megfosztani ettõl az élménytõl, ez tuti.

#43
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás

Persze az is egyértelmûvé fogja tenni számomra a dolgot ha ezt nem vállalják fel és inkább távolmaradnak a bükk illetve a mátra maratontól.


Miért, ha nyerek neked egy verseny, de többre nem megyek,mert nicns kedvem, vissza kellene adnom az érmet? :air:
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#44
mb33

mb33

    vendég

  • fórumtag
  • 143 hozzászólás
Amúgy szerintem minden nagyon jó volt,szervezés, rendezés és ennél azt is nézni kell, hogy gondolom nem veti fel a szervezõket a pénz. Én csak azon változtatnék jövõre, hogy olyan helyekre tennék ki az áthaladókat feljegyzõ embert, amely pontokat a versenyzõk nem tudnak úgy levágni, hogy elõnyhöz jussanak a többiekkel szemben.

#45
thread

thread

    vendég

  • fórumtag
  • 217 hozzászólás
Közel 32 km volt a kismaraton.
Ez csak a szinttérképen látszik. Ezt nem javítottuk máshol :(

#46
mb33

mb33

    vendég

  • fórumtag
  • 143 hozzászólás
Jó, de ez nem a külföldi nagymenõk versenye. Hozzájuk képest a komplett magyar mezõny nincs sehol (kivéve egy két fiatal pl Benko Barbi stb), tehát nem is hozzájuk kell viszonyítani magunkat.

Ezt az egész kétkedést meg lehetett volna elõzni azzal, ha írták volna a pálya bizonyos pontjain az áthaladókat. Persze nehéz erre önkéntest találni, csak akkor meg marad a morgás, kétkedés és gyanakvás.

Persze ha azok akik itt indultak és dobogósak lettek, indulni fognak a következõ 2 top maraton futam valamelyikén (vagy már indultak az elõzõ kettõ valamelyikén), megmutathatják, hogy tényleg erre képesek, vagy csak akkor képesek erre, ha lehetõség van sumákolni vagy rövidebb pályán menni a többiekhez képest.

Persze az is egyértelmûvé fogja tenni számomra a dolgot ha ezt nem vállalják fel és inkább távolmaradnak a bükk illetve a mátra maratontól.

#47
Luiz

Luiz

    vendég

  • fórumtag
  • 14 hozzászólás

:lol1: Ugyanmár, nézz meg egy MX világkupát, tök közel vannak a csaj/srác idõk. Ha középen 20+ átlagot mentek, s röviden meg nem, az azt jelenti, hogy gyengébb volt a mezõny.


Vagy azt jelenti, hogy nem volt pontos a pálya hosszának mérése - ahogy azt itt többen is jelezték, én is 33-nak mértem a 30-at -, így az átlagok is másképp alakulhattak.

Ettõl függetlenül egyetértek, hogy sehol sem vagyunk, hehehe.

#48
thread

thread

    vendég

  • fórumtag
  • 217 hozzászólás
Estére megnézem.
Nálam van felírva, de még nem jutottam el odáig.
Péntekre tervezem a nálunk maradt ajándékok postázását.

#49
tittyman

tittyman

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.950 hozzászólás
Kié lett a tombola Kona?
:) Tittyman kongashow!! :bananadan:cheers:

#50
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
Szerintem nem irreális egyik idõ sem, ha résztvenne ezen egy maratonon egy igazi külföldi profi nagymenõ, akár csaj, akár srác, 30 feletti átlaggal alázná az egész mezõnyt, ebben biztos vagyok. Az U19-rõl meg csak annyit, hogy még Hocsát is lesprintelték a "kicsik" a Dunamaraton középtávján, szóval elég durván tud menni az "ifjú titán nemzedék".

A csajok hosszútávon indulásával kapcsolatosan én sem értek egyet a "tiltással", különösen, mivel Salzon Emese, Ági, Módos Gabi is igen jót ment, nem beszélve Hédirõl, aki 3. lett a 220-on. Nem hinném, hogy problémájuk lenne a hazai 80-100 km-el...
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#51
boca

boca

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.078 hozzászólás
A hosszútávon nem is engedték a csajoknak, hogy induljanak (lásd elõrébb)
" A Cube el van vetve! "

#52
mb33

mb33

    vendég

  • fórumtag
  • 143 hozzászólás
Tehát a férfi mezõny kutyaütõ volt. :) Az a csaj meg nagyon jó, de akkor miért nem indul a top maraton sorozatban? Ezzel a tudással dobogós lehetne.
Mondom, én szkeptikus vagyok ezzel az idõvel kapcsolatban, fõleg azért, mert ott voltam a befutónál és láttam ki, hogy, honnan érkezett be, és csajt nem láttam befutni, az elsõ 10ben. Még ha leszámolom azokat, akik eltévedtek és nem a korrekt pályán jöttek, hanem egyenesen vagy hátulról futottak be, még akkor sem. De persze én is tévedhetek, fõleg, ha fiúnak néztem a csajt. Gondolom a befutókról készített videót nem lehet látni sehol, illetve azt a videót sem amit a versenyrõl készítettek?!

#53
Macikutya

Macikutya

    vendég

  • fórumtag
  • 75 hozzászólás

Én inkább furcsálom ezt az idõt. Túl jó a pasikhoz képest. Vagy a férfi mezõny is kutyaütõ volt rövidtávon?


Mint a rendezõk is írták a héten változhatnak az eredmények. A mostaniban több irrális idõt is találtam. Vagy csak számomra azok? Pl. a középtáv férfi gyõztese (U19-es) nem hiszem, hogy így elkalapálhatta a mezõnyt. És nem láttam az eredmények között a rövid távon diadalmaskodó igen erõs Ózdi srácot. Lehet, hogy feladta, de rövidtávon nincsenek feladott versenyzõk sem.
Szóval biztos helyre pakolják a galibákat.
Vigyázz magadra, mert mások sokan vannak, Te pedig csak egyedül!

#54
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
:lol1: Ugyanmár, nézz meg egy MX világkupát, tök közel vannak a csaj/srác idõk. Ha középen 20+ átlagot mentek, s röviden meg nem, az azt jelenti, hogy gyengébb volt a mezõny.
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#55
mb33

mb33

    vendég

  • fórumtag
  • 143 hozzászólás
Én inkább furcsálom ezt az idõt. Túl jó a pasikhoz képest. Vagy a férfi mezõny is kutyaütõ volt rövidtávon?

#56
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
Nem lebecsülendõ a csajok teljesítményét, mert minden tiszteletem az övéké, de ezek az idõkülönbségek csak azt mutatják, hogy nincs igazi nõi mezõny, legalábbis itt nem volt. :(
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#57
mb33

mb33

    vendég

  • fórumtag
  • 143 hozzászólás
Sziasztok,

Ez nem semmi. Tavaly a kismaraton felnõtt nõi elsõ helyezett kb 40 percet vert a másodikra. Viszont idén a tavalyi második vert 40 percet a tavalyi elsõre úgy, hogy közben abszolút 7. lett a kismaratonon idén. Ez ám a fejlõdés. Gratulálok hozzá, de azért el is gondolkozom ezen a fejlõdésen...?! Kiváncsian várom L.A.-nak a zemplén kismaraton felnõtt nõi gyõztesének a következõ eredményeit az elkövetkezendõ maratoni versenyeken.

#58
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7.605 hozzászólás
Lehet értékelni a versenyt!
http://rateyourrace....Vote&EventId=12

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]


#59
me

me

    vendég

  • fórumtag
  • 22 hozzászólás
Kitettük az eredményeket.

Néhány panaszt a felvételek alapján még ki kell vizsgálnunk, emiatt a héten még lehet változás az eredményekben.
A héten egységes formában kitesszük az elmúlt két év eredményeit is.
Észrevételek az info@zemplenmaraton.hu címre jöhetnek!
Úgy megy, mint a karikacsapágy.

#60
thread

thread

    vendég

  • fórumtag
  • 217 hozzászólás
Délután csináljuk az eredmény listát, mert akkorra tudtunk idõt egyeztetni.
Pár képet feltöltünk közbe a honlapra. Elég sokáig tart a válogatás, ezért a következõ napokba folyamatosan kerülnek fel képek.
Majd válaszolok a kérdésekre, de jelenleg nem tudok megmozdulni a szobámban a dobozoktól...