Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Zemplén Maraton

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
1012 hozzászólás a témában

#21
thread

thread

    vendég

  • fórumtag
  • 217 hozzászólás
Sajnos nem stimmel a tipusa az órának.
Az eredménnyel kapcsolatos észrevételt továbbítom.

#22
labidani

labidani

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.124 hozzászólás
Kedes Thread!
Remélem hogy az én órámat találtátok meg mert elhagytam amikor elestem. Egy Cateye Enduro 8 volt és kb a 10.km-nél hagytam el.
Más! az én hülyeségem miatt rossz irányba mentem be a célba, de továbbmentem ,megfordultam és a jo irányból bementem. Ezután a bemondó srácot, a versenybírót, és azt a csajt is aki írta a számokat megkérdeztem, hogy felírták-e a rajtszámomat. Azt mondták ha átmentem a célon akkor biztos hogy felvagyok írva. Tegnap este néztem az eredménylistát és sajnálva látom hogy a nevem mellet nincs idõ! Egy barátom utánam legalább 5-10perccel ért be és az õ ideje 2:12:50 aki pedig az én kategóriámban (u17) lett második 2:15:38! Tudom hogy így utlag nem lehet semmit tenni csak szebb lett volna elsõ maratonomról egy kupával emlékezni.:) Ha a számod esetleg eltudnád küldeni akkor egyeztethetnénk az órával kapcsolatban. Lehet hogy már találkoztunk mert én a maraton után ott maradtam még egy napot és segítettem szalagot szedni.
Üdv:Laborc Dani

#23
thread

thread

    vendég

  • fórumtag
  • 217 hozzászólás
A szõlõk közé azért vittük be a versenyt, mert egy akkora összeget ajánlott fel Mádon egy vállalkozó (képviselõ) (csak vigyük közelebb a faluhoz a versenyt), amibõl a pólók árán kívül maradt volna a szervezésre is.
A végén nem kaptunk egy fillért sem. Szóval a pólón levõ reklámok azért olyan nagyok (Valaki szóvá tette a honlapon levõ kérdõíven a nagy reklámot), mert szinte az egész költséget átvállalták!
így még senki nem vágott át. Nem volt valami jó látni hónapokon keresztül azt az összeget mínuszba a költségvetésben.
Hitegetni szoktak a cégek (fõleg kerós nagykerek), hogy szinte biztosan támogatnak, de majd jövõ héten adnak választ. Ez a jövõ hét sokszor pár hónapig is eltart:(, de legalább a végén közlik, hogy mégse...

#24
Nitr-O

Nitr-O

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.122 hozzászólás
Én momentán nem abban a kanyarban mentem el, hanem ahol mondta egy pacák, hogy a lejtõ végén balra, ott nem láttam semmi jelzést és harmadmagammal Mádon kötöttünk ki, így 3-4 km-t repetáztunk.

"De én most megiszom a sörömet és vidám leszek!!"
/Fabian Cancellara/


#25
thread

thread

    vendég

  • fórumtag
  • 217 hozzászólás
Mivel sokan eltévedtek, ezért biztos, hogy nem csináltuk jól a pálya végének a kijelölését.
Ugyanakkor érthetetlen volt számunkra, hogy egy keresztbe húzott szalagon átmennek az emberek, utána a fára fel van lógatva a rossz irányt jelzõ tábla...

#26
thread

thread

    vendég

  • fórumtag
  • 217 hozzászólás
Az irtásokról nem tehetünk. A nagy részük idén keletkezett.
Gyakorlatilag teljesen új pályát kellett volna csinálni. Az erdészetnél már télen kérjük az engedélyt, azaz amire tavasszal megint kimegyünk, már nincsen lehetõségünk komoly módosításra.

#27
thread

thread

    vendég

  • fórumtag
  • 217 hozzászólás

És az a 20 rendezõ valamilyen szinten tönretette egy csomó lelkes ember munkáját, versenyzését, keserû szájízt adva, az amúgy nagyon jó verseny mellé.

Vagy én tettem tönkre, mert rossz embereket hívtam...
10 % minusszal mindig számolunk, de ez most több mint 20 % emberhiány volt. A versenyzõk részérõl is többen voltak azok, akik nem jöttek el, pedig neveztek. Azaz talán mégsem vagyok nagyon bûnös.

#28
Kisvirág

Kisvirág

    vendég

  • fórumtag
  • 82 hozzászólás
Szerintem a frissitõk nagyon jók voltak, és nagyon lelkes emberkék voltak mindenhol, a középtávra megadott frissítõ mind megvolt, sõt talán több is, ilyen melegben egyébként is elõvigyázatosabbnak kell lenni.

Az eredményekben kétkedõknek: a középtáv kiírt gyõztese nem ment végig, így nem verte el ennyire a mezõnyt:))

#29
mb33

mb33

    vendég

  • fórumtag
  • 143 hozzászólás

Több mint 20 rendezõ nem jött el, ...


És az a 20 rendezõ valamilyen szinten tönretette egy csomó lelkes ember munkáját, versenyzését, keserû szájízt adva, az amúgy nagyon jó verseny mellé.

#30
thread

thread

    vendég

  • fórumtag
  • 217 hozzászólás

Nem az egy frissítõ volt az elsõdleges gond... Hanem hogy minden hiradásban 3 szerepelt, így készült az ember. Ha azt mondják egy lesz viszek 2 kulacsot.

3 szerepelt az egész pályára, és az utolsót tényleg nem sikerült idõre kivinni. :(
(Egyébként több volt.)
Az utolsót két okból nem tudtuk kivinni.
Több mint 20 rendezõ nem jött el, ezért elõzõ este át kellett szervezni a pályán levõ embereket, és ez nem ment simán. Át kellett szervezni a pontokat, a pontokra szánt csomagokat...
Vasárnap reggel jött két rendezõ, hogy segíthetnek-e levinni valamit. Mondtam, hogy vigyék le azokat a dobozokat, amiben a pólók vannak. Na itt volt egy kis félreértés, mert elkezdtek minden dobozt levinni. Összekeveredtek a dobozokra tett papírok, amire fel volt írva, hogy még mi kell a dobozba, melyik pontra kell vinni... Azaz késtünk a kiszállítással.
Ez személy szerint az én hibám, de nem tudtam jobban kezelni a problémát. :(
Most el kell mennem...

#31
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás

És van képük átvenni a kupát és sütkérezni a dicsfényben. Látod DANTE ezek után biztos, hogy nem fog olyan versenyen indulni ahol ezt nem tudja eljátszani.


Hát, szomorú. Csak annyit állítottam, hogy az idõk nem lennének irreálisak. Elvileg.
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#32
Gyalogkakukk

Gyalogkakukk

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.739 hozzászólás
úgy néz ki a spirálfüzetes "idõmérés" nem lett pontosabb az évek alatt :(

#33
mb33

mb33

    vendég

  • fórumtag
  • 143 hozzászólás

Megnéztem a fotóimat. A 2 helyezett a középen ( 318 ) az elsö emelkedön már tol, poló és edzöcipö van rajta és eléggé a mezöny végén halad. Biztos vagyok benne, hogy röviden indult.
A közép elsö helyezettje az ominózus 25 feletti átlaggal az elsö 6 km-es emelkedö végén 102 mp-cel van lemaradva a közép élbolyától. Nekem ez nem vág össze.



És van képük átvenni a kupát és sütkérezni a dicsfényben. Látod DANTE ezek után biztos, hogy nem fog olyan versenyen indulni ahol ezt nem tudja eljátszani.

#34
sysspo

sysspo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 890 hozzászólás

Szia Sysspo! Jók az eddigi képek, a defekted nagyon durva!!!


Gondolhatod mikor elöl-hátul ez a kép fogadott.

A hosszútáv képeit éppen töltöm és holnap estére azt hiszem minden fel lesz töltve.

#35
boca

boca

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.078 hozzászólás
Szia Sysspo! Jók az eddigi képek, a defekted nagyon durva!!!
" A Cube el van vetve! "

#36
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
No, így már kemény.
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#37
sysspo

sysspo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 890 hozzászólás
Megnéztem a fotóimat. A 2 helyezett a középen ( 318 ) az elsö emelkedön már tol, poló és edzöcipö van rajta és eléggé a mezöny végén halad. Biztos vagyok benne, hogy röviden indult.
A közép elsö helyezettje az ominózus 25 feletti átlaggal az elsö 6 km-es emelkedö végén 102 mp-cel van lemaradva a közép élbolyától. Nekem ez nem vág össze.

#38
Macikutya

Macikutya

    vendég

  • fórumtag
  • 75 hozzászólás
A középtávon az a 2:08-as idõ biztosan nem jó!!!!!!

Mondjuk Nekem is jól esett volna a végén nem feltérni jobbra a szõlõk közé.
Amennyiben továbbhaladok lefelé a tavalyi útvonalon, akkor kb.:30 perccel jobbat megyek.
Nem tettem, mert...
Vigyázz magadra, mert mások sokan vannak, Te pedig csak egyedül!

#39
sysspo

sysspo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 890 hozzászólás
Megnéztem az eredményeket és egy valamin nagyon meglepödtem. Azon, hogy a közép gyöztesének az átl. sebessége majdnem 5km-rel jobb a hosszúénál. A H gyöztese 31 percet vert az ottani 2. helyezettre ( aki szintén nem kispályás benyomást keltett ) és annyira a mezöny fölé nött, hogy ezt nem gondoltam volna. Ott fotóztam az elsö 5-6km-es emelkedö végén a szölönél. Ez a srác úgy jött fel, hogy senki még csak hasonlóan sem. Fotóztam a cél elött is 300m-rel, ahol szintén nagy tempót ment. És valaki ( igaz középen ) átlagban ennyivel jobbat menne? Hát nem tudom.

#40
geoff

geoff

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 401 hozzászólás
Apróság, de engem pl nem is regisztráltak a célba érkezést követõen, legalábbis az eredmények közt nem szerepel idõ a nevem mellett. (El is van írva a nevem, de ez legyen a legnagyobb bajom :))

A dolog igazából nem zavar, mert nem verseny miatt mentem, másrészt defekt miatt elég rossz is lett, de lehet hogy jövõre jó lenne chipes módszert bevezetni.