Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Zemplén Maraton

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
1012 hozzászólás a témában

#1
me

me

    vendég

  • fórumtag
  • 22 hozzászólás

mi alapján módosították a listát?


A célban készült videó, az ott rögzített idõeredmények és a reklamációk alapján. A videó két napja jutott el hozzánk, az alapján tudtunk tisztázni néhány esetet.

A középtávra nevezett, de rövidtávra leforduló és azon végigtekerõ emberbõl lett középtáv kategória gyõztes.

Megírnád privátban, kire gondolsz?
Úgy megy, mint a karikacsapágy.

#2
Gyalogkakukk

Gyalogkakukk

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.739 hozzászólás

Tudtommal kedden várható egy újabb módosítás.


mi alapján módosították a listát? Dobogós helyeket cseréltetek fel, elsõbõl második, harmadikból pedig második helyezetteket csináltatok... A középtávra nevezett, de rövidtávra leforduló és azon végigtekerõ emberbõl lett középtáv kategória gyõztes. Legalább az elsõ pár helyezett idejére figyeljetek kicsit jobban, mert nekik biztosan nem mindegy hol állnak a dobogón.

#3
mb33

mb33

    vendég

  • fórumtag
  • 143 hozzászólás
Módosították az eredménylistát. Kiderült, hogy jó a szemem és a rövid nõiben nem néztem félre a dolgokat. Szemészeti vizsgálat törölve. :)

#4
thread

thread

    vendég

  • fórumtag
  • 217 hozzászólás
Tudtommal kedden várható egy újabb módosítás.

#5
labidani

labidani

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.124 hozzászólás
Thread látom hogy az eredménylistát módosítottátok! Az én ídõmrõl-eredményemrõl van van valami hír? Vagy kit zaklassak ezzel?

#6
zsizsi

zsizsi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.939 hozzászólás
Sebaj! Mi örülünk Neked, mert nagyon jók a képek!
Köszönjük!!!

#7
sysspo

sysspo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 890 hozzászólás
Köszönöm! Sajnos a helyszíneket nem sikerült úgy megválasztanom, ahogy szerettem volna a szombati dupla defekt miatt.

#8
zsizsi

zsizsi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.939 hozzászólás
Helló sysspo!
Nagyon jók a Zemplén Maratonról eddig feltöltött képek!
Rendelés menni fog! :)

#9
mb33

mb33

    vendég

  • fórumtag
  • 143 hozzászólás

Szerintem a legegyszerûbb aannak elkerülésére, hogy olyan szerepeljen az eredménylistán, aki nem ment végig:
A kiírásban nyomatékosan felhívni mindenki figyelmét, aki nem megy végig, annak szigorúan tilos áthaladni a célvonalon. Így nem lesz félreértés.


Szerinted, be gogja tartani ezt? Tudja, hogy csal és átveszi a kupát vagy nem jelzi a versenybíró felé, hogy ezt vagy azt csinálta, ezek után hiú ábránd a javaslatod. Bár biztos van becsületes ember is aki megtenné ezt.

#10
Kisvirág

Kisvirág

    vendég

  • fórumtag
  • 82 hozzászólás
Szerintem a legegyszerûbb aannak elkerülésére, hogy olyan szerepeljen az eredménylistán, aki nem ment végig:
A kiírásban nyomatékosan felhívni mindenki figyelmét, aki nem megy végig, annak szigorúan tilos áthaladni a célvonalon. Így nem lesz félreértés.

#11
sysspo

sysspo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 890 hozzászólás
Hello Hotmaat!

A képek itt vannak:

http://www.systemspo...8a7c5ed4b65.ivy

A rövidtáv éppen töltödik aztán jön a közép.

A filmet a Bükkön már meg lehet nézni. A koncepció a szokásos. Egy vágott anyag zenével + vágatlan terep és befutó felvételek, hogy minél többen megtalálják magukat.

#12
Hotmaat

Hotmaat

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.150 hozzászólás
Azért ez az eredményekkel kapcs vicces. Nem értem azt az embert, aki csal egy ilyen versenyen. Ennyi erõvel bemehetne az elsõ gravirozóshoz és csináltathatna magának egy kupát, hogy Magyar bajnok kb ugyanannyi érték van mögötte. Mondjuk erre jövõre tényleg kéne valami megoldást találni, mert ha már vannak ilyen gáz, nem becsületes emberek, akkor el kéne lehetetleníteni õket.

Mondjuk ha kizárodnak annak én csak örülök, mert akkor elöbre kerülök a végzettek listáján :D:p

Akinek vannak képei légyszi ossza meg. Sajna én most egyedül mentem, tehát nem volt aki fotozon :(

Sysspo:
Mikor lesz film? Meg majd hogy lehet hozzájutni?

#13
me

me

    vendég

  • fórumtag
  • 22 hozzászólás

Ja, és van két rajtszám nélküli "versenyzõ" is.


Az normális. Rendezõk vehették le a rajtszámát, mert szóltak, hogy feladják a félmaratont és a kismaraton pályáján mennek vissza a célba.
Úgy megy, mint a karikacsapágy.

#14
me

me

    vendég

  • fórumtag
  • 22 hozzászólás

A középtáv abszolút gyõztesére és egyben az U19 gyõztesére is. Gergõ egyébként szólt is a célban.


Hát, kösz az infót. :(
Végignézzük a videót, hogy tisztázzuk.
Úgy megy, mint a karikacsapágy.

#15
bary

bary

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 264 hozzászólás

Megnéztem a fotóimat. A 2 helyezett a középen ( 318 ) az elsö emelkedön már tol, poló és edzöcipö van rajta és eléggé a mezöny végén halad. Biztos vagyok benne, hogy röviden indult.
A közép elsö helyezettje az ominózus 25 feletti átlaggal az elsö 6 km-es emelkedö végén 102 mp-cel van lemaradva a közép élbolyától. Nekem ez nem vág össze.


Na nyomoztam én is. A kepeim Erdõbénye után a mezõn készültek, és utána a faluból kivezetõ úton. A mezõn az elsõ középtávos (459) 11:18:29-kor ment át. A képeim között seholsem találtam meg az abszolút 1., 2., és a 3. helyezettet (407, 318, 306). A 4. helyezett a 387-es rajtszámú, 12:03:30-kor volt de még csak a faluból kivezetõ úton. Megszámoltam, akkor pont a 100. volt a középtávosok között. Ehez képest 96 középtávost megelõzve 4. ként ért célba. Tehát az abszolút elsõ három helyezett erdõbényénél még nem volt az elsõ 110 (ennyi középtávosról készült fotó) áthaladó között. Ja, és van két rajtszám nélküli "versenyzõ" is.

#16
Kisvirág

Kisvirág

    vendég

  • fórumtag
  • 82 hozzászólás
A középtáv abszolút gyõztesére és egyben az U19 gyõztesére is. Gergõ egyébként szólt is a célban.

#17
me

me

    vendég

  • fórumtag
  • 22 hozzászólás

Az eredményekben kétkedõknek: a középtáv kiírt gyõztese nem ment végig, így nem verte el ennyire a mezõnyt:))


Kisvirág!
A középtáv abszolút gyõztesére gondolsz, vagy valamelyik kategóriáéra?
Úgy megy, mint a karikacsapágy.

#18
Hápi

Hápi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 952 hozzászólás
Én végig tekertem a középtávot eltévedés nélkül! A végén a szõlõk közötti bolyongás annyira nem tetszett, így ha jövõre az igért támogatási összeg szintén nem érkezik meg, akkor szerintem állítsátok vissza a 2006os útvonalat, már ami a végét illeti.
A kategória 7. helyezést pedig csak magamnak köszönönhetem, azaz inkább a rátkai és tállyai bornak hisz szombat este vagy 10 fajtát kóstoltunk végig. :gwizd:
A szervezésrõl csak annyit, hogy a maraton hozta a megszokott színvonalát és részemrõl az elõzõ két évhez hasonlóan semmi említésre méltó hibát nem találtam. Regisztráció, nevezés zökkenõmentes volt. Reggel a szervezõk megajándékoztak egy csomag papírzsepivel, melyért hálás köszönet ezúton is. A frissítõk is jó helyen és megfelelõ számban voltak és mindenki tudta a dolgát, nem lazsált senki. (nem kellett a szervezõk által biztosított keresztezõdésekben elõre kiabálnom, hogy mégis merre, hanem jó elõre mutatták a helyes irányt) Célbaérés után a tésztából is jutott bõven s a verseny utáni pihenés a tóban tényleg isteni volt. Ezt minden versenyen biztosítani kellene. ;)
Ha minden jól megy jövõre ismét találkozunk.

"A kerékpáros nem az autós ellensége, hanem olyan autós, aki már megtette az elsõ lépést a jó irányba!"(Karlovitz K.)
Rákosmente KerekSE;


#19
thread

thread

    vendég

  • fórumtag
  • 217 hozzászólás
Köszönjük!
Ha neked adjuk a legmagasabb fokát a dobogónak, mit kezdünk a másik kettõvel?
Erre nem jutott eszembe normálisabb válasz :)

#20
Gírosz

Gírosz

    újonc

  • fórumtag
  • 6 hozzászólás
Üdv Thread!
Klassz volt a verseny! Egyetlen hibával; nem én nyertem meg a középtávot. Meg tudjuk oldani, hogy jövõre enyém legyen a dobogó legmagasabb foka?
Üdv.: Gírosz, a kilencedik