Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Online bringásboltot keresek!

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
6016 hozzászólás a témában

#5921
Spock

Spock

    vendég

  • fórumtag
  • 15 hozzászólás

Ez az oldal jónak tûnik:

www.yatego.com/online-shop

Ha beírod a keresõbe a termék nevét kiszûri a sok szart!
És Shimano szettek-alkatrsészek egész jó áron mennek.


Valóban jónak tûnnek a Shimano árak, már-már szinte gyanúsak :air:

Kíváncsiságból megnéztem egy Shimano XT kerékszettet: Mo.-ra 328 Euróért küldik, ami mai árfolyamon kb. 80 eFt. Ehhez képest itthon valamelyik bolt árlistájában kb. 140 ropiért láttam... :(

#5922
tpresident

tpresident

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 898 hozzászólás
figyelem!!!

2005 Február elsejével az osztrák, német posta változtattott az árain, ami Mo.-ot kedvezõen érinti.
Kb. 30-405al kevesebb a magyarországra küldött postacsomagok ára...pl. eddigi 20EUR helyett 12EUR ! ! !

Remélem a kinti online boltok is reagálnak rá!!!
"Ha tanulmányozzuk a külömbözõ vallások tanításait, észrevesszük, hogy mindnek a pozitív emberi tulajdonságok fejlesztése, az erényes ember nevelés a célja. Ez elég ok arra,hogy tiszteletet érezzünk minden vallás iránt." - Õszentsége a Dalai Láma elmélkedése

#5923
tpresident

tpresident

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 898 hozzászólás
Ez az oldal jónak tûnik:

www.yatego.com/online-shop

Ha beírod a keresõbe a termék nevét kiszûri a sok szart!
És Shimano szettek-alkatrsészek egész jó áron mennek.
"Ha tanulmányozzuk a külömbözõ vallások tanításait, észrevesszük, hogy mindnek a pozitív emberi tulajdonságok fejlesztése, az erényes ember nevelés a célja. Ez elég ok arra,hogy tiszteletet érezzünk minden vallás iránt." - Õszentsége a Dalai Láma elmélkedése

#5924
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
nem tom honnan csak gondoltam szólok nehogy....

#5925
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás

Errõl mesélj már,én is néztem,h ezek az angol csókák hányféle kerót tartanak már raktáron?!?:)


Egyetlen egyet sem !!! Kifizeted aztán csókolom, ennyi ! Többször voltak már kitiltva E-bay-rõl de mindig visszajutnak valahogyan ! USA-ban lassan elég ismertek már, de nagy a világ és sajnos mindig van valaki aki benyeli. :(

Én már ott tartok, hogy Angliából sose vennék semmit E-bay-en !

sala nem USA-ból vett valamit ?

Mer' egy állat vagyok !

Three attributes of a good mountaineer are high pain threshold, bad memory, and ... I forget the third.


#5926
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
sala!
ugye olvasod?


#5927
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás

Errõl jut eszembe, az E-bay-en éppen egy gigantikus átverés folyik komplett bringákkal, lehetõleg egyikõtök se szívja be !

Itt van egy pl.: http://cgi.ebay.com/...4524407317&rd=1


Errõl mesélj már,én is néztem,h ezek az angol csókák hányféle kerót tartanak már raktáron?!?:)

#5928
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás
Errõl jut eszembe, az E-bay-en éppen egy gigantikus átverés folyik komplett bringákkal, lehetõleg egyikõtök se szívja be !

Itt van egy pl.: http://cgi.ebay.com/...4524407317&rd=1

Mer' egy állat vagyok !

Three attributes of a good mountaineer are high pain threshold, bad memory, and ... I forget the third.


#5929
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás

Nyugaton nem kockáztatják az üzleti hírnevüket ilyen dolgokkal. Kicsit más a mentalitás, mint hazánkban. Nekik az az érdekük, hogy a vásárlóik teljesen elégedettek legyenek és késõbb is visszatérjenek.


na pont ezaz. a magyar ember azt kezdi el nézni rögtön, hogy min hol lehet megtalálni a kiskaput, hogy csakazértis át tudjam b*szni a másikat... Nem számít, hogy mennyim van, had legyen csak mégtöbb.

odakint meg felfogja a hülye, hogy ha nem adsz, akkor nem is kapsz, és ha akar valamit venni, akkor kifizeti. (vajon miért nem müködik a becsületkasszás ujságárulás itthon? és miért müködik a tölünk eggyel nyugatabbra lévõ ausztriában? õk is csak emberbõl vannak...)

balkán, emberek, balkán...
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#5930
csita

csita

    vendég

  • fórumtag
  • 235 hozzászólás

Lehet,h túl pesszimista vagy bizalamatlan vagyok, de mi van akkor, ha átutalom a zsetont, várok-várok-várok...és nem jön a cucc.
Pénz elment, cucc nemjött...mit lehet ilyenkor tenni???

van 1 nagyo jó oldal:
www.wiggle.co.uk

Az a baj,h csak az UK területére szállítanak.
Ha van ott ismerõsöd, érdemes megnézni az oldalukat!


Nyugaton nem kockáztatják az üzleti hírnevüket ilyen dolgokkal. Kicsit más a mentalitás, mint hazánkban. Nekik az az érdekük, hogy a vásárlóik teljesen elégedettek legyenek és késõbb is visszatérjenek. Pl. nem volt egy két cucc amit rendeltem, és azt a pár eurót visszautalták a számlámra.
Az USA-ból is rendeltem már 1000 USD fölött GPS rendszereket és onnan is teljesen korrektül megjött minden.

Én továbbra is bízom bennük.:)
"A sport a test útján nyitja meg a lelket.":)

#5931
Shaman

Shaman

    vendég

  • fórumtag
  • 237 hozzászólás

erre találták fel a PayPal-t. ami természetesen magyarországon nincs, de fejlett internetes-vásárlós társadalmakban alap dolog. Elküldöd a pénzt, de az eladó addig nem fér hozzá, amig nem jelzed a központnak, hogy megkaptad a cumót. Ha megkaptad, és meg vagy elégedve, akkor felveheti a pénzt. Ha nem jönaz áru, akkor visszakapod a pénzt. Tiszta, egyszerü, és teljesen korrekt.


na ja,de mi történik, ha megjön a cumó, és visszajelzek h nem jön meg?
nem ezen töröm a fejem, írhatnámazt is h én külöm és visszajelez h nincs jövetel. na de a lényeg h emiatt a paypal sem csúcs. nincs más megoldás, a reputationt nézi mindenki és bízik.
Keep hands on bike at all times....

#5932
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.030 hozzászólás
csak ne felejtsd el, hogy
az ebike egy bolt (konkrétan a ridebike)
a bikediszkont meg egy srác aki ezzel is foglalkozik

mellesleg nekem mindkettõvel kellemes tapasztalataim vannak, a bikediszkonttal még kellemesebb lenne, ha az egyik modi jobban csipkedte volna magát :P

#5933
ggx

ggx

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.613 hozzászólás
nekem itthon a bikediszkonttal csak negatív, az ebike-al pedig csak pozitiv élményeim vannak.
a bikediszkont egy vicc...és most már a honlapon sincs árúkészlet.
volt amikor rendeltem, és 3 hétig vártam valami visszaigazolásra.

ebike-on tényleg nagy választék van, és korrektül rögtön szállítanak.

http://www.ebike.hu


megnéztem ezt a Wiggle-t, szerintem abszolút nem olcsó, olyan árak vannak, mint az itthoni boltokban. (telókat néztem)

#5934
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.030 hozzászólás
Én most DVDrentezek, de elég sok a gagyi film, az újdonságokat viszont nem könnyû elcsípni. ON: kerékpáros futár hozza-viszi a filmeket :clap:

#5935
Kislust

Kislust

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.507 hozzászólás
itthon is van online abc, csak drága meg körülményes...
Van állásom...:bananadan

#5936
tpresident

tpresident

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 898 hozzászólás
De persze nálunk még nincs semmi ilyen...
Elég sok internetes online bolt van már(más témában is, nemcsak kerékpárok) ennek ellenére azemberek bizalamtlanok.
Pedig tõlünk Nyugatra egészen más a helyzet.

Van 1 ismerõsöm, Skóciában tanul egyetemen. 1 kertes házat bérelnek többen, amit heti 2-3szor 4-6órás munkából fizetnek, és még sörözésre-öltözködésre...stb. is marad. Nemrég kificamodott a bokája, és pár napig egyedül volt, a lakótársai hazautaztak éppen. Leült a NET-elé, és online ment az ABC-be bevásárolni(tej kenyér, margarin, joghurt...stb) 12 órán belül szállítanak mindent.
És valamivel olcsóbb is, mert van valahol 1 nagy (hûtött)raktár, ahol pár ember összeválogatja a rendelésedet, bedobják az autóba, csengetnek vele, és kész.
Ennyi a lemaradásunk...
"Ha tanulmányozzuk a külömbözõ vallások tanításait, észrevesszük, hogy mindnek a pozitív emberi tulajdonságok fejlesztése, az erényes ember nevelés a célja. Ez elég ok arra,hogy tiszteletet érezzünk minden vallás iránt." - Õszentsége a Dalai Láma elmélkedése

#5937
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás

Lehet,h túl pesszimista vagy bizalamatlan vagyok, de mi van akkor, ha átutalom a zsetont, várok-várok-várok...és nem jön a cucc.
Pénz elment, cucc nemjött...mit lehet ilyenkor tenni???


erre találták fel a PayPal-t. ami természetesen magyarországon nincs, de fejlett internetes-vásárlós társadalmakban alap dolog. Elküldöd a pénzt, de az eladó addig nem fér hozzá, amig nem jelzed a központnak, hogy megkaptad a cumót. Ha megkaptad, és meg vagy elégedve, akkor felveheti a pénzt. Ha nem jönaz áru, akkor visszakapod a pénzt. Tiszta, egyszerü, és teljesen korrekt.
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#5938
tpresident

tpresident

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 898 hozzászólás
Lehet,h túl pesszimista vagy bizalamatlan vagyok, de mi van akkor, ha átutalom a zsetont, várok-várok-várok...és nem jön a cucc.
Pénz elment, cucc nemjött...mit lehet ilyenkor tenni???

van 1 nagyo jó oldal:
www.wiggle.co.uk

Az a baj,h csak az UK területére szállítanak.
Ha van ott ismerõsöd, érdemes megnézni az oldalukat!
"Ha tanulmányozzuk a külömbözõ vallások tanításait, észrevesszük, hogy mindnek a pozitív emberi tulajdonságok fejlesztése, az erényes ember nevelés a célja. Ez elég ok arra,hogy tiszteletet érezzünk minden vallás iránt." - Õszentsége a Dalai Láma elmélkedése

#5939
csita

csita

    vendég

  • fórumtag
  • 235 hozzászólás
Általában a felsõbb kategóriás cuccok olcsóbbak, még a postaköltséget is beleszámítva. Illetve sokkal nagyobb a választék és nem csak ígérgetik hogy lesz, mint egyes üzletek itthon, hanem lehet rájuk számítani.
"A sport a test útján nyitja meg a lelket.":)

#5940
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
annyira azért nem olcsók... Amit lehet kapni, azt általában ha hozzáadod a postaköltséget, majdnem olcsóbban megszerzed itthon. Jó persze van egy csomó cuccuk, ami itt egyáltalán nem, vagy csak elvileg kapható, gyakorlatilag meg "majd jövõ héten", de azért ott se kolbászból van...
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F