Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Online bringásboltot keresek!

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
6016 hozzászólás a témában

#5901
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
viszont egy olyan bolt, ahol eléggé szokott lenni minden... annyira nem vészesen drága.
ebike meg azért jó, mert nem kell a termékek származásáról nyilatkozni, mehet akinek kell.
mellesleg külföldön jó olcsón is lehet vásárolni, ezért lehet ilyen olcsón adni a neten keresztül.... és még így is van haszon rajta.
óje.

#5902
tpresident

tpresident

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 898 hozzászólás
A Ridebike nem a spórolós emberek boltja.
Azoknak a boltja, akik bemennek,h kérdeznek, az eladó ajánl 1 biciklit az igényeinek, és ha van belõle kék, megveszi.
Vagy olyan majmoknak, akik minden elindulás elõtt állítanak a kerékpár váltóján...az ilyenekrõl nem mondok véleményt.
Vannak olyan arcok, akik a hétvégén böltöznek 40e Ft-os ruhájukba, felülnek a félmilliós tökéletesen tiszta makultlan biciklijükre, eltekernek a kerékpárboltba, és elkérik a hajtókar kulcsot, beállítják 40Nm-re, meghúzzák a semmit, és boldogan hazakerekeznek,h elvégezték a szükséges(szükségtelen) karbantartást.
Ilyeneknek való bolt a RideBike. Aki ésszel cserélgeti az alkatrészeket, anak van a NET- meg a kisebb boltok, akik ha kicsit jobban megismernek hajlandók nagyon kis árrréssel dolgozni, és kapásból 10-15%-al vagy a kisker ár alatt.

Hát ennyi.
"Ha tanulmányozzuk a külömbözõ vallások tanításait, észrevesszük, hogy mindnek a pozitív emberi tulajdonságok fejlesztése, az erényes ember nevelés a célja. Ez elég ok arra,hogy tiszteletet érezzünk minden vallás iránt." - Õszentsége a Dalai Láma elmélkedése

#5903
ggx

ggx

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.613 hozzászólás

olcsóbb, de én nem rendelnék meg ugy valamit, hogy az ár 1/3-a a postaköltség... :chin:


jaja, ez igy van! várj össze pár dolgot, ami kell és akkor rendelj, vagy állj össze pár haveroddal, és akkor már olcsóbb a szállítás költsége.
mi többször is csináltuk így, és sikerült 40E Ft fölé menni, ahol már nincs szállítási költség

#5904
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
olcsóbb, de én nem rendelnék meg ugy valamit, hogy az ár 1/3-a a postaköltség... :chin:
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#5905
Attisch

Attisch

    vendég

  • fórumtag
  • 127 hozzászólás
  • LocationBudapest
Hali!

Az ebike-on megnéztem, hogy mennyibe kerül egy sram pc58 lánc: 2390 HUF (!! a javasolt fogyasztói ár 2990 HUF). Ha az ebike-ot a ridebike csinálja, akkor az hogy lehet, hogy a ridebike üzletben a lánc 3590 HUF. :chin: Olcsóbb, ha megrendelem magában a láncot még 1100 HUF szállítási költséggel is.
Vagy a ridebike árkád-beli üzlete kicsit drágább? :confused:

Attisch

#5906
voti

voti

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.179 hozzászólás
Más EU országban nem tudsz visszaigényelni áfát! Ha magánszemélyként vásárolsz csak bruttó áron tudsz vásárolni, és ilyenkor ithhon (mint azt többen is írták) nem kell sem áfát, sem vámot vagy adót fizetned. Ha cégként vásárolsz akkor kérned kell közösségi adószámot és nettó áron kell vásárolnod, mert vissza nem igényelheted!!! Viszont ilyen esetben sem kell itthon áfát fizetned! Ez 100% így van, most hoztam teherautót németbõl és elb...tamFeltöltött kép
Románok meg nem EU, ezért náluk másként van, õk visszaigényelhetik, de otthon be kell fizetniük.

#5907
tpresident

tpresident

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 898 hozzászólás
Ha EU-országból hozod be, és ott nem igényeled vissza az Áfát, akkor nem kell fizetned semmit. Nekünk nem érdems itthon fizetni az áfát, mert mindenhol alacsonyabb(14-16-18%). Nálunk meg ugye 20-25%.
Viszont pl. a Románoknak megéri, mert nekik otthon alacsonyabb pl autóra az áfa, mint a németeknél. Ezért van nagyon sok német (autó)hirdetéshez odaírva a nettó ár is...mert a Román azt akarja fizetni.

Tehát,ha Angliából rendelsz, semmit nem kell tenned, õk az áfás árat kérik tõled, és kész is.
"Ha tanulmányozzuk a külömbözõ vallások tanításait, észrevesszük, hogy mindnek a pozitív emberi tulajdonságok fejlesztése, az erényes ember nevelés a célja. Ez elég ok arra,hogy tiszteletet érezzünk minden vallás iránt." - Õszentsége a Dalai Láma elmélkedése

#5908
ggx

ggx

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.613 hozzászólás

Ha EU országból jön a cucc nem kell fizetni rá plusszba semmit csak a postaköltséget értelemszerûen!


én is igy tudtam eddig

#5909
XC_Rider

XC_Rider

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.218 hozzászólás
Ha EU országból jön a cucc nem kell fizetni rá plusszba semmit csak a postaköltséget értelemszerûen!

#5910
koxx rider

koxx rider

    vendég

  • fórumtag
  • 10 hozzászólás
Vole: Hogy érted hogy attól függ hogy jön be? (postán küldik...) És mennyit kell fizetni?

#5911
kulak

kulak

    vendég

  • fórumtag
  • 103 hozzászólás
Én úgy tudom, csak akkor kell M.o-n áfát fizetni, ha a határ túlsó oldalán visszakéred pl az osztrák áfát (merthogy kiviszed az országból a terméket). Ekkor a határ magyar oldalán be kell vallani, hogy igen, ezt hoztam, és be kell fizetni a magyar áfát.

#5912
ggx

ggx

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.613 hozzászólás
dehát EU tagok vagyunk nem?

#5913
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
Attol fugg hogy jon be, de hivatalosan igen, kell.
Ride fast or be last!
I`m as fast as nobody!

#5914
koxx rider

koxx rider

    vendég

  • fórumtag
  • 10 hozzászólás
Légyszi erre az válaszoljon, aki biztosan tudja; Ha rendelek neten Angliából, akkor arra nekem itthon kell még fizetnem ÁFÁt vagy vámot vagy akármit?!?!?

#5915
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
szeretjük az ebikeot :spoko:
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#5916
tpresident

tpresident

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 898 hozzászólás
hmmm. korrekt!

#5917
ggx

ggx

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.613 hozzászólás
újabb jó pont az ebike-nak, 3 napja rendeltem csomó mindent, olyanokat is, ami nincs készleten (ezt a honlapon jelölik) tegnap hívott a srác, hogy minden megvan, egy dolgot kivéve, de lehet, hogy így csak majd jövõ hét hétfõre jön a cucc...
ehhez képest meglett ma, és kihozta személyesen a pakkot most.

#5918
Gyalogkakukk

Gyalogkakukk

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.739 hozzászólás

www.bicycles.de

Az akciós cuccok nevetségesen olcsók. (pl múltkor Shimano alap SPD-SL cipõ 20 EUR...).


csak megerõsíteni tudom

érdemes nézegetni, mert tényleg nagyon jó akciók vannak
én 2003-ban vettem 2001-es Manitou Mars-ot, lockout-al, 52e Ft-ért. :)

#5919
tpresident

tpresident

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 898 hozzászólás
fontolóra veszem,hogy legközelebbi nagyobb beruházás esetén biza' isten nem a megszokott boltomba megyek érdeklõdni(pedig 15% kedvezményt kapok bármie) ,hanem seggelek 2-3 órát a NET elõtt, és megveszem a terméket a hazi ár feléért...
"Ha tanulmányozzuk a külömbözõ vallások tanításait, észrevesszük, hogy mindnek a pozitív emberi tulajdonságok fejlesztése, az erényes ember nevelés a célja. Ez elég ok arra,hogy tiszteletet érezzünk minden vallás iránt." - Õszentsége a Dalai Láma elmélkedése

#5920
kulak

kulak

    vendég

  • fórumtag
  • 103 hozzászólás
www.bicycles.de

Az akciós cuccok nevetségesen olcsók. (pl múltkor Shimano alap SPD-SL cipõ 20 EUR...).