Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Online bringásboltot keresek!

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
6016 hozzászólás a témában

#5961
BrickTop

BrickTop

    vendég

  • fórumtag
  • 201 hozzászólás
eBike sztem is nagyon jó hely, a rendelés feladása után 60óra múlval megjött a cucc. most már 48órával hirdetik magukat de így is nagyon korrekt volt. az árakat már nem is említem :D

#5962
xian

xian

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.280 hozzászólás
  • LocationTahitótfalu (ritkán Ózd)
Hát, júli 6-án rendeltem a Bikediszkonttól. Aztán egy hete megint rendeltem pár dolgot. Úgy beszéltük meg, hogy jön a cucc a Bükkmarci elõtt. Ehhez képest egy hete nem lehet õket elérni sem mailben, sem telefonon. Tegnap DÉLUTÁN lemondtam a fontosabb alkatrészeket, és ugyanazt megrendeltem az eBIKE-on. Ma DÉLELÕTT 11-re itt volt. Ja, és 600 píz vót a szállítás GLS-sel...

#5963
Davee

Davee

    vendég

  • fórumtag
  • 69 hozzászólás
Jóvan de nem nekem :P!

De az jó Big bolt!Meg van jó sok cucc!Mondjuk igazából(legalábbis ahogy én észrevettem),csak mostanság lett divat ez a kimegyek külföldre+online boltok!Vagy nagyon hülye lennék?

#5964
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
jaj bazzeg ez nem jutott eszedbe?
ez szonte alap

#5965
Davee

Davee

    vendég

  • fórumtag
  • 69 hozzászólás
Ja.és még valami!

Van a mountainbiker.at-n olyan hogy online shop meg products stb.Szóval az internetes oldalukat igen ritkán frissítik!Tehát vagy e-mail vagy telefon!Az a tuti!Szerintem a boltos angolul is tud!

Nem kell valakinek da bomb sputnik desgin? ::) ;D

#5966
Davee

Davee

    vendég

  • fórumtag
  • 69 hozzászólás
Gyõzelem!
Sikerült megtalálnom.Na Kérdeztétek néhányan:

!!!www.mountainbiker.at!!!
Ez a netcím.Itt választhattok boltok közül és a WIEN 09-et válasszátok!Én abban voltam és az tuti jó.Kb egy 300nm-es bolt tele jobbnál jobb cuccokkal!A villamosmegálló mellett van!
A legbiztosabb az ha kitelefonáltok és megkérdezitek hogy a cucc amit szeretnétek mennyibe kerül?!Ha kell azt mondjátok hogy tegye félre és aztán kimentek és behozzátok!Ennyi!


#5967
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
mond a nevet a boltnak es megtalaljuk ezeknek az emberöknek.

#5968
Davee

Davee

    vendég

  • fórumtag
  • 69 hozzászólás
Hát srácok még mindig nem találtam meg aBécsi bolt címét de ne aggódjatok dolgozok rajta :P!

Hát igen factor az factor.Bár mondjuk tegnap láttam egy(talán 2001-es)Shock Works TSR-t amin rajta volt a régi árcédula(asszem 75.000 volt :-X) és álatta nagy piiros betûkkel hogy óriási akció ;D!Ha jól emlékszem olyan 35.000-re vitték le!Szóval azért az x-factor sincs totál elveszve ::)!3 év alatt sikerült rájönni h talán ha kicsit olcsóbb lenne el is tudnák adni ;).Na mind1... ;D

#5969
Jabbar

Jabbar

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 357 hozzászólás
hogy kicsit visszatérjünk az online szférába:

én is rendeltem az ebike-ról. kicsit fapados a webfelületük meg az egész rendszer (kiírás szerint épp átalakulnak), de tény, hogy a 3. napon (ez lehetne a 2. is, ha 12h-ig feladom a rendelést) szépen megjött, szépen kibontottam, hogy az van-e a csomagban, ami kell, és utána fizettem ki a cehhet. korrekt! szerintem egyébként egyszerûen egy bizonyos ár felett a hülyének is megéri innen rendelni! minden minimum 20%-al olcsóbb, de egyes dolgok 30-40-50% is lehet a bonus!

#5970
marton

marton

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.633 hozzászólás
Hi,
Ha már szóba került az X-Factor üzletpolitikája:
Tavaly még volt 1 szép iparis NÉGYSZÖG(!4szög) TENGELYES középcsapi. Kb. 14ezer volt az ára. Mondom nekik, 2003-ban rajtam kivül ember nem venné meg azt tõlük, de ha 1 kicsit engedne belõle, vinném. Persze, hogy nem adták. Mit gondolnak ezek a kereskedelemrõl?? Hány éve állhatott a pénzük abban a termékben?
Vagy 1 múzeumban voltam? ;)

#5971
Davee

Davee

    vendég

  • fórumtag
  • 69 hozzászólás
Okok Már keresem türelem!!!

Voltál Legoangba?Érdemes oda kimenni?Mert én eccer nagyon kimennék.

#5972
conor1326

conor1326

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.055 hozzászólás

DE ott ha már 9-10 hónapja rohad a polcon a cucc, akkor már kiütést kap a tulaj és inkább leárazza 20-30-40%-kal csak hogy elvigyék.


Hát igen...
Leogangban múlt héten a helyi bicajboltban egy Scott High Octane boxxerel mg 5th Element taggal meg 222mm útra növelõ tuningszettel( a többi a gyári felszerelése volt asszem): tippeljetek mennyire volt leárazva: 1500 EURO!!! :-X lehet számolni: 375e Ft
öhömm
pedig az nem egy régi cucc.... ::)
ja másnapra el is vitték :(
kár hogy nem volt annyi pénzem :(
Ja a bécsi bolt engen is érdekelne...
üdv

Conor

#5973
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.030 hozzászólás
Pl: én is. :-*

exr comp: ::) ::) anyagfáradás

#5974
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
annak sokan örülnénk ugy gondolom :)
kösz!

#5975
Davee

Davee

    vendég

  • fórumtag
  • 69 hozzászólás
Hát igen ez a factor+mali...!Jó monnyuk nemtom mennyi a legolcsóbb amennyiér magyarországon lehet kapni dj3-at de sztem 73 rudinál kicsikét több...!
Hát sztem 2004es Dj3-nál nem lesz szükséged garanciára ;D ;D ;D!!!De egyébként az én elõzõ(marz exr comp 2003) telómnak levállt a fékhídja az egyik szárról(lehet h nem tett neki jót a váztörés...)és vittem be factorba hogy akkor what the fuck,és azzal a lendülettel küldtek el a "*/°²·~°`²" ....hazafele!Pedig megnézettük több helyen is,és nagyon úgy tünt hogy anyagfáradás volt a hiba...!

Na mind1!Szóval én annyira nem bízom a garanciákban...

Többen kérdeztétek hol vana bolt: most azonnal nemtom megmondani mert van kb 20 német újságom és az egyikben a lap alján egy sorban van a cím de majd megkeresem...!

#5976
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.030 hozzászólás
Azért szvsz nyugaton se fenékig tejfel az élet, az új cuccok ott is ugyanannyiba, ha nem többe kerülnek mint nálunk. DE ott ha már 9-10 hónapja rohad a polcon a cucc, akkor már kiütést kap a tulaj és inkább leárazza 20-30-40%-kal csak hogy elvigyék. Na ezt kellene nálunk is elsajátítania a kereskedelemnek. Kapásból tudnék sorolni 3-4 boltot, ahol 00-02-es cuccok vannak ugyanazon az árszinten amin annak idején elkezdték árulni. :P Most meg fogtok köpködni, de pl a faktorban évente olyan 15-20 %-kal viszik le a cucc árát, ha nem tudják azévben eladni. Az már egy más kérdés, hogy milyen árról indulnak. :)

#5977
tom_mirra

tom_mirra

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.889 hozzászólás
Ez M.O. :(

#5978
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.030 hozzászólás
Iljics: miért csodálkozol, ez a Mali ;) ;D ;D

#5979
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás
Nem, nem X-Factor, a Mali is ennyit ír rá ! :o

#5980
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.030 hozzászólás
Iljics: miért csodálkozol, ez az X factor ;)

krisz: gondolom, ha kint veszed, akkor a kinti forgalmazó intézi a garanciális problémákat, pl az enyémen is a német nagyker hologrammos gari matricája van. Kell-e a garancia? Ha beszarik valami több tíz-százezres alkatrész, akkor inkább kiutazol kétszer Bécsbe vagy megcsináltatod itthon pízért? Online-nál meg egyeztetés után visszaküldöd a cuccot és õk intézik a garit (jogos igény esetén a szállítási díjat is). Választhatsz. :-\ Azt meg szerintem elfelejtheted, hogy az itthoni nagyker majd bevállalja neked a kint vásárolt cuccra a garit. Bár a legtöbb cég worldwide warranty-t hirdet de ez itt még mindíg a balkán.