Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Online bringásboltot keresek!

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
6016 hozzászólás a témában

#5981
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás
Te jó ég, 99e a DJ III ??? :o

#5982
xian

xian

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.280 hozzászólás
  • LocationTahitótfalu (ritkán Ózd)
Eddig két nem e-bolt is megtette azt, hogy a zinterneten kinéztem valamit, felhívtam õket és leküldték utánvéttel...azért ez sem rossz.

#5983
Jabbar

Jabbar

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 357 hozzászólás
az ilyen kint vásárolt cuccra gondolom kinti a garancia? ez jelenthet általában problémát? vagy másképp fogalmazvba szokott szükség lenni a garanciára?

#5984
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.030 hozzászólás
Na erre én is kiváncsi lennék mert én olyan bazi nagy bringás boltot nem találtam Bécsben.

#5985
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
bolt nevét, címét meg tudod mondani lécci?
kösz!

#5986
Davee

Davee

    vendég

  • fórumtag
  • 69 hozzászólás
Én meg azt mondom, hogy aki külföldröl akar rendelni az ne netes oldalon tegye hanem huzzon ki bécsbe mert ott van egy kib*ott nagy bringabolt.Én is ott vettem a 2004-es Dj3-amat és 250 euróbol megúsztam ;D ;D ;D!!!Na,most mondjátok hogy,hogy a tökömbe mennyetek ki?Elmész a nyugatiba fölpattansz a vonatra kihúzol bécsbe és bejössz a cuccal!EU van,ezért nincs vám és saját használatra(tehát ha nem adod el csak miután használtad és meguntad) lehet hozni cuccot.Nekem monnyuk annyi elönyöm volt h anyám épp ment bécsbe és kitéptem vele.De a vonatjegy 10 rudi oda vissza.3óra út oda 3 vissza.ENNYI!!!Elárulom hogy ha még kajálsz is kint akkor 73.000-bõl megúszod az egészet és még bécset is megjártad.Csak úgy megemlíteném hogy a factorban a minap néztem és 99.990 Ft a dj3....

Én ezt javaslom mindenkinek!!!!


#5987
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.030 hozzászólás

::)
aki eddig nekem mondta, hogy rendelt, az meg is kapta az árut...
szal mindig van egy két rossz tapasztalat, és általában ök mondják ki, aki megkapja, az nem beszél itt, ezért csak a negatív tapazstalatok látszódnak... és ez hamis képet ad a "cégröl"


Nekem pozitív tapasztalataim vannak a bikediszkontról, bár vizsgaidõszakban ne rendelj. ;D ;)

#5988
marton

marton

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.636 hozzászólás
A haverom most akart 1 német cégtõl rendelni, és azt mondták, Magyarországra nem szállitanak. Kérdezték, hogy de hát már EU-vagyunk, erre azt mondták diplomatikusan, hogy még gondolkoznak a problémán.
Tehát nem mindenkinek vagyunk EU. És a banki átutalás is nehezebb, mint az "igazi" ::) EU-ban.
MARCI

#5989
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
::)
aki eddig nekem mondta, hogy rendelt, az meg is kapta az árut...
szal mindig van egy két rossz tapasztalat, és általában ök mondják ki, aki megkapja, az nem beszél itt, ezért csak a negatív tapazstalatok látszódnak... és ez hamis képet ad a "cégröl"

#5990
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás

ennyi erõvel én is nyithatnék egy bringaboltot itt a monitorom elõtt ülve...


ja, persze.

miért nem teszed?

#5991
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
ha valaki tudja hogyan lehet a bikediscount.at-n regisztrálni az ne tartsa magában!
én csak Login gombot találok >:(

#5992
blademaster

blademaster

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 273 hozzászólás
én nem vagyok ezeknek az e-vásárlásoknak nagy híve d megnélztem mind2 oldalt(ebike,bikediszkont)és hát tényleg az eléggé negatív hozzállásom mellett is az ebike teccett jobban...már úgy külsõre is...

#5993
ggx

ggx

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.613 hozzászólás

link=board=5;threadid=4496;start=15#msg194335 date=1088790872]
nem fikázni kell, hanem megrendelni, és ha nincsen, akkor továbbállni.


namost azért ebben van egy olyan dolog, hogy rendeltem már többször is a bikediszkontról, és vártam-vártam-vártam....
ezután rátelefonáltam a gyerekre, hogy mi a f@sz van, akkor mondta, hogy jaj bocsi ok, majd visszaszólok...
és kb 2-3 hét múlva kiderült, hogy végülis a 3 cucc közül, amit rendeltem semelyiket se tud hozni....

szal nem ilyen egyszerû, hogy megrendelem, aztán ha nincs, akkor továbbállok, ugyanis hetek telnek el közben...

szerintem az a jó megoldás, amit az ebike csinál.
legyen inkább szûkebb kínálat, de az olyan, ami tényleg van nekik...

jó hát erre lehet mondani, hogy jaj szegény bikediszkontot csak egy gyerek csinálja, meg hát nincs neki tõkéje, meg stb...
oké semmi gond, csak akkor ne nagyon várjon meggazdagodást ettõl a vállalkozástól a gyerek, ennyi erõvel én is nyithatnék egy bringaboltot itt a monitorom elõtt ülve...

#5994
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
az a hatalmas különbség az ebike és a bikediszkont között, hogy mig az egyik (ebike) mögött áll egy bolt (aki nem szégyell megvenni egy halom mindent, mert úgyis elmegy, forgótõke meg van) és egy halom ember, aki a napi árukészletet felviszi a netre, addig a bikediszkont egy ember, akinek ez nem is fõállása, valamit nincs annyi forgótõkéje, hogy minden meglegyen, amit feltesz a honlapra.
nem fikázni kell, hanem megrendelni, és ha nincsen, akkor továbbállni. boltokban sincs mindig minden, ott is csak meg kell rendelned, és azok is csak a nagykertõl függnek, nem?

#5995
kiscsango

kiscsango

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 715 hozzászólás
No, ez érdekes. Tegnap mi is rendeltünk tõlük, ha szerencsénk van megjön ma. Mivel sürgõs volt, rákérdeztem a személyes átvételre, de nem lehet. :-\
Mondjuk megértem, ezért ebolt.
A bikediszkonton pedig írják, hogy a beszerzés a nagykerektõl is függ.

#5996
ggx

ggx

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.613 hozzászólás
eBIKE-ról rendeltem sok mindent, és nagyon kellemesen csalódtam, szal tudom ajánlani mindenkinek!
Az oldalon amit látni lehet, minden cucc van nekik raktáron, ráadásul csak annyit lehet belõle rendelni az oldalon is, amennyi ténylegesen van, tehát a valós árúkészletet reprezentálja, nem úgy mint pl a bikediszkont, ahol a világ összes cucca fel van sorolva, és a halovány nagykerek miatt annak kb 30%-át tudják küldeni, a többit nem!
Nagyon gyors is a dolog, én hétfõn rendeltem, kedden már csöngettek a cuccal.
A kiszállítás nekem már tök ingyenes volt, mert nagyobb összegért rendeltem.

Szóval tényleg csak ajánlani tudom, nagyon korrekt hely az ebike, jó árakkal, végre van már ilyen MO-n is!

És a poén még a végére: az egész ebike-ot a ridebike csinálja, minden cuccon a ridebike-os árcédula volt, és a dobozon is ridebike-os pecsét volt :)

#5997
gorgo

gorgo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 649 hozzászólás
nem tud véletlenül valaki bécsi bringásboltot???

#5998
szinuhe

szinuhe

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 911 hozzászólás
az ebike-ot szepen toltogetik fel.
egyik masik-masik cuccnak igen kellemes ara van... :)

#5999
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
bikediscount.at -t nézegetve arra a furcsa megállapításra jutottam, hogy EU-országba egy rs psylo 259€ +10€szállítás (ha nem ausztriába v. németo.ba viszik) és ha nem EU-országba rendeled (még magyarország is ezek között van listázva) akkor 223euro+13eur szállítás=236. vagy ehhez még jön vmi plussz költség?


#6000
Sly

Sly

    vendég

  • fórumtag
  • 73 hozzászólás
Az Ebike szerintem még most tölti fel a dolgokat.Tegnap még nem volt pl pedál asszem.

És ezek a külföldi rendelõsdik nem rizikósak??