Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Online bringásboltot keresek!

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
6016 hozzászólás a témában

#701
mgy

mgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.091 hozzászólás

azt hol lehet allitani? nem talalom...
...
van euros szamlam, es azt hittem alapbol "paypal kepes" kartyat adnak.


Most pont nem akarok semmit kifizetni, hogy képernyõmásolatot csináljak ;) de közvetlenül a PP bejelentkezés után, mikor az elsõ jóváhagyást megteszed, szerepel egy "other conversion options" felirat. Arra klikk, szépen látszik, milyen lehetõségeid vannak. Nincs szem elõtt, de annyira eldugva sem.
Magyar bank által kibocsájtott kártyával nagyon nem alap, hogy euróban könyveljék a terhelést, beszélned kell a számlavezetõ bankkal, mit s hogyan. Lehet nem is olcsó! Mikor kint éltem, nekem citi volt, huf és eur (sõt, akkor még DEM!) számlákkal, simán telón váltogattam, hogy egy tranzakció melyik számlát fogyassza.

#702
imi72

imi72

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.541 hozzászólás
  • Locationa Pilis
arn, a paypal-os felületen, a fizetés jóváhagyásakor megmutatják a terhelendõ kártya utolsó 4 számjegyét. Na, ott lehet választani, hogy kinek a konverzióját használja.

Trance
"Attól még, hogy egyesek szerint kevés idõnk van hátra, nem kéne szét....ni mindent magunk körül, lásd szemetelés, erdõirtások, és a tévé maci megszüntetése..."


#703
arn

arn

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 7.205 hozzászólás
  • LocationBécs

Nekem speciel olyan számlám van. Aminél semmilyen elektronikus utalásnál nem kérnek egy fillért se. A pénz ügyeknél meg sose volt olyan hogy azt hittem ha nem szerzõdés van amit el kell olvasni és még az apró betûs részt is. Kattintgatni nagyon könnyû és egyszerûnek tûnik azonban ha nem figyelsz ennek ára van. Õrülj hogy ilyen olcsó volt a tanulópénzed. Van akinek ez 2-3 nagyság rendel nagyobbra sikerült.


ot eve hasznalom a paypalt (ebay, etc), vettem bar bringat is vele :) de aranyaiban sose emlekszem, hogy ennyire lenyultak volna.

#704
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás
ebay-es német vásárlásokat ezért szoktam levélben fizetni :)
egyszerûen bevágom borítékba és huss... ;)
kb. 5x próbáltam, 300-400 euroig stresszelés nélkül

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#705
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.068 hozzászólás
Nekem speciel olyan számlám van. Aminél semmilyen elektronikus utalásnál nem kérnek egy fillért se. A pénz ügyeknél meg sose volt olyan hogy azt hittem ha nem szerzõdés van amit el kell olvasni és még az apró betûs részt is. Kattintgatni nagyon könnyû és egyszerûnek tûnik azonban ha nem figyelsz ennek ára van. Õrülj hogy ilyen olcsó volt a tanulópénzed. Van akinek ez 2-3 nagyság rendel nagyobbra sikerült.
Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!

#706
arn

arn

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 7.205 hozzászólás
  • LocationBécs
azt hol lehet allitani? nem talalom... egy ilyet talaltam: Your bank account in Hungary must contain only Hungarian Forints.

van euros szamlam, es azt hittem alapbol "paypal kepes" kartyat adnak, mint a forintosnal, de beneztem, es adtak egy maestrot. most intezem majd, hogy vmi normalisabb kartya legyen hozza.

#707
imi72

imi72

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.541 hozzászólás
  • Locationa Pilis
Miért nem a bankod árfolyamát használod? A fizetésnél két opció van, bankja válogatja, de van, amikor érdemes a saját konverziót választani.Amúgy biztos, hogy õk emeltek és nem a bolt?

Trance
"Attól még, hogy egyesek szerint kevés idõnk van hátra, nem kéne szét....ni mindent magunk körül, lásd szemetelés, erdõirtások, és a tévé maci megszüntetése..."


#708
mgy

mgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.091 hozzászólás
arn,
be tudod (be kell!) állítani, milyen devizában terheljen a paypal. Ha forinton hagyod, ami az alapértelmezett, "megnyerheted" a paypal remek árfolyamát. Ha átállítod, hogy az eredeti devizában menjen tovább a bank felé a tranzakció, akkor a paypal nem bántja, majd a bankod vált jópofa árfolyamon. Az utóbbi sem nagyon finom, de még mindig jobb, mint az alapértelmezett. Legjobb megoldás az adott devizában vezetett bankszámla ÉS kártya, így nem történik átváltás sehol.

#709
arn

arn

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 7.205 hozzászólás
  • LocationBécs
ez a rohadt paypal miota szamol ilyen durva arfolyam differenciaval? az hagyjan, hogy a bolt ramveri a 2.3%os koltseget, de 291es kozeparfolyam mellett tobb mint 306 ftos arfolyammal nyultak le a szamlamat... 65329 ftbol 4968 volt csak a paypal koltsege (7.6%)! nem remlik, hogy korabban ennyivel eltertek volna a kozeparfolyamtol.

#710
(ex)Cat

(ex)Cat

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 357 hozzászólás
Aki esetleg nem követnék az adventi akciókat, a RoseBikes-nél ma 30% engedmény van testápoló szerekre. Többek között Assos krém is van. :)

#711
csabilc4

csabilc4

    vendég

  • jóváhagyásra váró
  • 119 hozzászólás
Óriási sisak ákcióóóó csak ma!!!:::
★Groe Helm-Aktion★

#712
ZolkoW

ZolkoW

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.699 hozzászólás

akkor pénz is megvan meg a csomag is? :D


legjobb - csak kicsit sokat kellett várni :D

#713
Sly78

Sly78

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.513 hozzászólás

ma megérkezett. :)


akkor pénz is megvan meg a csomag is? :D

#714
Kisherceg

Kisherceg

    fullamatőr kocabringás

  • fórumtag
  • 7.993 hozzászólás

az október 9-én rendelt csomag nem ért ide az on-one-tól. viszont 21 munkanap után elsõ szóra visszakaptam a pénzt. kivéve a postaköltséget (5 font).

ha valaki rendelne nagyobb összegért, beszállnék!


ma megérkezett. :)

"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."

"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"


#715
Zeke

Zeke

    vendég

  • fórumtag
  • 161 hozzászólás

Szeptember elején rendeltem a Dealextreme-en egy lámpaakkut (mj-808) meg pár kiegészítõt. Ingyen posta , jó árak , de hosszú átfutás.
Most már kezdtem aggódni , hogy nem érkezik meg , lekérdeztem , hogy mikor postázták stb.

Date Amount Payment Method Payment Result
2012.09.07. 7:50:42 USD$ 30,50 Paypal Payment Succeed

Status TrackingPaymentShipments
Date Status Notes
2012.09.08. 4:52:33 FullShipment All items have been shipped.


ez jött ki rá , ami nem túl biztató.
Van még bármi remény ennek a megérkezésére?
Az jutott még eszembe , hogy esetleg vámolásra kerül , de arról nem kéne értesíteniük?


Ma érkezett meg.
Kb hihetetlen. A csomagon 09.12 dátum van.
A paypal amúgy elutasította a visszafizetési igényt idõtúllépés miatt , a Dx pedig semmit sem reagált a levelünkre , így végleg letettem róla. Már gondolkoztam , hogy szerezzem be máshogy , de semmi ötletem nem volt , közben vettem egy városi villogót , hogy legalább annyi legyen a bringán.
Na de a lényeg , hogy itt van , ugyan 88 nappal a rendelés után és elég viharvert csomagolásban , de épségben.

A morcos.


#716
Louis

Louis

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 802 hozzászólás
kerekpar-outlet.com pipa!Alk.részt stipi.stopiztam,pénzt utaltam,2 nap múlva Magyar Postával itt is volt a szajré! Pöpec!Jó cuccok vannak,elég jó áron,legfõképp bontott cuccokból...Aki nem ragaszkodik a zsír újhoz!
Magellan-os

#717
zscs

zscs

    bringás

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
  • LocationBdapest - Wien - Mondsee
FYI.
15 éves a Bike-Components.de, ezért ma 15 EUR egy csomó termék! :)
BIKE-COMPONENTS.DE - Fahrradteile & Fahrradzubehr fr Mountainbike (MTB), Rennrad, Trekking-Fahrrder und Roadbike

#718
Louis

Louis

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 802 hozzászólás
Köszönöm!Ez így több,mint biztató!:-)
Magellan-os

#719
ZolkoW

ZolkoW

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.699 hozzászólás

Hali!Lehet hogy off?!Kerékpár-outletrõl(kerekpar-outlet.com) tud valaki infót adni?Megbízhatóság érdekelne legfõképp!
Elõre is köszönöm!


egy boltolás, pozitív, és extra jó pont -legalábbis nálam- hogy végre egy bolt, akik használják a Postát, mint olyat. (1 db váltónál 800 pénz volt az ára)

#720
imi72

imi72

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.541 hozzászólás
  • Locationa Pilis
Van com-os is
Kerkpr-Outlet - webruhz, webshop

Egyszer vásároltam náluk, teljesen rendben volt.

Trance
"Attól még, hogy egyesek szerint kevés idõnk van hátra, nem kéne szét....ni mindent magunk körül, lásd szemetelés, erdõirtások, és a tévé maci megszüntetése..."