Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Online bringásboltot keresek!

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
6016 hozzászólás a témában

#721
arpi07

arpi07

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.413 hozzászólás
Nem .hu?

#722
Louis

Louis

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 802 hozzászólás
Hali!Lehet hogy off?!Kerékpár-outletrõl(kerekpar-outlet.com) tud valaki infót adni?Megbízhatóság érdekelne legfõképp!
Elõre is köszönöm!
Magellan-os

#723
arpi07

arpi07

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.413 hozzászólás
Nem konkrétan bolt hanem ebay:hétfõn éjjel ütöttem le valamit és itt van... :o

#724
ZolkoW

ZolkoW

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.699 hozzászólás

az október 9-én rendelt csomag nem ért ide az on-one-tól. viszont 21 munkanap után elsõ szóra visszakaptam a pénzt. kivéve a postaköltséget (5 font).

ha valaki rendelne nagyobb összegért, beszállnék!


nagyobb szerencsem volt, mult szombati munkanapon rendeltem, es ma jott meg. kicsi csomag,de dpd hozta (a honlap szerint mintha sima postarol lett volna szo ilyen erteknel).

#725
imi72

imi72

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.541 hozzászólás
  • Locationa Pilis
Azért ezt így nem jelenteném ki. Nem biztos, hogy nálunk veszik nyoma.
Nekem pl. egyetlen csomagom sem tûnt el eddig (kopp-kopp). Sok minden jött, távol-keletrõl, USA-ból, ausztrál cuccom is volt már. Problémák inkább a csomag épségével akadtak és érdekes módon mindegyik EU-n belüli küldemény volt.
Szóval szerintem inkább a földrésszel vannak a gondok :)

Trance
"Attól még, hogy egyesek szerint kevés idõnk van hátra, nem kéne szét....ni mindent magunk körül, lásd szemetelés, erdõirtások, és a tévé maci megszüntetése..."


#726
(has)Pókember

(has)Pókember

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 486 hozzászólás

az október 9-én rendelt csomag nem ért ide az on-one-tól. viszont 21 munkanap után elsõ szóra visszakaptam a pénzt. kivéve a postaköltséget (5 font).

ha valaki rendelne nagyobb összegért, beszállnék!


Nekem most mar rendszeresnek mondhato, hogy eltunnek a csomagjaim, megpedig az olcso postaval feladott, nem kovetheto csomagok (rendeltem lakascimre es ceges cimre is). Sajnos csak egy megoldas van: ki kell fizetni a dragabb postat, nem kell expressz, csak az a fontos, hogy legyen tracking number. A kisebb csomagokat altalaban semelyik bolt sem igy kuldi, igy kulon fel kell hivni a figyelmuket, hogy kifizeted a kulonbseget, csak kuldjek ugy (bar elofordul, hogy nem is kell extran fizetni).

Tracking numberrel rendelkezo csomagom meg nem veszett el eddig. Ez van, ilyen orszagban elunk.

#727
Kisherceg

Kisherceg

    fullamatőr kocabringás

  • fórumtag
  • 7.993 hozzászólás
az október 9-én rendelt csomag nem ért ide az on-one-tól. viszont 21 munkanap után elsõ szóra visszakaptam a pénzt. kivéve a postaköltséget (5 font).

ha valaki rendelne nagyobb összegért, beszállnék!

"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."

"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"


#728
verti

verti

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.064 hozzászólás
Én eddig PayPal-al fizettem mindig. Viszont azt írják, hogy ha átutalással akarsz fizetni akkor az ahhoz szükséges adatokat külön küldik. Ezt küldték eddig minden rendelésnél 2-3 órás késéssel. Kérdezd meg ha neked nem jött.

#729
noel2009

noel2009

    új vendég

  • fórumtag
  • 9 hozzászólás

Egy külön e-mailt küldenek, abban lesz benne az átutaláshoz szükséges adatok. Kb. 2-3 óra múlva az elsõ e-mailhez képest.


Pénteken adtam le a rendelést.Még várok holnapig aztán valahogy majd rákérdezek.
Köszi a választ.

#730
verti

verti

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.064 hozzászólás
Egy külön e-mailt küldenek, abban lesz benne az átutaláshoz szükséges adatok. Kb. 2-3 óra múlva az elsõ e-mailhez képest.

#731
noel2009

noel2009

    új vendég

  • fórumtag
  • 9 hozzászólás
Sziasztok!

Bike componentsrõl rendeltem alkatrészeket,de a megrendelést visszaigazoló e-mailen kivûl nem kaptam még információt.
Az átutaláshoz szûkséges adatokra gondolok.
Lehet,hogy a nem raktáron lévõ alkatrészek beszerzése után kapok csak levelet?
Eddig csak a Bike24 tõl rendelem,de ott egyszerre küldtek minden infót.
Van valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatban?

#732
Sakic

Sakic

    vendég

  • fórumtag
  • 203 hozzászólás
bike componentsrõl rendelnék mostanában, ha valakinek érdekes társulhat
Speed has never killed anyone.
Suddenly becoming stationery, now thats the killer.

#733
imi72

imi72

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.541 hozzászólás
  • Locationa Pilis
Na, így már kerek. Köszi.

Amúgy még mindig csak fax-on lehet eljuttatni hozzájuk a számlákat (most a személyes átadást leszámítva)?

Trance
"Attól még, hogy egyesek szerint kevés idõnk van hátra, nem kéne szét....ni mindent magunk körül, lásd szemetelés, erdõirtások, és a tévé maci megszüntetése..."


#734
verti

verti

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.064 hozzászólás
http://www.nav.gov.h...tajekoztato.pdf

#735
arpi07

arpi07

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.413 hozzászólás

A posta? Mióta van hatósági jogkörük?

Kérdezd meg tõlük,de nekem egy hónapja a Posta vámolási osztályáról jött a papír.

#736
imi72

imi72

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.541 hozzászólás
  • Locationa Pilis
A posta? Mióta van hatósági jogkörük?

Trance
"Attól még, hogy egyesek szerint kevés idõnk van hátra, nem kéne szét....ni mindent magunk körül, lásd szemetelés, erdõirtások, és a tévé maci megszüntetése..."


#737
arpi07

arpi07

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.413 hozzászólás
Már nem csak az Orczy téri vámközpont vámol,hanem a Posta is bekéri a számlát

#738
DannyL81

DannyL81

    Dancó a hegyről...

  • fórumtag
  • 1.373 hozzászólás
  • LocationVeresegyház
Én csak annyit vettem észre, hogy a távol-keletrõl érkezõ csomagok sokkal lassabban jönnek meg, mint mondjuk 1 éve. Ha egyáltalán megjönnek...
Szerintem se nézik át mindet, viszont az tuti, hogy próbálják. Emiatt ilyen lassú.

#739
stp1

stp1

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.283 hozzászólás
valóban nincs, ezért dekkol hetek óta náluk több ismerõs csomagja.

#740
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár

mivel kell a pénz, ezért már nem szúrópróbaszerûen vámolnak, minden csomag végigmegy a folyamaton.


Kizárt, hogy végignézzék mindet, nincs rá kapacitásuk.


A sebesség mindent megold.