Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Online bringásboltot keresek!

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
6016 hozzászólás a témában

#661
mgy

mgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.091 hozzászólás
Úgy emlékszem, csomagos postás hozta, de nem vennék rá mérget. Egy dolog tuti, volt benne egy zacsi gumimaci.
Ez valami becsípõdés lehet az angoloknál, mert onnan rendelt notebook akksi mellé is pont azt küldtek ajándékba. :-DDD

#662
zscs

zscs

    bringás

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
  • LocationBdapest - Wien - Mondsee
Köszi a válaszokat! Nem tiszta egészen, a magyar posta futárszolgálata hozza? Remélem ideér már lassacskán

#663
imi72

imi72

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.541 hozzászólás
  • Locationa Pilis
Nekem is gyorsan itt volt (1 héten belül), de futár hozta (aki spórolásból nem hívott fel, úgyhogy kellett még pár nap, mire kalandos úton, ténylegesen megkaptam).

Trance
"Attól még, hogy egyesek szerint kevés idõnk van hátra, nem kéne szét....ni mindent magunk körül, lásd szemetelés, erdõirtások, és a tévé maci megszüntetése..."


#664
mgy

mgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.091 hozzászólás

Superstartól kb. mennyi idõ alatt szokott megjönni a csomag?

Szeptemberben nekem 5 nap alatt ideért.

#665
zscs

zscs

    bringás

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
  • LocationBdapest - Wien - Mondsee
Superstartól kb. mennyi idõ alatt szokott megjönni a csomag? Csak 4 garnitúra fékbetétet várok jó 1 hete, szóval semmi különös - mindenesetre remélem, a híres postánk nem kavarja el a csomagot!...

#666
Vejne

Vejne

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 4.309 hozzászólás
Na még egy kis pozitív visszajlezés a TuttiBringa üzletrõl, akikrõl az outis topikban volt szó...

Gyorsak, segítõkészek és patentül vállalják a futárszolgálatos olcsó szállítást.. Ja, és az e-mailekre úgy válaszolnak (sebességre) mintha IRL csetelnél velük egy kocsmapultnál..

Szóval bárhol vagy az országban, nagyon rugalmasak és segítõkészek... De olcsók is.

Nem tudom, mi kell még egy jó üzlethez..

#667
Vejne

Vejne

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 4.309 hozzászólás

Sziasztok.

Tudtok véleményt mondani a rosebikes.hu boltról?
Megbízhatóság, fizetési lehetõség, gyorsaság, stb.


még nem rendeltem, de ismerõseim nagyon dicsérik.. múltkor volt pölö 75 eurós khamsin kerékszett shimano rotorral, vagy a kifutó sora fékváltókar párja 65 euróért.. nekem annyi tp-m van velük, hogy regisztráltam, erre 3 nap múlva hívnak anyámék, hogy "fiam, valami kibaszott nagy katalógust küldtek németországból ingyen..." :D

#668
Kanzyani

Kanzyani

    vendég

  • fórumtag
  • 33 hozzászólás
Sziasztok.

Tudtok véleményt mondani a rosebikes.hu boltról?
Megbízhatóság, fizetési lehetõség, gyorsaság, stb.

#669
koga

koga

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 583 hozzászólás
hogy ************ .Akkor mostantól minden rendelés Szlovákiába megy:D

#670
zscs

zscs

    bringás

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
  • LocationBdapest - Wien - Mondsee
Vannak olyan cégek, akik eleve visszaszámolják a 19%-os áfát, majd 27%-ot terhelnek a nettó árra és nem foglalkoznak a limittel. A bike24 is ilyen.
Amirõl tudom, hogy (egyelõre) még nem: bike-components.de és a bike-mailorder.de, kérdés, hogy meddig...

#671
verti

verti

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.064 hozzászólás
Nem. Akármekkora forgalom mellett dönthet úgy, hogy itteni áfával számol.

"A kereskedõ a jelzett értékhatár el nem érése esetén is választhatja a célországban történõ adózást. Amennyiben valamely külföldi web-áruház választása alapján Magyarországon teljesíti az általános forgalmi adófizetési kötelezettségét, választását a tárgyévre a tárgyévet megelõzõ adóév utolsó napjáig kell bejelentenie."

#672
koga

koga

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 583 hozzászólás
Bike24 miért számol 27% áfával?Nem kellett volna január elsejével nullázódnia a limitnek?
NAV - Az e-kereskedelem

#673
stp1

stp1

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.283 hozzászólás
mert tényleg nincs még szó konkrét rendelésrõl.

nekem lenne egy 4 eurós vackom, amit 6 eurós postáért kihagynék, ehhez keresek betársuló embert. nekem nem sürgõs, két hónap múlva is ugyanolyan jó lesz. csak szóljon aki épp rendel ingyenes szállítás határ felett.

illetve holnap elnézek még a közeli boltba, ha találok akkor tárgytalan. bár sok reményt nem fûzök az itthoni készletekhez.

#674
matej84

matej84

    vendég

  • fórumtag
  • 58 hozzászólás

hahó,
ezer forinttal betársulnék pesti crc-s rendelésbe, illetve ha igény van rá le is tudom bonyolítani.



Mikor lenne rendelés? Visszaolvastam, hogy valaki rendel-e, de nem látom.

#675
stp1

stp1

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.283 hozzászólás
hahó,
ezer forinttal betársulnék pesti crc-s rendelésbe, illetve ha igény van rá le is tudom bonyolítani.

#676
togo

togo

    vendég

  • fórumtag
  • 109 hozzászólás
Akik írtak üzit, azoktól elnézést, tényleg elfelejtettem címet írni:

RADWELT MichiKnopf - Mattersburg, Austria - Sport és szabadidõon | Facebook

#677
togo

togo

    vendég

  • fórumtag
  • 109 hozzászólás

Itt is nézzetek körül, nekünk õk jöttek be legjobban: Bike-Discount, der Bike-Shop mit Best-Price Garantie
vagy BIKE-COMPONENTS.DE - Fahrradteile & Fahrradzubehr fr Mountainbike (MTB), Rennrad, Trekking-Fahrrder und Roadbike


félreértettél, nem azt mondtam, hogy ez a legjobb, hanem azt, hogy most egy kattintással kapsz egy tuti kis katalógust. szerintem ennyit megér, aztán persze eldöntöd, hogy honnan vásárolsz...

#678
marton

marton

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.654 hozzászólás
Itt is nézzetek körül, nekünk õk jöttek be legjobban: Bike-Discount, der Bike-Shop mit Best-Price Garantie
vagy BIKE-COMPONENTS.DE - Fahrradteile & Fahrradzubehr fr Mountainbike (MTB), Rennrad, Trekking-Fahrrder und Roadbike
Marci

#679
Vejne

Vejne

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 4.309 hozzászólás
amit néztem... a Rose... remek áraik vannak, shimano cuccokat szinte az itthoni árak 60-70%-ban adják, kiszállítás egész eu-ba 9 ojró, rengeteg piszokjó ajánlattal. Shimano kerékszettek szinte ingyen, meg lehet válogatni ilyen apróságokat, hogy szépen fûzött kerekek (pölö, ultegra szettre 36-36 küllõvel open pro és társaik)

Viszont a kampányoló dolgait nagyon nem jó árban adják. Azok még itthon se drágábbak vagy még jobb áron futnak. Bikeexpresszen vagy a Wheeldoctornál ?

De úgyis majd le kõ' tenni a voksom, hogy most melyik cégnél "kötelezem el magam", amíg csak ajánlatokat néz valaki, addig nincs veszve a fejsze ;)

#680
marton

marton

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.654 hozzászólás

Ma kaptam kézhez az 500 oldalas Bikepalast katalógust. Hasonlít a Bike Workshop-jához, csak kicsit vastagabb :-)
Mivel már korábban vásároltam ennél a cégnél automatikusan megkaptam postán, igazán kedves gesztus.


A ROSE katalógus 980 oldalas + van téli szám + van bringa különszám. ;)
Egyszer sok éve rendeltem valami kis mütyûrt tõlük, azóta küldik. Föl nem fogom, hogy éri meg nekik ez ! Mi pénz lehet egy olyan katalógus !
Marci