Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Hátitatyó - kell-e, ha igen milyen (márka), mekkora?

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
794 hozzászólás a témában

#741
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
zOrg:

Ezt most hogy érted? Egyszerûen annyit mondott a srác, hogy volt náluk egy jó ideig, de relkamáciiós probláémák miatt már nincs... Illetve több rp hálózsákot már régóta hoznak, mert az jó... és sátrakat is. Ezek után nem hiszem, hogy csak át akarta b.szni a fejem...

coldhead:

mondom, nem az rp-t szidta, hanem az rp táskákat...

#742
Nazca_Peterson

Nazca_Peterson

    új vendég

  • fórumtag
  • 9 hozzászólás
Én kb fél éve zúzok egy RP Banit mindenfélére , de olyan mint újkorában. ;D Minden pöpecül mûkszik rajta, csak nem teljesen vízálló :-X. Ha behúzok rajta minden hevedert olyan, mint ha nem lenne rajtam semmi, meg se moccan. Bármit bárhova berakok nem böki a hátamat és nem mozdul el benne semmi.
Szvsz a váztáska terepre nem való. Mocorog -> szedi le a lakkot, karcolja a festéket, és ha egy kicsit is ráz az út, iszonyatosan csörömpöl.
Ja kinézetre sem utólsó!

#743
Shaman

Shaman

    vendég

  • fórumtag
  • 237 hozzászólás
Mindig az a tuti ami éppen az adott boltnak van. persze lehet h vmelyik cucc nem tökéletes, de ugye ami hibátlan az megfizethetetlen is ;D ;D

#744
Coldhead

Coldhead

    vendég

  • fórumtag
  • 29 hozzászólás
Bruce: Ez hülyeség. Érdekes módom a Mountexesek árulják az RP kabátokat, ott feszengenek benne a képeken, az akkor mégis jó. Én mikor hálózsákot vettem a Mountexbe azt mondták hogy az RP szar, megvettem a Tengerszemben, igaz még csak egy éve használom de kit?n? (pedig még aludtam egy párban). Eddig a gyakorlatban az RP cuccok nem szerepeltek rosszabbul mint bármely más gyártó cuccai. Érdekes hogy a túra boltokban nálunk, cseh, és orosz cuccok nincsenek, pedig legalább olyan jó mint a neves márkák, csak azon nem tudják szétkeresni maguk.

#745
Coldhead

Coldhead

    vendég

  • fórumtag
  • 29 hozzászólás
Thommey: Kérdeztél, csak azóta nem néztem be, így csak most válaszolok.
Tehát: Gyakran járok gyalog túrázni a Tátrába, és az Alpokba több napra, olyankor egy 50 lityis hátizsák libeg rajtam (pl: sátor, hálózsák, kaja, pia, cuccok).
Bringa: Pumpa, víz a bringán (két!) kulacsban. Bal hátsó zseb: Pótbelsó, mobil. Közepe: Zacsiban szerszámos (8részes kombi, küllö feszít?, gumiragasztó, és leszed?), Valamint 2 energiaszelet. Jobb hátsó: Térkép, 1 kis szenyó. Ezzel én max 6-7órát elvagyok, annál többet úgyse megyek. Nekem beválik, persze ha valaki több cuccost szeret az vigyen zsákot. Más, már nagyon sok zsákot próbáltam (hegymászó) de még mindegyik alatt beizzadtam, igaz volt ahol kevésbé(lehet hogy akis bringás zsákok könyebbek). De lehet hogy ez az én hibám.

#746
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5.740 hozzászólás
Mond valamit az a szó:
k o n k u r e n c i a ?

#747
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
Huhh... Ma beszéltem a debreceni mountexes csávóval, és hát egy kicsit "érdekes" véleménye van.
Kérdezem, hogy miért nincsenek rp táskák. Erre röviden ennyit mondott: mert szarok..  :o HÁt mondom cordura meg minden... Asszondja, hogy hiába cordura, meg hiába jó anyag, de nem tudják rp-ék jól összevarrni, így a varrások mindig szétjönnek. Ill. még azt mondta, hogy jó ideig voltak ott rp táskák, de miután minden 10bõl 5öt visszavittek garanciális problémákkal így már nincsenek... :-/ Ezek után most mit higgyek?? ??? ::)

#748
Warhog_Goa

Warhog_Goa

    vendég

  • fórumtag
  • 194 hozzászólás
nnnaszoval: mellheveder télleg nincs rajta csak derékpánt, a két háccsó zseb is csak kisebb(vékonyabb) dolgoknak jó, ahogy BRUCE is monta, az árát szerintem nagyon megéri, nem néz ki gázul egyáltalán, lagalábbis szerintem nem rossz, a hátad bizistók nem izzad bele, és ez Cordura (tehát erös mind állat, nem szakad), kényelmes is, nem is tul nagy... mi kell még? szerintem vegyél egyet te is nyugottan, de elöbb olvass el más véleményeket is! bár én ugylátttam hogy akinek van az meg van vele elégedve, akinek meg nincs annak meg annyira nem jön be, szal ugy fair ha megkérdezel mást is, nekem nagyom bejön, ennyi...

#749
kiscsango

kiscsango

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 715 hozzászólás
Ha jól láttam, a mellheveder felárárt megy az rp honlapon is. Kb. úgy néz ki, mint a képen, csak pl. az elsõ zseb csak kis iratoknak+pénztárcának jó, bukót sehogy se tudok elhelyezni rajta, nincs mellheveder, nincs olyan pánt rajta, ahova hozzáerõsíthetnék polifoamot vagy akármit.

#750
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
a honlaphoz képest gázul néz ki a bani?? én még nem láttam élõben (valszeg nem is fogok még egy ideig :-/ ), a honlapjukon viszont teccett, és VOLT PÁNT RAJTA! Derék + cici pánt is... most akkor mi van?? pls véleményeket róla élõben milyen, még lehet, hogy a végén vkit megkérek, hogy nekem is vegyen ;)

#751
Warhog_Goa

Warhog_Goa

    vendég

  • fórumtag
  • 194 hozzászólás
mindegy, szerintem 10ért is qrvára megéri...

#752
kiscsango

kiscsango

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 715 hozzászólás
Egyébként be*optam, mert elõbb a Mammutba mentem, ott pedig nem találtam. A Hervisben is jól eldugták a túrazsákok közé. Bár legalább nem rakták be a Bugymil, Nyikhaj, Jánossport meg egyéb gagyik közé. ;)

#753
kiscsango

kiscsango

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 715 hozzászólás
Van rajta keresztpánt, de csak egy a derekadon, viszont az nekem kevés. + amugy se teccett annyira, igy aztán egyszerûbb, ha a saját elvárásaimnak megfelelõt varratok. Viszont a hát levegõztetésének megoldása tökéletes.

#754
b

b

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 hozzászólás
Jaja 10es a kicsike, és van egy valagnyi belõle, mindenféle színekben. Mondjuk jó a cucc :)

#755
Warhog_Goa

Warhog_Goa

    vendég

  • fórumtag
  • 194 hozzászólás
biztos vagy benne hogy Bani25-öt láttál? stíröld meg az RP honlapján mer bizti nem ugyanarrol beszélünk... ennek van pántja keresztbe... legalábbis az enyémen van, mongyuk nem is ugy néz ki tejjesen mint az oldalon... most akkor mi van?

#756
kiscsango

kiscsango

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 715 hozzászólás
Na, voltam Hervisben, 10 a táska, nem 8, ráadásul nem is teccik, pl. nincs keresztpántja, és bénák a zsebei. Inkább varratok egyet, az olcsóbb is. ;)

#757
Shaman

Shaman

    vendég

  • fórumtag
  • 237 hozzászólás
múltkor ráakadtam egy Protest hátitatyóra, ár 13e, iszonyat méretú, és mégis lapul a hátadra, nem lötyög, midnenhol állítható..
hervisben találtam asszem..

ha elmégy a patikába es kérsz egy vizelet tartót vagy hogy hívják ( kacsa:) és azt picit feltuningolod, belerakod a motyódba, és lám, máris megúsztad a waterbaget :))))

#758
kiscsango

kiscsango

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 715 hozzászólás
b, te menj az Europarkba, én megyek a Mammut 2-be, és kifosztjuk a készletüket. ;) ;D

#759
b

b

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 hozzászólás
boszee vegyek egyet? aztán majd lerendezzük plusz két puszi  ;)

#760
boszee

boszee

    vendég

  • fórumtag
  • 22 hozzászólás
ja, en meg "videki" csajszi vagyok, max. csutortokon jutok fel Bp-re...

boszee