Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Pulzusmérõk és egyéb nyalánkságok

* * * * * 1 szavazat

  • Lépj be és szólj hozzá
3310 hozzászólás a témában

#1541
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás
na végre, már mióta járatom az arcom, hogy 725 a nyerõ! ;)

PPT5-öt, mondtam, hogy kapsz, használatit is elõtúromm, elküldöm azt is, aztán majd tavasszal visszahozod egy versenyen.

szíj téma:
hát nem tudom mit bír, én nyüstölöm régóta, kormányra is tartó nélkül teszem fel, ilyenkor hajlik a szíja eléggé, de semmi nyoma elváltozásnak. de nagyon nem szeretném, hogy szakadjon, gondolom nem olcsó

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#1542
Pro Bike Gear

Pro Bike Gear

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.662 hozzászólás
Tapasztalatok hallgatása után, úgy döntöttem S725X lesz(igen nehéz az élet: folyamatos véleményváltozások:D)... szóval úgy döntöttem, hogy nem akarok 20000,-Ft-ot költeni a Wind szériás cuccokra fél évente(vagy háromnegyed) költeni... tudom, ez nem szabályszerû, de mégis... az S-ekben: cserélhetõ az elem. Az S725X mûködik valami sima "gagyi" infrával is, vagy csak azzal az USB-s infrával? Magyar PPT5-öt majd bír valaki küldeni(privi), meg még magyar használati is kéne pls(utóbbi azért kéne, mert horrobilisan olcsón tudok hozzájutni(az itthoni árakhoz képest))? Ha valahogy elszakad a szíj, akkor ahhoz lehet kapni ugyanolyat(hozzá való Polar szíjat)?

#1543
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás
ha meg tudod indokolni, hogy mennyivel pontosabb információt kapsz a teljesítményrõl az 1 mp-es mintavétellel, akkor vedd a cs600ast.

725 nekem azért jött be, mert csuklón hordható, így nem veszítem el olyan könnyen...
én arra szavazok :)

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#1544
Pro Bike Gear

Pro Bike Gear

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.662 hozzászólás
szerintetek: S725X vagy CS600? S725X-el lehet futni, de azt nem nagyon tudom értékelni(nem szoktam, és fáj is a medencecsontom tõle)... CS600-at ha beállítom 1mp-s mintavételre, hány órát bír, illetve az 1mp-s mintavétel JOBBAN meríti az elemeket? A WIND szériában hihetõ ez az adat?: 2000-2500órát bírnak az elemei(pedálfordulatmérõ, sebességmérõ)? Az S725X-et még zavarják a magas feszültségek, ugye?

#1545
iMaty

iMaty

    vendég

  • fórumtag
  • 154 hozzászólás

bár nekem nem polarom van hanem sigmám, de még kevesebbet is bírt mint egy év, és nagyjából egyszerre merült le a pánt és az órabeli elem. szóval én dobnék egy voksot arra, hogy "igen, elképzelhetõ"


Nekem meg még Sigmám sincs, de mintha ebben a tipikban is többeknek így kezdõdött volna, és az elemcsere meggyógyította a kütyüt. Szóval hajrá! :)
- egy bolygó, két kerék -

#1546
sylverdevil

sylverdevil

    vendég

  • fórumtag
  • 91 hozzászólás

egy 2 éves, aktívan használt polar óra elképzelhetõ, hogy az elem lemerülését jelzi az idõnkénti elhalványodásával?


bár nekem nem polarom van hanem sigmám, de még kevesebbet is bírt mint egy év, és nagyjából egyszerre merült le a pánt és az órabeli elem. szóval én dobnék egy voksot arra, hogy "igen, elképzelhetõ"

#1547
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás
egy 2 éves, aktívan használt polar óra elképzelhetõ, hogy az elem lemerülését jelzi az idõnkénti elhalványodásával?

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#1548
hoy

hoy

    vendég

  • fórumtag
  • 71 hozzászólás
Ok ott a pont, de az elõzõ órámban lévõ odo-ra gondoltam. :D cs100-ban lehetett....

#1549
zoozoo

zoozoo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 857 hozzászólás

... cs600-s nál hogy tudom az "odo" értékét belerakni az órába?


Két keréken :)
"Nice boys don't play rock and roll"



#1550
hoy

hoy

    vendég

  • fórumtag
  • 71 hozzászólás
Sziasztok!

Grrrr.... Nem tudom, hogy csak én vagyok béna, de cs600-s nál hogy tudom az "odo" értékét belerakni az órába? egy helyen látom az odo értékét, de változtatni azt nem tudok rajta.... a protrainer segítségével se!!


Válaszotokat elõre is köszönöm!

#1551
newbiker

newbiker

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 520 hozzászólás

Este megnézem..


És tényleg......:P Köszi a tippet! Bár szerintem a PPT5-ben átláthatóbb a beállítás.

#1552
hoy

hoy

    vendég

  • fórumtag
  • 71 hozzászólás
Köszönöm az infókat! :)

#1553
newbiker

newbiker

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 520 hozzászólás

Start/Settings/Display/Edit - el van rejtve jól, az tény.


Este megnézem..

#1554
zoozoo

zoozoo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 857 hozzászólás

Hm....
Hogy megy ez? Én eddig úgy tudtam, ahogy lentebb írtam is. Azt nem, hogy az egyes nézetek sorait is tudod külön az órán állítani.....


Start/Settings/Display/Edit - el van rejtve jól, az tény.
"Nice boys don't play rock and roll"



#1555
newbiker

newbiker

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 520 hozzászólás

Órán is tudsz sorokat beállítani, nem csak PPt5-rõl. Vagy nem erre gondoltál? A különbözõ sorok állítási lehetõségében pedig ott van az adott pillanatig megtett össz magasság kijelzésének lehetõsége is. Ezt pölö az órán állítottam be, nem a ppt5-bõl.


Hm....
Hogy megy ez? Én eddig úgy tudtam, ahogy lentebb írtam is. Azt nem, hogy az egyes nézetek sorait is tudod külön az órán állítani.....

#1556
zoozoo

zoozoo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 857 hozzászólás

CS600 és CS600 Pro Team között csak a szín a különbség, meg az, hogy a Pro Team 2008-as kiadás?

Állítólag :)
"Nice boys don't play rock and roll"



#1557
Pro Bike Gear

Pro Bike Gear

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.662 hozzászólás
CS600 és CS600 Pro Team között csak a szín a különbség, meg az, hogy a Pro Team 2008-as kiadás?

#1558
zoozoo

zoozoo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 857 hozzászólás

Nem kötekedni akarok, de a jobb oldali fel és le gombok nyomogatásával a gyárilag beállított illetve a már elõzõleg önmagad által, a PPT5 szoftverben, személyre-szabott kijelzõt tudod változtatni/állítani. Értem ezt úgy, hogy a PPT5-ben az 5 vagy 6 különbözõ kijelzõ egyes sorait is tudod változtatni, míg az órán magán, csak az az általad elõre beállított nézetek közt tudsz váltani.


Órán is tudsz sorokat beállítani, nem csak PPt5-rõl. Vagy nem erre gondoltál? A különbözõ sorok állítási lehetõségében pedig ott van az adott pillanatig megtett össz magasság kijelzésének lehetõsége is. Ezt pölö az órán állítottam be, nem a ppt5-bõl.
"Nice boys don't play rock and roll"



#1559
newbiker

newbiker

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 520 hozzászólás

Személyre tudod szabni a nézeteket, amiket láthatsz menet közben (jobb oldalt nyomkodod a gombokat). Be tudod állítani azt is, hogy az addigi össz szintemelkedést mutassa, nem kell ezért az edzés végéig várni.


Nem kötekedni akarok, de a jobb oldali fel és le gombok nyomogatásával a gyárilag beállított illetve a már elõzõleg önmagad által, a PPT5 szoftverben, személyre-szabott kijelzõt tudod változtatni/állítani. Értem ezt úgy, hogy a PPT5-ben az 5 vagy 6 különbözõ kijelzõ egyes sorait is tudod változtatni, míg az órán magán, csak az az általad elõre beállított nézetek közt tudsz váltani.

#1560
zoozoo

zoozoo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 857 hozzászólás
Személyre tudod szabni a nézeteket, amiket láthatsz menet közben (jobb oldalt nyomkodod a gombokat). Be tudod állítani azt is, hogy az addigi össz szintemelkedést mutassa, nem kell ezért az edzés végéig várni.
"Nice boys don't play rock and roll"