Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Pulzusmérõk és egyéb nyalánkságok

* * * * * 1 szavazat

  • Lépj be és szólj hozzá
3310 hozzászólás a témában

#921
Andris_savaria

Andris_savaria

    read only

  • fórumtag
  • 2.189 hozzászólás

Meg szabad kérdezni , hogy hol vásároltad ?


Bike24 - Online Shop - Radfahren, Laufen, Schwimmen, Triathlon - Fahrradzubehr, Rennrad, Mountainbike, MTB, Fahrradbekleidung / Radbekleidung / Laufbekleidung
az óra:
http://www.bike24.co...=1000,5,220,218
SOHA TÖBBET magyar országon!

Flickr


#922
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.068 hozzászólás
Kérdezed meg Tiggert eladja-e az övét úgyis gondolkodik már rajta
Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!

#923
uszabi

uszabi

    vendég

  • fórumtag
  • 17 hozzászólás

ha a postát is hozzáadom, akkor 47 Mátyás király volt..


Meg szabad kérdezni , hogy hol vásároltad ?

#924
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.267 hozzászólás

Én ma próbáltam ki élesben a ROX 9-et(nad a bódottág!), csak ajánlani tudom..:D
az elején kicsit mérgelõdtem, hogy lassan jelzi ki az emelkedés %-át, de itthon a DataCenterben már méterrõl-méterre meg tudtam nézni mindent..:)

és igen, Én is azért vettem a 9-est,nem a 8-ast, mert ehhez adtak dokkolót, meg CD-t DataCenter 2.0-val

ha a postát is hozzáadom, akkor 47 Mátyás király volt..
Itthon mennyi? 70?


62 a bikemarketes ára
nekem meg még mindif nyelvû használati kéne ?
amúgy nagyon bájosan figyel itt a polcon :)
de lehet megy az apróba hamarost
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#925
Andris_savaria

Andris_savaria

    read only

  • fórumtag
  • 2.189 hozzászólás
Én ma próbáltam ki élesben a ROX 9-et(nad a bódottág!), csak ajánlani tudom..:D
az elején kicsit mérgelõdtem, hogy lassan jelzi ki az emelkedés %-át, de itthon a DataCenterben már méterrõl-méterre meg tudtam nézni mindent..:)

és igen, Én is azért vettem a 9-est,nem a 8-ast, mert ehhez adtak dokkolót, meg CD-t DataCenter 2.0-val

ha a postát is hozzáadom, akkor 47 Mátyás király volt..
Itthon mennyi? 70?
SOHA TÖBBET magyar országon!

Flickr


#926
uszabi

uszabi

    vendég

  • fórumtag
  • 17 hozzászólás

az meg má igy 145 euro

akkor már inkább egy rox9 amiben minden benne van (igaz nem karóra ) 160 euroért


Egyre inkább e felé hajlok , bár ez erõs kompromisszum lenne részemrõl ( gyalogtúrára is szeretném használni ).
Gondolkodom még erõsen a Ciclosport HAC 4000 -en (karpánt van hozzá ) , ill a HAC 5-ön (ez karóra és millió dolgot tud). Sajna az 1 év garancia nem valami meggyõzõ , szemben pl. a Polar 2 vagy a VDO 5 évével.
Elkapkodni nem akarom , karácsonyra jön össze rá a pénz. Addig meg még lehet , hogy le is beszélem magam róla. :-)

#927
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.267 hozzászólás
az meg má igy 145 euro

akkor már inkább egy rox9 amiben minden benne van (igaz nem karóra ) 160 euroért
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#928
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.068 hozzászólás
+ egy kis apróság ha nincs meg a szoftver az is meg kell venni.
itt dokkolóval 31€
http://www.bike-comp...t-Software.html
Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!

#929
gren_tamas

gren_tamas

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 696 hozzászólás

A PC kapcsolathoz szükséges dokkolót meg lehet valahol vásárolni ?


Sigma Dockingstation Topline 2009 fr 2032 Batterie - BIKE-COMPONENTS.DE
13,95 EUR incl. 19 % Tax excl. Shipping costs (emellett hitelkártyára még 5 eurót és 50 euró alatti összértékû vásárlásnál további 3 eurót rászámolnak - ám gyakran még így is elég jók).

#930
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.068 hozzászólás
Külön lényegesen drágább mintha anno az órával együtt vetted volna.
Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!

#931
xian

xian

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.280 hozzászólás
  • LocationTahitótfalu (ritkán Ózd)
bikefun partnereknél

Vegyipari Technikus, Biológia Tanár, Specialized Epic Marathon, Lumix G80, Golden retrievers


#932
uszabi

uszabi

    vendég

  • fórumtag
  • 17 hozzászólás

Ez az ár tényleg ijesztõ - sõt erõsen túlzott. Jobbat (100 euró körül) ad egy kis google keresés, pl.
Sigma BC2209 MHR STS :: Sportshop.fr
Compteur Sigma BC 2209 MHR (Français)
Boltban 120 Eu körül láttam.



A PC kapcsolathoz szükséges dokkolót meg lehet valahol vásárolni ?

#933
gren_tamas

gren_tamas

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 696 hozzászólás

[...] BikeFun - SIGMA - Computer - - Computer SIGMA 2010 BC 2209 MHR
meg elég drága is akkor már inkább a polar [...]

Ez az ár tényleg ijesztõ - sõt erõsen túlzott. Jobbat (100 euró körül) ad egy kis google keresés, pl.
Sigma BC2209 MHR STS :: Sportshop.fr
http://www.cybervelo...C-2209-MHR.html
Boltban 120 Eu körül láttam.

#934
kipage

kipage

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.954 hozzászólás
Azt hiszem egyik ismerõsömnek ilyen órája van és ezt a modellt lehet karóraként is hordani, adnak hozzá egy textil óraszíj szerûséget, hátránya, hogy elég bazi vaskos az óra, messzirõl úgy tûnik mintha valami diszkó-dzsigoló stílusú Armani Gucci mittudommilyen óra lenne a kezeden. :) de nagyjából azt tudja mint a Rox.

BikeFun - SIGMA - Computer - - Computer SIGMA 2010 BC 2209 MHR

meg elég drága is akkor már inkább a polar

nekem ez az óra szimpatikus, jók a pulzus és kerékpáros funkciói, csak a körszámlálás hiányozna belõle.

http://zerge.info/po...s300-multi.html

#935
uszabi

uszabi

    vendég

  • fórumtag
  • 17 hozzászólás

polár 725-nek már megszûnt a gyártása csak használtan kapsz esetleg elfekvõben találhatsz egy új darabot nekem volt Ciclosport számomra szimpatikus.


Köszönöm a választ ! Mint írtam számomra a Rox a legszimpatikusabb csak sajna nem karóra , a HAC 5 -rõl (sõt általában a Ciclosportról ) kevés az értékelhetõ vélemény , az S725-nél használtra gondoltam , igen.

#936
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.068 hozzászólás
polár 725-nek már megszûnt a gyártása csak használtan kapsz esetleg elfekvõben találhatsz egy új darabot nekem volt Ciclosport számomra szimpatikus.
Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!

#937
uszabi

uszabi

    vendég

  • fórumtag
  • 17 hozzászólás
Halihó !

Segítsetek választani az alábbiak közül : Polar s725 , Ciclosport hac 5 , Sigma Rox 9,0 . Legszimpatikusabb a Sigma , csak sajnos nem használható karóraként.

#938
XP Ninja

XP Ninja

    vendég

  • fórumtag
  • 32 hozzászólás
Sziasztok

max 8000ért szeretnék venni egy olyan bicikliórát, ami tudja ezeket: hõmérséklet, napi megtett km, napi metett idõ, stopper, háttérvilágítás, vízálló,

#939
SikiMano

SikiMano

    vendég

  • fórumtag
  • 208 hozzászólás
Sziasztok!

VDO Z3 PC linkes órám van, mûködik a PC Sport szoftver, a rögzített adatokat meg tudom nézni grafikonnal stb. Az a problémám, hogy az órán beállított idõpont a számítógépes szoftveren 6 évvel késõbbi dátummal jelenik meg! :-) A mai tekerést 2016.10.24.re tárolta el. Valaki tapasztalt már ilyet, vagy esetleg tudja a megoldást? Már újra telepítettem a szoftvert, de akkor is ezt csinálja. Köszi: Siki

#940
gren_tamas

gren_tamas

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 696 hozzászólás
A Pulzusmérõk... 119.oldal #2364 2010-09-22 23:48 (de miért mutat máshova ez a link???) üzenetben fölvetett problémám megoldása a csatoló egység (docking station) cseréje volt, amit a Sigma Sport a lehetõ legrövidebb idõ alatt el is végzett. Ez egy kis dobozka, amibe bepattintható a Rox 9.0 és USB farkincával találkozik a számítógéppel. Az újabb csatolóval a Rox 9.0 együttmûködik a DataCenter2 programmal (esetemben Apple platformon), azaz immár jól mûködik. Föltettem hát a minapi második hágómászó utam is (Col de Palaquit, 1223 m a Chartreuse hegységben) az adatbázisba és serényen hasonlítgattam a korábbival. Leírom, hogy zajlott a garanciális eljárás, hátha...:
A kereskedõnek jeleztem (e-mail), hogy valami nem tûnik jónak (részletes leírást mellékelve).
Rögtön válaszolt a Sigma Sport Service e-mail s egyéb címével (a saját hatáskörét meghaladta a baj).
Azoknak ugyanazt elküldtem (e-mail); egy napon belül válaszoltak, hogy mikor lenne alkalmas számomra 1-2 órát telefonon közös problémamegoldással tölteni.
Megállapodtunk egy egyórásra tervezett idõben, pontosan föl is hívtak, s lejátszatták velem, amire panaszkodtam. Az eredmény ugyanaz volt (a program nem látta a Rox 9.0-et), pár dolgot próbáltak még, majd amikor meggyõzõdtek róla, hogy nem csak az áramot felejtettem ki a rendszerbõl (s nem ügyetlenkedtem el semmit), nagyobb sebességre kapcsoltak: küldtek egy diagnosztikai programot, ami egyedi jelszó illetve kölcsönös engedélyezés után átvette az uralmat (részben legalábbis) a gépem fölött, azaz mozgatták a kurzoromat, végrehajtottak ezt-azt a programban, néha megkértek, hogy kapcsoljam ki, be, ismét stb. . A helyzet annyiban változott, hogy néha már nem taszító vörös, hanem kissé igéretesebb narancsszínû lett a csatoló LEDje, de egyre inkább világossá vált számukra, hogy hardver baj van. Ezt közölték is, kérdvén, hogy megfelel-e, ha küldenek egy új csatolót én meg visszaküldöm a régit. Megfelelt, így tettünk. Láthatóan az volt a fontos a számukra, hogy minél jobban s mielõbb megoldják a bajom.
A Rox 9-cel így egyre inkább meg vagyok elégedve. A leírásban bonyolultnak tûnõ lehetõségek (jó sok van) biciklin ülve intuitívak és jól átgondoltak. A lehetõségeket elõre és hátrafele is végig lehet járni (4+1 gombja van). Emellett a Sigma Sport csillagos ötösre vizsgázott garanciális ügyvitelbõl (no meg szakértõ, értelmes személyzet), köszönöm!
(Gandros tippjét is köszönöm, próbáltam is, de nem az volt a baj.)